Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 17 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι ενώ δεν είχα έχω τώρα το απόγευμα πόνους δ ξέρω εάν είναι κοιλιά μέση η πόδια .. δ ξέρω ενώ ήμουν πολύ καλα σήμερα ξέφυγα κ βλέπω παντού φαντάσματα .. δηλαδή ακόμα κ εμένα την ίδια κούρασα 

      Λογικη τη βρίσκω την αντίδραση σου,δεν περνάμε και λίγα για να κάνουμε ένα παιδάκι.Δεν ξέρω που οφείλονται οι πόνοι σου,πάντως υπάρχει περίπτωση να είναι εμφύτευσης ☺️

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Ναι να παρει! Και οσο προσεχα..  Εχω πονολαιμο,  συναχι κ προβλεπω να μ γυρναει σε βηχα (οπως παντα) και δσν ξερω τι να κανω εκτος απο υπομονη   θα παρω κ τον γιατρό ενα τηλ..  Γαργαρες με Tantum verde εκανα κ με εσωζε αλλα μ ειπαν στο φαρμακείο να ρωτησω τον γιατρό 

ναι ρωτα τον αν σε βλεπω να σου δινει κανα φυτικο σιροπακι κ καμια καραμελα! περαστικα σου!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

ναι ρωτα τον αν σε βλεπω να σου δινει κανα φυτικο σιροπακι κ καμια καραμελα! περαστικα σου!!

Ευχαριστώ! Για τον βηχακο παλευεται ακομη,  λεω να κανω υπομονή, Γαργαρες με tantum, χαμομηλι κ καραμελες για τον λαιμο επιτρεπονται! Αν κανω πανω απο 38, ευτυχως δεν εχω, να με δει παθολογος αλλα οχι νοσοκομείο ομως μου το τονισε..  Εδω απο κρούσματα γίνεται χαμος! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Ευχαριστώ! Για τον βηχακο παλευεται ακομη,  λεω να κανω υπομονή, Γαργαρες με tantum, χαμομηλι κ καραμελες για τον λαιμο επιτρεπονται! Αν κανω πανω απο 38, ευτυχως δεν εχω, να με δει παθολογος αλλα οχι νοσοκομείο ομως μου το τονισε..  Εδω απο κρούσματα γίνεται χαμος! 

Αχ κορίτσι μου περαστικουλια σου!!! Εύχομαι να περάσει γρήγορα κι όσο πιο ελαφριά γίνεται! Ντεπον δεν σου είπε να πιείς?

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Ναι να παρει! Και οσο προσεχα..  Εχω πονολαιμο,  συναχι κ προβλεπω να μ γυρναει σε βηχα (οπως παντα) και δσν ξερω τι να κανω εκτος απο υπομονη   θα παρω κ τον γιατρό ενα τηλ..  Γαργαρες με Tantum verde εκανα κ με εσωζε αλλα μ ειπαν στο φαρμακείο να ρωτησω τον γιατρό 

Κοριτσι,μην πανικοβαλλεσαι αλλα καλού κακού κανε και τεστ covid.

Το αντιγριππικό το έκανες έτσι?

Λογικά ενα απλο κρυωμα ειναι αλλα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Βόρεια Ελλάδα δεν είσαι?

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσι,μην πανικοβαλλεσαι αλλα καλού κακού κανε και τεστ covid.

Λογικά ενα απλο κρυωμα ειναι αλλα για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.

Βόρεια Ελλάδα δεν είσαι?

Οχι δεν ειμαι βόρεια, αν κ αγαπω Θεσσαλονίκη ! Αλλα χωρις κνν κρουσμα στην οικογένεια, κ κλεισμενη ολη μερα μεσα, κ χωρις πυρετό απιθανο το βρισκω.

Υποθετω θα μου το προτεινε κ ο γιατρος αν ηταν 

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσι μου περαστικουλια σου!!! Εύχομαι να περάσει γρήγορα κι όσο πιο ελαφριά γίνεται! Ντεπον δεν σου είπε να πιείς?

Δεν τον ρωτησα αλλα για τον πονολαιμο δεν ξερω αν θα κανει κ κατι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Paris.33 είπε:

Οχι δεν ειμαι βόρεια, αν κ αγαπω Θεσσαλονίκη ! Αλλα χωρις κνν κρουσμα στην οικογένεια, κ κλεισμενη ολη μερα μεσα, κ χωρις πυρετό απιθανο το βρισκω.

Υποθετω θα μου το προτεινε κ ο γιατρος αν ηταν 

Δεν τον ρωτησα αλλα για τον πονολαιμο δεν ξερω αν θα κανει κ κατι

Ασχετο και συγνώμη που πετάγομαι στο θέμα σας.Εχει τόσο κορονοιο η πόλη (Θεσσαλονίκη) που ακουω συνέχεια για γνωστούς άσχετοι μεταξύ τους που εχουν κορονοιο. Στην υπηρεσία μου, στου άντρα μου, στο γαμπρό μου, φίλη μου.. Απολύτως καμμια σχεση με μια πριν μια εβδομάδα. Έχουμε γεμίσει. Προσοχή οι εγκυουλες. 

