Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Φοβάμαι πως η επόμενη ωοληψια δεν θα είναι καθόλου εύκολη.Ο οργανισμός μου δεν ανταποκρίνεται καλα στα φάρμακα της διέγερσης..στα 36 μου πήραμε δέκα ωάρια και έγιναν πέντε βλαστοκυστες,εκ των οποίων έπιασε μόνο η κορούλα μου(μέχρι στιγμής)Δλδ 25% επιτυχίας.Μου μένει άλλο ένα,δεν ξέρω αν θα πετύχει.Τωρα είμαι 39,οπότε σίγουρα θα είναι πολύ πιο δύσκολη η όλη διαδικασία..Αυτό που ελπίζω,είναι για αρχή να μην έχουμε αύριο δυσάρεστα απροοπτα με εξωμητριο...

      Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου κορίτσι μου❤️Η ιστορία σου μου δίνει κουράγιο να συνεχίσω και ελπίζω να μπορέσω να κάνω ένα ακόμη παιδάκι και εγώ ❤️

      Όλα καλά πιστεύω πως θα είναι....το πιο πιθανό να είναι βιοχημικη κύηση! 

      Να σκέφτεσαι το στόχο σου! Εγώ το πρώτο παιδάκι μου το έκανα το 2020 (37 ετων) με έμβρυα του 2016 (3η εμβρυομεταφορα) και τα διδυμάκια στα 41 μου! Δεν το πίστευα πως θα συμβεί...

      • Ευχαριστώ 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Καλημερα σε ολες με το καλο τα μπεμπακια σας! Οσες υποφερετε απο ναυτια, ρωτηστε τον γιατρο δας για τα φυτικα χαπακια novatac. Εμενα με βοηθησαν. Φιλια στις κοιλιτσες σας απο μενα και την μπεμπα μου!!

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka said:

Καλημέρα,καλη βδομαδα.Ουτε αναγουλες ουτε εμετους εγώ ουτε ξαπλα.Μονο πονοκεφαλο που και που και εξαντληση.

8ε βδομαδων σημερα και το βραδυ ο 2ος υπερηχος!!!Να δουμε και τι εγινε με το 2ο σακο......

Καλή επιτυχία με τον υπέρηχο ! 
Λογικά σύμφωνα με αυτά που σου είπε ο εξωσωματικός θα πρέπει να έχει μικρύνει αλλά για να δούμε ... θα περιμένουμε νέα σου ! 

Link to comment
Share on other sites

@Katzei1982 Σημερα ηρθε η μερα. Πως νοιωθεις? Εμένα  ευτυχώς από Σαββατο δεν ξαναειδα καφε υγρα.. Εχω πολυ αγωνια για σήμερα. Πάντως εχω πολύ πρισμένο στήθος, υπνηλία, απεχθεια στα γλυκά και κουραση. Τιποτα αλλο ακομα..

Καλημέρα κορίτσια μου.. Το ΣΚ απήχα λίγο για να ηρεμήσω γιατί ειχα αγχωθεί πολύ.. Τωρα ειμαι καλα..

 

@Jokaείσαι κι εσυ σημερα για υπερηχο σημερα ε? Όλα καλά να πάνε! Νομίζω είναι και άλλα κορίτσια σήμερα..

  • Μου αρέσει 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Εγώ ευτυχώς δεν πηγαίνω στη δουλειά. Ο εργοδότης μου μου είπε να ξεκινήσω τις διαδικασίες για άδεια. Η δουλειά είναι αρκετά δύσκολη και λιγάκι επικίνδυνη. Θα σταματούσα, ακόμη κι αν έβγαινα ταμείο. 

@Joka τι ώρα θα πας?? Αγωνία σήμερα..!

 

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια και καλή εβδομάδα ! 
Και εγώ δουλειά με αναγούλα , ζαλάδα και πολύ λίγο ύπνο καθώς το καμάρι μου χθες ξύπναγε τη νύχτα και είμαστε ξενυχτισμένοι ομαδικώς. 
Αλλα Τετάρτη έχουμε υπέρηχο και ανυπομονώ !! 

Πεμπτη βράδυ εγω υπερηχο!! αντε να δουμε τι γινεται!!! το καλό ειναι οτι σταματήσαν και τα καφέ στο σκούπισμα  από εχτες 

@Joka ωρα θα πας? περιμένουμε με αγωνία!!

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 είπε:

Καλή επιτυχία με τον υπέρηχο ! 
Λογικά σύμφωνα με αυτά που σου είπε ο εξωσωματικός θα πρέπει να έχει μικρύνει αλλά για να δούμε ... θα περιμένουμε νέα σου ! 

Ευχαριστω κοριτσακι μου.Ναι,ειμαι πολυ περιεργη κι εχω αγωνια να σου πω να ειναι ολα καλα.Με το καλο κι εσυ,κοντευεις!!

Just now, Papaki@ είπε:

Πεμπτη βράδυ εγω υπερηχο!! αντε να δουμε τι γινεται!!! το καλό ειναι οτι σταματήσαν και τα καφέ στο σκούπισμα  από εχτες 

@Joka ωρα θα πας? περιμένουμε με αγωνία!!

