Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      Εννοείτε ότι πρέπει να τους το πεις ότι έκανες την εξέταση Κ το αποτέλεσμα. Γενικά κορίτσι μου μην ντρέπεσε τους γιατρούς εσύ πρέπει να τους τρέχεις για να σε προσέξουν . Αν δεν μιλάς δεν δίνουν σημασία. Πάντως μην ανχωνεσε συμβαίνει πολλές φορές να είναι χαμηλή η προγεστερόνη στις εξωσωματικές γιατί ο οργανισμός δεν προλαβαίνει να παράξει την δική του επειδή γίνετε με τεχνητό τρόπο Κ η απορρόφηση των φαρμάκων δεν είναι πάντα επιτυχημένη γρήγορα από όλους τους οργανισμούς.

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια έχει καμία συχνοουρια!!! Τι κακό είναι αυτό...πάνω από 10 φορές τη μέρα πηγαίνω...έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

10-15 καλά είναι;;; :D

μην ανησυχείς... «συμπτώματα» είναι!!

κάποιο μπεμπέ σου είναι κατρουλούδικο!!!!! :D

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

10-15 καλά είναι;;; :D

μην ανησυχείς... «συμπτώματα» είναι!!

κάποιο μπεμπέ σου είναι κατρουλούδικο!!!!! :D

Χαχαχαχαχαχα ναι μιλάμε πολύ καλής 10 15 λεπτά σίγουρα! Και μιλάμε όλη μέρα δεν πίνω πάνω από ενα μεγαλο ποτήρι νερό...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, chris79 said:

Έκανα αντιπηκτικές σε όλη την πρώτη μου εγκυμοσύνη και για άλλες 30 μέρες μετά τον τοκετό ... τώρα που κάνω και prolutex κάνω 2 την ημέρα.

Συνηθειο είναι και γρήγορα θα του πάρεις τον αέρα. Είναι το λιγότερο ... μην σε απασχολεί καν ! 
Το μωράκι να είναι καλά και αυτό είναι μερικά δευτερόλεπτα υπόθεση κάθε μέρα !! 

Μωρέ ναι για το μωράκι μου τα πάντα απλά αγχώθηκα μην είναι αργά και έπρεπε να είχα ξεκινήσει νωριτερα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

Αχ τελειααααααααα ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

Με το καλό!!!!

  • Ευχαριστώ 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Οχι ηρέμησα... υπνηλία & βυζί τούμπανο τώρα..  θ αλλαξω νούμερο φαίνεται...

Εγώ δεν φοράω πια σουτιέν όλη μέρα έτσι κυκλωφορω σπίτι μου!!! Άσε που το βράδυ ξυπναω στον ύπνο μου απ' τον πόνο κάθε φορά που αλλάζω πλευρό!!!

  • Χαχα 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι said:

Βρε κορίτσια έχει καμία συχνοουρια!!! Τι κακό είναι αυτό...πάνω από 10 φορές τη μέρα πηγαίνω...έχει καμία παρόμοια εμπειρία?

Όυουουουου όλη μέρα που με χάνεις που με βρίσκεις ... :) 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

Κορίτσι μου συγχαρητήρια !!! Αχ τι ωραια νέα είναι αυτά !!!! ❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Νινι2019 said:

Μωρέ ναι για το μωράκι μου τα πάντα απλά αγχώθηκα μην είναι αργά και έπρεπε να είχα ξεκινήσει νωριτερα

Τώρα αυτό δεν αλλάζει όποτε μη σκοτίζεσαι άδικα. 
Το βρήκατε τώρα και θα κάνετε ότι χρειάζεται 

Just now, Katzei1982 said:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

Μπράβο !!! Όλα μια χαρά !! 
Μια χαρά τα γράφεις .. αυχενική είναι η πρώτη! Με το καλό και με ένα τέλειο νούμερο! 
Νομιζω σε 2 εβδομάδες (εκεί γύρω στη 10η) αρχίζουν και κουνιούνται κιόλας στον υπέρηχο ... 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ κορίτσι μου συγχαρητήρια τι ωραίος ήχος πρέπει να είναι αυτός!!! Χιλια μπράβο!!!! Άντε με το καλό και η αυχενική!!! Πόσο είσαι τώρα και ακούσατε καρδούλα?

Ευχαριστω πολυυυυυ... Αστα δεν υπάρχει... Είμαι 7w1d... Άλλο άγχος τώρα Παναγία μου με την αυχενική... Να περάσει και αυτό να ηρεμήσουμε λιγακι


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...