Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Το ίδιο κι εδώ κορίτσια!! Εμείς φέραμε και άνθρωπο να ξεβουλωσει γιατί μπουκωσε το σύστημα στο μπάνιο! Επίσης κόλλησαν μέσα στην σκούπα και δεν ρουφαγε (χάχα) 4 μήνες συνεχόμενα δραματική η κατάσταση και τα έχω κούρεψει και δύο φορές! Ξεκινησα καστορελαιο (νταξει βαριέμαι βέβαια να το κάνω όπως πρέπει) και μάσκες κανω... αλλά το εχω παρει απόφαση ότι έχει μέλλον η φαση! Απλά σκουπιζω πολύ πιο συχνά! Δεν έχω προλάβει να απαντήσω σε όλα τα κορίτσια αλλά σας διαβάζω! Θα επανέλθω!! 

  • Μου αρέσει 4

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπερα κορίτσια!

δε προλαβαίνω να μπω τον τελευταίο καιρό γιατί με ένα βρέφος και ένα δίχρονο δε με φτάνει το 24ωρο!

εγω έκοψα το θηλασμό περίπου 1 μήνα πριν και εντάξει ενώ ένιωθα τύψεις στην αρχή και έκλαιγα τώρα είμαι καλά και έχω επιτέλους χρόνο να ασχοληθώ και με το μεγάλο μου παιδακι

η μπουμπου είναι 4 μισή μηνών και πριν καμία 20αρια μέρες ήταν 65 πόντους και 6 μισή κιλά πάμε καλά δηλαδη

κατα τα αλλά κοιμάται σερί 12 με 8 χοντρικά , γελάει κουνιέται και είναι γενικά ένα χαρούμενο μωρό!

ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

σας φιλω

  • Μου αρέσει 10

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπερα κορίτσια!

δε προλαβαίνω να μπω τον τελευταίο καιρό γιατί με ένα βρέφος και ένα δίχρονο δε με φτάνει το 24ωρο!

εγω έκοψα το θηλασμό περίπου 1 μήνα πριν και εντάξει ενώ ένιωθα τύψεις στην αρχή και έκλαιγα τώρα είμαι καλά και έχω επιτέλους χρόνο να ασχοληθώ και με το μεγάλο μου παιδακι

η μπουμπου είναι 4 μισή μηνών και πριν καμία 20αρια μέρες ήταν 65 πόντους και 6 μισή κιλά πάμε καλά δηλαδη

κατα τα αλλά κοιμάται σερί 12 με 8 χοντρικά , γελάει κουνιέται και είναι γενικά ένα χαρούμενο μωρό!

ελπιζω να είστε όλες καλά!!!

σας φιλω

Σε σκεφτόμουν κορίτσι μου !!!! Μου ακούγονται υπέροχα τα νέα σου και η χαρούμενη γελαστή μπουμπου σου!!!! Να χαίρεσαι και τις δυο σου κοριτσαρες ❤️


vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια μου!!!

Εμεις ξεκινάμε ξανά αποχή... Δεν δούλεψε ούτε αυτή τη φορά. Θα ξαναεπιχειρήσουμε εισαγωγή μεταξύ 9-12 μηνών. Οπλίζομαι λοιπόν με υπομονή και ξανά ξεκινάω. Ευκαιρία να γίνω δημιουργική με το φαγητό μου... Από βδομάδα ξεκινάμε κι εμείς με στέρεες. Θα ξεκινήσουμε με λαχανικά. Παρηγγειλα ατμομαγειρα και λοιπά αξεσουάρ πιατάκια. σαλιαρες και ποτηράκια και ανυπομονώ...

Με τα μαλλιά κορίτσια το ίδιο ζόρι έχω κι εγώ. Κι όχι τίποτα το δικό μου δεν είναι κι από τη φύση του πλούσιο. Βρίσκω παντού τρίχες. Μέχρι και στην πάνα του μωρού μου έχουν πέσει. Με βλέπω φαλακρή αν συνεχίσει έτσι. Βέβαια εγώ για να νιώσω λίγο καλύτερα πήγα ένα κομμωτήριο την Παρασκευή. Το έκοψα λίγο έκανα και ανταύγειες. Να πέφτει περιποιημένο τλχστον.. @MumMaria θα ακολουθήσω τη συμβουλή σου κι ελπίζω να πιάσει.

