Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

10 ώρες πρίν, Efinikolaou είπε:

Όλα καλά θα είναι!

Καλημερα σας! νομιζω θα ειμαι οι μονες εγκυουλες που θα αδυνατιζουμε στην εγκυμοσυνη...χθες βραδυ πρωτη φορα μετα απο 15 χρονια σιγουρα δεν εφαγα για βραδυ :) :).. αυχενικη κοριτσια για εμενα ειναι πολυ νωρις μα θα κανω παλι σε εναν ιδιωτικο Βασιλειαδης λεγεται στην Αθηνα.. ειναι κ σχετικα οικονομικος. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σας! νομιζω θα ειμαι οι μονες εγκυουλες που θα αδυνατιζουμε στην εγκυμοσυνη...χθες βραδυ πρωτη φορα μετα απο 15 χρονια σιγουρα δεν εφαγα για βραδυ :) :).. αυχενικη κοριτσια για εμενα ειναι πολυ νωρις μα θα κανω παλι σε εναν ιδιωτικο Βασιλειαδης λεγεται στην Αθηνα.. ειναι κ σχετικα οικονομικος. 

Καλημέρα κι από μένα!!! Κι εγώ έχω χάσει ως τώρα 2 κιλά! Αλλά με βλέπω σύντομα να τα παίρνω πίσω!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κι από μένα!!! Κι εγώ έχω χάσει ως τώρα 2 κιλά! Αλλά με βλέπω σύντομα να τα παίρνω πίσω!!! Χαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα

χααααχαχ πραγματι θα τα ξαναπαρουμε δεν ανησυχω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

  • Μου αρέσει 5

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

Με το καλό τα αποτελέσματα και ο υπέρηχος!!! Άντε δύο μέρες έμειναν μόνο!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

 

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

τι ωραια που θα πας με τα παιδακια σου!, καλα αποτελεσματα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

Όλα θα πάνε τέλεια...τι καλά που θα έχεις κ τα παιδάκια σου μαζί!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ψαχουλευα το parents και διάβαζα τι είχα γράψει όταν ήμουν στην ομάδα όταν γεννήθηκε ο γιος μου το 2013! Συγκινήθηκα...

Η κόρη μου γεννήθηκε 40+3 ενώ ο γιος μου 36+4 ο βιαστικος μου...

Άντε να πάνε όλα καλά για όλες μας και να συζητάμε σε λίγους μήνες τι θα αγοράσουμε για τα μπουμπούκια μας . Επίσης να δούμε αν η παρέα θα έχει πιο πολλά κορίτσια ή αγόρια!!

 

  • Μου αρέσει 4

Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

@Efinikolaou κοριτσι μου πως εισαι με τα πονακια;;;  αν σε παρηγορει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μεχρι τον 3ο ειχα τόσους πονους που ξυπνουσα το βραδυ κ πιστεψε με είμαι πολυ ανθεκτική στον πονο,  τωρα παλι τίποτα, οποτε μην τα υπολογιζεις κ πολυ κ αγχωνεσαι! 

Καλο σαββατοκύριακο να έχουμε κοριτσια μου και υπομονή σε οσες εχουν υπερηχους μεσα στην εβδομαδα!! :x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Ani!! είπε:

Καλημερα σας! νομιζω θα ειμαι οι μονες εγκυουλες που θα αδυνατιζουμε στην εγκυμοσυνη...χθες βραδυ πρωτη φορα μετα απο 15 χρονια σιγουρα δεν εφαγα για βραδυ :) :).. αυχενικη κοριτσια για εμενα ειναι πολυ νωρις μα θα κανω παλι σε εναν ιδιωτικο Βασιλειαδης λεγεται στην Αθηνα.. ειναι κ σχετικα οικονομικος. 

Σχεδον όλες στο πρωτο τρίμηνο χάνουν κιλά.

Just now, ioanna27 είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Σήμερα έκανα τις εξετάσεις μου και Τρίτη τα αποτελέσματα! Τρίτη και το ραντεβού με το γιατρό!!! Περιμένω πως και πως.. και τα παιδιά επίσης γιατί θα τα πάρουμε μαζί να δουν τον υπέρηχο.

