Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

Just now, Suzukaki είπε:

Ναι οτι ερχονται οι μαιες κ για να θηλασεις κτλ το ξερω εχω ξανανοσηλευτει αλλα σκεψου να χεις 2 μωρα διπλα να κλαινε κ εσυ να μην μπορεις να ησυχασεις ενω εισαι εγχειρισμενη ταλαιπωρημενη κτλ

οχι οχι μην ανχωνεσε τα νεογεννητα δεν κλαινε τοσο πολυ τις πρωτες μερες πιο πολυ κοιμουνται πιστεψε με στο μαιευτηριο ειναι λιγο σε αλλη φαση τα νεογεννητα. 

γενικα θα κοιμασε πιστεψε με αν εισαι ταλαιπωρημενη θα κοιμασε μια χαρα. βεβαια αν πας με καισαρικη την πρωτη μερα θα πονας δεν θα κοιμασε .

αλλα τελως παντων μην τα φανταζεσε τοσο τραγικα στο νοσοκομειο θα ειναι οι πιο ξενοιαστες μερες κ ας εισαι με αλλους μεσα αυτο θα ειναι το λιγοτερο.. ειναι πολυ χαλαρα τα πραγματα κ θα ξεκουραστεις σιγουρα οσα μωρα κ να πηγαινοερχονται.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, linaa είπε:

οχι οχι μην ανχωνεσε τα νεογεννητα δεν κλαινε τοσο πολυ τις πρωτες μερες πιο πολυ κοιμουνται πιστεψε με στο μαιευτηριο ειναι λιγο σε αλλη φαση τα νεογεννητα. 

γενικα θα κοιμασε πιστεψε με αν εισαι ταλαιπωρημενη θα κοιμασε μια χαρα. βεβαια αν πας με καισαρικη την πρωτη μερα θα πονας δεν θα κοιμασε .

αλλα τελως παντων μην τα φανταζεσε τοσο τραγικα στο νοσοκομειο θα ειναι οι πιο ξενοιαστες μερες κ ας εισαι με αλλους μεσα αυτο θα ειναι το λιγοτερο.. ειναι πολυ χαλαρα τα πραγματα κ θα ξεκουραστεις σιγουρα οσα μωρα κ να πηγαινοερχονται.

Αχ ευτυχως ευχαριστω πολυ.παμε για φυσιολ τοκετο αλλα ποτε δ ξερεις γτ τα σκεφτομαι ολα κ πελαγωνω.

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλημέρα! Ναι δεν τα βάζουν μαζί.Αν δεν επιλέξεις rooming in θα είσαι με άλλες κοπέλες που ούτε αυτές έχουν rooming in. Βέβαια και πάλι δεν αποκλείεται την ώρα που κοιμάσαι να φέρουν σε διπλανή κοπέλα το μωρό της να θηλάσει. Αλλά εντάξει αυτό είναι νορμάλ νομίζω.

Εγω θα ήθελα να κάνω rooming in αυτή τη φορά αν όλα πάνε καλά.Βεβαια αν κάνω τελικά καισαρική και δεν υπάρχει σύνοδος το βράδυ δεν νομίζω ότι τουλάχιστον την πρώτη μέρα θα είμαι σε θέση να έχω το μωρό μόνη μου μέσα στο δωμάτιο.

Ναι εννοειται αυτο ενταξει λογικο ολες θα θηλασουμε σε αυτο λες λογικο αλλα σκεψου να κλαινε 2 μωρα στον ιδιο χωρο κ εσυ να προσπαθεις να ηρεμησεις .εφαγα φρικη κ μονο που το σκεφτηκα

Just now, dpilo είπε:

@Suzukaki από όσα εχώ μάθει τα rooming in είναι με τα rooming in και τα απλά με τα απλά.. 

Εμείς μόλις γυρίσαμε από γιατρό! Μας επέτρεψε για πρώτη φορά να δούμε τη φάτσα του.. για λίγο.μη νομίζετε!! Ο κύριος μετά κρύφτηκε πάλι!!!

