Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Eflenew είπε:

      Δε ξερει γιατι παιρνω αρνητικες ή χαμηλές δεδομένου οτι αυτη και 2 προηγουμενες ειναι με δανεικα και με αριστο ενδονητριο. Εχω κάνει έλεγχο μικροβιώματος και θεραπεια, υστεροσκοπησείς, εχω κάνει όλες τις εξετάσεις σε αιματολόγο, εχω ελέγξει θρομβοφιλία, εχουμε ελέγξει ορμόνες, έχουμε ελέγξει σπέρμα (οξειδωτικό στρες & καλλιέργεια για μικρόβιο). Δευτέρα....θα φανεί...ουφ!

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Renaki80 είπε:

Καλέ τι συγνώμη; Και εγώ τα ίδια έχω δεν προλαβαίνω τα σερβιετάκια!! Πες του τι ακριβώς έχεις για να σου φύγει το άγχος τα φιλιά μου και περιμένουμε νέα σου

Πιστεύω εφόσον το παρατήρησα λίγες μέρες ότι κι αν είναι να λυθεί άμεσα. Πρόβλημα πιστεύω δημιουργεί αν το αφήσεις καιρό! Στις 5μιση εχω ραντεβού και θα μάθω..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

Πιστεύω εφόσον το παρατήρησα λίγες μέρες ότι κι αν είναι να λυθεί άμεσα. Πρόβλημα πιστεύω δημιουργεί αν το αφήσεις καιρό! Στις 5μιση εχω ραντεβού και θα μάθω..

Και εγώ το παθαίνω αυτό με την οσμή, αλλά μόνο στα πρωινά, μετα πίνω νεράκι (αναγουλιάζω βέβαια) αλλά μετά είμαι μια χαρά! Μακάρι να είναι Το νεράκι και σε σένα!υπομονή μέχρι τις 5.30! Φιλάκια καλημέρα!!!


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Μακάρι να είναι όπως τα λες κοπέλα μου! Σήμερα το βράδυ θα πάω! Μέχρι τότε ξάπλα!! Η αλήθεια είναι ότι η αιμορραγία δεν ήταν έντονη αλλά είδα πολλά καφέ σκούρα υγρά και πηχτα όταν πήγαινα τουαλέτα γι αυτό φοβάμαι  :(:(

Καλή επιτυχίααααα κορίτσι μου για σήμερα. Μην αγχώνεσαι όλα θα είναι τέλεια. Περιμένουμε τα νέα σου.. 

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκια μου...!!!

Εγώ έχω τον πρώτο μου υπέρηχο αύριο.. Και περιμένω πως και πως..!!!

Όσο για όλες σας που βαριέστε ανησυχείτε φοβάστε..  Μην το σκέφτεστε γτ ει αι χειρότερο.προσοαθγστε να απασχολείτε  τον εαυτό σας με διάφορα.το μυαλό παίζει πολλά παιχνίδια κ εμείς ειδικά της ivf το ξέρουμε λίγο παραπάνω!!!

Σας φιλώ όλες πολύ πολύ γλυκά!!

Καλή επιτυχίααααα αγαπάκι μου για αύριο.. Κατι μου λέει θα ναι δύο τα νινακια που θα δείτε και θα τρελαθείτε ❤️

Κορίτσια μου καλημέρα καλή εβδομαδα. Καλή επιτυχία σε όσα κορίτσια έχουν υπέρηχο αυτή την βδομάδα.. Περιμένουμε με αγωνία τα νέα σας... Πάμε γεράαααα να φάμε  το ατιμουτσικο το τριμηνο.. ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 5

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλέ τι συγνώμη; Και εγώ τα ίδια έχω δεν προλαβαίνω τα σερβιετάκια!! Πες του τι ακριβώς έχεις για να σου φύγει το άγχος τα φιλιά μου και περιμένουμε νέα σου

Ασε κι εγω αν δεν βαλω σερβιετακι , θελω 3 εσωρουχα τη μερα. Ερχομαι στη δουλεια και γυρναω σπιτι με ενα εσωρουχο μουσκεμα.. Σκεφτομαι απο αυριο να κουβαλαω εσωρουχο δευτερο μαζι μου.

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

Τέλεια κορίτσι μου.. Μπραβο❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

Καλή εβδομάδα κοριτσια!  Ότι καλύτερο σας εύχομαι καλα αποτελέσματα σε όλες σας! Σας στέλνω την γλυκιά μου καλημερα μιας και φτιαχνω μια τουρτισια τωρα που σας στέλνω!!  ♡♡♡

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

Μπράβο κορίτσι μου!!!! Υπέροχα τα νεακια σου!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Τι εννοείς ; Γιατί κουράζεσαι ψυχολογικά ; Από την αγωνία ; Βρε κορίτσι μου είναι μακρύς ο δρόμος ακόμη για να είσαι έτσι από τώρα ... έλα λίγο αισιοδοξία ! :) 

Επειδη λογω του οτι κάποιες μερες νιωθω χαλια και αναγκαζομαι να ειμαι κλεισμένη σπιτι.Αυτο ειναι το χειροτερο μου καλοκαιριατικο.Ε και σπιτι μονη πολλες ωρες και χαλια φρικαρω.Όλο σκεφτομαι μηπως εχει γινει κατι κακο και δεν το χω παρει ειδηση.

