Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Argyroula είπε:

Ωραία ευχαριστώ κορίτσια μου!! Άρα γυρνάμε πάλι πίσω στα κλασικά εικονογραφημενα τόσων ετών... Χάχα 

Παρολαυτα να ρωτήσω κάτι... Αν δεν έχουμε  καθόλου αίμα παίζει να έχουμε ωορρηξια?? 

 

Ναιιι μ είπε ακριβώς αυτό ότι γίνεται ωορρηξία πριν να μας έρθει κ περιοδος!! 

Αχ κορίτσια σκεφτόμουν τι καλη ομαδούλα είμαστε ποσα περασαμε μαζί κ σε μια επόμενη εγκυμοσυνη πρωτα ο θεος δεν θέλω να μπω σε άλλη ομαδούλα ..(του τρελου) :PΓ αυτό κανονιστε να βάλουμε μπρος όλες μαζί ξανά χαχα.. 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναιιι μ είπε ακριβώς αυτό ότι γίνεται ωορρηξία πριν να μας έρθει κ περιοδος!! 

Μάλιστα... Αρα δεν έχουμε κανέναν έλεγχο της κατάστασης αυτό καταλαβαίνω...χαχα! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Gogo1994 said:

Ειρήνη μου ναι είναι γεγονός μιλάμε για σεξ εδώ μέσα χαχαχα βλέπω να αλλάζουμε κ τίτλο 

Η περίοδος ήταν έντονη από άποψη ροής αλλά πόνο δεν είχα.Ελαχιστο Τετάρτη μέρα αλλά είχα περπατήσει πάρα πολύ μάλλον για αυτό.Δε με ξέχασε για πολύ καιρό η άτιμη.

Ίσως είναι το άλμα ανάπτυξης μια κατάσταση 2 μέρες άστα να πάνε άλλο παιδί.χθες ήταν λίγο πιο φυσιολογικός αλλά κ πάλι 

Γωγουλα μου αλμα!!! Οτι λες ακριβως ειχαμε.και εδω! Ενα μονο .πορεις βα κανεις! Υπομονη αχαχαχα! Περναει αλλα μεχρι να περασει ειναι λιγο κροσια τα νευρα να το πω; Τσαταλια να το πω;

Πολυ γελασα με το να αλλαξουμε το ονομα της ομαδας αχαχαχα! Μανουλες Νοεμβριου 2020 σεξ ξανα! Αχαχχαχαα


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Ωραία ευχαριστώ κορίτσια μου!! Άρα γυρνάμε πάλι πίσω στα κλασικά εικονογραφημενα τόσων ετών... Χάχα 

Παρολαυτα να ρωτήσω κάτι... Αν δεν έχουμε  καθόλου αίμα παίζει να έχουμε ωορρηξια?? 

 

Ναιιιι!κάνεις ωορρηξία πριν σου έρθει η πρώτη περίοδος,επίσης κ αφού σου έρθει περίοδος ,δεν είναι σταθερός ο κύκλος,μπορεί να κάνεις πολύ νωριτερα ωορρηξία,πολύ αργότερα ή κ διπλή ωορρηξία.εγω με πάντα 28αρι κύκλο κ ωορρηξία αυστηρά 14η μέρα(το ξέρω γιατί στον γιο μου παρακολουθούσα ωορρηξία για να μείνω έγκυος κ έκανα πάντα τότε) κι όμως έμεινα σε άκυρη μέρα έγκυος στην μικρή!για αυτό σε όσες δεν θέλετε,προσοχηηη:P

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Ναιιι μ είπε ακριβώς αυτό ότι γίνεται ωορρηξία πριν να μας έρθει κ περιοδος!! 

Αχ κορίτσια σκεφτόμουν τι καλη ομαδούλα είμαστε ποσα περασαμε μαζί κ σε μια επόμενη εγκυμοσυνη πρωτα ο θεος δεν θέλω να μπω σε άλλη ομαδούλα ..(του τρελου) :PΓ αυτό κανονιστε να βάλουμε μπρος όλες μαζί ξανά χαχα.. 

