Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Καντι είπε:

Μείνε ήσυχη για τον Μαλλιγιάννη εκεί εκανα κι εγω . Θα σου τα πει ολα έξω απο τα δόντια. Εμενα μου ειπε και φύλο. Τωρα σου ειπαν κατι;

Νόμιζα ότι απάντησα αλλά μάλλον κάτι πάτησα λάθος.  Μου είπε ότι είναι μάλλον κοριτσάκια αλλά σε έμβρυα 15 γραμμαριων είναι δύσκολο να δεις .. Έχει πολύ αναμονή εκεί ?


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Εφακι ειμαστε κ στην ιδια ηλικια. Η προεκλαμψια εχει να κανει με την πιεση της μητερας.  Σε περίπτωση που έχεις να την ελέγχεις καθημερινα,  εγω πάντως που ειμαι κ υποτασικη δεν μ εβγαλε κ κνν τετραψηφιο νούμερο για ποσοστο αλλα δεν θυμάμαι ακριβώς να σ πω είμαι κ ξαπλα τωρα, για να τα ελεγξω. Ελπίζω μολις μεγαλωσει κ το 2ο εμβρυακι λιγακι παραπάνω, να πεσουν κ οι παλμοι του! Γενικα ειναι θετικές οι ενδείξεις πάντως! 

Δεν έχω καθόλου πίεση πάντως!! Ακόμα τουλάχιστον ! Δεν ξέρω Μήπως φταίει ο υπερθυρεοειδισμος που μου έχει δημιουργηθεί τώρα για όλα αυτά.. σίγουρα την Δευτέρα θα ξεκαθαρίσει το τοπίο ..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Μείνε ήσυχη για τον Μαλλιγιάννη εκεί εκανα κι εγω . Θα σου τα πει ολα έξω απο τα δόντια. Εμενα μου ειπε και φύλο. Τωρα σου ειπαν κατι;

Τωρα παλι θυμηθηκα το νατασακι που ειχε παει στο μαλιγιαννη και της ειχε πει κατι περιεργα και τον βριζαμε..που να ειναι το κοριτσι αυτο ξερει καμια κοπελα να μας πει μηπως μιλησανε μεσω μηνυματων;; Μακαρι να της ειναι ολα καλά τι να πω..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Νόμιζα ότι απάντησα αλλά μάλλον κάτι πάτησα λάθος.  Μου είπε ότι είναι μάλλον κοριτσάκια αλλά σε έμβρυα 15 γραμμαριων είναι δύσκολο να δεις .. Έχει πολύ αναμονή εκεί ?

Α τελεια!

 Νομιζω περιμέναμε 40 λεπτά. Ηταν ήδη ενα ζευγάρι μεσα, ενα που μπήκε αμέσως μετα και μετα εμεις. Εντάξει αναμενόμενο θα ελεγα. Εξαρτάται σίγουρα και η ώρα που εχεις ραντεβού. Αν εχεις κατα τις 5 θα μπεις λογικά στην ώρα σου, αν εχεις κατα τις 8 θα εχεις αναμονη.


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nephelie είπε:

Τωρα παλι θυμηθηκα το νατασακι που ειχε παει στο μαλιγιαννη και της ειχε πει κατι περιεργα και τον βριζαμε..που να ειναι το κοριτσι αυτο ξερει καμια κοπελα να μας πει μηπως μιλησανε μεσω μηνυματων;; Μακαρι να της ειναι ολα καλά τι να πω..

Έχει να μπει από τότε..

Just now, Καντι είπε:

Α τελεια!

 Νομιζω περιμέναμε 40 λεπτά. Ηταν ήδη ενα ζευγάρι μεσα, ενα που μπήκε αμέσως μετα και μετα εμεις. Εντάξει αναμενόμενο θα ελεγα. Εξαρτάται σίγουρα και η ώρα που εχεις ραντεβού. Αν εχεις κατα τις 5 θα μπεις λογικά στην ώρα σου, αν εχεις κατα τις 8 θα εχεις αναμονη.

Δεν έχω ραντεβού γιατί δεν είχε κενό αλλά έβαλα βισμα τον γιατρό μου να με χώσει γιατί θέλει οπωσδήποτε να πάω εκεί..

  • Λυπημένη/-ος 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Έχει να μπει από τότε..

Δεν έχω ραντεβού γιατί δεν είχε κενό αλλά έβαλα βισμα τον γιατρό μου να με χώσει γιατί θέλει οπωσδήποτε να πάω εκεί..

Ε τότε λογικά θα εχεις αναμονη.

Just now, Nephelie είπε:

Τωρα παλι θυμηθηκα το νατασακι που ειχε παει στο μαλιγιαννη και της ειχε πει κατι περιεργα και τον βριζαμε..που να ειναι το κοριτσι αυτο ξερει καμια κοπελα να μας πει μηπως μιλησανε μεσω μηνυματων;; Μακαρι να της ειναι ολα καλά τι να πω..

Oh yes! Το θεμα ειναι οτι δεν μάθαμε εκ του αποτελέσματος την εκτίμηση που που έκανε,


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε; Εγω εχω παλι λιγες ενοχλησεις στο στομαχι και κατι μικροαναγουλες...Ειμαι 13 εβδομαδων, γιατι επανηλθαν;;;

Καλημέρα!!!! Έχω και εγώ θέμα με το στομάχι αλλά χωρίς αναγούλες.. μάλλον με.πειραζει ο σίδηρος 


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Geo Jo είπε:

Καλημερα κοριτσια μου τι κανετε; Εγω εχω παλι λιγες ενοχλησεις στο στομαχι και κατι μικροαναγουλες...Ειμαι 13 εβδομαδων, γιατι επανηλθαν;;;

Καλημέρα θα τα έχουμε αυτά! Και εγώ εκεί που είμαι μια χαρά, την άλλη στιγμη μπορεί να έχω καούρες, πόνο στο στομάχι, Αναγούλες! Υπομονή έρχονται και φεύγουν!

  • Μου αρέσει 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renaki80 είπε:

Καλημέρα θα τα έχουμε αυτά! Και εγώ εκεί που είμαι μια χαρά, την άλλη στιγμη μπορεί να έχω καούρες, πόνο στο στομάχι, Αναγούλες! Υπομονή έρχονται και φεύγουν!

Κι εμένα έρχονται και φεύγουν αλλά δεν είναι τίποτα!!! Θα τα έχουμε αυτά!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!!! Έχω και εγώ θέμα με το στομάχι αλλά χωρίς αναγούλες.. μάλλον με.πειραζει ο σίδηρος 

Ο πονος οφειλεται στον σιδηρο. Το ειπα στον γιατρο και μου εγραψε αλλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...