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

Συγχαρητήρια!!!!Αμήν!

  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Επειδη λογω του οτι κάποιες μερες νιωθω χαλια και αναγκαζομαι να ειμαι κλεισμένη σπιτι.Αυτο ειναι το χειροτερο μου καλοκαιριατικο.Ε και σπιτι μονη πολλες ωρες και χαλια φρικαρω.Όλο σκεφτομαι μηπως εχει γινει κατι κακο και δεν το χω παρει ειδηση.

Να ξεκινησεις να διαβάζεις καποιο βιβλιο!! Θα ξεφευγει το μυαλο σου! Μην βασανιζεσαι αδικα!! Κ εγω σπιτι ολη μερα κ χωρις δουλειά πλέον, σκέφτομαι να το ριξω στο κεντημα πλεξιμο :P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini10 είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!! Σήμερα το πρωί καναμε υπέρηχο και ακούσαμε την υπέροχη καρδούλα του!! Μοναδικό συναίσθημα ❤

Μπράβο κοπέλα μου!!!

Just now, Paris.33 είπε:

Να ξεκινησεις να διαβάζεις καποιο βιβλιο!! Θα ξεφευγει το μυαλο σου! Μην βασανιζεσαι αδικα!! Κ εγω σπιτι ολη μερα κ χωρις δουλειά πλέον, σκέφτομαι να το ριξω στο κεντημα πλεξιμο :P

Ναι κατι θα σκεφτώ να ασχολούμαι γιατί δεν παλεύεται!!!


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπράβο κοπέλα μου!!!

Ναι κατι θα σκεφτώ να ασχολούμαι γιατί δεν παλεύεται!!!

χαχ; θελω vα σου πω οταv με το καλο ερθει το μωρο θα αvαπολεις αυτες τις ωρες που δεv ειχες τιποτα vα καvεις χα χα . Παρε καvεvα παζλ vα φτιαχvεις ξεχvιεσαι. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσάκια μου! εγώ πήρα την παλιά μου γυναικολόγο να κλείσουμε ραντεβού σε 2 εβδομάδες όπως μου είπε ο γιατρός της εξωσωματικής και μου είπε να πάω την παρασκευή να με δει και να μου γράψει και εξετάσεις, να σας πω χάρηκα λίγο θα τα δούμε πάλι την παρασκευή να δούμε πως πάνε τα φασολάκια μας!! αλήθεια τι σας γράψανε εσάς κορίτσια? τι να περιμένω? 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini10 είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!! Σήμερα το πρωί καναμε υπέρηχο και ακούσαμε την υπέροχη καρδούλα του!! Μοναδικό συναίσθημα ❤

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια μου, κ εμεις πρωινο υπερηχο σήμερα, ολα υπο ελεγχο κ το αιματωματακι εξαφανίστηκε! Ραντεβού σε 2 εβδομάδες παλι! Καλη επιτυχία σε ολα τα κορίτσια που εχουν υπερηχο αυτες τις μερες! Μονο ευχαριστα να έχουμε :x Αντε να πλησιάζει η αυχενικη να ηρεμησουμε!! 

Υπέροχα τα νέα σας κορίτσια!!! Μπράβο!!!

@Joka από την καραντίνα ακόμη μένω σπίτι αρκετές ώρες μόνη μου. Κάποιες μέρες είναι οκ, αλλά κάποιες είναι αρκετά ζορικες. Έκανα παζλ, διαβάζω ένα βιβλίο εγκυμοσύνης, χαζεύω ταινίες, ασχολούμαι με τα λουλούδια μου και τα ζώα μου φυσικά και τώρα σκέφτομαι να ξανα-ξεκινησω το πλέξιμο, μιας που τα μωρά μας θα έρθουν χειμώνα. Σκουφάκια, παπουτσάκια, κουβερτάκια. Γιατί δε κάνεις μια απόπειρα? Έχει άπειρα βιντεάκια στο διαδίκτυο. Δε φταίει η κλεισούρα στο σπίτι, ο φόβος μας φταίει. Να δεις που μετά την αυχενική θα βρεις την χαμένη σου όρεξη και η διάθεσή σου θα αλλάξει.

Just now, Joka είπε:

 

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...