Αχ Δεσποινακι μου....Αυτο τον καιρο οσο θηλαζω το ξημερωμα διαβαζω τα αρχικα μας! Ποσο ωραια ηταν που ημασταν μαζι! Πραγματικα η καλυτερη ομαδουλα ειμαστε! Υποστηριξη, κατανοηση, χιουμορ, αλληλεγγυη...Ναι να ξαναβαλουμε ολες μαζι μπρος αχαχχα! Τωρα που ξεκινησαμε και το σεξ! Χαχαχχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τόσο όμορφα λόγια σας, με συγκινησατε πολύ!!! ❤️ Α να σας πω αν αποφασίσετε να ξαναμεινετε έγκυες μη με αφήσετε στην απ έξω και εγώ σε εσάς θα έρθω να μιλάμε χεχεχε 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου για τόσο όμορφα λόγια σας, με συγκινησατε πολύ!!! ❤️ Α να σας πω αν αποφασίσετε να ξαναμεινετε έγκυες μη με αφήσετε στην απ έξω και εγώ σε εσάς θα έρθω να μιλάμε χεχεχε 

τι ομορφα νεα φραουλινο σου ευχομαι μια υπεροχη εγκυμοσυνη μεχρι τελους!!κ να ζησεις ολο το ταξιδι με τα ολα του!!καλη χρονια να εχετε!!με υγεια!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσάκια μου.Σημερα θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο μας.Εχω ένα άγχος...δε ξέρω γιατί με έπιασε εμένα τώρα αυτό! Ότι θα κλάψει πολύ ότι μπορεί μετά να μην είναι πολύ καλά ...κατάκαρδα το έχω πάρει!

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.Σημερα θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο μας.Εχω ένα άγχος...δε ξέρω γιατί με έπιασε εμένα τώρα αυτό! Ότι θα κλάψει πολύ ότι μπορεί μετά να μην είναι πολύ καλά ...κατάκαρδα το έχω πάρει!

Ολα καλα θα πανε Γωγω !!!λιγο θα κλάψει κ μετά θ είναι περδίκι !ολα την πρώτη φορά φαντάζουν δύσκολα αλλα στην ουσία Δ είναι τίποτε !ευχομαι ν πήγαν όντως ολα καλα !

10 ώρες πρίν, Depykal είπε:

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε;;

Να σας ρωτησω, τα μωρακια σας ριχνουν ρουκετες;;

Εμένα Δ ρίχνει ρουκέτες ,αλλα νομίζω είναι φυσιολογικό σε κάποια μωρά !να ρωτήσεις τον παιδίατρο σου τι μπορείς ν κανεις ;!μηπως τρώει παραπάνω ;!μηπως έχει κολικούς κ ποναει ;!

On 5/1/2021 at 1:55 ΜΜ, Φραουλίνο είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! Σας διαβάζω όλο αυτό τον καιρό και χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με όσα γράφετε και που πήγαν όλα τέλεια για όλες και κρατάτε τα πολυπόθητα μωράκια σας αγκαλιά! ❤️ Ξέροντας πόσο θα χαρείτε για μένα ήθελα να σας πω ότι είμαι πάλι έγκυος και μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα του σκατουλίου που έχω στην κοιλίτσα μου! Έχω μία απίστευτη ηρεμία που δεν περίμενα να έχω μετά από όσα πέρασα και εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και για μας και να κρατήσουμε ένα υγιέστατο μωρό στην αγκαλιά μας με το καλό τον Αύγουστο!! Σας φιλώ όλες μια μια, να χαίρεστε τα γλυκά σας μπεμπακια και να έχετε μια υπέροχη χρονια με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας, αγάπη και ότι μα ότι άλλο επιθυμείτε!!! ❤️❤️❤️

Παντα να έχεις ηρεμία και προσμονή για αυτό που θα έρθει !!!!γιατι θα έρθει κοριτσάκι μου γλυκό και θα δώσει χαρά στις καρδιές σας!!!να προσεχείς και θα είμαστε εδώ για σένα σε ότι χρειαστείς !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 hours ago, Gogo1994 said:

Γεια σας κοριτσάκια μου.Σημερα θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο μας.Εχω ένα άγχος...δε ξέρω γιατί με έπιασε εμένα τώρα αυτό! Ότι θα κλάψει πολύ ότι μπορεί μετά να μην είναι πολύ καλά ...κατάκαρδα το έχω πάρει!

