Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κοριτσακια μου, χαρουμενο και ευτυχισμενο 2021!!!!! Ευχομαι η νεα χρονια να φερει υγεια, καλη τυχη, μπολικα χαμογελα (ειδικα αυτα με τα ουλα που ξεκινησαμε σιγα σιγα να απολαμβανουμε αυτο τον καιρο),  αγαπη, γαληνη, αισιοδοξια, ελπιδα και απειρες αγκαλιες και φιλια με οσους αγαπαμε, που τοσο στερηθηκαμε το 2020! Η χρονια αυτη που ερχεται φερνει μαζι της τα πρωτα βηματα των μωρων μας, τις πρωτες τους λεξουλες, τις πρωτες τους συνειδητες αγκαλιες! Ισως και κανενα σερι υπνο πανω απο 8 ωρες αλλα δεν το βλεπω αχαχαχα!

Ευχομαι να περασατε ολες ομορφα κοριτσια μου, να φαγατε, να γελασατε, να ησασταν με τους αγαπημενους σας! Χρονια πολλα σε οσους γιορταζουν και ειδικα στο αγαπημενο αγορακι της ομαδας μας, το Βασιλακη μας @MumMaria!! 

Σας φιλω.ολες απο την κρυα Γερμανια και ευχομαι τα καλυτερα στην καθεμια ξεχωριστα!

  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Χρόνια πολλά ,καλη χρόνια με αγάπη,υγεία και ευτυχία !!ευχομαι η νέα χρόνια να είναι καλύτερη σε όλους τους τομείς αλλα κυριως τα παιδάκια μας να είναι υγιή !!!Υπομονη στις μανουλιτσες ,περνάει ο καιρός και τα μωράκια μας όλο κ στρώνουν !!και όπως είπε και η υβοννη ,μας περιμένουν πολλά να δούμε από αυτά !!!Καλη συνεχεια ,καλη δύναμη να χαμογελάτε παντα !!!

  • Μου αρέσει 10

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά με υγεία κι ο,τι ονειρεύεστε κορίτσια μου!! Εύχομαι καλή δύναμη σε όλες μας για να πορευόμαστε πλάι στα παιδάκια μας για χρόνια πολλααααα!! Σας φιλώ πολύ!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσακια μου αγαπημένα,καλή μας χρονιά.εφυγε το 2020,δύσκολη χρονιά από πολλές απόψεις αλλά ας μην ξεχνάμε ότι μας χάρισε το μεγαλύτερο δώρο,τα μωράκια μας.σε άλλες από εμάς τις έκανε μανουλες πρώτη φορά,σε άλλες μεγάλωσε κ ολοκλήρωσε την οικογένεια μας.το 2021 να έχουμε όλες κ όλοι υγεία,να είναι λιγότερο μοναχικό κ να μας επιτρέψει να απολαύσουμε το μεγάλωμα των μωρών μας με ηρεμία κ ευτυχία,μαζι με τα αγαπημένα μας πρόσωπα.

Χάρηκα τόσο πολύ που το 2020 γράφτηκα σε αυτήν την ομαδουλα κ μοιράστηκα την αρχή της εγκυμοσύνης μου,τις δυσκολιες,τους υπερήχους,την γέννα μου αλλά κ το μεγάλωμα του πρώτου μου παιδιού,γιατί όταν ξεκίνησα να γράφω ήταν ακόμα τόσο μωρό,4 μηνών κ τώρα 16,περπατάει,τραγουδάει,λέει μαμά,είναι ένα παιδακι:x σας ευχαριστώ από καρδιάς που με ακούσατε πολλές φορες, που συζήτησα μαζί σας από τα πιο χαζά μέχρι τα πιο σοβαρά,που εισασταν πολλές φορές η παρέα μου,σας ευχαριστώ.καλη μας χρονιααααα!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλή χρονιά ομαδουλα μου...περάσαμε τόσα το 2020 ας κρατήσουμε όμως το αποτέλεσμα που είναι τα θαυματακια μας τα μικρά μας ανθρωπάκια που μας γεμίζουν αγάπη.Ευχομαι σε όλες σας υγεία πάνω από όλα πολλές χαρές στα σπίτια σας άπειρα χαμόγελα από τα μικρά στοματακια των ζουζουνιων μας και η καρδιά σας να σπάει από αγάπη με καθετί καινούριο θα μας κάνουν...Σας φιλώ και να δω πότε θα γίνουνε πάλι πιο ενεργές εδώ...μου λείπετε

 

 

 

  • Μου αρέσει 11

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά κορίτσια μου!!! Υγεία και χαρά στο σπίτι σας! Να χαίρεστε τα παιδακια σας και να ΣτΕ παντα γεροι και δυνατοι με τις οικογένειες σας!!! 