Είμαι στην 32η και ζυγίζουμε περίπου 1580 γρ! Κάναμε και Doppler τελικά και οι ομφαλικη είναι μια χαρά! Οι μητριαιες οριακά καλά! Μου είπε ότι θα κόψω το Salospir γιατί πλέον δεν προσφέρει κάτι και ότι μάλλον έχουμε αποφύγει τον κίνδυνο για προεκλαμψία και για αυτό το σύνδρομο που το μωρό γεννιέται πολύ μικρό. Μου είπε ωστόσο ότι δεν θα έχω κανένα τεράστιο μωρό αλλά όπως πάμε θα περάσουμε τα 2500 κιλά που αυτό μας ενδιαφέρει!!! 

Αυτά!!!!

Τελεια μπραβο ολα καλα δηλ.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 21/11/2020 at 4:28 ΜΜ, butterfly1986 είπε:

Δεν ξέρω για όλα τα μαιευτήρια αλλά στο Λητώ που ρώτησα μια κοπέλα που γέννησε εκεί πρόσφατα  μου είπε ότι πρέπει να είναι ο ίδιος σύνοδος όλες τις μέρες. Μπαίνει 10 το πρωί και βγαίνει 9 το βράδυ. Και πρέπει 3 μέρες πριν τη γέννα να έχει κάνει covid test. Αυτό το έχω ακούσει και για άλλα ιδιωτικά μαιευτήρια. Τώρα αν δεν είναι προγραμματισμένο ς ο τοκετός πως θα ξέρουμε το 3 μέρες πριν δεν το έχω καταλάβει. Το βλέπω να γεννάμε μόνες μας :-(

Κι εγω εκει θα γεννησωΕτσι ειναι ακριβως κι επειδη θελω να γεννησω φυσιολογικα εχω προετοιμαστει ψυχολογικα οτι μαλλον θα γεννησω μονη.

Με ΠΗΤ 9/2 ίσως και Ιανουαριο αν και ελπιζω όχι..

 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κι εγω εκει θα γεννησωΕτσι ειναι ακριβως κι επειδη θελω να γεννησω φυσιολογικα εχω προετοιμαστει ψυχολογικα οτι μαλλον θα γεννησω μονη.

Με ΠΗΤ 9/2 ίσως και Ιανουαριο αν και ελπιζω όχι..

 

Κάπου μια κοπέλα μου είπε για μια κλινική στο Περιστέρι που έκανε το τεστ πιο οικονομικά από άλλες. Εκείνη γέννησε τώρα και ο άντρας της έκανε κάθε 3 μέρες τέστ. Νομίζω 40€ ! Βέβαια η κοπέλα δεν ήταν σίγουρη αν έχει αλλάξει η τιμή. Αν θέλει φυσικά κάποιος να τα διαθέσει. Εγώ το σκέφτομαι! Αν όχι να τα διαθέσω όλα να κάνει έστω ένα τη βδομάδα ξέρω γω μήπως είμαστε τυχεροί και πέσει μέσα... Γιατί είναι πολλά τα λεφτά μάνα μου... 

 

Επίσης ξέχασα να σας πω! Πήρα χαρτί από τη γιατρό για ΠΗΤ. Θα πάω αύριο στο ΙΚΑ να πάρω χαρτιά για να δώσω στον εργοδότη να συμπληρώσει. Μου είπε απλά η γιατρός ότι στο ΙΚΑ πιθανόν να μου ζητήσουν τη Β επιπέδου και ότι σε περίπτωση που ήθελα να αλλάξω ημερομηνία τοκετού για τη δουλειά τώρα θα ήταν δύσκολο να το κάνω. Αύριο που θα πάω και στο ΙΚΑ θα σας πω ακριβώς τι μου έδωσαν και τι μου είπαν. Επίσης η κοπέλα που περίμενε μετά από εμένα στη γιατρό στο ραντεβού (μόλις είχε μπει στο μήνα της) μου είπε ότι δεν χρειάζεται να πάω σε γυναικολόγο του ΙΚΑ καθώς είναι συμβεβλημένη η δικιά μας. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 42 λεπτά , enjoy είπε:

βασικα και εγω στην ιδια λογικη με τη suzukaki ειμαι... το τριο τρικλινο-rooming in -κοινη τουαλετα με προβληματιζει... 

