Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλες! @Renaki80 ειναι χαλια αυτο το υγρο αλλα ακομα πιο χαλια ειναι να περιμενεις και με αδειο στομαχι.. υπομονη κ μετα φαε ολα τα σφολιατοειδη του πλησιεστερου φούρνου :)

εγω εχω ερθει για ραντεβου κ υπερηχο.. β επιπεδου την επομενη εβδομαδα..

Κοριτσια ειμαι στις 20 εβδομαδες και εχουμε λιγο μεγαλο μωρακι μου ειπαν.. 420 παρακαλώ.. κ εγω πηρα αλλα 2,5 κιλακια! χιχι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλες! @Renaki80 ειναι χαλια αυτο το υγρο αλλα ακομα πιο χαλια ειναι να περιμενεις και με αδειο στομαχι.. υπομονη κ μετα φαε ολα τα σφολιατοειδη του πλησιεστερου φούρνου :)

εγω εχω ερθει για ραντεβου κ υπερηχο.. β επιπεδου την επομενη εβδομαδα..

Καλά αποτελέσματα :wub: (εννοείται τσάκισα τα πάντα με το που έφυγα :lol:

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλη εβδομάδα!! Χρόνια πολλά σε οσα κορίτσια γιορταζουν ή εχουν καποιον να γιορταζει,  χρόνια πολλά στη Θεσσαλονικουλα μας! 

@Ani!!  φιλακια στο μπεμπακι σας

@Renaki80 μένεις 2 ωρες μετα την βλακεια εκει θεονηστικη;;  ουτε νερακι;;  φρικη:mellow: καλα αποτέλεσμα! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!! Έχω γιατρό σήμερα το απόγευμα εννοείται! Δεν θα το άφηνα έτσι... Πάλι καλά να λέμε που έκανα 2η β !

Καλημέρα!!! Καλή επιτυχία σου εύχομαι!!! Δεν θέλω καθόλου να κάνω αυτό το πράγμα πάλι μπλιαχ...άσε που δεν θα αντέξω να κάθομαι εκεί για 2 ώρες... πίνω καφέ κάθε μα κάθε μέρα.. Δεν μπορώ να τον στερηθω αλλά ευτυχώς μου το επιτρέπει ο γιατρός! Εγώ ξυπνάω Όχι για τσισα αλλά για άσχετο λόγο..ξυπνάω ίσα με 4 φορές το βράδυ 

Καλά αποτελέσματα!!

Τι καλά!!!! Περιμένουμε νέα σου το απογευμα! Εγώ θα κλείσω ραντεβού στο γιατρό σε δύο βδομαδες, θα μου γράψει εξετάσεις και θα κάνουμε και καμπύλη σακχάρου!!!

1 ώρα πρίν, mommytobe είπε:

Καλημέρα κορίτσια... Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου... Χάλια ε αυτό το υγρό? Φοβάμαι πως δεν θα μπορέσω να το πιω χάχα.. Υπομονή θα περάσει το 2ωρακι..

Του Αγίου Δημητρίου σήμερα.. Να μας δώσει δύναμη για το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης μας.. Όλο και κάποιον έχουμε στην οικογένεια και στο κοντινό περιβάλλον μας οπότε να τους χαιρόμαστε όλους

Αμήν Παναγία μου!!!! 

πρίν από 52 λεπτά , Ani!! είπε:

Καλημερα σε όλες! @Renaki80 ειναι χαλια αυτο το υγρο αλλα ακομα πιο χαλια ειναι να περιμενεις και με αδειο στομαχι.. υπομονη κ μετα φαε ολα τα σφολιατοειδη του πλησιεστερου φούρνου :)

εγω εχω ερθει για ραντεβου κ υπερηχο.. β επιπεδου την επομενη εβδομαδα..

Με το καλό τα αποτελέσματα και η β επιπέδου!!! Όλα θα είναι τέλεια!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κορίτσια!

@Renaki80 καλά αποτελέσματα να έχεις!

Στα κορίτσια που έχουν υπέρηχο καλή απόλαυση!

Εγώ έκανα β επιπέδου σήμερα . Όλα καλά . Το μωρό καταπινε αμνιακό υγρό , δλδ έκανε το πρωινό του χαχαχαααα. Μετά μας έκανε τη ντροπαλη.

Για το πινακακι ΠΗΤ έχω 2/3, αλλά λόγου καισαρικής θα γεννήσω Φεβρουαρίο. Είναι κορίτσι , θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο στη Κρήτη.

Περιμένουμε αποτελέσματα από την @valentina23, που έχει β επίπεδο σήμερα .

  • Μου αρέσει 7

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BettySt είπε:

Γειά σας κορίτσια!

@Renaki80 καλά αποτελέσματα να έχεις!

Στα κορίτσια που έχουν υπέρηχο καλή απόλαυση!

Εγώ έκανα β επιπέδου σήμερα . Όλα καλά . Το μωρό καταπινε αμνιακό υγρό , δλδ έκανε το πρωινό του χαχαχαααα. Μετά μας έκανε τη ντροπαλη.

