Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Και ο δικός μου σε αυτή την ηλικία ακριβώς πέρασε μια φάση (μια εβδομάδα κράτησε) που ξύπναγε 3 τη νύχτα και ήθελε παιχνίδια ... αλλά ούτε που διανοηθηκα να παίξουμε τέτοια ώρα ... χαχαχαχα 

Φώτα σχεδόν κλειστά και του έλεγα ότι είναι βράδυ και όλοι κοιμούνται ... έμενε ξυπνιος ώρα και εγώ δίπλα του στο κρεβάτι αλλά μεχρι εκεί. 
ειχα μια συνάδελφο που ξεκίνησε τέτοια ιστορία η μικρή της και κάθε βράδυ 3-6 ξενυχτούσε παίζοντας και ερχόταν κομμάτια στη δουλειά για καιρό.
Και όταν ξεκίνησε κ ο δικός μου λέω «αποκλείεται» να το περάσω αυτό .. 

χαρά στο κουράγιο σου :)   
ελπιζω να ήταν μεμονωμένο γεγονός ! 

Σωστή η παίκτρια!!!

Just now, Mariachi είπε:

ο δικός μου πάλι λατρεύει τον ύπνο ! Κοιμάται 10-12 ώρες συνεχόμενα και το μεσημέρι και λέω μακάρι να μου βγει κ η Μπέμπα έτσι ! Από μωρό βέβαια κοιμόταν πολύ . 
 

κοριτσια τι λέτε , θέλετε να κάνουμε ένα πινακακι με τις ΠΗΤ μας, το φύλο του μωρου και τις κλινικές που θα γεννήσουμε; Εάν θέλετε αρχίστε να μου στέλνετε είτε εδω, είτε σε μήνυμα και το αναλαμβάνω ! 

Πω πωωω πολυ τυχερή!Αυτο ειναι το όνειρό μου!!Εγω εχω κοριτσι,ΠΗΤ 9/2 κλινικη ουτε εχω συζητησει ακομα!Μάλλον Λητώ.

Just now, Renaki80 είπε:

Σούπερ!!! ΠΗΤ 9/2 στο Μητέρα! Ευχαριστούμε!!!!

 

(Ερώτηση εμένα γράφει 9/2 ημερολογιακά και 6/2 υπερηχογραφικά....ποιο να μετρήσω;)  

Α,ειπαμε μαζι,μη μου το αλλαζεις τώρα!!!

  • Χαχα 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mariachi είπε:

@Ani!! @Renaki80 Κορίτσια και φύλο !!! 

Λοιπόν 6/2 στο Μητέρα και περιμένουμε κοριτσάκι :x

Just now, Joka είπε:

Σωστή η παίκτρια!!!

Πω πωωω πολυ τυχερή!Αυτο ειναι το όνειρό μου!!Εγω εχω κοριτσι,ΠΗΤ 9/2 κλινικη ουτε εχω συζητησει ακομα!Μάλλον Λητώ.

Α,ειπαμε μαζι,μη μου το αλλαζεις τώρα!!!

Εντάξει Θα το κρατήσω λίγο ακόμα μέσα να πάει 9/2 :P αλλά μας το χαλάει το νοσοκομείο 

  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

ο δικός μου πάλι λατρεύει τον ύπνο ! Κοιμάται 10-12 ώρες συνεχόμενα και το μεσημέρι και λέω μακάρι να μου βγει κ η Μπέμπα έτσι ! Από μωρό βέβαια κοιμόταν πολύ . 
 

κοριτσια τι λέτε , θέλετε να κάνουμε ένα πινακακι με τις ΠΗΤ μας, το φύλο του μωρου και τις κλινικές που θα γεννήσουμε; Εάν θέλετε αρχίστε να μου στέλνετε είτε εδω, είτε σε μήνυμα και το αναλαμβάνω ! 

Ναι!!! Εγώ είμαι από 22 έως 29/1 και θα γεννήσω στο Μητέρα!!! Αγόρι.κοριτσι!!

Θα με βάλετε κι εμένα στην παρέα σας έτσι????