 

 

  • Μου αρέσει 8

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου...εμεις μεθαυριο εχουμε ραντεβου κ με δερματολογο γιατι ο μπεμπης ξυνεται συνεχεια στο κεφαλι του κ κοκκινιζει...ολο το βραδυ ξυνεται μουγκριζει κ μετα κλαιει..

Σε αλλα νεα,εμενα παντα μου επεφταν μαλλια οποτε δεν βλεπω διαφορα...ξεκινησα κ γυμναστικη στο σπιτι κ περπατημα κ προσεχω κ λιγο περισσοτερο τη διατροφη μου μπας κ χασω κανα κιλο.. επισης πηρα κ το ροφημα της herbal life κ το τσαι να δω αν θα κανουν τιποτα.. Ρε κοριτσια τι θα γινει θα κερδισουμε τιποτα σε κανενα διαγωνισμο;;χαχαχα

  • Χαχα 6

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα!!!άντε ανοίγει ο καιρός σιγά σιγά να τρελαθουμε στις καροτσαδες! Αν και με μάσκα βόλτα είναι λίγο δύσκολο αλλά από το τίποτα μια χαρά κι αυτό..σας ζηλεύω όσες μπορείτε καθημερινά να βγαίνετε, εγώ ζω σε χωριό και φοβάμαι λίγο να τριγυρναω με το μωρό μες τα χωράφια...:lol: βάλτε άλλη μια στο κλαμπ τρίχες παντού,μεγάλο θεμα έχω πολύ μακριά μαλλιά έχω να κουρευτω ένα χρόνο και φανταστείτε ότι ο άντρας μου παίζει να χει πιο μακριά μαλλιά και από μένα.. καταλαβαίνετε τι γίνεται στο σπίτι μας, εμένα τούφες ολόκληρες φεύγουν! Σε άλλα νέα θα ήθελα την άποψη σας και αν συνέβαινε σε κάποια μιας και εχετε ένα μήνα μεγαλύτερα μωράκια από μένα..ειμαστε 3,5 μηνών και είμαστε μάλλον σε άλμα, με αρκετές εξάρσεις γκρίνιας από ένα υπερβολικά ήσυχο μωράκι και επίσης με τρελές αφαγιες...αντί να τρώει παραπάνω παλεύουμε για να φάει..είμαστε στην κατηγορία 180μλ και εκείνη πίνει με το ζόρι 100-120μλ..επίσης με τελευταίο γεύμα στις 12 ξυπνάει στις 10 το πρωί με το ζορι..ο γιατρός μου λέει όσο θέλει θα της δίνεις δεν υπάρχει κανένα θέμα και άναψε μια λαμπάδα με τόσο βολικό μωράκι με τον ύπνο..του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη μιας και είναι μωράκι πολύ καλό στα κιλά του αλλά άρχισα να φοβάμαι..το μεσημέρι κάνει και 5 ώρες να φάει, της βάζω το μπιμπερο και κάνει και καλά πως θα κάνει εμετό, αηδιάζει..μήπως το πέρασε κάποια από σας μπας και ακούσω καμιά άποψη και ηρεμήσω;;:confused: φιλιά πολλά σε όλες κοριτσάκια!!!

 

  • Μου αρέσει 1

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Sofaki_88 είπε:

Κορίτσια μου γλυκά καλό μήνα!!!άντε ανοίγει ο καιρός σιγά σιγά να τρελαθουμε στις καροτσαδες! Αν και με μάσκα βόλτα είναι λίγο δύσκολο αλλά από το τίποτα μια χαρά κι αυτό..σας ζηλεύω όσες μπορείτε καθημερινά να βγαίνετε, εγώ ζω σε χωριό και φοβάμαι λίγο να τριγυρναω με το μωρό μες τα χωράφια...:lol: βάλτε άλλη μια στο κλαμπ τρίχες παντού,μεγάλο θεμα έχω πολύ μακριά μαλλιά έχω να κουρευτω ένα χρόνο και φανταστείτε ότι ο άντρας μου παίζει να χει πιο μακριά μαλλιά και από μένα.. καταλαβαίνετε τι γίνεται στο σπίτι μας, εμένα τούφες ολόκληρες φεύγουν! Σε άλλα νέα θα ήθελα την άποψη σας και αν συνέβαινε σε κάποια μιας και εχετε ένα μήνα μεγαλύτερα μωράκια από μένα..ειμαστε 3,5 μηνών και είμαστε μάλλον σε άλμα, με αρκετές εξάρσεις γκρίνιας από ένα υπερβολικά ήσυχο μωράκι και επίσης με τρελές αφαγιες...αντί να τρώει παραπάνω παλεύουμε για να φάει..είμαστε στην κατηγορία 180μλ και εκείνη πίνει με το ζόρι 100-120μλ..επίσης με τελευταίο γεύμα στις 12 ξυπνάει στις 10 το πρωί με το ζορι..ο γιατρός μου λέει όσο θέλει θα της δίνεις δεν υπάρχει κανένα θέμα και άναψε μια λαμπάδα με τόσο βολικό μωράκι με τον ύπνο..του έχω απόλυτη εμπιστοσύνη μιας και είναι μωράκι πολύ καλό στα κιλά του αλλά άρχισα να φοβάμαι..το μεσημέρι κάνει και 5 ώρες να φάει, της βάζω το μπιμπερο και κάνει και καλά πως θα κάνει εμετό, αηδιάζει..μήπως το πέρασε κάποια από σας μπας και ακούσω καμιά άποψη και ηρεμήσω;;:confused: φιλιά πολλά σε όλες κοριτσάκια!!!

 

Καλησπέρα Σοφάκι μου.

Εμένα κ τα δυο τα μωρά μου πάντα έτρωγαν λιγότερο από όσο 'επρεπε' .κ η μικρή που της δίνω φόρμουλα ,ποτέ δεν κλαίει για να φάει,στο 4ωρο της δίνω εγώ κ όσο πιει. Στον γιο μου δε,άστα...του έδινα κάθε τρεις κ λίγο κ  έπινε απειροελάχιστα αλλά να σου πω ότι τις στερεές μετα τις έτρωγε μια χαρά κ ευτυχώς υπάρχουν κ πολλά άλλα γαλακτοκομικά για να φάει αργότερα. Η παιδίατρος μου έλεγε ότι υπάρχουν κ παιδάκια που δεν είναι του γάλακτος.αν παίρνει γραμμάρια κ δεν χάνει βάρος ,είστε μια χαρά κ να μην αγχώνεσαι.η μικρή μου στα κιλά είναι στον μ.ο κ ο Βασίλης πάντα ήταν πολύ κάτω. Τώρα είναι μια χαρά στα κιλακια του κ ψηλός ψηλός!! Να σου πω ότι για τον ύπνο ,το ίδιο ακριβώς μου έλεγε τότε κ η παιδίατρος,εγώ τον ξυπνούσα για να φάει κ μου έλεγε βρε άστο το παιδί να κοιμηθεί. Τα μωρά μεγαλώνουν κ με ύπνο. Είσαι από τις τυχερές. Κοιμήσου τα 10ωρα σου κ ούτε του παπά,χαχαχα. Για την γκρινιτσα,όλα τα μωράκια περνάνε τις φάσεις τους,είτε είναι δοντακια,είτε άλματα ,είτε τα κακακια τους,τελειωμό δεν έχει. Αν σε γενικές γραμμές είναι χαρούμενο  το παιδί ,μην σε ανησυχεί τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria Μαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντηση, πραγματικά χρειαζομουν μια γνώμη από κάποια που τα έχει περάσει..βλέπω αλλά μωράκια από όλα όσα γνωρίζω αδειάζουν το μπουκάλι και κλαίνε θέλουν κι άλλο και εμάς η μπέμπα μας με τα χίλια ζόρια το μισό.. ευτυχώς μας κάνει χαρουλες και είναι στρουμπουλουλα αλλιώς θα είχα σκάσει από το άγχος μου... 

  • Μου αρέσει 2

kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Sofaki_88 είπε:

@MumMaria Μαράκι μου σ'ευχαριστώ πολύ πολύ για την απάντηση, πραγματικά χρειαζομουν μια γνώμη από κάποια που τα έχει περάσει..βλέπω αλλά μωράκια από όλα όσα γνωρίζω αδειάζουν το μπουκάλι και κλαίνε θέλουν κι άλλο και εμάς η μπέμπα μας με τα χίλια ζόρια το μισό.. ευτυχώς μας κάνει χαρουλες και είναι στρουμπουλουλα αλλιώς θα είχα σκάσει από το άγχος μου... 