Γωγουλα μου τελικα πώς πηγατε; Ειχε καλο βραδυ ο μικρος; Ελπιζω ναι! Κι εγω τα ιδια αγχη ειχα αλλα σκεφτομουν οτι το εμβολιο ειναι για το καλο του και οτι το πονακι απο το τσιμπημα θα ειναι στιγμιαιο! Αχ ειμαστε ολες βλεπω σκληραγωγημενες αχαχαχα!

20 hours ago, Depykal said:

Καλημερα κοριτσια μου...τι κανετε;;

Να σας ρωτησω, τα μωρακια σας ριχνουν ρουκετες;;

Κοριτσι μου εμενα μια φορα το εκανε αυτο και ηταν μια μερα που εφαγε πολυ λαιμαργα και δεν ειχε ρευτει. Ρωτησε τον παιδιατρο και παρατηρησε και τη συχνοτητα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου τελικα πώς πηγατε; Ειχε καλο βραδυ ο μικρος; Ελπιζω ναι! Κι εγω τα ιδια αγχη ειχα αλλα σκεφτομουν οτι το εμβολιο ειναι για το καλο του και οτι το πονακι απο το τσιμπημα θα ειναι στιγμιαιο! Αχ ειμαστε ολες βλεπω σκληραγωγημενες αχαχαχα!

Κοριτσι μου εμενα μια φορα το εκανε αυτο και ηταν μια μερα που εφαγε πολυ λαιμαργα και δεν ειχε ρευτει. Ρωτησε τον παιδιατρο και παρατηρησε και τη συχνοτητα!

K εμενα μια φορα το εκανε αυτο κ καποιες αλλες εβγαλε μεγαλες γουλιες αλλα οχι την ιδια μερα..οντως κ μενα ειχε φαει λαιμαργα εκεινη τη μερα..

Ευχαριστω κοριτσια μου,εννοειται θα ρωτησω κ την παιδιατρο στις 13 που εχουμε ραντεβου...


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

K εμενα μια φορα το εκανε αυτο κ καποιες αλλες εβγαλε μεγαλες γουλιες αλλα οχι την ιδια μερα..οντως κ μενα ειχε φαει λαιμαργα εκεινη τη μερα..

Ευχαριστω κοριτσια μου,εννοειται θα ρωτησω κ την παιδιατρο στις 13 που εχουμε ραντεβου...

Εμενα Μ τ έκανε 2 φορές.. Τρώει πολυ λαιμαργα παντα ... Όταν τ ταιζω είτε από το στήθος είτε από τ μπουκάλι πλεον τη σταματάω στη μέση και τη κάνω να ρευτει.. Νομίζω κάποιες γουλιτσες είναι φυσιολογικό η αμα ανεβαίνει κάποιες φορές προς τ πανω τ γάλα.. Παράτησα τη συχνοτητα.. Η κουμπαρα μου επειδή η μικρή της τ έκανε παρα πολυ συχνά άλλαξε το γάλα σε αντιαναγωγικο

On 8/1/2021 at 2:09 ΜΜ, Gogo1994 είπε:

Γεια σας κοριτσάκια μου.Σημερα θα κάνουμε το πρώτο εμβόλιο μας.Εχω ένα άγχος...δε ξέρω γιατί με έπιασε εμένα τώρα αυτό! Ότι θα κλάψει πολύ ότι μπορεί μετά να μην είναι πολύ καλά ...κατάκαρδα το έχω πάρει!

Συμπεθερουλα πως πηγε?? Κ εμεις τ κάναμε τη Δευτέρα.. Είπε από τα έξι το ένα κάνει υψηλό πυρετο.. Μ είπε να τη δινω ανά 6 ώρες συροπακι προληπτικα επειδη ειναι το πρωτο εμβολιο.. Εγώ αγχώνομαι γιαντα επόμενα π  Μ έχουν πει ότι κάνουν μεγάλους πυρετους


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου όμορφα ευχαριστωωω πολύ για το ενδιαφέρον.Προς το παρόν λίγο πιο βαριά κοιμάται.Αυτο...

Εγώ η τρελή του βάζω συνέχεια θερμόμετρο.χαχα

@Despoina MarMar δεσποινουλα μου γιατί προληπτικά μωρέ??

Εμένα μου είπε μόνο αν κάνει πυρετό από 37.8 κ πάνω η αν είναι πολύ ανήσυχος για να τον ανακουφίσω λίγο ντεπον.

