Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Μπράβο και εγώ αυτό ήξερα οκ από Δευτέρα θα πάρω τα μέτρα μου 😅😅 

      Το salospir σας έχει εξηγήσει γιατί σας το δινει? Εντελώς προληπτικά ή είδε κάτι στις εξετάσεις που είχατε κάνει παλιότερα? Αν ήταν εντελώς προληπτικα, τώρα με την αποκόλληση σας είπε να το σταματήσετε?

Μανούλες Ιανουάριος 2021!!!!


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, butterfly1986 είπε:

Ρε κορίτσια να σας ρωτήσω κάτι?και ειδικά όσες έχετε και άλλα παιδάκια.μας κάλεσαν σε παιδικό πάρτυ σε κλειστό παιδότοπο το επόμενο σκ. Ο άντρας μου φρικαρε και λόγω εγκυμοσύνης και λόγω των παιδιών και μου είπε να πω κατευθείαν ότι δεν θα πάμε λόγω κορονοιου.δεν μπορώ να πω ότι έχει άδικο αλλά εγώ στεναχωρήθηκα λίγο γιατί η μαμά του παιδιού είναι η κολλητή μου και φοβήθηκα μην το πάρει στραβά.εσεις θα πηγαίνατε?

Δικιο εχει ο αντρας σου.καλα κ αυτη το κανει τετοιο μηνα με κορονοιο σε κλειστο χωρο;;θα εχει πολλες απωλειες οχι μονο εσενα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Εγω θα ρωτήσω κάτι κορίτσια..Πρώτον ποια από όλες μας κάνει καταγράμμα ότι μας λένε;;Ποιος κανει σωστή χρήση τς μάσκας;;Όλοι μας βγαίνουμε έξω και ελάχιστοι ειμαστε τυπικοί.Τα σχολεία ανοίγουν και υποτίθεται ότι παιδιά είναι ασφαλείς..Εγω είμαι πολυ μπερδεμένη με όλο αυτο..

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω λίγο καθυστερημένα στην ομάδα, αλλά σας διαβάζω εδώ και μέρες! Εγώ έχω ΠΗΤ 5-1-2020. είμαι στην 22 εβδομάδα δηλαδή! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε! Έχει κάνει καμιά Β επιπέδου;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lou_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω λίγο καθυστερημένα στην ομάδα, αλλά σας διαβάζω εδώ και μέρες! Εγώ έχω ΠΗΤ 5-1-2020. είμαι στην 22 εβδομάδα δηλαδή! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε! Έχει κάνει καμιά Β επιπέδου;

Καλως ηρθες!το 21 εννοεις  η πητ σου χαχαχχααχ εγω αργω την εχω στις 22 σεπτ οποτε σιγουρα καποιες προηγουνται.εγω σημερα μπηκα στην 21η

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Καλως ηρθες!το 21 εννοεις  η πητ σου χαχαχχααχ εγω αργω την εχω στις 22 σεπτ οποτε σιγουρα καποιες προηγουνται.εγω σημερα μπηκα στην 21η

Αχ το 2021 ναι! Με το καλο τοτε η Β επιπεδου σου! Νομιζω ειναι η πιο ενδιαφερουσα επισκεψη! Ή εστω ετσι μου φανηκε εμενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Lou_ είπε:

Αχ το 2021 ναι! Με το καλο τοτε η Β επιπεδου σου! Νομιζω ειναι η πιο ενδιαφερουσα επισκεψη! Ή εστω ετσι μου φανηκε εμενα!

Θελω να πιστευω πως ναι γτ βλεπεις  κ το προσωπο του μωρου κ εγω ανυπομονω για αυτο.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Suzukaki είπε:

Θελω να πιστευω πως ναι γτ βλεπεις  κ το προσωπο του μωρου κ εγω ανυπομονω για αυτο.....

Λογικα θα σου δωσει και στικακι με την εξεταση! Εμενα απλα μου βρηκε αυξημενες αντιστασεις στις μητριαιες αρτηριες, κυριως στη δεξια δηλαδη, και ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει αντιστοιχη εμπειρια...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Lou_ είπε:

Λογικα θα σου δωσει και στικακι με την εξεταση! Εμενα απλα μου βρηκε αυξημενες αντιστασεις στις μητριαιες αρτηριες, κυριως στη δεξια δηλαδη, και ηθελα να ρωτησω αν καποια κοπελα εχει αντιστοιχη εμπειρια...

