Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • On 5/16/2024 at 7:18 PM, marmaki said:

      Απο online φαρμακείο δεν έκανες την παραγγελία; Ισως αν τους τηλ να προλαβαίνεις να την ακυρώσεις/αλλαξεις. Το έχω κανει, έχω αλλάξει παραγγελία που είχα κάνει μες στην ίδια μέρα 

      Impryl έχει πάρει κάποια κοπέλα? Είναι συμπλήρωμα για αυτές που έχουμε χαμηλή ΑΜΗ. Εγώ κοιτάζω τώρα να τα πάρω, έχουν κάποιο υψηλό κόστος αυτά τα χάπια. 

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

 

Μην αγχώνεσαι καλό μου είναι συνηθισμένο φαινόμενο στη κύηση η υπόταση δουλεύει πολύ γρήγορα η καρδιά μας και στέλνει το διπλάσιο αίμα στο μπεμπακι μας είναι κάτι που αντιμετωπίζεται όμως να σκέφτεσαι θετικα:)και να μη σε πιάνει πανικός.Να ξαπλώνεις με τα ποδαράκια ψηλά εκείνη τη στιγμή και θα συνέρχεσαι

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Angelvas είπε:

Μην αγχώνεσαι καλό μου είναι συνηθισμένο φαινόμενο στη κύηση η υπόταση δουλεύει πολύ γρήγορα η καρδιά μας και στέλνει το διπλάσιο αίμα στο μπεμπακι μας είναι κάτι που αντιμετωπίζεται όμως να σκέφτεσαι θετικα:)και να μη σε πιάνει πανικός.Να ξαπλώνεις με τα ποδαράκια ψηλά εκείνη τη στιγμή και θα συνέρχεσαι

Καλημερα απλα ειναι τραγικο γτ φοβασαι να πας καπου μονος σ λες μην με βρει τιποτα στον δρομο κ πεσω κατω...κ σημερα με βαρυ κεφαλι ξυπνησα πονολεφαλο τρομερο ενταξει αυτο δ εχει σχεση με την υποταση λογικα αλλα λεμε

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια.... Ευτυχώς θέμα με την πίεση μέχρι στιγμής δεν έχω αλλά χθες .Στα από ορθοστασία είδα κάτι περίεργα καφέ κόκκινα υγρα κατά τις 1030 το βράδυ αγχώθηκα αλλά προσπάθησα να ηρεμήσω..... Σήμερα το πρωί αφου πήγα τουαλέτα κ δεν είχα τπτ μέσα από κάνα μισάωρο να τα πάλι, εννοείτε πήρα στο γιατρό κ πήγε να με δει.... Μου είπε είναι από τον τράχηλο είναι 28.8 με ότι ο το 30......σε 2 βδομάδες έχω πάλι ραντεβού κ μου είπε ξεκούραση κ θα δούμε τότε πάλι τον τράχηλο..... Έχει καμμία σας τέτοιο θεμα(ελπίζω καμμία μόνο να έχετε ακούσει κάτι σχετικο)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Xen.... είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Ευτυχώς θέμα με την πίεση μέχρι στιγμής δεν έχω αλλά χθες .Στα από ορθοστασία είδα κάτι περίεργα καφέ κόκκινα υγρα κατά τις 1030 το βράδυ αγχώθηκα αλλά προσπάθησα να ηρεμήσω..... Σήμερα το πρωί αφου πήγα τουαλέτα κ δεν είχα τπτ μέσα από κάνα μισάωρο να τα πάλι, εννοείτε πήρα στο γιατρό κ πήγε να με δει.... Μου είπε είναι από τον τράχηλο είναι 28.8 με ότι ο το 30......σε 2 βδομάδες έχω πάλι ραντεβού κ μου είπε ξεκούραση κ θα δούμε τότε πάλι τον τράχηλο..... Έχει καμμία σας τέτοιο θεμα(ελπίζω καμμία μόνο να έχετε ακούσει κάτι σχετικο)

Κοιτα ξερω πολλες κοπελες που εχουν δει καφε υγρα η αιμα κ οκ με ξεκουραση περασε.μπορει να ναι αποκολλησουλα...