Η τουαλετα οκ καθαριζουν καλα στα ιδιωτικα θα εχουμε κ αντισηπτικο μαζι πες οκ αλλα το rooming ειναι θεμα .....αν το ηθελα θα το ειχα επιλεξει οποτε ειναι βαρβαρο να στο επιβαλλουν γιατι το διαλεξαν οι διπλανες σου αλλα εφοσον λενε κ τα κοριτσια οτι τις βαζουν χωρια οκ κ η λογικη αυτο λεει δηλ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο για το rooming in δεν το είχα σκεφτεί η αλήθεια ειναι. Χμμ...Οπότε αν είναι έτσι όντως βοηθάει να υπάρχει ομαδοποίηση οπότε όσες δεν το έχουν επιλέξει να είναι οκ.

Έχει μια κινητικότητα τώρα η μικρή που δε μ αφήνει σε ησυχία ...Για να μη μιλήσω για τις επισκέψεις στην τουαλέτα. Τα χαρτιά υγείας χονδρική :lol:

Οπότε χαζεύω νυχτικες για να αγοράσω αν είναι αύριο. Σκεφτόμουν επειδή κάνει ζέστη μες το μαιευτήριο να πάρω κ κοντομάνικη. 

Κλείσαμε ραντεβού με το γιατρό την Πέμπτη οπότε θα τη δούμε ξανα μετά από 1 μήνα :x  κ μου είπε θα έρθει κ η μαία να με δει από κοντά . Θα κάνουμε κ το doppler,θα σας πω νέα. 

@enjoy δε θα σε αφήσουμε να πας τσιτσιδι!! Χαχαχα! Θα σου θυμίσουμε να πάρεις κάτι. Θα είμαστε με το στήθος έξω έτσι κ αλλιώς αρκετά μην είμαστε Κ γενικά...χεχε

@dpilo χαίρομαι που όλα καλά ! :) τέλεια που είδατε κ προσωπάκι . 

@Klegeo βοήθεια θα έχω τον άντρα μου που θα απουσιάσει από δουλειά στην αρχή,έχει κρατήσει πολλές μέρες άδειας ,είναι κ σε τηλεργασία κ θα είναι από ότι βλέπω ...Επίσης τη μαμά μου, που οκ χρειάζεται αμάξι για να έρθει αλλά όχι μεγάλη απόσταση . 

 

 

  • Χαχα 1

Kgt5p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 22/11/2020 at 12:14 ΠΜ, dpilo είπε:

Είμαι η μόνη περίεργη που θέλω μόνο τον άντρα μου; Χαχαχαχαχα!! 

Πάντως μακάρι να σας αφήσουν σίγουρα θα είναι και πιο ξεκούραστο να σας βοηθήσει κάποιος που ξέρει! 

Πάντως σήμερα πεισμωσα... γύρισα από χασάπη χάλια, δεν μπορούσα να πάρω τα πόδια μου. Ξεκουράστηκα και μετά βγήκα μέτρησα μισή ώρα περπάτημα. Δλδ άμα από τώρα κομπιαζω τι θα κάνω στον 9ο?? 

Θα προσπαθήσω να το κάνω κάθε μέρα!

Επίσης να ρωτήσω! Οι άντρες σας τι θα κάνουν; Θα πάρουν άδεια από τις δουλειές τους για να καθίσουν καθόλου μαζί σας ??? Εννοώ μετά το μαιευτήριο! 

Εμενα δυστυχώς δεν μπορεί μετά καθόλου...

