Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχεις δίκιο,ίσως γι αυτό έβγαιναν τα τεστ αχνά θετικά.Ειναι πολύ ψυχοφθόρο,δεν ξέρω πως να νιώσω..Δεν ξερω καν γιατί πχ μια χοριακη είναι χαμηλή ενώ είναι εντός ορίων,τι είναι αυτό που την καθορίζει?Προσπαθώ να το πιστέψω και να πάω την Κυριακή με θετικές σκέψεις,αν και προς το παρόν τρέμω απ' το άγχος 

      Έγινε αργά η εμφύτευση … συμβαίνει … μην ανησυχείς άδικα ! Ο θεός μαζί σου ! Να ριναι ευλογημένο ! Όλα καλα θα πάνε εχε πίστη ! 

      • Μου αρέσει 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

@Ani!! Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου. Με το καλό να ξανά δεις το μωράκι σου!

Πήγαμε κορίτσια και παραγγείλαμε κούνια , καρότσι 3σε1 και πήραμε και πολλά μικροπραγματα. Πολύ ωραία και πολύ οικονομικά. 

Μέσα στην εβδομάδα θα πάμε και για ρουχαλακια. Λευκά είδη και λοιπά αγόρασε υφάσματα η πεθερούλα μου και θα τα ράψει..

Πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε γενικό κλείσιμο σε λίγες μέρες όπως πάει η κατάσταση. Όποτε είπαμε μιας και είχαμε αποφασίσει να πάμε να τα παραγγείλουμε.

Ρουχαλακια θα πάω h&m και λέω να πάρω λίγα 1-2 και λίγα 2-4 και βλέπουμε..

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Hope.2019 είπε:

@Ani!! Καλά αποτελέσματα κοπέλα μου. Με το καλό να ξανά δεις το μωράκι σου!

Πήγαμε κορίτσια και παραγγείλαμε κούνια , καρότσι 3σε1 και πήραμε και πολλά μικροπραγματα. Πολύ ωραία και πολύ οικονομικά. 

Μέσα στην εβδομάδα θα πάμε και για ρουχαλακια. Λευκά είδη και λοιπά αγόρασε υφάσματα η πεθερούλα μου και θα τα ράψει..

Πολύ φοβάμαι ότι θα έχουμε γενικό κλείσιμο σε λίγες μέρες όπως πάει η κατάσταση. Όποτε είπαμε μιας και είχαμε αποφασίσει να πάμε να τα παραγγείλουμε.

Ρουχαλακια θα πάω h&m και λέω να πάρω λίγα 1-2 και λίγα 2-4 και βλέπουμε..

Καλα εκανες πολυ ωραιο δεν ειναι αυτο το συναισθημα των αγορων;; εγω τρελαινομουν! με γεια σας! περιμενε λιγο στα hm ερχονται προαφορες και εκπτωσεις.. ειδικα στα μικρουλια.. Σε ευχαριστω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γενικά θα γινουν μεγαλες εκπτωσεις ετσι οπως παει η κατασταση.

Εγω μεχρι τον τελευταιο μηνα δεν αγοραζω τιποτα γιατι πιστευω ότι θα πετυχω φοβερες προσφορες.

Απολυτως τιποτα ακομα για το μωρο.Ακομα δε μπηκα στον 7ο καλα καλα.26 εβδομαδων αύριο.

Βρεφικο δωματιο θα ετοιμάσω μετα το 6ο μηνο εφοσον θα κοιμαται στο δικο μας.

 


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλα εκανες πολυ ωραιο δεν ειναι αυτο το συναισθημα των αγορων;; εγω τρελαινομουν! με γεια σας! περιμενε λιγο στα hm ερχονται προαφορες και εκπτωσεις.. ειδικα στα μικρουλια.. Σε ευχαριστω..