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Mariachi εγώ 16/2 Αγοράκι κλινική Ρέα

Κορίτσια νοιώθει καμμία σας βάρος χαμηλά  που και που, καμμία φορά νοιώθω ότι με κλωτσάει και το μωρό χαμηλά και πονάω. Πολύ χαμηλά όμως. Το έπαθα δύο φορές που περπάτησα και πονεσα χαμηλά αλλά το καταλαβαίνω και χωρίς να κουραστώ πολύ. 

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το πινακακι μας προς το παρών . Θα ανανεώνεται συνέχεια .

@Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
@Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 

@Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 

@Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 

@chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 

@Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 

@Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα

@Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 

@Ani!! ΠΗΤ :14/3 , Μαιευτήριο : Έλενα

 

ευχομαι σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας !!! 
βλεπω τα κοριτσάκια επικρατούν τον Φεβρουάριο για να δούμε ! 

Επεξεργάστηκαν by Mariachi
  • Μου αρέσει 9
  • Ευχαριστώ 3

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renaki80 είπε:

Λοιπόν 6/2 στο Μητέρα και περιμένουμε κοριτσάκι :x

Εντάξει Θα το κρατήσω λίγο ακόμα μέσα να πάει 9/2 :P αλλά μας το χαλάει το νοσοκομείο 

Η γιατρός μου είναι και στο Μητέρα!!!!

:x


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

@Ani!! @Renaki80 Κορίτσια και φύλο !!! 

μαλλον κοριτσι δεν εχω κανει ακομα β επιπεδου

Just now, Mariachi είπε:

Το πινακακι μας προς το παρών . Θα ανανεώνεται συνέχεια .

@Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
@Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 

@Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 

@Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 

@chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 

@Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 

@Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα

@Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 

@Ani!! ΠΗΤ :14/3 , Μαιευτήριο : Έλενα

 

ευχομαι σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας !!! 
βλεπω τα κοριτσάκια επικρατούν τον Φεβρουάριο για να δούμε ! 

τελειο το εκανες μπραβο σου! ευχαριστουμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

@Mariachi εγώ 16/2 Αγοράκι κλινική Ρέα

Κορίτσια νοιώθει καμμία σας βάρος χαμηλά  που και που, καμμία φορά νοιώθω ότι με κλωτσάει και το μωρό χαμηλά και πονάω. Πολύ χαμηλά όμως. Το έπαθα δύο φορές που περπάτησα και πονεσα χαμηλά αλλά το καταλαβαίνω και χωρίς να κουραστώ πολύ. 

Ναι κι εγω μερικες φορες πονάω απο τις κινήσεις του μωρου.Τόσο ψηλα οσο και σε ολη την κοιλια.Μην ανησυχεις,φυσιολογικό είναι!

Παντως κοριτσια,τα κοριτσια εχουν κατατρόπωσει τα αγόρια!Βλέπω σε λιγο καιρό να υπάρχουν μονο για δέιγμα!Και πού θα βρουν γαμπρους οι κόρες μας!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

@Mariachi εγώ 16/2 Αγοράκι κλινική Ρέα

Κορίτσια νοιώθει καμμία σας βάρος χαμηλά  που και που, καμμία φορά νοιώθω ότι με κλωτσάει και το μωρό χαμηλά και πονάω. Πολύ χαμηλά όμως. Το έπαθα δύο φορές που περπάτησα και πονεσα χαμηλά αλλά το καταλαβαίνω και χωρίς να κουραστώ πολύ. 

ναι το νιωθω εγω αλλα οχι σαν να ειναι το μωρο αλα απλα σουβλιες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mariachi είπε:

Το πινακακι μας προς το παρών . Θα ανανεώνεται συνέχεια .

@Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
@Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 

@Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 

@Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 

@chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 

@Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 

@Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα

@Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 

@Ani!! ΠΗΤ :14/3 , Μαιευτήριο : Έλενα

 

ευχομαι σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας !!! 
βλεπω τα κοριτσάκια επικρατούν τον Φεβρουάριο για να δούμε ! 

Τέλειο το πινακακακι σας!!!

Με το καλό γλυκιάς μανούλες να πάρετε το παιδάκι η τα παιδακια σας στην αγκαλίτσα σας!!!!

Άντε υπομονή λίγο έμεινε...απολαύστε το ζήστε το....!!!!σας φιλώ πολύ πολύ γλυκά!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ναι κι εγω μερικες φορες πονάω απο τις κινήσεις του μωρου.Τόσο ψηλα οσο και σε ολη την κοιλια.Μην ανησυχεις,φυσιολογικό είναι!

