Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 31 λεπτά , marmaki είπε:

      Με πρόλαβες!!

      Επειδή εμείς ήμαστε κάποιες χρονιές κάτω και κάποιες πάνω απτα 40.000 το έψαξα και βρήκα κι εγώ αυτά και οι υπολογισμοί μου λένε οτι το ισοδύναμο οικογενειακό εισόδημα των 40.000 για οικογένεια που κάνει τωρα το πρώτο του παιδί πρέπει να βγαίνει γύρω στα 75.000 ευρώ.

      Γι αυτό μου έκανε εντύπωση που είπε η @LeneL παραπάνω ότι είχε οικογενειακό εισόδημα λίγο πάνω απτα 40.000 ευρώ και δεν πήρε το επίδομα. Είχες κάνει αίτηση και στην απέρριψαν @LeneL;

       

      Το παιδί που γεννιέται ίσως να μην υπολογίζετε ως ισοδύναμο. Δηλαδή το πρώτο ισοδύναμο να είναι αν έχεις ήδη παιδι Κ πας για δεύτερο γι'αυτό να την απέρριψαν 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια, σήμερα ένιωσα τα μωράκια μου μόνο το μεσημέρι...λέτε να γίνεται τίποτα???

Όχι βρε μια χαρα ειναι ολα :-) δε τα νοιωθουμε συνεχεια..εμενα σημερα ειναι η μονη μερα που ειναι ησυχα τελειως..δεν εχω κατελαβει τιποτα.χτες γινοτανε χαμος..

Just now, Renaki80 είπε:

Βρε κορίτσια τι πάθατε ξαφνικά;; Περαστικά σε όλες....Και Χρόνια πολλά! 

μήπως τρώτε πολλά λαχανικά (μαρούλια, σαλάτες κλπ) και φρούτα και έχετε καούρες; 

Εγώ λαχανιάζω όταν μιλάω και περπατάω, μέχρι εκεί! Ταχυκαρδίες όχι,όμως να το πείτε στον γιατρό σας. 
 
Αύριο έχω υπέρηχο και θα του πω ότι πονάω χαμηλά πολλές φορές, ίσως πάλι είναι το έντερο, αλλά φοβάμαι και την αποκόλληση!!!

θα δείξει....


 

 

Χρονια πολλα!! και εγω το εχω αυτο,οταν περπατησω πολυ λαχανιάζω ..α ωραια με το καλό αυριο !να σου μετρησει και τον τραχηλο..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια, σήμερα ένιωσα τα μωράκια μου μόνο το μεσημέρι...λέτε να γίνεται τίποτα???

Και το δικό μου πολύ ήρεμο σήμερα, μάλλον  λόγω καιρού γίναμε όλοι μας ληθαργικοί :wink: 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Και το δικό μου πολύ ήρεμο σήμερα, μάλλον  λόγω καιρού γίναμε όλοι μας ληθαργικοί :wink: 

Αχ λέτε κορίτσια μου???? Εγώ όλο τους μιλάω για να ξυπνήσουν κάνουν ένα τουκ και μετά τίποτα πάλι!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ λέτε κορίτσια μου???? Εγώ όλο τους μιλάω για να ξυπνήσουν κάνουν ένα τουκ και μετά τίποτα πάλι!!!

Βαλε λιγη κλασική μουσική..τους κανει καλό :-)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ λέτε κορίτσια μου???? Εγώ όλο τους μιλάω για να ξυπνήσουν κάνουν ένα τουκ και μετά τίποτα πάλι!!!

