Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Άρα κάτι σαν ανεξήγητη υπογονιμότητα όπως το περιγράφεις.Ελπιζω αυτή τη φορά να είσαι έγκυος,να έχεις μια όμορφη εγκυμοσύνη και να αφήσεις πίσω σου όλη την ταλαιπωρία που πέρασες ❤️

      Σε ευχαριστώ 😍μακάρι αν και κρατώ μικρό καλάθι....δεν πειράζει..θα ειναι 2-3 μερες δυσκολες μετα θα επανελθω...όπως λέω πάντα έχουμε δικαίωμα να πέσουμε αλλά υποχρέωση να σηκωθούμε! Αν θέλει ο Θεός θα γίνει!

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα! 
Οτι κι αν είναι δε νομίζω ότι μπορεί να επηρεάσει το μωράκι ... είναι και η ζέστη αυτές τις μέρες και τα υγρά και όλα μαζί.   Όλα καλά θα πάνε ! 

Αχ μακάρι να μην είναι κάτι ανησυχητικό και να παίρνει αγωγή στην εγκυμοσύνη. Έχω διαβάσει ότι κάποιες λοιμώξεις μπορεί να επηρρεάσουν την κύηση. Ελπίζω να με ηρεμήσει ο γιατρός.

Μακάρι να είναι όλα καλά και να ξανα ακούσουμε καρδούλα..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλα τα κορίτσια & τα μωράκια τους !! 
@Evouska μην ανησυχείς. Όπως είπαν κι αλλά κορίτσια το αίμα δεν είναι κάτι ασυνήθιστο σε αυτή τη φάση. Νομίζω το έχω ξαναγράψει. Αν ήταν κάτι άσχημο θα το καταλάβαινες. Όταν ειχα αποβάλει στο παρελθόν ειχα παρά πολύ έντονους πόνους , μεγάλη αιμορραγία και κομμάτια ... Ειδα ότι έχεις υπέρηχο σήμερα όποτε θα λήξει η αγωνία σου σύντομα! 
Ποια αλλά κορίτσια έχουν υπέρηχο αυτή την εβδομάδα ;; 
Εγώ έχω στις 15 όποτε έχω μέλλον ... :) 

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!! Σήμερα το πρωί καναμε υπέρηχο και ακούσαμε την υπέροχη καρδούλα του!! Μοναδικό συναίσθημα ❤

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλα τα κορίτσια & τα μωράκια τους !! 
@Evouska μην ανησυχείς. Όπως είπαν κι αλλά κορίτσια το αίμα δεν είναι κάτι ασυνήθιστο σε αυτή τη φάση. Νομίζω το έχω ξαναγράψει. Αν ήταν κάτι άσχημο θα το καταλάβαινες. Όταν ειχα αποβάλει στο παρελθόν ειχα παρά πολύ έντονους πόνους , μεγάλη αιμορραγία και κομμάτια ... Ειδα ότι έχεις υπέρηχο σήμερα όποτε θα λήξει η αγωνία σου σύντομα! 
Ποια αλλά κορίτσια έχουν υπέρηχο αυτή την εβδομάδα ;; 
Εγώ έχω στις 15 όποτε έχω μέλλον ... :) 

Εγώ έχω αύριο το πρωί!!!

Καλήμερα!

  • Μου αρέσει 3

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ! ΑΥΡΙΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΙ ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΤΑ ΝΥΧΙΑ, ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΦΤΑΝΩ ΑΓΚΩΝΑ....:-P

Ρενακι μου με το καλό όλα θα πάνε τέλεια!!!!!! Εγώ τελικά Πέμπτη θα πάω!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Kαλημέρα κορίτσια.. Εγώ σήμερα επιτέλους έχω το 2ο υπέρηχο και έχω πολύ άγχος.. Ελπίζω να ξανα ακούσουμε καρδούλα κα να δούμε  και τι γινεται με τον δευτερο σακο.\

Εχω ανησυχησει λιγο και θα ρωτησω το γιατρο σημερα γιατι εδω και 3-4 μερες εχω μι αδυσαρεστη οσμη στην τουαλετα, δεν ξερω αν ειναι απο τα ουρα ή τα υγρα. Φοβαμαι ότι εχω καποια κολπιτιδα και εχει επηρεασει το μωρο μου ΟΥΦ.. θα το πω στο γιατρο μηοως πρεπει να κανω καμμια καλλιεργεια!