Εμενα το πρωί δεν μπορεί ετσι αναγκαστικά θα έρχεται η μαμα μου και μετά ο σύζυγος μου 

On 22/11/2020 at 10:53 ΜΜ, Klegeo είπε:

Νιωθετε καθολου τις συσπασεις braxton hicks?  Τις προπαρασκευαστικες που λενε? Επιπλεον εχετε παρει τα ρουχαλακια εξοδου απο το μαιευτηριο? :x σημερα πηρα κ μια φορμα εξοδου σαν μπουφανακι γιατι τον Ιανουαριο μπορει να χει ψοφο! :shock:

Αυτο που μου ειπε η μαία όταν μπαίνουμε στο αμάξι πρέπει να μην βάζουμε μπουφάν γιατί δν υπάρχει ασφαλεία σωστή όταν τους βάζουμε τς ζώνες...Ρωτα όμως και Εσυ δεν θέλω να κάνω την έξυπνη..Απλά ότι μου ειπαν 

 

On 22/11/2020 at 10:53 ΜΜ, Suzukaki είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω κατι χθες μπηκα στην 32η εβδ το μωρο δ πρεπει να αρχισει να παιρνει θεση κανονικα;;σημερα εχω παλι το στομαχι μ πιεση στον βολβο κατω απο το στηθος κ το μεσημερι την ενιωθα εκει να κλωτσαει .....η δικια μ αντι να κατεβαινει ανεβαινει ακομα κατω απο το στηθος ειναι...δ την βγαζω καθαρη σημερα.....τι δυσφορια ειναι αυτη

Ακριβώς τα ίδια και εμενα την Τετάρτη που πηγα στο γαιτρο μου ειπε ότι από 34 εβδομάδα και μετά γυρίζουν 

 

12 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Καλημερα εγω πηρα μολις τωρα στο γαια απαγορευεται να διανυκτερευσει συνοδος ανεξαρτητου κλινης γτ σκεφτομουν μηπως περναμε ενα δικλινο κ εμενε μαζι μου αλλα κ σουιτα να παρεις απαγορευεται να μεινει κανεις αλλος.ελεος.εγω θελω να ρωτησω αν εχω τρικλινο κ οι διπλανες μ εχουν rooming in δ ειναι καπως αυτο;;τα rooming in δεν τα βαζουν στο ιδιο δωματιο με οσες μπορει να το εχουν επιλεξει;σκεψου να κοιμασαι εσυ κ να σε ξυπνανε τα μωρα των διπλανων στο ιδιο δωματιο;!

Γνωστή μου που γέννησε στο ΓΑΙΑ είχε αποκλειστική και γέννησε τν Ιούλιο ο άντρας πήγαινε στο επισκεπτήριο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Maria mariaa είπε:

Εμενα δυστυχώς δεν μπορεί μετά καθόλου...

Εμενα το πρωί δεν μπορεί ετσι αναγκαστικά θα έρχεται η μαμα μου και μετά ο σύζυγος μου 

Αυτο που μου ειπε η μαία όταν μπαίνουμε στο αμάξι πρέπει να μην βάζουμε μπουφάν γιατί δν υπάρχει ασφαλεία σωστή όταν τους βάζουμε τς ζώνες...Ρωτα όμως και Εσυ δεν θέλω να κάνω την έξυπνη..Απλά ότι μου ειπαν 

 

Ακριβώς τα ίδια και εμενα την Τετάρτη που πηγα στο γαιτρο μου ειπε ότι από 34 εβδομάδα και μετά γυρίζουν 

 

Γνωστή μου που γέννησε στο ΓΑΙΑ είχε αποκλειστική και γέννησε τν Ιούλιο ο άντρας πήγαινε στο επισκεπτήριο 

Ε θα ειχε πονους η κατι τετοιο κ θα χρειαζοταν βοηθεια

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Maria mariaa είπε:

 

Αυτο που μου ειπε η μαία όταν μπαίνουμε στο αμάξι πρέπει να μην βάζουμε μπουφάν γιατί δν υπάρχει ασφαλεία σωστή όταν τους βάζουμε τς ζώνες...Ρωτα όμως και Εσυ δεν θέλω να κάνω την έξυπνη..Απλά ότι μου ειπαν 

 

Και για αυτό και γιατί η θερμοκρασία του αυτοκινήτου θα είναι ζεστή και το μωρό θα σκάσει.. κι εγώ έτσι ξέρω αλλά εννοείται ότι ο καθένας ρωτάει τον παιδίατρο του.