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Paris.33 είπε:

Ναι να παρει! Και οσο προσεχα..  Εχω πονολαιμο,  συναχι κ προβλεπω να μ γυρναει σε βηχα (οπως παντα) και δσν ξερω τι να κανω εκτος απο υπομονη   θα παρω κ τον γιατρό ενα τηλ..  Γαργαρες με Tantum verde εκανα κ με εσωζε αλλα μ ειπαν στο φαρμακείο να ρωτησω τον γιατρό 

Περαστικά σου! Λογικά τίποτα δεν είναι αλλά ρώτησε το γιατρό καλού κακού... Καμία φορά δεν ξέρεις!!! 

Κάτσε ζεστά και να πίνεις πολλά ζεστά!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ασχετο και συγνώμη που πετάγομαι στο θέμα σας.Εχει τόσο κορονοιο η πόλη (Θεσσαλονίκη) που ακουω συνέχεια για γνωστούς άσχετοι μεταξύ τους που εχουν κορονοιο. Στην υπηρεσία μου, στου άντρα μου, στο γαμπρό μου, φίλη μου.. Απολύτως καμμια σχεση με μια πριν μια εβδομάδα. Έχουμε γεμίσει. Προσοχή οι εγκυουλες. 

Πω πω πραγματικά εχει ξεφυγει η κατάσταση.. Κ εμενα συμφοιτητριες με ενημερώνουν για τα γεγονότα κ ειναι μεσα στο φοβο,  ειδικα οσες εχουν κ μωρακια

Just now, dpilo είπε:

Περαστικά σου! Λογικά τίποτα δεν είναι αλλά ρώτησε το γιατρό καλού κακού... Καμία φορά δεν ξέρεις!!! 

Κάτσε ζεστά και να πίνεις πολλά ζεστά!!!

Τον πήρα τηλέφωνο κ εφοσον δεν εχω πυρετό μου είπε να κατσω μεσα με ζεστα,  Γαργαρες κ καραμελες! Βηχακι ακομη οχι ιδιαίτερο, ουτε συναχι ιδιαίτερο ,  ο λαιμος με ενοχλει..  Απλα με τρομαξε που μου τονισε πολλές φορες,  οχι νοσοκομείο, μην έχουμε αλλα! Κ λεω σκεψου τι γίνεται εκει και δεν έχουμε ιδεα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Πω πω πραγματικά εχει ξεφυγει η κατάσταση.. Κ εμενα συμφοιτητριες με ενημερώνουν για τα γεγονότα κ ειναι μεσα στο φοβο,  ειδικα οσες εχουν κ μωρακια

Εγω μέτρησα 15 από γνωστούς γνωστών.. Που δεν είμαι κοινωνικη ιδιαίτερα και χωρίς συρροή κρουσμάτων. Ασχετοι μεταξύ τους. Προσοχή με ποιους έρχεστε σε επαφή.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Ασχετο και συγνώμη που πετάγομαι στο θέμα σας.Εχει τόσο κορονοιο η πόλη (Θεσσαλονίκη) που ακουω συνέχεια για γνωστούς άσχετοι μεταξύ τους που εχουν κορονοιο. Στην υπηρεσία μου, στου άντρα μου, στο γαμπρό μου, φίλη μου.. Απολύτως καμμια σχεση με μια πριν μια εβδομάδα. Έχουμε γεμίσει. Προσοχή οι εγκυουλες. 

Διπλασια κρούσματα απο Αθηνα.

Και πολλαπλασιοι οι ασυμπτωματικοί.

Just now, Paris.33 είπε:

Οχι δεν ειμαι βόρεια, αν κ αγαπω Θεσσαλονίκη ! Αλλα χωρις κνν κρουσμα στην οικογένεια, κ κλεισμενη ολη μερα μεσα, κ χωρις πυρετό απιθανο το βρισκω.

Υποθετω θα μου το προτεινε κ ο γιατρος αν ηταν 

Δεν τον ρωτησα αλλα για τον πονολαιμο δεν ξερω αν θα κανει κ κατι

Κοριτσι μου,οι γιατροι παραπεμπουν μονο με.πυρετο,βαριά.συμπτωματα.

Και μονον αυτοι εξεταζονται αλλιως πρεπει να πληρωσεις.

Οι ασυμπτωματικοι ομως ειναι χιλιάδες...

Περαστικα σου και μην ανησυχεις.Εγω απο τον Ιουνη δε μπαινω σε κλειστους χωρους καθολου.Ουτε καν μαγαζια για ψωνια του.μωρου δεν τολμω να παω.