Με τον κορονοιο επιτρεπεται?Εμενα ουτε τον αντρα μου αφηνει η γιατρος και για το συγκεκριμενο λογο δε λέω κουβέντα!Εμεις ως ευπαθης ομαδα ιδιως απο δω και περα πρεπει να προσέχουμε πάρα πολύ διοτι φαίνεται να αγριευει το πράγμα!!!

Καλησπέρα σε όλες απο παραλία!!!

Και.μακρια απο συνωστισμους!!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Σχεδον όλες στο πρωτο τρίμηνο χάνουν κιλά.

Με τον κορονοιο επιτρεπεται?Εμενα ουτε τον αντρα μου αφηνει η γιατρος και για το συγκεκριμενο λογο δε λέω κουβέντα!Εμεις ως ευπαθης ομαδα ιδιως απο δω και περα πρεπει να προσέχουμε πάρα πολύ διοτι φαίνεται να αγριευει το πράγμα!!!

Καλησπέρα σε όλες απο παραλία!!!

Και.μακρια απο συνωστισμους!!!

Εγώ κορίτσια αν και δεν πιστεύω πολύ, τα του κορονοιου Παρ όλα αυτά κάθομαι στο σπίτι μου και βγαίνω μόνο για να πάω στο γιατρό! 7 κρούσματα έχουμε εδώ από τουρίστες... Κι ο άντρας μου μόνο στη δουλειά του πάει και κατά τα άλλα στο σπίτι ..

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

@Efinikolaou κοριτσι μου πως εισαι με τα πονακια;;;  αν σε παρηγορει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μεχρι τον 3ο ειχα τόσους πονους που ξυπνουσα το βραδυ κ πιστεψε με είμαι πολυ ανθεκτική στον πονο,  τωρα παλι τίποτα, οποτε μην τα υπολογιζεις κ πολυ κ αγχωνεσαι! 

Καλο σαββατοκύριακο να έχουμε κοριτσια μου και υπομονή σε οσες εχουν υπερηχους μεσα στην εβδομαδα!! :x

Ευτυχώς δεν νιώθω τίποτα σήμερα!!! Μέχρι που ανησυχώ κιόλας!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

@Jokaμου πάμε στο ιατρείο του γιατρού μού πού τα έχει κανονίσει έτσι ώστε να μην συναντιουντε ποτέ τα ραντεβού του. Και μετά ρίχνει και την απολύμανση του..

Οπότε όταν πάμε είμαστε μόνοι μας 


Xr0Qp3.png

7yzup3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ioanna27 είπε:

@Jokaμου πάμε στο ιατρείο του γιατρού μού πού τα έχει κανονίσει έτσι ώστε να μην συναντιουντε ποτέ τα ραντεβού του. Και μετά ρίχνει και την απολύμανση του..

Οπότε όταν πάμε είμαστε μόνοι μας 

Κι εγω μονη παω,δεν υπαρχει άλλος στο ιατρειο και το επομενο ραντεβου είναι σε μιση ωρα αλλα οπως και να χει σε ενα δωματιακι μια σταλια του υπερηχου πάνω απο 2 άτομα κανονικα δεν επιτρέπεται!

Οπως και να χει,πολυ προσοχη κοριτσια,ιδιως στα νησια που σε λιγες μερες θα γεμισουν απο τουριστες.Εμεις ακυρωσαμε φετος το νησι γι αυτο το λόγο.Θα εχουμε μεγαλη εξαρση δυστυχως.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Ευτυχώς δεν νιώθω τίποτα σήμερα!!! Μέχρι που ανησυχώ κιόλας!!

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια!

Να.μην ανησυχείς καθόλου!!! Εγώ πάντως για να είμαι πιο ήσυχη σημειώνω κάθε μέρα τι νιώθω στο ημερολόγιο! Κι όταν είμαι τελείως καλά λέω δεν πειράζει χθες π.χ είχα αυτό...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...