Link to comment
Share on other sites

@Suzukaki με εξέτασε κολπική κ δεν είδε καμμία αποκόλληση ο πλακούντα είναι μια χαρά.... Αλλά με τρόμαξε πολύ με τον τράχηλο μου είπε να χαλαρώσω για να μην φτάσουμε στα άκρα.... νομίζω ότι ήταν λίγο υπερβολικός σήμερα αλλά πιστεύω ότι το έκανε για να με τρομάξει κ να μην ξεψαρωνω όπως μου λέει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Xen.... είπε:

@Suzukaki με εξέτασε κολπική κ δεν είδε καμμία αποκόλληση ο πλακούντα είναι μια χαρά.... Αλλά με τρόμαξε πολύ με τον τράχηλο μου είπε να χαλαρώσω για να μην φτάσουμε στα άκρα.... νομίζω ότι ήταν λίγο υπερβολικός σήμερα αλλά πιστεύω ότι το έκανε για να με τρομάξει κ να μην ξεψαρωνω όπως μου λέει....

Εκανες κατι;σηκωνες βαρη κτλ;κοιτα ο τραχηλος απο οτι κτλβ μια μικραινει μια μεγαλωνει εμενα ηταν μια χαρα κ τελευτ φορα μ ειπε να μην εχω επαφες γτ ξανακατεβηκε.δεν ειχε βεβαια υγρα καφε κτλ περυσι μια φιλη μ ειχε χαμηλο κ ανοικτο καθολη την διαρκεια της εγκυμ κ της ειχε πει να προσεχει πολυ γτ μπορει να απεβαλε ανα πασα ώρα και στιγμη.αν υπαρχει τοσο θεμα θα σε παει για μια περιδεση υπαρχει λυση αλλα καλο ειναι κ συ δ ξερω τι κανεις προσεχε παραπανω κ αραξε κ λιγο 

Link to comment
Share on other sites

@Suzukaki κουράστηκα λίγο παραπάνω το σ/Κ κ την Δευτέρα το βραδάκι ήμουν καμμία ώρα όρθια στην κουζίνα κ μετά είδα το λίγο αίμα με τα καφέ.... το θέμα είναι πως δεν είχαμε ξαναμετρησει τον τράχηλο κ μπορεί από την αρχή να ήταν έτσι κ αυτό να οφειλόταν σε κάποιο αγγείο πιστεύω εγώ γιατί πάλι όπως στην κολπιτιδα έχω 2 φορές την ημερα( το πρωί όταν ξυπνήσω κ το απόγευμα όταν σηκωθω) τα υγρα.... σαφή απαντήση από τον γιατρό δεν πήρα απλά μας τα έχωσε κανονικά μάλλον για να με τρομάξει.......από εβδομάδα θα πάω κ στον γυναικολόγο στο νοσοκομείο να δω κ εκεί τι θα μου πουν.....

Link to comment
Share on other sites

Να προσέχεις κορίτσι.. Οι δουλειές δεν πρόκειται να τελειώσουν ποτέ..

Ας ξεκουραστούμε όσο μπορούμε ακόμα, γιατί μας βλέπω από Γενάρη να βάζουμε κόντρα ποια έχει περισσότερες μέρες να κάνει μπάνιο ή να λούσει μαλλί :lol:

Εμένα πάλι από την ημέρα που γύρισα στην δουλειά κ κάθομαι τις περισσότερες ώρες, με πιάνει κάθε μέρα η μέση μου.. Πίκρα..


S4WBp1.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mikri Ollandeza είπε:

Να προσέχεις κορίτσι.. Οι δουλειές δεν πρόκειται να τελειώσουν ποτέ..

Ας ξεκουραστούμε όσο μπορούμε ακόμα, γιατί μας βλέπω από Γενάρη να βάζουμε κόντρα ποια έχει περισσότερες μέρες να κάνει μπάνιο ή να λούσει μαλλί :lol:

Εμένα πάλι από την ημέρα που γύρισα στην δουλειά κ κάθομαι τις περισσότερες ώρες, με πιάνει κάθε μέρα η μέση μου.. Πίκρα..

Εγω κοριτσια πηγα γιατρο σημερα ολα καλα ο τραχηλος μ ειπε εξαιρετικος μεγαλωνει κ η μπεμπα πηγαμε 275 γρ.μου ειπε επειδη ειμαι πολυ ψιλη δ θα εχω ποτε την τεραστια κοιλια γτ παει κ προς τα πανω οπιτε απλωνεται κ κατα κει γτ νομιζω οτι εχω μικρη για τον μηνα που ειμαι για αυτο και μου το ειπε.