Γέλια και ευτυχία σε όλες ευχομαι

  • Μου αρέσει 8

DBPwp2.pngPwi7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιάααα!!!! Το 2020 δεν θα το ξεχάσουμε ποτέ!! Κορίτσια μου τα μπεμπακια μας γεννηθηκαν μέσα σε πανδημία! Είναι μοναδικά μπεμπακια κι εμείς μοναδικοί γονείς!!! Και όλα αυτά που ζήσαμε ήταν πραγματικά μοναδικά!! Εύχομαι από δω και πέρα να είναι και πολύ ευχάριστα!! Υγεία σε όλες σας και στις οικογένειες σας!!! Σας φιλώ γλυκά!!! Σε άλλη φάση θα σας κάνω update την κατάσταση μας εδώ με τον δικό μου κορονομπεμπαρο που με ξεζουμιζει!! Χθες κοιμήθηκα 4 ώρες συνεχόμενα και είμαι πιο καλά από ποτέ!! Αχχ... 

  • Μου αρέσει 11

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθυστερημένα... Χρόνια πολλά κι από μένα κορίτσια μου!! Καλή χρόνια με υγεία και δύναμη... Το 2020 μπορεί να ήταν μια δύσκολη χρόνια αλλά όλες μας θα το αναπολούμε και θα μας φέρνει γλυκές αναμνήσεις. Σας φιλώ!!

  • Μου αρέσει 12

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Τι κάνετε; Ησυχία έπεσε στην ομαδούλα μας... Έχει τις τελευταίες μέρες ο μικρός θηλάζει πάλι ακατάπαυστα. Τουλάχιστον βέβαια ξεκίνησε να κοιμάται λίγο μες στη μέρα και προλαβαίνω κι εγώ να κάνω καμμιά δουλειά.. Εντωμεταξύ μπαίνοντας να κάνω το ντουζ μου παρατήρησα στο εσώρουχο μια δυο σταγόνες αίμα.. Λέτε να είναι περίοδος; Ήρθε σε καμμια άλλη; Διαβάζω διαφορα για αλλαγή στη γεύση του γάλακτος και μείωση και ότι μπορεί να αναστατώσει το μωρό και λίγο χαλαστηκα.. Ήλπιζα να την αποφύγω μερικούς μηνες ακόμα..

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! Σας διαβάζω όλο αυτό τον καιρό και χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με όσα γράφετε και που πήγαν όλα τέλεια για όλες και κρατάτε τα πολυπόθητα μωράκια σας αγκαλιά! ❤️ Ξέροντας πόσο θα χαρείτε για μένα ήθελα να σας πω ότι είμαι πάλι έγκυος και μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα του σκατουλίου που έχω στην κοιλίτσα μου! Έχω μία απίστευτη ηρεμία που δεν περίμενα να έχω μετά από όσα πέρασα και εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και για μας και να κρατήσουμε ένα υγιέστατο μωρό στην αγκαλιά μας με το καλό τον Αύγουστο!! Σας φιλώ όλες μια μια, να χαίρεστε τα γλυκά σας μπεμπακια και να έχετε μια υπέροχη χρονια με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας, αγάπη και ότι μα ότι άλλο επιθυμείτε!!! ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! Σας διαβάζω όλο αυτό τον καιρό και χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με όσα γράφετε και που πήγαν όλα τέλεια για όλες και κρατάτε τα πολυπόθητα μωράκια σας αγκαλιά! ❤️ Ξέροντας πόσο θα χαρείτε για μένα ήθελα να σας πω ότι είμαι πάλι έγκυος και μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα του σκατουλίου που έχω στην κοιλίτσα μου! Έχω μία απίστευτη ηρεμία που δεν περίμενα να έχω μετά από όσα πέρασα και εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και για μας και να κρατήσουμε ένα υγιέστατο μωρό στην αγκαλιά μας με το καλό τον Αύγουστο!! Σας φιλώ όλες μια μια, να χαίρεστε τα γλυκά σας μπεμπακια και να έχετε μια υπέροχη χρονια με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας, αγάπη και ότι μα ότι άλλο επιθυμείτε!!! ❤️❤️❤️