Μπορεί να σου ΕΧΕΙ ανέβει η χολεριθρίνη στα ούρα, Ισως θες περισσότερο νεράκι! ΙΣΩΣ από τα φάρμακα! Ρώτα ΒΕΒΑΙΑ τον γιατρό σου! Αυτός και μόνο αυτός ξέρει! 
 

περιμένουμε νέα σου


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Joka είπε:

Κι εγω.Πέρασα 2 πολύ δύσκολες μερες.Βρε κοριτσια εχω αρχισει και κουράζομαι παρα πολυ ψυχολογικά.Δε μπορώ να σκεφτώ τίποτα αλλο.Δεν εχω ζοριστει τόσο πολυ ποτέ άλλοτε στη ζωή μου.Καλυτερα να πηγαινα για δουλεια.Τωρα μετα απο 5 μερες στο σπιτι αναγκαστικά διοτι ενιωθα χαλια δεν ειμαι καθολου καλα.

Ψυχολογία δεν είσαι καλά, ή έχεις συμπτώματα και σε έχουν εξαντλήσει?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini10 είπε:

Καλημέρα!! Καλή εβδομάδα!! Σήμερα το πρωί καναμε υπέρηχο και ακούσαμε την υπέροχη καρδούλα του!! Μοναδικό συναίσθημα ❤

Μπράβο κοπέλα μου!!! Τι ωραία!!! Θα ησυχάσεις κι εσύ λιγάκι τώρα!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


 

Just now, Renaki80 είπε:

Μπορεί να σου ΕΧΕΙ ανέβει η χολεριθρίνη στα ούρα, Ισως θες περισσότερο νεράκι! ΙΣΩΣ από τα φάρμακα! Ρώτα ΒΕΒΑΙΑ τον γιατρό σου! Αυτός και μόνο αυτός ξέρει! 
 

περιμένουμε νέα σου

Καλημέρα! Δεν το ήξερα καν αυτό ότι υπάρχει. Θα το ρωτήσω γιατί έχω σκάσει! Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

 

Καλημέρα! Δεν το ήξερα καν αυτό ότι υπάρχει. Θα το ρωτήσω γιατί έχω σκάσει! Ελπίζω να μην είναι κάτι ανησυχητικό!

Είναι μια τιμή στα ούρα από έλλειψη νερού! Μπορεί να είναι απλά αυτό! Έχεις και τσούξιμο; Όταν ουρείς; Μπορεί να σε στείλει να κάνεις εξέταση ή καλλιέργεια ούρων!


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Είναι μια τιμή στα ούρα από έλλειψη νερού! Μπορεί να είναι απλά αυτό! Έχεις και τσούξιμο; Όταν ουρείς; Μπορεί να σε στείλει να κάνεις εξέταση ή καλλιέργεια ούρων!

Τσούξιμο όχι δεν έχω. Μόνο δυσάρεστη οσμή. Θα του το πω σημερα αν ειναι να κανουμε καλλιεργια και να μου γραψει και ουρων να ειμαστε σιγουροι.. Εχω και πολλα υγρα γενικα.. Συνηθως διαφανα αλλα καμμια φορα κιτρινιζουν..Συγγνωμη για την περιγραφη..


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Τσούξιμο όχι δεν έχω. Μόνο δυσάρεστη οσμή. Θα του το πω σημερα αν ειναι να κανουμε καλλιεργια και να μου γραψει και ουρων να ειμαστε σιγουροι.. Εχω και πολλα υγρα γενικα.. Συνηθως διαφανα αλλα καμμια φορα κιτρινιζουν..Συγγνωμη για την περιγραφη..

Καλέ τι συγνώμη; Και εγώ τα ίδια έχω δεν προλαβαίνω τα σερβιετάκια!! Πες του τι ακριβώς έχεις για να σου φύγει το άγχος τα φιλιά μου και περιμένουμε νέα σου

  • Ευχαριστώ 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...