Με το καλό κι εσύ κοριτσι μου.Λιγο εμεινε.Εχω αργα,9 το βραδυ οποτε θ αργησω αποψε.

Just now, Hope.2019 είπε:

@Katzei1982 Σημερα ηρθε η μερα. Πως νοιωθεις? Εμένα  ευτυχώς από Σαββατο δεν ξαναειδα καφε υγρα.. Εχω πολυ αγωνια για σήμερα. Πάντως εχω πολύ πρισμένο στήθος, υπνηλία, απεχθεια στα γλυκά και κουραση. Τιποτα αλλο ακομα..

Καλημέρα κορίτσια μου.. Το ΣΚ απήχα λίγο για να ηρεμήσω γιατί ειχα αγχωθεί πολύ.. Τωρα ειμαι καλα..

 

@Jokaείσαι κι εσυ σημερα για υπερηχο σημερα ε? Όλα καλά να πάνε! Νομίζω είναι και άλλα κορίτσια σήμερα..

Ολα καλα θα πανε.Εγω εφυγα και 4ημερακι και χαλαρωσα πολυ.Επιστρεφω αποψε καρφι για το ραντεβου.

  • Μου αρέσει 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Βέβαια και η Ρενεζ πιο πάνω δίκιο έχει σε αυτά που λέει!!! Οπότε θα θεωρήσω τον εαυτό μου τυχερό που δεν έχει τέτοια συμπτώματα και δεν θα ασχοληθώ άλλο!

 

Αλήθεια???? Ειναι αυτή που πίνεις ένα ποτήρι με γλυκό υγρό?

Δυστυχώς Ναιιι..

Και ανέβηκε στον Θεό το ζάχαρο μου Γτ εγώ κ προδιάθεση...ξέρει καμία από έδω αν τα σικλακουρ ανεβάζουν το ζάχαρο??


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όμορφα 

Σας παρακολουθώ και σας χαίρομαι 

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου 

Να έχετε αυτόν τον ενθουσιασμό και μεγάλα χαμόγελα στα πρόσωπα σας μέχρι να πάρετε στην αγκαλιά τα μωράκια σας 

Να σας πάνε όλα καλά 

Κ ανυπομονώ να το περάσω κ εγώ σύντομα όλο αυτό 

Και με τους πόνους και τις ζαλάδες και τις αναγουλες 

Δε με νοιάζει καθόλου 

Όλα καλοδεχούμενα 

Καλή επιτυχία στους υπερήχους σας 

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο σήμερα!!!! Εμείς περάσαμε Κυριακή με ροζουλια υγρά που και που, το βράδυ έγινε καφέ και σήμερα το πρωϊ σχετικά σκούρο κόκκινο αλλά με μικρή ροή στην τουαλέτα (συγγνώμη για την περιγραφή) . Ο γιατρός μου είπε να κάνω μια ένεση Lentogest και να κόψω για λίγο salospir και ivor... Αύριο έχουμε υπέρηχο.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια όμορφα 

Σας παρακολουθώ και σας χαίρομαι 

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου 

Να έχετε αυτόν τον ενθουσιασμό και μεγάλα χαμόγελα στα πρόσωπα σας μέχρι να πάρετε στην αγκαλιά τα μωράκια σας 

Να σας πάνε όλα καλά 

Κ ανυπομονώ να το περάσω κ εγώ σύντομα όλο αυτό 

Και με τους πόνους και τις ζαλάδες και τις αναγουλες 

Δε με νοιάζει καθόλου 

Όλα καλοδεχούμενα 

Καλή επιτυχία στους υπερήχους σας 

Εύχομαι από καρδιάς να το ζήσεις πολύ πολύ σύντομα! Σε κάποιες ήρθε εύκολα, σε κάποιες δύσκολα (εφτά χρόνια το παλεύαμε εμείς), όμως όλες τα καταφέραμε, αυτό έχει σημασία! Κι εσεις θα τα καταφέρετε, είναι θέμα χρόνου. Σε φιλώ ❤️

  • Μου αρέσει 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, @ngelina81 said:

Καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο σήμερα!!!! Εμείς περάσαμε Κυριακή με ροζουλια υγρά που και που, το βράδυ έγινε καφέ και σήμερα το πρωϊ σχετικά σκούρο κόκκινο αλλά με μικρή ροή στην τουαλέτα (συγγνώμη για την περιγραφή) . Ο γιατρός μου είπε να κάνω μια ένεση Lentogest και να κόψω για λίγο salospir και ivor... Αύριο έχουμε υπέρηχο.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

Καλημέρα ! 
Αυτό να κάνεις ! Να σκέφτεσαι θετικά και λιιιιγη υπομονή μέχρι αύριο ! 
Ευχομαι να μην είναι τίποτα! 
 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο σήμερα!!!! Εμείς περάσαμε Κυριακή με ροζουλια υγρά που και που, το βράδυ έγινε καφέ και σήμερα το πρωϊ σχετικά σκούρο κόκκινο αλλά με μικρή ροή στην τουαλέτα (συγγνώμη για την περιγραφή) . Ο γιατρός μου είπε να κάνω μια ένεση Lentogest και να κόψω για λίγο salospir και ivor... Αύριο έχουμε υπέρηχο.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

Να δεις που θα είναι όλα καλά!!!! Αύριο που θα κάνεις τον υπέρηχο θα το δεις!!!! 