 

Λοιπόν μόλις γύρισα από ΙΚΑ. Εγώ βγαίνω σε άδεια κυοφορίας 29/11/20. 

Μου έδωσαν τα εξής: 

1. Ένα χαρτί που χωρίζεται σε 3 μέρη. Το ένα το συμπληρώνει ο γιατρός μας αρκεί να είναι συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ. Το άλλο μέρος το συμπληρώνω εγώ και λέει ότι δεν θα εργαστώ το αυτό το διάστημα και το τρίτο μέρος το συμπληρώνει ο εργοδότης. 

Ωστόσο εγώ είχα ήδη χαρτί από τη γιατρό μου για την ΠΗΤ και απλά το έλεγξαν για να δουν αν έχει τη σφραγίδα του ΕΟΠΥΥ, οπότε δεν χρειάζεται να πάω ξανά. 

Το άλλο κομμάτι οκ θα το συμπληρώσω εγώ και θα το πάω. 

Το τρίτο μέρος κανονικά θέλουν το πρωτότυπο από τον εργοδότη αλλά λόγω των συνθηκών θα το συμπληρώσει το ΗR και θα τους το στείλει με ένα mail στο ΙΚΑ κατευθείαν. 

2. IBAN δεν μου ζήτησαν γιατί είχαν ήδη το λογαριασμό μου, ωστόσο το επιβεβαιώσαμε.

3. Αν θα πάει ο άντρας μου τα χαρτιά θα του κάνω μια εξουσιοδότηση από το gov ώστε να μη χρειαστεί να πάω στο ΚΕΠ για σφραγίδες. Να ξέρετε ωστόσο ότι για να κάνετε μέσω gov εξουσιοδοτήσεις κλπ χρειάζεται κωδικούς e-banking. 

 

Μετά θα κλείσω εκ νέου ραντεβού και θα τα πάμε όπου και θα μου δώσουν την απόφαση με το πόσο πληρωμής και την ημερομηνία καταβολής.

 

Για την άδεια λοχείας τώρα χρειάζονται: 

1. Ληξιαρχική πράξη γέννησης. 

2. Προτείνεται να έχει πρώτα ασφαλιστεί το παιδί στην μάνα ώστε να πάρω προσαύξηση 10% στο επίδομα λοχείας.

3. Νομίζω θέλει ξανά από τον εργοδότη χαρτί.

Για την ασφάλιση του παιδιού θέλουν να πάμε στο μητρώο: 

1. Ληξιαρχική πράξη γέννησης

2. ΑΜΚΑ παιδιού

 

 

Τα δύο τελευταία θα τα επικαιροποιήσω φυσικά όταν έρθει η ώρα απλά σας τα γράφω πρόχειρα όπως μου τα είπαν.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dpilo είπε:

Και για αυτό και γιατί η θερμοκρασία του αυτοκινήτου θα είναι ζεστή και το μωρό θα σκάσει.. κι εγώ έτσι ξέρω αλλά εννοείται ότι ο καθένας ρωτάει τον παιδίατρο του.

 

Λοιπόν μόλις γύρισα από ΙΚΑ. Εγώ βγαίνω σε άδεια κυοφορίας 29/11/20. 

Μου έδωσαν τα εξής: 

1. Ένα χαρτί που χωρίζεται σε 3 μέρη. Το ένα το συμπληρώνει ο γιατρός μας αρκεί να είναι συμβεβλημένος με ΕΟΠΥΥ. Το άλλο μέρος το συμπληρώνω εγώ και λέει ότι δεν θα εργαστώ το αυτό το διάστημα και το τρίτο μέρος το συμπληρώνει ο εργοδότης. 

Ωστόσο εγώ είχα ήδη χαρτί από τη γιατρό μου για την ΠΗΤ και απλά το έλεγξαν για να δουν αν έχει τη σφραγίδα του ΕΟΠΥΥ, οπότε δεν χρειάζεται να πάω ξανά. 

