Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Lila ki είπε:

      Τι να πω τώρα … είχα τόση αισιοδοξία … αλλά όπως λες έχεις την κόρη σου τιν δύναμη σου … είναι τόσο θετικό που εχεια ήδη ένα παιδί και ίσως ακούγεται περίεργο αυτό που λέω αλλά για εμένα που δεν έχω ακόμα ένα παιδάκι μου ακούγεται τόσο ενθαρρυντικό που έχεις μια μικρή αγκαλιά δίπλα σου η οποία μπορεί να απαλύνει κάθε πόνο . Πως θα προσχωρήσετε τώρα τι σπυ είπε ο γιατρός ;;; Θα αδιαθετήσεις ; Θα πρέπει να κανείς κάτι άλλο να πέσει η χοριακη ;

      Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου,εύχομαι σε σένα μια μεγάλη χοριακη και μια γλυκιά εγκυμοσύνη🥰Εγω δυστυχώς δεν τελείωσα ακόμα, πρέπει να πάω πάλι αύριο για χοριακη για να δούμε αν μηδενιστεί.Μου είπε πως ίσως είναι εξωμητριο,μικρή η πιθανότητα,αλλά δυστυχώς υπάρχει και αυτό το ενδεχόμενο.Μου είπε πως είτε το έμβρυο είχε κάποια χρωμοσωμικη,είτε δεν βρήκε"μέρος" για να εμφυτευτει..Ελπιζω να σταματήσω τα φάρμακα και να το αποβάλλει ο οργανισμός μου και να μη χρειαστω αποξεση.Κοιτα να δεις που μέχρι πριν λίγο ευχομουν για μια μεγάλη χοριακη και τώρα πρεπει να μηδενιστεί 🤷

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Hope.2019 είπε:

Πήγα και πήρα και h&m δύο φανελάκια μακρυμάνικα 1-2 και δύο φορμάκια 1-2. Μετά πήρα αλλα από δύο πάλι 2-4 που αντιστοιχούν σε 62 πόντους.. Mothercare τώρα είδα κι εγώ και μου αρέσουν πολύ τα σχέδια.. μάλλον θα πάρω 0-3 και θα αφήσω μήπως μου χρειαστούν μικρότερα από δύο κομμάτια που πήρα από h&m φανελάκια και φορμάκια. Θα προσπαθήσω μέσα στην εβδομάδα να πάω από κοντά στο Mothercare να τα δω..

Αν ειστε Αθηνα ελατε κοντα σε εμενα στα mothercare ταυρου ειναι κατω απο τη γεφυρα.. και ει αι στοκ μαγαζι..ειδικα στα μπεμπε εχει πολυ καλες προσφορες και καποια καροτσια και λευκα ηδη!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Αν ειστε Αθηνα ελατε κοντα σε εμενα στα mothercare ταυρου ειναι κατω απο τη γεφυρα.. και ει αι στοκ μαγαζι..ειδικα στα μπεμπε εχει πολυ καλες προσφορες και καποια καροτσια και λευκα ηδη!

Ναι Αθήνα είμαστε. Θα έρθουμε. Δεν το ήξερα ότι είναι στοκ εκεί. Ευχαριστώ πάρα πολύ!


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Ναι Αθήνα είμαστε. Θα έρθουμε. Δεν το ήξερα ότι είναι στοκ εκεί. Ευχαριστώ πάρα πολύ!

τελεια! κατι θα ψιλοπαρω κ εγω απο εκει αργοτερα μιας και ερχεται η μπουμπου! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σας έχει παρουσιαστεί πρόβλημα μέντα δόντια σας???

Μερικές φορές παθαίνω ουλίτιδα αν και τα πλένω 2 φορές την ημέρα. Ξεπλένω με listerine και 1-2 μέρες μετά περνάει! Εσύ τι έχεις; Πόνους;;


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια σας έχει παρουσιαστεί πρόβλημα μέντα δόντια σας???

Κιτρινισαν, μαλλον απο το σιδηρο αν κ τα πλενω στο καπάκι και εβγαλα πέτρα που δεν ειχα ποτε! Με πλυσιμο 2 φορες τη μερα κ οδοντικο νημα! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κιτρινισαν, μαλλον απο το σιδηρο αν κ τα πλενω στο καπάκι και εβγαλα πέτρα που δεν ειχα ποτε! Με πλυσιμο 2 φορες τη μερα κ οδοντικο νημα! 

Κορίτσια κι εμένα είναι κάπως περίεργα και σε κάποια σημεία τα ούλα μου είναι κόκκινα... :(

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Κιτρινισαν, μαλλον απο το σιδηρο αν κ τα πλενω στο καπάκι και εβγαλα πέτρα που δεν ειχα ποτε! Με πλυσιμο 2 φορες τη μερα κ οδοντικο νημα! 

δεν εχεις αδικο κ εμενα αυξηθηκε πολυ η πετρα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Geonutr-mama είπε:

Τα 0-3του mothercare  να ξέρετε έχουν τεράστια φόρμα. Φορούσα τα 0 3 μέχρι κ 9 μηνών στα μωρά μου ααχαχαχ

Καλα λεω εγω αμα δεν τα δω απο κονταααα.. Βέβαια μπορεί να βγει κ κανενα τσουπωτο μωρακι κ λυθηκε το ζήτημα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 είπε:

Μερικές φορές παθαίνω ουλίτιδα αν και τα πλένω 2 φορές την ημέρα. Ξεπλένω με listerine και 1-2 μέρες μετά περνάει! Εσύ τι έχεις; Πόνους;;

Εμένα νομίζω πως έχουν χαλαρώσει, Παρ όλο που τα πλένω κι εγώ δύο φορές τη μέρα και έχω και στοματικό διάλυμα....

Just now, Sofi8 είπε:

Κορίτσια κι εμένα είναι κάπως περίεργα και σε κάποια σημεία τα ούλα μου είναι κόκκινα... :(

 

Λέτε να μας πέσουν μέχρι να γεννήσουμε??????


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμένα νομίζω πως έχουν χαλαρώσει, Παρ όλο που τα πλένω κι εγώ δύο φορές τη μέρα και έχω και στοματικό διάλυμα....

Λέτε να μας πέσουν μέχρι να γεννήσουμε??????

Αχ Παναγία μου... Όχι, μην λες τέτοια

Δυο δύο θα μασάμε τα δισκία ασβεστίου

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας κορίτσια!! Ελπίζω να είστε όλες καλά!! Είμαι από τις Μανουλες Μαρτίου!! Ήθελα να σας ρωτήσω.. μήπως είχε καμία στη Β επιπέδου οριακά φυσιολογικο τράχηλο; Πήγαμε τη Δευτέρα στον εμβρυολογο και τον μέτρησε κολπικά 25 χιλιοστά! Στην αυχενική διαφάνεια ήταν 36! Να ανησυχώ; Μου είπε να αποφεύγω τις σκάλες γιατί είναι επικίνδυνες και τα βαθιά καθίσματα!! Εγώ, η αλήθεια είναι, τις τελευταίες δύο εβδομάδες με σκάλες και βάρη το παρακανα..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...