Δεν ξερω καθολου να σε βοηθησω θα το δουν τα κοριτσια και θα μας πουν

Link to comment
Share on other sites

@butterfly1986 κορίτσι εμεις βγαίνουμε πολυ ελεγχόμενα, δλδ επιλεγουμε απομερα και ανοιχτά μέρη. Σε παιδότοπο κλειστό δεν θα πήγαινα ουτε κι εγω, συμφωνω με τον άντρα σου.

@Lou_ καλωσόρισες στην ομαδουλα μας και με το καλο το μωρακι σου!! Την Τεταρτη εχω εγω β'επιπεδου!! 

  • Μου αρέσει 1

s29sp2.pngMbfRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, myrina είπε:

@butterfly1986 κορίτσι εμεις βγαίνουμε πολυ ελεγχόμενα, δλδ επιλεγουμε απομερα και ανοιχτά μέρη. Σε παιδότοπο κλειστό δεν θα πήγαινα ουτε κι εγω, συμφωνω με τον άντρα σου.

@Lou_ καλωσόρισες στην ομαδουλα μας και με το καλο το μωρακι σου!! Την Τεταρτη εχω εγω β'επιπεδου!! 

@myrina Καλως σας βρηκα! Με το καλο την τεταρτη η β επιπεδου σου! Ευχομαι τελεια αποτελεσματα! Σε ποια εβδομαδα εισαι;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 37 λεπτά , Lou_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω λίγο καθυστερημένα στην ομάδα, αλλά σας διαβάζω εδώ και μέρες! Εγώ έχω ΠΗΤ 5-1-2020. είμαι στην 22 εβδομάδα δηλαδή! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε! Έχει κάνει καμιά Β επιπέδου;

Καλησπέρα!!καλώς ήρθες στην ομάδα μας και με το καλό το μωράκι σου. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.εγω έχω β επιπέδου τέλη Σεπτεμβρίου. Κοριτσάκι η αγοράκι έχεις????


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, butterfly1986 είπε:

Καλησπέρα!!καλώς ήρθες στην ομάδα μας και με το καλό το μωράκι σου. Δυστυχώς δεν μπορώ να σε βοηθήσω.εγω έχω β επιπέδου τέλη Σεπτεμβρίου. Κοριτσάκι η αγοράκι έχεις????

@butterfly1986 Σε ευχαριστω πολυ!! Με το καλο ολες μας! Αγορακι εχω! Εδω και δυο βδομαδες αρχισε να δινει το παρον! Εσυ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Lou_ είπε:

@butterfly1986 Σε ευχαριστω πολυ!! Με το καλο ολες μας! Αγορακι εχω! Εδω και δυο βδομαδες αρχισε να δινει το παρον! Εσυ;

Τέλεια!!!κι εγώ αγοράκι έχω!


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Lou_ είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Μπαίνω λίγο καθυστερημένα στην ομάδα, αλλά σας διαβάζω εδώ και μέρες! Εγώ έχω ΠΗΤ 5-1-2020. είμαι στην 22 εβδομάδα δηλαδή! Θα χαρώ πολύ να τα λέμε! Έχει κάνει καμιά Β επιπέδου;

Καλωσηρθες κορίτσι!!!θα γεννήσεις απ'τις πρώτες νομίζω.Ευχομαι όλα να σου πάνε καλά και να έχεις το παιδάκι σου αγκαλίτσα.Στις 25/9 β'επιπεδου. Μολις μπήκα στην 20η εβδομάδα. Είδες και φατσούλα 3d?

 

Επεξεργάστηκαν by Angelvas
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα όμορφες μανούλες! Την Τετάρτη πήγαμε για β επιπέδου τον άντρα μου δεν τον άφησαν να μπει οπότε κι στα ιδιωτικά ισχύει ότι στα δημόσια. Η εξέταση βγήκε πολύ καλή όλα είναι στη θέση του μωρού είμαστε αρκετά μεγάλοι είναι 590 γραμμάρια κι εμένα με βρήκε καλά κι τώρα τέλος του μήνα θα πάω κι στη γιατρό μου! Είδα κι το πρόσωπο αλλά όχι καθαρά είχε κι τα δύο τα χεράκια μπροστά (μοιάζει λίγο με το πρώτο μου παιδάκι έτσι όπως τα συγκρινα)100% αγοράκι! Εύχομαι όλες μα έχετε καλά αποτελέσματα!!! 

Τώρα για το παιδικό πάρτυ επειδή μου έτυχε δεν πήγαμε επειδή τα παιδάκια ήταν μέσα σε κλειστό χώρο. Τέλος του μήνα που έχει τις φίλης μου βρήκε έξω χώρο κι λογικά θα πάμε. Αλλά κι αυτό από μακριά από απόσταση με προσοχή! 

  • Μου αρέσει 3

u2Hzp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...