Ποτέ δεν άδειαζαν μπουκάλι,πόσο μάλλον να ζητάνε κι άλλο. Έχω αφήσει κ περισσότερες ώρες κ ποτέ δεν έχω ακούσει κλάμα για γάλα ή κ για φαγητό αργότερα. Έβλεπα τα μλ που πρέπει να τρώει ένα μωρό στον μήνα που είναι κ ανάλογα με τα κιλά του κ πάντα τρώγανε λιγότερο. Να μην αγχώνεσαι. Τα μωράκια μας είναι μια χαρά. :wink:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κορίτσια εμείς σήμερα είχαμε το μηνιαίο ραντεβου γ εμβόλιο  κ έλεγχο.. 8.300 φτάσαμε κ 69 εκ.. Ξεκινάμε ρυζαλευρο κ μετα απο μια βδομαδα φρουτα εμείς!! Εσας πως παει το προγραμμα?? 

  • Μου αρέσει 4

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Despoina Mar είπε:

Καλησπερα κορίτσια εμείς σήμερα είχαμε το μηνιαίο ραντεβου γ εμβόλιο  κ έλεγχο.. 8.300 φτάσαμε κ 69 εκ.. Ξεκινάμε ρυζαλευρο κ μετα απο μια βδομαδα φρουτα εμείς!! Εσας πως παει το προγραμμα?? 

Μαζί είχαμε ραντεβού Δέσποινα

Σήμερα και εμείς εμβόλιο και πήραμε οδηγίες 

Εμείς μήλο αύριο 5 κουταλιές κ αυξάνουμε κάθε μέρα κ κάθε τρεις μέρες προσθήκη φρούτου συν γάλα μέχρι να καταργήσει τελείως το γάλα σε αυτό το γεύμα.εχω αγωνία λίγη για το πώς θα πάει... λαχανικά σε άλλο γεύμα μόλις σταματήσει το γάλα στο άλλο γεύμα με τα φρούτα.ρυζαλευρο εμάς μας είπε να βάλουμε στα λαχανικά μόνο αν χρειαστεί για πηξιμο

Κορίτσια βγάζουν εσάς γλώσσιτσα τα μωράκια σας? Από τα δόντια είναι?

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Gogo1994 είπε:

Μαζί είχαμε ραντεβού Δέσποινα

Σήμερα και εμείς εμβόλιο και πήραμε οδηγίες 

Εμείς μήλο αύριο 5 κουταλιές κ αυξάνουμε κάθε μέρα κ κάθε τρεις μέρες προσθήκη φρούτου συν γάλα μέχρι να καταργήσει τελείως το γάλα σε αυτό το γεύμα.εχω αγωνία λίγη για το πώς θα πάει... λαχανικά σε άλλο γεύμα μόλις σταματήσει το γάλα στο άλλο γεύμα με τα φρούτα.ρυζαλευρο εμάς μας είπε να βάλουμε στα λαχανικά μόνο αν χρειαστεί για πηξιμο

Κορίτσια βγάζουν εσάς γλώσσιτσα τα μωράκια σας? Από τα δόντια είναι?

Εμείς σκέτο ρυζαλευρο γ λίγο κ μετα μόνο φρουτα κ το ρυζαλευρο έτσι οπως ειπες για πηξιμο.. Μ είπε αν τρώει κάτω από 10 κουταλιές θα δίνω γάλα μόνο! Κ οχι ακόμα μπανάνα πορτοκαλι κ φράουλα προς τ παρων .. Κ εχω αγωνία για να δουμε!! Γλώσσα ναιι παντως φαγουρα έχουμε αλλά τ δοντάκια δεν είναι έτοιμα ακόμα μας είπε!! Καλημεραααααα

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου τί κανετε; Πώς ειναι οι μανουλες και τα μωρακια της παρεας μας; Βλεπω ξεκιναμε σιγα σιγα να τρωμε! Με το καλο!!!