Παντως κοριτσια,τα κοριτσια εχουν κατατρόπωσει τα αγόρια!Βλέπω σε λιγο καιρό να υπάρχουν μονο για δέιγμα!Και πού θα βρουν γαμπρους οι κόρες μας!!!!!

Και στις μαμάδες Ιανουαρίου τα ίδια!μειοψηφία είμαστε τα αγοράκια!κοριτσοκρατεια το 2021!!αλλά  αυτά αλλάζουν!το 2017 που γέννησα τα διδυμακια μου κάναμε όλες αγόρια!κοριτσάκια με το σταγονόμετρο είχαμε κάνα δυο μονο!!χαχαχα!είναι έτοιμοι οι γαμπροί!!!χαχα

Πολύ όμορφο το πινακακι σας!!!με το καλό εύχομαι σε όλες σας!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 5

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Ναι κι εγω μερικες φορες πονάω απο τις κινήσεις του μωρου.Τόσο ψηλα οσο και σε ολη την κοιλια.Μην ανησυχεις,φυσιολογικό είναι!

Παντως κοριτσια,τα κοριτσια εχουν κατατρόπωσει τα αγόρια!Βλέπω σε λιγο καιρό να υπάρχουν μονο για δέιγμα!Και πού θα βρουν γαμπρους οι κόρες μας!!!!!

Είναι που είναι πολύ χαμηλά για αυτό ανησυχώ. Έστειλα στη μαία καλού κακού να ηρεμήσω.

Όντως βρε κορίτσια λίγα αγοράκια έχουμε! Χαχαχα! Θα έχουν να διαλέξουν νύφη από πολλές επιλογές! 

Just now, Ani!! είπε:

ναι το νιωθω εγω αλλα οχι σαν να ειναι το μωρο αλα απλα σουβλιες

Εμένα με πιάνει αυτός ο πόνος αλλά όταν κλωτσά το μωρό χαμηλά με ενοχλεί περισσότερο!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Είναι που είναι πολύ χαμηλά για αυτό ανησυχώ. Έστειλα στη μαία καλού κακού να ηρεμήσω.

Όντως βρε κορίτσια λίγα αγοράκια έχουμε! Χαχαχα! Θα έχουν να διαλέξουν νύφη από πολλές επιλογές! 

Εμένα με πιάνει αυτός ο πόνος αλλά όταν κλωτσά το μωρό χαμηλά με ενοχλεί περισσότερο!

ενταξει ειναι λογικο να σε ποναει πιο πολυ.. εγω παλι εχω θεμα με το δεξι ποδι ολο με τραβαει απο τη μια μερια μεχρι την κοιλια....αχ η καθεμια με τον πονο της..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

@Mariachi εγώ 16/2 Αγοράκι κλινική Ρέα

Κορίτσια νοιώθει καμμία σας βάρος χαμηλά  που και που, καμμία φορά νοιώθω ότι με κλωτσάει και το μωρό χαμηλά και πονάω. Πολύ χαμηλά όμως. Το έπαθα δύο φορές που περπάτησα και πονεσα χαμηλά αλλά το καταλαβαίνω και χωρίς να κουραστώ πολύ. 

Να νιώσω βάρος χαμηλά το ένιωσα κι εγω! Δύο φορές! Όχι πόνο όμως, μόνο βάρος! Έχει καιρό να με πιάσει!!! Το λέτε να ναι???

Just now, Mariachi είπε:

Το πινακακι μας προς το παρών . Θα ανανεώνεται συνέχεια .

@Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
@Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 

@Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 

@Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 

@chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 

@Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 

@Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα

@Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 

@Ani!! ΠΗΤ :14/3 , Μαιευτήριο : Έλενα

 

ευχομαι σε όλες μας καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες !!! Με το καλό να υποδεχτούμε τα μωράκια μας !!! 
βλεπω τα κοριτσάκια επικρατούν τον Φεβρουάριο για να δούμε ! 

Τι ωραίο πινακακι!!! Μπράβο μας!!!! Με το καλό κορίτσια μου όλες μας να κρατήσουμε στα χέρια μας γερά παιδακια!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...