Καλά κάνεις και σκέφτεσαι θετικά!!!! 

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

@Katzei1982 Σημερα ηρθε η μερα. Πως νοιωθεις? Εμένα  ευτυχώς από Σαββατο δεν ξαναειδα καφε υγρα.. Εχω πολυ αγωνια για σήμερα. Πάντως εχω πολύ πρισμένο στήθος, υπνηλία, απεχθεια στα γλυκά και κουραση. Τιποτα αλλο ακομα..

Καλημέρα κορίτσια μου.. Το ΣΚ απήχα λίγο για να ηρεμήσω γιατί ειχα αγχωθεί πολύ.. Τωρα ειμαι καλα..

 

@Jokaείσαι κι εσυ σημερα για υπερηχο σημερα ε? Όλα καλά να πάνε! Νομίζω είναι και άλλα κορίτσια σήμερα..

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκο. Ευχαριστώ πολύ πολύ που με σκέφτηκες.. Άσε έχουμε τρελαθεί... Με πήρε ο γιατρός και μου πε να πάω νωρίτερα οπότε θα πάμε στις 16:30..πηρα και μια πάνα μεγάλη για τον άντρα μου καλού κακού δεν ξέρεις τι γίνεται. Χαχαχααχ... είδες μια χαρά θα πάνε όλα αρκεί να μαστε ήρεμες και ψύχραιμες.... Καλή επιτυχία σε όσα κορίτσια έχουμε σήμερα υπέρηχο. Το απογευματάκι ραντεβού να πουμε τα νέα μας... 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Καλημέρα και καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια που έχουν υπέρηχο σήμερα!!!! Εμείς περάσαμε Κυριακή με ροζουλια υγρά που και που, το βράδυ έγινε καφέ και σήμερα το πρωϊ σχετικά σκούρο κόκκινο αλλά με μικρή ροή στην τουαλέτα (συγγνώμη για την περιγραφή) . Ο γιατρός μου είπε να κάνω μια ένεση Lentogest και να κόψω για λίγο salospir και ivor... Αύριο έχουμε υπέρηχο.... Προσπαθώ να σκέφτομαι θετικά....

Και πολύ καλά κάνεις που σκέφτεσαι θετικά!! Όλα θα είναι μια χαρά! Αύριο που θα κάνεις τον υπέρηχο θα ηρεμήσεις!

Just now, Katzei1982 είπε:

Καλημέρα κοριτσάκι μου γλυκο. Ευχαριστώ πολύ πολύ που με σκέφτηκες.. Άσε έχουμε τρελαθεί... Με πήρε ο γιατρός και μου πε να πάω νωρίτερα οπότε θα πάμε στις 16:30..πηρα και μια πάνα μεγάλη για τον άντρα μου καλού κακού δεν ξέρεις τι γίνεται. Χαχαχααχ... είδες μια χαρά θα πάνε όλα αρκεί να μαστε ήρεμες και ψύχραιμες.... Καλή επιτυχία σε όσα κορίτσια έχουμε σήμερα υπέρηχο. Το απογευματάκι ραντεβού να πουμε τα νέα μας... 

Επιτέλους ήρθε η μέρα! Καλύτερα νωρίτερα! Θα περιμένουμε τα νέα σας!! 

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κορίτσια όμορφα 

Σας παρακολουθώ και σας χαίρομαι 

Εύχομαι σε όλες σας μέσα από την καρδιά μου 

Να έχετε αυτόν τον ενθουσιασμό και μεγάλα χαμόγελα στα πρόσωπα σας μέχρι να πάρετε στην αγκαλιά τα μωράκια σας 

Να σας πάνε όλα καλά 

Κ ανυπομονώ να το περάσω κ εγώ σύντομα όλο αυτό 

Και με τους πόνους και τις ζαλάδες και τις αναγουλες 

Δε με νοιάζει καθόλου 

Όλα καλοδεχούμενα 

Καλή επιτυχία στους υπερήχους σας 

Κορίτσι μου ευχαριστούμε πολύ... Εύχομαι μέσα από τις δύο καρδούλες μου που χτυπάνε τωρα να σου πάνε όλα τέλεια... Σύντομα να σε χουμε κοντά μας... 

Just now, Balloo είπε:

Και πολύ καλά κάνεις που σκέφτεσαι θετικά!! Όλα θα είναι μια χαρά! Αύριο που θα κάνεις τον υπέρηχο θα ηρεμήσεις!

Επιτέλους ήρθε η μέρα! Καλύτερα νωρίτερα! Θα περιμένουμε τα νέα σας!! 

Ναι ναι ουφφφ έχω φάει τα λυσσακα μου... Αντε 3:30 ωριτσες ακόμα.. 

  • Μου αρέσει 1

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...