@Sofaki_88 κοριτσι μου ειδα στα ειπε το Μαρακι μας μια χαρα! Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω αγχωνομαι με το να τρωει καλα! Πώς να το κανουμε, το γονιδιο της ελληνιδας μανας ειναι αυτο χιχιχι! Ζακετα μας λειπει να τους βαλουμε και ολα καλα! Ο Ραφαηλακς εχει το αναποδο! Τρωει συνεχεια στηθος αλλα βαζει προς το παρον λιγα κιλακια...Ομως θα σου πω αυτο που μου ειπε ο παιδιατρος! Αν το παιδι λερωνει πανες, κοιμαται, παιζει, ειναι χαρουμενο πανε ολα καλα!! Πόσο μαλλον εσεις που ειστε και αφρατουλες αν καταλαβαινω καλα! Αχ αυτα τα μπουτακιαααα! Απολαυσε υπνους κοριτσι μου και ολα ειναι μια χαρα!!!

@fairy-mary πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που εισαι καλυτερα και τα κοριτσακια σου επισης! Να τις χαιρεσαι και να απολαυσεις αυτο τον υπεροχο χαμο που θα γινεται εκει!! Κοιμαται πλεον μια χαρα το μωρακι και μεγαλωνει τελεια, οποτε εκανες το καλυτερο για σενα και την οικογενεια σας!!

@Gogo1994 με το καλο το μηλαρακι! Και ναι κι εδω βγαζει γλωσσα χιχιχι! Τον λεω κουταβακι!

@Despoina Mar μεγαλωσε η κοπελαρα σου!! Φτου φτου! Με το καλο το ρυζαλευρο!

Εμεις κοριτσια μου τρωμε λαχανικα για μεσημεριανο και εχει πολυ γελιο! Νευριαζει λιγο καποιες φορες που αργουμε να τυ δωσουμε κουταλια-ειχε μαθει με το στηθος να ρεει συνεχομενα και του κακοφαινεται! Ξεκινησα με καροτο, μετα κολοκυθι, μετα κολοκυθα, μετα μπροκολο και τωρα κανουμε μιξ με γλυκοπατατα σαν βαση. Νομιζω μετα το μπροκολο ο καημενος στανιαρε με την πατατα! Χτες εγλειφε και τη σαλιαρα χαχαχα! Επισης κοριτσια εχουμε δοντι! Βγηκε το πρωτο μας!! Και μαντεψτε...εκλαψα! Αχαχαχα τι πρωτοτυπο!

 

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τί κανετε; Πώς ειναι οι μανουλες και τα μωρακια της παρεας μας; Βλεπω ξεκιναμε σιγα σιγα να τρωμε! Με το καλο!!!

@Sofaki_88 κοριτσι μου ειδα στα ειπε το Μαρακι μας μια χαρα! Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω αγχωνομαι με το να τρωει καλα! Πώς να το κανουμε, το γονιδιο της ελληνιδας μανας ειναι αυτο χιχιχι! Ζακετα μας λειπει να τους βαλουμε και ολα καλα! Ο Ραφαηλακς εχει το αναποδο! Τρωει συνεχεια στηθος αλλα βαζει προς το παρον λιγα κιλακια...Ομως θα σου πω αυτο που μου ειπε ο παιδιατρος! Αν το παιδι λερωνει πανες, κοιμαται, παιζει, ειναι χαρουμενο πανε ολα καλα!! Πόσο μαλλον εσεις που ειστε και αφρατουλες αν καταλαβαινω καλα! Αχ αυτα τα μπουτακιαααα! Απολαυσε υπνους κοριτσι μου και ολα ειναι μια χαρα!!!

@fairy-mary πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που εισαι καλυτερα και τα κοριτσακια σου επισης! Να τις χαιρεσαι και να απολαυσεις αυτο τον υπεροχο χαμο που θα γινεται εκει!! Κοιμαται πλεον μια χαρα το μωρακι και μεγαλωνει τελεια, οποτε εκανες το καλυτερο για σενα και την οικογενεια σας!!

@Gogo1994 με το καλο το μηλαρακι! Και ναι κι εδω βγαζει γλωσσα χιχιχι! Τον λεω κουταβακι!

@Despoina Mar μεγαλωσε η κοπελαρα σου!! Φτου φτου! Με το καλο το ρυζαλευρο!