Γιατί δεν υπάρχει αυτό το φατσάκι  συγκίνησης μου λέτε κύριε/α διαχειριστααααααααα ❤️❤️❤️❤️ Φραουλινο μουυυυυυυυυυυ!!!!!!! Σου αξίζουν τα καλύτερα κορίτσι μου!!!!! Τον Αύγουστο θα κάνουμε πάρτυ!!!! Τέλεια τα νέα σας!!!!! Σας εύχομαι τα καλύτερα κοριτσάρα μουυυυ❤️❤️❤️❤️ Είμαι σίγουρη πως σε 7 μήνες εδώ θα λέμε για κλάμα (χαράς) αυπνία , κολικους(ελπίζω όχι) και αλλά τέτοια όμορφα πράγματα αγκαλιά με το παιδάκι σου!!!!! 

  • Μου αρέσει 4

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! Σας διαβάζω όλο αυτό τον καιρό και χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με όσα γράφετε και που πήγαν όλα τέλεια για όλες και κρατάτε τα πολυπόθητα μωράκια σας αγκαλιά! ❤️ Ξέροντας πόσο θα χαρείτε για μένα ήθελα να σας πω ότι είμαι πάλι έγκυος και μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα του σκατουλίου που έχω στην κοιλίτσα μου! Έχω μία απίστευτη ηρεμία που δεν περίμενα να έχω μετά από όσα πέρασα και εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και για μας και να κρατήσουμε ένα υγιέστατο μωρό στην αγκαλιά μας με το καλό τον Αύγουστο!! Σας φιλώ όλες μια μια, να χαίρεστε τα γλυκά σας μπεμπακια και να έχετε μια υπέροχη χρονια με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας, αγάπη και ότι μα ότι άλλο επιθυμείτε!!! ❤️❤️❤️

Φραουλινο Μ καλημέρα τ υπέροχα νέα είναι αυτά.. Με το καλό λοιπόν όλα θα πανε τέλεια.. Να μας γράφεις ❤❤

  • Μου αρέσει 3

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο είπε:

Κοριτσάκια μου γλυκά καλημέρα!! Σας διαβάζω όλο αυτό τον καιρό και χαίρομαι τόσο μα τόσο πολύ με όσα γράφετε και που πήγαν όλα τέλεια για όλες και κρατάτε τα πολυπόθητα μωράκια σας αγκαλιά! ❤️ Ξέροντας πόσο θα χαρείτε για μένα ήθελα να σας πω ότι είμαι πάλι έγκυος και μόλις χθες ακούσαμε την καρδούλα του σκατουλίου που έχω στην κοιλίτσα μου! Έχω μία απίστευτη ηρεμία που δεν περίμενα να έχω μετά από όσα πέρασα και εύχομαι να πάνε όλα καλά αυτή τη φορά και για μας και να κρατήσουμε ένα υγιέστατο μωρό στην αγκαλιά μας με το καλό τον Αύγουστο!! Σας φιλώ όλες μια μια, να χαίρεστε τα γλυκά σας μπεμπακια και να έχετε μια υπέροχη χρονια με υγεία για εσάς και τις οικογένειες σας, αγάπη και ότι μα ότι άλλο επιθυμείτε!!! ❤️❤️❤️

Κοριτσι μου καλη χρονια.. χαρηκα παρα πολυ για σενα...ευχομαι να σας πανε ολα καλα κ τον αυγουστο να εχεις το μπεμπακι σου αγκαλιτσα...θα ειναι το μικρουλι της παρεας μας...

  • Μου αρέσει 3

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...