4 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου τελικα πώς πηγατε; Ειχε καλο βραδυ ο μικρος; Ελπιζω ναι! Κι εγω τα ιδια αγχη ειχα αλλα σκεφτομουν οτι το εμβολιο ειναι για το καλο του και οτι το πονακι απο το τσιμπημα θα ειναι στιγμιαιο! Αχ ειμαστε ολες βλεπω σκληραγωγημενες αχαχαχα!

Κοριτσι μου εμενα μια φορα το εκανε αυτο και ηταν μια μερα που εφαγε πολυ λαιμαργα και δεν ειχε ρευτει. Ρωτησε τον παιδιατρο και παρατηρησε και τη συχνοτητα!

Α δε το συζητώ πολύ ατρόμητη εγώ.Λεω του γιατρού ενώ τσιριζε ο μικρός γιατρέ θα κλάψω εγώ χαχαχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Εμενα Μ τ έκανε 2 φορές.. Τρώει πολυ λαιμαργα παντα ... Όταν τ ταιζω είτε από το στήθος είτε από τ μπουκάλι πλεον τη σταματάω στη μέση και τη κάνω να ρευτει.. Νομίζω κάποιες γουλιτσες είναι φυσιολογικό η αμα ανεβαίνει κάποιες φορές προς τ πανω τ γάλα.. Παράτησα τη συχνοτητα.. Η κουμπαρα μου επειδή η μικρή της τ έκανε παρα πολυ συχνά άλλαξε το γάλα σε αντιαναγωγικο

Συμπεθερουλα πως πηγε?? Κ εμεις τ κάναμε τη Δευτέρα.. Είπε από τα έξι το ένα κάνει υψηλό πυρετο.. Μ είπε να τη δινω ανά 6 ώρες συροπακι προληπτικα επειδη ειναι το πρωτο εμβολιο.. Εγώ αγχώνομαι γιαντα επόμενα π  Μ έχουν πει ότι κάνουν μεγάλους πυρετους

Εγώ άκουσα ότι άμα δε κάνει λέει στο πρώτο δε κάνει κ στα άλλα.τι να πω ακούγονται τοσααα που μας αγχωνουν περισσότερο

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια μου όμορφα ευχαριστωωω πολύ για το ενδιαφέρον.Προς το παρόν λίγο πιο βαριά κοιμάται.Αυτο...

Εγώ η τρελή του βάζω συνέχεια θερμόμετρο.χαχα

@Despoina MarMar δεσποινουλα μου γιατί προληπτικά μωρέ??

Εμένα μου είπε μόνο αν κάνει πυρετό από 37.8 κ πάνω η αν είναι πολύ ανήσυχος για να τον ανακουφίσω λίγο ντεπον.

Α δε το συζητώ πολύ ατρόμητη εγώ.Λεω του γιατρού ενώ τσιριζε ο μικρός γιατρέ θα κλάψω εγώ χαχαχα

Αχαχαχα κι εγω ετσι εκανα Γωγουλα με το θερμομετρο! Τσεκαρα καθε τρεις και λιγο και επισης πηγα να κλαψω κι εγω! Συν οτι ο μικρος ηθελε στηθος και εγω πηγα με το φορεματακι μου (η μονη εξοδος ειναι ο παιδιατρος , λεω ας ντυθω αχαχαχα) και δεν εβγαινε το στηθος και ξεβρακωθηκα κανονικα! Καταλαβες τι θα λεει τωρα η παιδιατρος σγις φιλες της ε; Ηρθε μια τρελη αχαχαχα!

Νομιζω αφου ως τωρα δεν εκανε πυρετουλη τελος τη γλιτωσατε! Εμενα δεν μου ειπε καν ντεπον η Γερμανιδα εδω...Μου λεει μονο αν δεις πανω απο 39. Καθενας τα δικα του παλι οπως στην εγκυμοσυνη κοριτσια μου!

@Despoina Mar δεν το ηξερα αυτο με το εμβολιο που κανει πυρετο! Καλα που το ειπες, θα ρωτησω οταν ξαναπαμε. Ο αντρας μου λεει εφοσον ξερουμε οτι ειναι απο το εμβολιο δεν πρεπει να ανησυχω με τον πυρετο αλλα κι εγω το σκεφτομαι...

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...