@Xen....να προσεχεις κ οι δουλ με ρεγουλα δεν τελιωνουν ποτε.εγω να δειτε τωρα τι περναω κ παλι ειμαι κουλ το σπιτι ειναι τεραστιο κ βαφουμε τον πανω οροφο εχω μαστορους καθηνερινα να μ λερωνουν και λεω αι σιχτιρ περιμενω να τελιωσουν να καθαρισω τοτε.και παλι οτι μπορω γτ ειναι πολυ κουραστικο κ εχουν λερωσει παντου.αν δυσκολευτω θα παρω γυναικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Suzukaki είπε:

Εγω κοριτσια πηγα γιατρο σημερα ολα καλα ο τραχηλος μ ειπε εξαιρετικος μεγαλωνει κ η μπεμπα πηγαμε 275 γρ.μου ειπε επειδη ειμαι πολυ ψιλη δ θα εχω ποτε την τεραστια κοιλια γτ παει κ προς τα πανω οπιτε απλωνεται κ κατα κει γτ νομιζω οτι εχω μικρη για τον μηνα που ειμαι για αυτο και μου το ειπε.

@Xen....να προσεχεις κ οι δουλ με ρεγουλα δεν τελιωνουν ποτε.εγω να δειτε τωρα τι περναω κ παλι ειμαι κουλ βαφουμε τον πανω οροφο εχω μαστορους καθημερινα να μ λερωνουν και λεω αι σιχτιρ περιμενω να τελιωσουν να καθαρισω τοτε.και παλι οτι μπορω γτ ειναι πολυ κουραστικο κ εχουν λερωσει παντου.αν δυσκολευτω θα παρω γυναικα

 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Κι εμείς είδαμε σήμερα το μικρουλι μας!310 γρ. Μεγάλωσε κι αυτό!μου είπε την επόμενη φορά που θα με δει θα κλείσουμε ραντεβού και για β επιπέδου.

Ωραία τα νέα σας!!Εμεις κορίτσια φεύγουμε αύριο για διακοπές από τους τελευταίους μάλλον...Εγω έχω 24 Σεπτεμβρίου Β Επιπέδου το μεσημέρι.Καλο Μήνα σε όλες μας!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria mariaa είπε:

Ωραία τα νέα σας!!Εμεις κορίτσια φεύγουμε αύριο για διακοπές από τους τελευταίους μάλλον...Εγω έχω 24 Σεπτεμβρίου Β Επιπέδου το μεσημέρι.Καλο Μήνα σε όλες μας!!

Καλά να περάσετε!!τέλεια περίοδος!έχει τόση ζέστη αυτές τις μέρες!!!!και συνήθως οι θάλασσες έχουν τα πιο ζεστά νερά!

  • Μου αρέσει 2

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?και ειδικά όσες έχετε και άλλα παιδάκια.μας κάλεσαν σε παιδικό πάρτυ σε κλειστό παιδότοπο το επόμενο σκ. Ο άντρας μου φρικαρε και λόγω εγκυμοσύνης και λόγω των παιδιών και μου είπε να πω κατευθείαν ότι δεν θα πάμε λόγω κορονοιου.δεν μπορώ να πω ότι έχει άδικο αλλά εγώ στεναχωρήθηκα λίγο γιατί η μαμά του παιδιού είναι η κολλητή μου και φοβήθηκα μην το πάρει στραβά.εσεις θα πηγαίνατε?


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Αχ κορίτσια αυτή η εγκυμοσύνη θα με σκάσει..... τα υγρά συνεχίζουν κ ενώ χθες είχα μια χαρά διάθεση κ έκανα τα καθημερινά,  ξύπνημα τάισμα κ ντύσιμο τον μεγάλο, 2 ώρες το πολύ γραφείο κ μετά σπίτι κ πάλι ξάπλα κ μια μικρή βόλτα με το αμάξι το απόγευμα, σήμερα με έριξε πάλι ψυχολογικά κ άρχισαν τα παράπονα...... Τώρα μίλησα με μια μαία γειτόνισσα κ μου είπε ότι κ η κολπιτιδα προκαλεί τραύμα στον τράχηλο κ μήπως είναι αυτό... Θα πάω την Κυριακή στο γιατρό στο νοσοκομείο που με ξεγεννησε την πρώτη φορά να πάρω κ μια δεύτερη γνώμη......

@butterfly1986 δύσκολο το πάρτυ σε κλειστό χώρο κ για εμάς αλλά κ για τα παιδιά.... ευτυχώς εμείς την Δευτέρα είμαστε καλεσμένοι σε ανοιχτό παιδότοπο οπότε θα πάμε άφοβα..... Τώρα να παρεξηγηθεί δε νομίζω γιατί είναι κ η κατάσταση τέτοια που πρέπει να υπάρχει κατανόηση ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...