Και είμαι Αθήνα...

Δεν εχω καμία ορεξη να γεννησω στο Αττικο στην απομονωση.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Διπλασια κρούσματα απο Αθηνα.

Και πολλαπλασιοι οι ασυμπτωματικοί.

Κοριτσι μου,οι γιατροι παραπεμπουν μονο με.πυρετο,βαριά.συμπτωματα.

Και μονον αυτοι εξεταζονται αλλιως πρεπει να πληρωσεις.

Οι ασυμπτωματικοι ομως ειναι χιλιάδες...

Περαστικα σου και μην ανησυχεις.Εγω απο τον Ιουνη δε μπαινω σε κλειστους χωρους καθολου.Ουτε καν μαγαζια για ψωνια του.μωρου δεν τολμω να παω.

Και είμαι Αθήνα...

Πωω λες να την πατησα που μπηκα σε 2 μαγαζια;; με μασκα βέβαια κ οχι ωρα αιχμής   :neutral: ουτε για κουρεμα δεν πηγα κ εγω..  Ουτε για καφε βγαινουμε κ ο ανδρας μου δουλευει μονος του..  Το αντιγριπικο το εκανα αλλα θελει 2 εβδομάδες να πιασει

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Πωω λες να την πατησα που μπηκα σε 2 μαγαζια;; με μασκα βέβαια κ οχι ωρα αιχμής   :neutral: ουτε για κουρεμα δεν πηγα κ εγω..  Ουτε για καφε βγαινουμε κ ο ανδρας μου δουλευει μονος του..  

Εγω ψιλοφρικαρα γιατι μια γνωστη πηγε στο μαιευτηριο να γεννησει,εκανε το τεστ υποχρεωτικα και χωρις να εχει κανενα συμπτωμα βγηκε θετικο!!

Και την εδιωξαν επι τόπου για Αττικο οπου ουτε το μωρο δε θα μπορεσει να θηλασει οσο ειναι και οι 2 σε καραντινα.

Φοβαμαι μην παθω τα ίδια..οοουυφφ


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον! ❤️  καθε χρονο τετοια εποχή, λογω υγρασιας με επιανε ο λαιμος,  δεν ξερω γιατι ηλπιζα να την γλιτωσω φετος..  Ελπίζω οι γαργαρες και το χαμομηλακι να με βοηθησουν οπως και τις προηγούμενες φορες:rolleyes: παντως θελει γενικα προσοχή!!! 

Just now, Joka είπε:

Εγω ψιλοφρικαρα γιατι μια γνωστη πηγε στο μαιευτηριο να γεννησει,εκανε το τεστ υποχρεωτικα και χωρις να εχει κανενα συμπτωμα βγηκε θετικο!!

Και την εδιωξαν επι τόπου για Αττικο οπου ουτε το μωρο δε θα μπορεσει να θηλασει οσο ειναι και οι 2 σε καραντινα.

Φοβαμαι μην παθω τα ίδια..οοουυφφ

Μολις αποτυπωσες το μεγαλύτερο μου φοβο!!! Αυτο λεω συνεχεια στον ανδρα μου,  αν κολλησουμε τοτε τι θα γινει;;;  τρεμω! Να βρεθω ξαφνικα στο νοσοκομείο χωρις τον γιατρό μου;;;  σοκ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Πω πω πραγματικά εχει ξεφυγει η κατάσταση.. Κ εμενα συμφοιτητριες με ενημερώνουν για τα γεγονότα κ ειναι μεσα στο φοβο,  ειδικα οσες εχουν κ μωρακια

Τον πήρα τηλέφωνο κ εφοσον δεν εχω πυρετό μου είπε να κατσω μεσα με ζεστα,  Γαργαρες κ καραμελες! Βηχακι ακομη οχι ιδιαίτερο, ουτε συναχι ιδιαίτερο ,  ο λαιμος με ενοχλει..  Απλα με τρομαξε που μου τονισε πολλές φορες,  οχι νοσοκομείο, μην έχουμε αλλα! Κ λεω σκεψου τι γίνεται εκει και δεν έχουμε ιδεα

Αυτο που γινεται εκει ειναι οτι εχουν γεμισει οι ΜΕΘ και με τοση διασπορα,εαν συρρεει κοσμος στα νοσοκομεια η κατασταση θα βγει εκτός ελέχου!

  • Λυπημένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πάντως εκανα χαζομάρα, οταν την Πέμπτη το πρωι εκανα το εμβόλιο, μου ειπε η φαρμακοποιος προσεξε 2 μερουλες μην αρρωστησεις..  Κ εγω Παρασκευή πρωι ξυπνησα με τσιμπηματα στο λαιμο,  και δεν ρωτησα τον γιατρό τωρα σχετικα..  Δλδ αμα κανεις εμβόλιο κ αρρωστησεις μετα απο καμια μερα εγινε; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...