Για το πινακακι ΠΗΤ έχω 2/3, αλλά λόγου καισαρικής θα γεννήσω Φεβρουαρίο. Είναι κορίτσι , θα γεννήσω σε δημόσιο νοσοκομείο στη Κρήτη.

Περιμένουμε αποτελέσματα από την @valentina23, που έχει β επίπεδο σήμερα .

Μπράβο κοπέλα μου,  υπέροχα τα νέα σου! Το μικρό άρχισε από τώρα να πίνει; :P χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 34 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Τι καλά!!!! Περιμένουμε νέα σου το απογευμα! Εγώ θα κλείσω ραντεβού στο γιατρό σε δύο βδομαδες, θα μου γράψει εξετάσεις και θα κάνουμε και καμπύλη σακχάρου!!!

Αμήν Παναγία μου!!!! 

Με το καλό τα αποτελέσματα και η β επιπέδου!!! Όλα θα είναι τέλεια!!!

Αυτή την καμπύλη καθόλου δεν την θέλω!!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια καναμε και εμεις τον σημερινο μας υπερηχο! 850γρ η φουσκιτσα μου! 

Λοιπόν... Εκανα μια γυρα αγορά, μιας και δεν εχω ιδεα να ανακαλυψω τι ειναι τα σελτεδακια και οι πανες αγκαλιας:P αλήθεια ποσα φορμακια για το σπιτι και ποσα ζιπουνακια μπορεί να χρειαστουν για τον πρωτο καιρό;;; 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια καναμε και εμεις τον σημερινο μας υπερηχο! 850γρ η φουσκιτσα μου! 

Λοιπόν... Εκανα μια γυρα αγορά, μιας και δεν εχω ιδεα να ανακαλυψω τι ειναι τα σελτεδακια και οι πανες αγκαλιας:P αλήθεια ποσα φορμακια για το σπιτι και ποσα ζιπουνακια μπορεί να χρειαστουν για τον πρωτο καιρό;;; 

τι ωραια! μεγαλο το βλεπω αυτο το μωρουδελι! πραγματι φουσκιτσα με τα ολα της! για το ποσα θα χρειαστεις ειναι σχετικο.. αλλα βγαζουν συνεχεια γουλιες αλλα λερωνονται συχνα απο κακακια αλλα παλι τιποτα.. επισης υπολογισε κ τη θερμοκρασια του σπιτιου σας γιατι πχ εγω του ειχα παρει ολα τα χοντρα ζωακια.. βατραχακια λιονταρακια κτλ.. κ ξυπναγε μουσκεμα το γλυκουλη.. 10 φορμακια σιγουρα τα θες θεωρω

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κορίτσια καναμε και εμεις τον σημερινο μας υπερηχο! 850γρ η φουσκιτσα μου! 

Λοιπόν... Εκανα μια γυρα αγορά, μιας και δεν εχω ιδεα να ανακαλυψω τι ειναι τα σελτεδακια και οι πανες αγκαλιας:P αλήθεια ποσα φορμακια για το σπιτι και ποσα ζιπουνακια μπορεί να χρειαστουν για τον πρωτο καιρό;;; 

Μπράβο κορίτσι μου!!! Ολόκληρο μπεμπουλινι!!!! 

Φορμακια κι εγώ πιστεύω 10-15... Εμ, το συνέχεια πλυντήριο θα βάζεις??

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani!! @Τουτουνι από 500 στις 22w ποτε πηγε 850 στις 25w;! Αλλα τωρα ειναι που ξεκινανε να παιρνουν βαρος! Και εγω καπου εκει λεω 10 με 15, κ μιας κ εχουμε ζεστο σπιτι τα ζιπουνακια κοντομανικα κ ειδα κ χοντρα βαμβακερα φορμακια κ νομιζω θα ειναι καλα..  Την αλλη εβδομάδα παλι:wink: τα βαμβακερα δεν θα μαζεψουν κ λιγακι στο πλυσιμο;;  λεω να εστιασω στο 3-6.. Ειδικα στα κοντομανικα που φοριουνται κ ανοιξη

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

@Ani!! @Τουτουνι από 500 στις 22w ποτε πηγε 850 στις 25w;! Αλλα τωρα ειναι που ξεκινανε να παιρνουν βαρος! Και εγω καπου εκει λεω 10 με 15, κ μιας κ εχουμε ζεστο σπιτι τα ζιπουνακια κοντομανικα κ ειδα κ χοντρα βαμβακερα φορμακια κ νομιζω θα ειναι καλα..  Την αλλη εβδομάδα παλι:wink: τα βαμβακερα δεν θα μαζεψουν κ λιγακι στο πλυσιμο;;  λεω να εστιασω στο 3-6.. Ειδικα στα κοντομανικα που φοριουνται κ ανοιξη

σε βλεπω να σε ακολουθω με 420 στις 20 εβδομαδες...φουσκιτσα no1 σου ερχομαστε.. θεωρω πως θες μακρυμανικα λεπτα βαμβακερα..  ισως βρεις και 2 4 μηνων.. δεν θυμαμαι καλα αν υπαρχει το ενδιαμεαο νουμερο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...