Οντως;;  λες να κάνουν κ στα βρεφικα τα h&m;;; σκεφτηκα μήπως επειδή ειναι προϊόντα για ολη την εποχη δεν θα κάνουν πχ τα zara δεν έκαναν καθόλου στα παιδικα<_< 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Καλα εκανες πολυ ωραιο δεν ειναι αυτο το συναισθημα των αγορων;; εγω τρελαινομουν! με γεια σας! περιμενε λιγο στα hm ερχονται προαφορες και εκπτωσεις.. ειδικα στα μικρουλια.. Σε ευχαριστω..

Είναι φανταστικό να ψωνίζεις για το μωράκι... Ξεμυαλιστηκα χαχαχα!Έχουμε εκπτώσεις τώρα νομίζω αλλά h&m δεν έχουν βάλει προσφορές σε παιδικά. Λες να βάλουν αργότερα;:?:

Just now, Paris.33 είπε:

Οντως;;  λες να κάνουν κ στα βρεφικα τα h&m;;; σκεφτηκα μήπως επειδή ειναι προϊόντα για ολη την εποχη δεν θα κάνουν πχ τα zara δεν έκαναν καθόλου στα παιδικα<_< 

Ναι κι εγώ απορώ!! Πάντως ψώνισα Motherbaby πολλά πράγματα και μου έκαναν 80 ευρώ έκπτωση.. τώρα για ρουχαλακια δεν ξέρω αν θα μπει έκπτωση.. ειμαι και άνθρωπος που θέλω να τα βλέπω, δηλαδή δεν μπορώ να ψωνίζω online. Γι'αυτό λέω μήπως πάρω τώρα ρούχα γιατί φοβάμαι το lockdown.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πάντως κορίτσια μου,  την προηγούμενη εβδομάδα που κοιταξα σε 2 3 μαγαζια,  μου ελεγαν κ μονοι τους οτι δεν έχουν πολλά σχεδια λογω της κατάστασης..  Οτι ειχα δει ίντερνετ ζητημα να ειχαν το 1/4, προβλεπω να στρεφομαστε στο διαδίκτυο για αγορές -_-

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Απο εσάς εγινε η αρχή,σύντομα θα γίνει παντού.Και αυτη τη φορα για μήνες.

Δυστυχως ο κοσμος δεν πηρε το μαθημά του απο την 1η καραντίνα.

Εδω υπαρχει κοσμος που πιστευει οτι δεν υπαρχει κορονοιος και δεν κινδυνευει να κολλησει.

Τη στιγμή που οι ασυμπτωματικοι είναι χιλιάδες και απλως δεν το γνωριζουν..

 

Βρε κορίτσια λέτε αν έχει περάσει μέχρι αν πάμε να γεννήσουμε???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια λέτε αν έχει περάσει μέχρι αν πάμε να γεννήσουμε???

Εγώ νομίζω τότε θα είμαστε στην καρδιά του δεύτερου κύματος με πολλά κρούσματα. Είναι ο μεγαλύτερος μου φόβος να γεννησω  εν μέσω κορονοϊού.. έχω μεγάλη ανασφάλεια. Ελπίζω να καλυτερέψει η κατάσταση μέχρι τότε. Αλλά ο κόσμος δεν βάζει μυαλό δυστυχώς..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Εγώ νομίζω τότε θα είμαστε στην καρδιά του δεύτερου κύματος με πολλά κρούσματα. Είναι ο μεγαλύτερος μου φόβος να γεννησω  εν μέσω κορονοϊού.. έχω μεγάλη ανασφάλεια. Ελπίζω να καλυτερέψει η κατάσταση μέχρι τότε. Αλλά ο κόσμος δεν βάζει μυαλό δυστυχώς..

Ελπίζω να μην είναι έτσι...γιατί χαθήκαμε! Εγώ πρέπει να πάω Αθήνα να γεννήσω...τι θα κάνω???

Just now, Joka είπε:

Κορίτσι,όλος ο χειμώνας θα πάει έτσι...

