Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Lila ki είπε:

      Δεν έχω ιδέα θεωρώ είναι από τα φάρμακα πως και οι συναισθηματικές μεταπτώσεις ίσως είναι από αυτό … εσυ έκανες άλλο τεστ ;

      Όλα να πάνε καλα !!!! Να είστε έτοιμοι για την εξωσωματική !

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Ani!! είπε:

και μιας κ ειπα κριμα.. τσουπ κ εγω μαλλον εφαγα κρυωματακι με διαρροια..συγνωμη κοριτσια για την περιγραφη και με ενοχλει η κοιλια μου ουυυυφφ.. με σουπα κ παξιμαδια μαλλον για λιγες μερες

Περαστικά κορίτσι μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

5 ώρες πρίν, Ani!! είπε:

και μιας κ ειπα κριμα.. τσουπ κ εγω μαλλον εφαγα κρυωματακι με διαρροια..συγνωμη κοριτσια για την περιγραφη και με ενοχλει η κοιλια μου ουυυυφφ.. με σουπα κ παξιμαδια μαλλον για λιγες μερες

Αχ...είναι κι αυτός ο καιρός που δεν παλεύεται με.τιποτα!!!! Με τη σουπουλα όμως θα περάσει!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Mariachi είπε:

@Efinikolaou ναι, κάποια βραδυα και ανάλογα πως είμαι ξαπλωμένη. Πάντα πλαγιά είμαι , αλλά πρέπει να βρω την κλίση  εκείνη που δεν θα μου προΚαλεί δύσπνοια . Δεν σου είχαν πει στην αυχενική ΠΗΤ ή στην β επιπέδου; 

Καλημέρα!!! Κανονικά αν είχα ένα μωράκι, η πητ μου θα ήταν 24/02 Αλλά τώρα με τα δίδυμα που πάντα βγαίνουν νωρίτερα, δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς..

Στην δύσπνοια έχεις και βρόγχο?? Εγώ υποφέρω και από ταχυκαρδίες και έχω αρχίσει να ανησυχώ..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ...είναι κι αυτός ο καιρός που δεν παλεύεται με.τιποτα!!!! Με τη σουπουλα όμως θα περάσει!!!

ναι ενταξει σημερα σηκωθηκα καλυτερα! 

ευχαριστω @mommytobe

Καλημερα σε όλες! πως ξυπνησατε;;;

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!! Κανονικά αν είχα ένα μωράκι, η πητ μου θα ήταν 24/02 Αλλά τώρα με τα δίδυμα που πάντα βγαίνουν νωρίτερα, δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς..

Στην δύσπνοια έχεις και βρόγχο?? Εγώ υποφέρω και από ταχυκαρδίες και έχω αρχίσει να ανησυχώ..

Καλημέρα!!! Ταχυκαρδιες έχω κι εγώ αλλά είναι πολύ λογικό μου έχει πει ο γιατρός γιατί τώρα η καρδιά μας χτυπάει για τρεις!!! Όποτε δεν ανησυχώ!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Nephele78 είπε:

Εμενα βρε κοριτσια δε με ποναει κατι..μηπως δεν παιρνετε μαγνησιο πχ ; Νομιζω ειναι απαραιτητο..Μπραβο για τον υπερηχο !!!και εγω εχω τη πεμπτη !!!

Μαγνήσιο δεν έχω πάρει ακόμα, ρώτησα τον γιατρό καοοια στιγμή κ μου είπε οτι δεν χρειάζεται. Επίσης μου ανέφερε οτι αυξάνει τις ναυτιες κ τους εμετούς κ ειδικα σε εμένα αυτο ειναι οτι χειρότερο.. Δεν αντέχω άλλο. Ομως θα ξαναρωτήσω την εοομενη φορά. 

@Ani!! Περαστικά σου ειναι κ περίεργος ο καιρός, μεγάλη προσοχή χρειάζεται απ 'όλες μας πλέον. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα!!! Ταχυκαρδιες έχω κι εγώ αλλά είναι πολύ λογικό μου έχει πει ο γιατρός γιατί τώρα η καρδιά μας χτυπάει για τρεις!!! Όποτε δεν ανησυχώ!!!

Καλημέρα τουτουνακι!!! Έχεις κάθε μέρα?

Just now, Ani!! είπε:

ναι ενταξει σημερα σηκωθηκα καλυτερα! 

ευχαριστω @mommytobe

Καλημερα σε όλες! πως ξυπνησατε;;;

 

Καλημέρα!!! Εγώ δεν κοιμήθηκα Χαχαχαχ! Ξυπνάω 2-3 φορές σίγουρα το βράδυ και όχι για τσισα.. είτε έχω δύσπνοια, είτε ταχυκαρδία, είτε γιατί  τα μωρά χορεύουν χιπ χοπ !!!

Just now, Paris.33 είπε:

Καλημέρα και χρόνια πολλά στην Ελλάδα μας! 

Καλημέρα χρόνια πολλά!!!!