Το άλλο κομμάτι οκ θα το συμπληρώσω εγώ και θα το πάω. 

Το τρίτο μέρος κανονικά θέλουν το πρωτότυπο από τον εργοδότη αλλά λόγω των συνθηκών θα το συμπληρώσει το ΗR και θα τους το στείλει με ένα mail στο ΙΚΑ κατευθείαν. 

2. IBAN δεν μου ζήτησαν γιατί είχαν ήδη το λογαριασμό μου, ωστόσο το επιβεβαιώσαμε.

3. Αν θα πάει ο άντρας μου τα χαρτιά θα του κάνω μια εξουσιοδότηση από το gov ώστε να μη χρειαστεί να πάω στο ΚΕΠ για σφραγίδες. Να ξέρετε ωστόσο ότι για να κάνετε μέσω gov εξουσιοδοτήσεις κλπ χρειάζεται κωδικούς e-banking. 

 

Μετά θα κλείσω εκ νέου ραντεβού και θα τα πάμε όπου και θα μου δώσουν την απόφαση με το πόσο πληρωμής και την ημερομηνία καταβολής.

 

Για την άδεια λοχείας τώρα χρειάζονται: 

1. Ληξιαρχική πράξη γέννησης. 

2. Προτείνεται να έχει πρώτα ασφαλιστεί το παιδί στην μάνα ώστε να πάρω προσαύξηση 10% στο επίδομα λοχείας.

3. Νομίζω θέλει ξανά από τον εργοδότη χαρτί.

Για την ασφάλιση του παιδιού θέλουν να πάμε στο μητρώο: 

1. Ληξιαρχική πράξη γέννησης

2. ΑΜΚΑ παιδιού

 

 

Τα δύο τελευταία θα τα επικαιροποιήσω φυσικά όταν έρθει η ώρα απλά σας τα γράφω πρόχειρα όπως μου τα είπαν.

Εκανες ηλ. Ραντεβου με αιτημα? Και σε καλεσαν πισω? Η πηγες στο προκαθορισμενο ραντεβου? Εμενα η αιτηση μου ειναι απο τις 3/11αναπαντητη και πηγε ο αντρας μου χωρις ραντεβου χωρις τιποτα γιατι δεν παλευονται.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klegeo είπε:

Εκανες ηλ. Ραντεβου με αιτημα? Και σε καλεσαν πισω? Η πηγες στο προκαθορισμενο ραντεβου? Εμενα η αιτηση μου ειναι απο τις 3/11αναπαντητη και πηγε ο αντρας μου χωρις ραντεβου χωρις τιποτα γιατι δεν παλευονται.. 

@Klegeo έκλεισα ηλεκτρονικα ραντεβού. Δεν χρειάζεται απάντηση, επιλέγεις μέρα και ώρα και πας. Νομίζω ότι είναι πρόσφατη προσθήκη η επιλογή του ραντεβού. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, dpilo είπε:

@Klegeo έκλεισα ηλεκτρονικα ραντεβού. Δεν χρειάζεται απάντηση, επιλέγεις μέρα και ώρα και πας. Νομίζω ότι είναι πρόσφατη προσθήκη η επιλογή του ραντεβού. 

Νομιζα οτι σε παιρνουν τηλ για επιβεβαιωση ραντεβου:???: 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Suzukaki είπε:

Ε θα ειχε πονους η κατι τετοιο κ θα χρειαζοταν βοηθεια

Έκανε καισαρική έμενε σε 3κλινο και όλες οι κοπέλες είχαν αποκλειστική δεν άφηναν σε 3κλινο σύνοδο λέω ότι μου ειπε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Klegeo είπε:

Νομιζα οτι σε παιρνουν τηλ για επιβεβαιωση ραντεβου:???: 

@Klegeo όχι δεν μίλησα με κανέναν για επιβεβαίωση. Καταχωρήθηκε εξ αρχής και εάν έμπαινα ξανά στη φόρμα το ραντεβού φαινόταν ενεργό.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...