Δεν νομίζω τόσο πολύ! Εγώ άκουσα ότι γίνονται όλα τόσο αυστηρά για να ανοίξουν τα μαγαζιά τα Χριστούγεννα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Paris.33 είπε:

Πάντως κορίτσια μου,  την προηγούμενη εβδομάδα που κοιταξα σε 2 3 μαγαζια,  μου ελεγαν κ μονοι τους οτι δεν έχουν πολλά σχεδια λογω της κατάστασης..  Οτι ειχα δει ίντερνετ ζητημα να ειχαν το 1/4, προβλεπω να στρεφομαστε στο διαδίκτυο για αγορές -_-

Εννοειται οτι θ αγορασουμε διαδικτυακά και γι αυτο θα πεσουν πολυ οι τιμές.

Εγω βρισκω ήδη πολυ ανθεκτικα και καλα καροτσια,καθίσματα κλπ σε πολυ οικονομικες τιμές.

Με.200 ευρω και τα 2 μαζί καθισματακι εξαιρετικο και εξαιρετικο καροτσι.

Προσωπικα παραπανω τα θεωρω πεταμενα λεφτα.

Κι ας ειμαι στο δημοσιο κι ας εχω σταθερο μισθο.

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε παιδιά, μπορεί εάν μας πάει έτσι μέχρι τα Χριστούγεννα να φτιάξουν τα νούμερα κ να μας ανοίξουν και μετά βλέπουμε. Εγώ δεν πρόλαβα να πάω για ψώνια. Έλεγα θα πάρω μερικά ρουχαλάκια τώρα με τις ενδιάμεσες εκπτώσεις , αλλά ......


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ελπίζω να μην είναι έτσι...γιατί χαθήκαμε! Εγώ πρέπει να πάω Αθήνα να γεννήσω...τι θα κάνω???

Δεν νομίζω τόσο πολύ! Εγώ άκουσα ότι γίνονται όλα τόσο αυστηρά για να ανοίξουν τα μαγαζιά τα Χριστούγεννα!

Θα γίνουν ακόμα.πιο αυστηρά και μεχρι την Άνοιξη,δυστυχώς.

Αυτή τη στιγμη παμε για 3000-4000 κρουσματα και 100.000 ενεργά!

Μετα τις γιορτες θα γινουν οι κανονικες εκπτωσεις.

Εγω τοτε θα ψωνίσω.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ελπίζω να μην είναι έτσι...γιατί χαθήκαμε! Εγώ πρέπει να πάω Αθήνα να γεννήσω...τι θα κάνω???

Δεν νομίζω τόσο πολύ! Εγώ άκουσα ότι γίνονται όλα τόσο αυστηρά για να ανοίξουν τα μαγαζιά τα Χριστούγεννα!

Μακάρι κορίτσι μου , μακάρι να είναι ναι έτσι τα πράγματα. Ελπίζω. Πάντως μην ανησυχείς εννοείτε για να γεννήσεις θα μπορείς να έρθεις. Αλίμονο..

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariachi είπε:

Δεν ξέρω ρε παιδιά, μπορεί εάν μας πάει έτσι μέχρι τα Χριστούγεννα να φτιάξουν τα νούμερα κ να μας ανοίξουν και μετά βλέπουμε. Εγώ δεν πρόλαβα να πάω για ψώνια. Έλεγα θα πάρω μερικά ρουχαλάκια τώρα με τις ενδιάμεσες εκπτώσεις , αλλά ......

Κ εγω αν εξαιρεσεις που κλεισαμε καροτσι λικνο καθισμα,  ενα ζευγάρι καλτσακια πηραμε για το καλο;) βέβαια εχω ριξει μια ματια κ εχω δει ποιοτητες κλπ οποτε ίντερνετ στην αναγκη και σιγα τι εγινε..  Εσεις δεν ειδατε τίποτα;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...