  • Μου αρέσει 2

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλημέρα!!! Κανονικά αν είχα ένα μωράκι, η πητ μου θα ήταν 24/02 Αλλά τώρα με τα δίδυμα που πάντα βγαίνουν νωρίτερα, δεν μπορούμε να ξέρουμε ακριβώς..

Στην δύσπνοια έχεις και βρόγχο?? Εγώ υποφέρω και από ταχυκαρδίες και έχω αρχίσει να ανησυχώ..

Εφη μου,  εγω που πηγα προσφατα σε καρδιολογο παντως,  μου ειπε η δυσπνοια ειναι απολυτα φυσιολογικό καθως το μωρο λαμβανει χωρο που δεν του ανηκει, μου ειπε να καθομαι με ορθια την πλατη να μην πιεζω το διάφραγμα ή στα πλαγια και 2 μαξιλαρια το βραδυ.. Ταχυκαρδιες επισης εχω και μου ειπε οτι η καρδια δουλευει περισσότερο συν και το ψυχολογικο κομματι του αγχους που το επιδεινωνει..  Αν ανησυχείς ομως δεν ειναι κακο να επισκεφτεις και εσυ εναν καρδιολογο να σου φυγει η ιδεα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες. 

@Efinikolaou όχι δεν έχω ταχυκαρδίες , ούτε βρόγχο .

Οριστε και το ανανεωμένο πινακακι μας με όσες μανούλες δεν ήταν μέσα και με τις αλλαγές.

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
  2. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  3. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  4. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  5. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  6. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  7. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  8. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 
  9. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  10. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  11. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  12. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  13.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  14. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  15. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  16. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  17. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  18. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , μάλλον κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  19. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι
  20. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ 
     

 Με το καλό να φέρουμε στον κόσμο τα θαυματακια μας,
καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες ! 

  • Μου αρέσει 5

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Efinikolaou είπε:

Καλημέρα τουτουνακι!!! Έχεις κάθε μέρα?

Καλημέρα!!! Εγώ δεν κοιμήθηκα Χαχαχαχ! Ξυπνάω 2-3 φορές σίγουρα το βράδυ και όχι για τσισα.. είτε έχω δύσπνοια, είτε ταχυκαρδία, είτε γιατί  τα μωρά χορεύουν χιπ χοπ !!!

Καλημέρα χρόνια πολλά!!!!

Όχι κάθε μέρα!!! Αλλά αρκετά συχνά!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Paris.33 είπε:

Εφη μου,  εγω που πηγα προσφατα σε καρδιολογο παντως,  μου ειπε η δυσπνοια ειναι απολυτα φυσιολογικό καθως το μωρο λαμβανει χωρο που δεν του ανηκει, μου ειπε να καθομαι με ορθια την πλατη να μην πιεζω το διάφραγμα ή στα πλαγια και 2 μαξιλαρια το βραδυ.. Ταχυκαρδιες επισης εχω και μου ειπε οτι η καρδια δουλευει περισσότερο συν και το ψυχολογικο κομματι του αγχους που το επιδεινωνει..  Αν ανησυχείς ομως δεν ειναι κακο να επισκεφτεις και εσυ εναν καρδιολογο να σου φυγει η ιδεα! 

Μα τι άγχος να έχω μέσα στον ύπνο μου .. Και το θέμα είναι ότι ναι μεν έχω δύσπνοια αλλά έχω και βρόγχο.. Δηλαδή κάνω αερολιν για να μου περάσει.. 

πρίν από 7 λεπτά , Mariachi είπε:

Καλημέρα σε όλες. 

@Efinikolaou όχι δεν έχω ταχυκαρδίες , ούτε βρόγχο .

Οριστε και το ανανεωμένο πινακακι μας με όσες μανούλες δεν ήταν μέσα και με τις αλλαγές.

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα
  2. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  3. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  4. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  5. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  6. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  7. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  8. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ 
  9. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  10. @Geo Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  11. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  12. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  13.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  14. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  15. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  16. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  17. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  18. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , μάλλον κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  19. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι
  20. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ 
     

 Με το καλό να φέρουμε στον κόσμο τα θαυματακια μας,
καλές και τελειομηνες εγκυμοσύνες σε όλες ! 

Σε ευχαριστώ!!!


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Βρε κορίτσια τι πάθατε ξαφνικά;; Περαστικά σε όλες....Και Χρόνια πολλά! 

μήπως τρώτε πολλά λαχανικά (μαρούλια, σαλάτες κλπ) και φρούτα και έχετε καούρες; 

Εγώ λαχανιάζω όταν μιλάω και περπατάω, μέχρι εκεί! Ταχυκαρδίες όχι,όμως να το πείτε στον γιατρό σας. 
 
Αύριο έχω υπέρηχο και θα του πω ότι πονάω χαμηλά πολλές φορές, ίσως πάλι είναι το έντερο, αλλά φοβάμαι και την αποκόλληση!!!

θα δείξει....


 

 


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...