Αφου κανουν κ τουκ αντιδρουν, απλα καποιες μερες θα ειναι πιο ησυχα.. 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;Μου έχετε λείψει αρκετά . Μετα απο μια αποχη 2 μηνών ναμαι παλι κ εγω! Εκανα 4 μερες να διαβασω τα νεα σας !! Καταρχήν θέλω να πω σε όλες τις εγκυουλες να ειστε ολες καλα κ να απολαμβανετε την εγκυμοσύνη σας .
Βγήκα απο το φόρουμ Αύγουστο  γιατι με πηρε απο κατω κ ημουν στο τσακ να τα παρατησω κ δεν ηθελα να νταουνιασω κ εσας. Αύριο το μεσημεράκι έχω Β’ επιπέδου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε μένα αλλά και στις υπόλοιπες κοπέλες που έχουν να κάνουν την β’επιπεδου .Από ότι διάβασα στα περισσότερα κορίτσια όπως και σε μένα επέστρεψαν κάποια συμπτώματα όπως καούρες ,πόνος μέση ,ταχυκαρδίες,δύσπνοια και λαχάνιασμα  .Πιστεύω να μην έχουμε μέχρι το τέλος όλα αυτά τα συμπτώματα .

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;Μου έχετε λείψει αρκετά . Μετα απο μια αποχη 2 μηνών ναμαι παλι κ εγω! Εκανα 4 μερες να διαβασω τα νεα σας !! Καταρχήν θέλω να πω σε όλες τις εγκυουλες να ειστε ολες καλα κ να απολαμβανετε την εγκυμοσύνη σας .
Βγήκα απο το φόρουμ Αύγουστο  γιατι με πηρε απο κατω κ ημουν στο τσακ να τα παρατησω κ δεν ηθελα να νταουνιασω κ εσας. Αύριο το μεσημεράκι έχω Β’ επιπέδου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε μένα αλλά και στις υπόλοιπες κοπέλες που έχουν να κάνουν την β’επιπεδου .Από ότι διάβασα στα περισσότερα κορίτσια όπως και σε μένα επέστρεψαν κάποια συμπτώματα όπως καούρες ,πόνος μέση ,ταχυκαρδίες,δύσπνοια και λαχάνιασμα  .Πιστεύω να μην έχουμε μέχρι το τέλος όλα αυτά τα συμπτώματα .

Καλώς ήρθες και πάλι! Καλή επιτυχία αύριο , να είναι όλα καλά εύχομαι! Γιατί είχες αποχή; Είχε συμβεί κάτι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;Μου έχετε λείψει αρκετά . Μετα απο μια αποχη 2 μηνών ναμαι παλι κ εγω! Εκανα 4 μερες να διαβασω τα νεα σας !! Καταρχήν θέλω να πω σε όλες τις εγκυουλες να ειστε ολες καλα κ να απολαμβανετε την εγκυμοσύνη σας .
Βγήκα απο το φόρουμ Αύγουστο  γιατι με πηρε απο κατω κ ημουν στο τσακ να τα παρατησω κ δεν ηθελα να νταουνιασω κ εσας. Αύριο το μεσημεράκι έχω Β’ επιπέδου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε μένα αλλά και στις υπόλοιπες κοπέλες που έχουν να κάνουν την β’επιπεδου .Από ότι διάβασα στα περισσότερα κορίτσια όπως και σε μένα επέστρεψαν κάποια συμπτώματα όπως καούρες ,πόνος μέση ,ταχυκαρδίες,δύσπνοια και λαχάνιασμα  .Πιστεύω να μην έχουμε μέχρι το τέλος όλα αυτά τα συμπτώματα .

Καλως μας επεστρεψες!! Με το καλο να δειτε το μωρακι σας! 

Link to comment
Share on other sites

@Τουτουνι όχι καλέ τι να έγινε? Απλά και αυτά δεν έχουν την όρεξη μας να τα νιώθουμε συνέχεια χάχα.. Από αύριο πάλι πάρτυ στην κοιλίτσα σου θα κάνουν

@KateV καλώς επέστρεψες και πάλι.. Τέλεια αποτελέσματα σου εύχομαι κοριτσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KateV είπε:

Κοριτσάκια μου τι κανετε;;Μου έχετε λείψει αρκετά . Μετα απο μια αποχη 2 μηνών ναμαι παλι κ εγω! Εκανα 4 μερες να διαβασω τα νεα σας !! Καταρχήν θέλω να πω σε όλες τις εγκυουλες να ειστε ολες καλα κ να απολαμβανετε την εγκυμοσύνη σας .
Βγήκα απο το φόρουμ Αύγουστο  γιατι με πηρε απο κατω κ ημουν στο τσακ να τα παρατησω κ δεν ηθελα να νταουνιασω κ εσας. Αύριο το μεσημεράκι έχω Β’ επιπέδου και εύχομαι να πάνε όλα καλά και σε μένα αλλά και στις υπόλοιπες κοπέλες που έχουν να κάνουν την β’επιπεδου .Από ότι διάβασα στα περισσότερα κορίτσια όπως και σε μένα επέστρεψαν κάποια συμπτώματα όπως καούρες ,πόνος μέση ,ταχυκαρδίες,δύσπνοια και λαχάνιασμα  .Πιστεύω να μην έχουμε μέχρι το τέλος όλα αυτά τα συμπτώματα .

Καλώς μας ήρθες ξανά και καλή επιτυχία για αύριο!! 

  • Μου αρέσει 1

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ φουσκίτσες μου για την όμορφη υποδοχή. @Sofi8 δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την εγκυμοσύνη , το πρόβλημα ήταν ψυχολογικό .Επέστρεψαν κρίσεις πανικού που είχα παλιότερα και έπρεπε να πάρω το χρόνο μου μόνη μου να ηρεμήσω από πράγματα που μου προκαλούσαν άγχος .

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

Ευχαριστώ πολύ φουσκίτσες μου για την όμορφη υποδοχή. @Sofi8 δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την εγκυμοσύνη , το πρόβλημα ήταν ψυχολογικό .Επέστρεψαν κρίσεις πανικού που είχα παλιότερα και έπρεπε να πάρω το χρόνο μου μόνη μου να ηρεμήσω από πράγματα που μου προκαλούσαν άγχος .

Λυπάμαι πολύ... Ελπίζω τώρα να είσαι καλύτερα κ να χαίρεσαι την περίοδο της εγκυμοσύνης σου. Μπορείς να επισκεφθείς ομοιοπαθητικο, βοηθάει στις κρίσεις κ δεν υπάρχει προβλημα που είσαι έγκυος

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ, τι να τα κάνω...κορίτσια εσάς έχει βγει ο αφαλός σας έξω??

Εμένα όχι άλλα τον βλέπω λίγο να έχει ανοίξει. Εσένα;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Καλώς μας ήρθες ξανά και καλή επιτυχία για αύριο!! 

 

Just now, KateV είπε:

Ευχαριστώ πολύ φουσκίτσες μου για την όμορφη υποδοχή. @Sofi8 δεν είχα κάποιο πρόβλημα με την εγκυμοσύνη , το πρόβλημα ήταν ψυχολογικό .Επέστρεψαν κρίσεις πανικού που είχα παλιότερα και έπρεπε να πάρω το χρόνο μου μόνη μου να ηρεμήσω από πράγματα που μου προκαλούσαν άγχος .

Καλώς ήρθες πάλι πίσω!!!! Με το καλό η β επιπέδου αύριο! Θα περιμένουμε τα νέα σου!!!! 

Just now, Sofi8 είπε:

Λυπάμαι πολύ... Ελπίζω τώρα να είσαι καλύτερα κ να χαίρεσαι την περίοδο της εγκυμοσύνης σου. Μπορείς να επισκεφθείς ομοιοπαθητικο, βοηθάει στις κρίσεις κ δεν υπάρχει προβλημα που είσαι έγκυος

Εμένα όχι άλλα τον βλέπω λίγο να έχει ανοίξει. Εσένα;

Κι εμένα όχι τελείως αλλά τώρα φαίνονται τα ράμματα που είχα κάνει στο εξωμήτριο στη λαπαροσκοπική που δεν φαινόταν πριν...

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...