Εμεις κοριτσια μου τρωμε λαχανικα για μεσημεριανο και εχει πολυ γελιο! Νευριαζει λιγο καποιες φορες που αργουμε να τυ δωσουμε κουταλια-ειχε μαθει με το στηθος να ρεει συνεχομενα και του κακοφαινεται! Ξεκινησα με καροτο, μετα κολοκυθι, μετα κολοκυθα, μετα μπροκολο και τωρα κανουμε μιξ με γλυκοπατατα σαν βαση. Νομιζω μετα το μπροκολο ο καημενος στανιαρε με την πατατα! Χτες εγλειφε και τη σαλιαρα χαχαχα! Επισης κοριτσια εχουμε δοντι! Βγηκε το πρωτο μας!! Και μαντεψτε...εκλαψα! Αχαχαχα τι πρωτοτυπο!

 

ΑΑ εσείς είστε πολυ μπροστά σε όλα χαχα!! Τι συγκινητικό μεγάλωσαν μωρε τα μικρακια μας!! 

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τί κανετε; Πώς ειναι οι μανουλες και τα μωρακια της παρεας μας; Βλεπω ξεκιναμε σιγα σιγα να τρωμε! Με το καλο!!!

@Sofaki_88 κοριτσι μου ειδα στα ειπε το Μαρακι μας μια χαρα! Σε καταλαβαινω γιατι κι εγω αγχωνομαι με το να τρωει καλα! Πώς να το κανουμε, το γονιδιο της ελληνιδας μανας ειναι αυτο χιχιχι! Ζακετα μας λειπει να τους βαλουμε και ολα καλα! Ο Ραφαηλακς εχει το αναποδο! Τρωει συνεχεια στηθος αλλα βαζει προς το παρον λιγα κιλακια...Ομως θα σου πω αυτο που μου ειπε ο παιδιατρος! Αν το παιδι λερωνει πανες, κοιμαται, παιζει, ειναι χαρουμενο πανε ολα καλα!! Πόσο μαλλον εσεις που ειστε και αφρατουλες αν καταλαβαινω καλα! Αχ αυτα τα μπουτακιαααα! Απολαυσε υπνους κοριτσι μου και ολα ειναι μια χαρα!!!

@fairy-mary πολυ χαιρομαι κοριτσι μου που εισαι καλυτερα και τα κοριτσακια σου επισης! Να τις χαιρεσαι και να απολαυσεις αυτο τον υπεροχο χαμο που θα γινεται εκει!! Κοιμαται πλεον μια χαρα το μωρακι και μεγαλωνει τελεια, οποτε εκανες το καλυτερο για σενα και την οικογενεια σας!!

@Gogo1994 με το καλο το μηλαρακι! Και ναι κι εδω βγαζει γλωσσα χιχιχι! Τον λεω κουταβακι!

@Despoina Mar μεγαλωσε η κοπελαρα σου!! Φτου φτου! Με το καλο το ρυζαλευρο!

Εμεις κοριτσια μου τρωμε λαχανικα για μεσημεριανο και εχει πολυ γελιο! Νευριαζει λιγο καποιες φορες που αργουμε να τυ δωσουμε κουταλια-ειχε μαθει με το στηθος να ρεει συνεχομενα και του κακοφαινεται! Ξεκινησα με καροτο, μετα κολοκυθι, μετα κολοκυθα, μετα μπροκολο και τωρα κανουμε μιξ με γλυκοπατατα σαν βαση. Νομιζω μετα το μπροκολο ο καημενος στανιαρε με την πατατα! Χτες εγλειφε και τη σαλιαρα χαχαχα! Επισης κοριτσια εχουμε δοντι! Βγηκε το πρωτο μας!! Και μαντεψτε...εκλαψα! Αχαχαχα τι πρωτοτυπο!

 

Αχχχχ μπράβο μπράβο σας είστε καταπληκτικοί καλορίζικο το δοντακιιι ε εννοείται κ γω θα έκλαιγα

Κορίτσια εμείς κάναμε τη προσπάθεια με το ζόρι τις έφαγε τις 5 κουταλιές δε το πήρε πολύ καλά ξινιζε τη μούρη του μετά έκλαιγε κ ήθελε το γάλα πήρα το γιατρό γτ κατάλαβα ότι δεν είναι έτοιμος μάλλον κ μου είπε πάλι σε μια βδομάδα να προσπαθήσουμε...

@Despoina Marεσείς πώς τα πήγατε?

 

 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...