Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Efinikolaou είπε:

Για να δούμε!!

Προς το παρών εγώ θέλω εμετό γιατί έκανα καμπύλη ζάχαρου διότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και έπρεπε να το τσεκάρουμε.. Η χειρότερη εξέταση εβερ

Κορίτσια έκανα τον πρώτο μου υπέρηχοοοοοο!!!

2 σακουλάκια το ένα κενο προστοπαρων αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες!!!

Τώρα που είπες για το ζάχαρο..

Αύριο έχω εξετάσεις και σήμερα πλάκωσα μια πάστα φλώρα..(πέντε κομμάτια). Προβλέπεται και το δικό μου ζάχαρο να βγαίνει στο Θεό.. :roll:

  • Χαχα 3

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Balloo said:

Τώρα που είπες για το ζάχαρο..

Αύριο έχω εξετάσεις και σήμερα πλάκωσα μια πάστα φλώρα..(πέντε κομμάτια). Προβλέπεται και το δικό μου ζάχαρο να βγαίνει στο Θεό.. :roll:

Πως την κατάφερες 5 κομμάτια ;;; 
Το διάβασα και ανακατεύτηκα χαχαχαχα 

Εν τω μεταξύ έφαγε κάτι σαρδέλες ο άντρας μου και βρωμομοπαει ψαρίλα ... 

Ολα μου φταίνε ... ;) 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Τώρα που είπες για το ζάχαρο..

Αύριο έχω εξετάσεις και σήμερα πλάκωσα μια πάστα φλώρα..(πέντε κομμάτια). Προβλέπεται και το δικό μου ζάχαρο να βγαίνει στο Θεό.. :roll:

Χαχαχαχαχα την αγαπώ την πάστα Φλώρα!!

  • Μου αρέσει 1

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Αχ συγνώμη τι χαζή που είμαι δεν το.καταλαβα...χιλα συγνώμη!!!! Με το καλό κοπέλα μου να δείτε το μωράκι σας στην αυχενική και να ναι όλα τέλεια!!!!

Τι συγνώμη καλέ? Χαχαχαχα και σε σένα να πάνε όλα τελεια που θα πάνε... ❤️


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Για να δούμε!!

Προς το παρών εγώ θέλω εμετό γιατί έκανα καμπύλη ζάχαρου διότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και έπρεπε να το τσεκάρουμε.. Η χειρότερη εξέταση εβερ

Κορίτσια έκανα τον πρώτο μου υπέρηχοοοοοο!!!

2 σακουλάκια το ένα κενο προστοπαρων αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες!!!

Τι ωραία!!! Μπράβο Έφη μου!!! Θα δείξει και ο άλλος σακος που θα πάει!!! Πότε θα πας πάλι??

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Balloo είπε:

Τώρα που είπες για το ζάχαρο..

Αύριο έχω εξετάσεις και σήμερα πλάκωσα μια πάστα φλώρα..(πέντε κομμάτια). Προβλέπεται και το δικό μου ζάχαρο να βγαίνει στο Θεό.. :roll:

Χαχαχα ρε Μανούλα μου 5 κομμάτια? Ούτε ένα ούτε δύο... Πέντε???? Δεν το αφήνεις να πας για μεθαύριο? Και γω μεθαύριο θα πάω γιατί έφαγα ενα μικρό κομματάκι γλυκό και λεω άστο καλύτερα να μαστε σίγουροι 

Just now, Joka είπε:

Συγχαρητηρια κοριτσάκι μου!Ειναι απερίγραπτα τα συναισθήματα!Κι ο αντρας μου συγκινηθηκε πολυ οταν ακουσε καρδουλα!Μακαρι να κυλησουν ολα ηρεμα και ομαλα μεχρι το τελος της διαδρομης για ολες μας!

 

Just now, Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά κι εγώ. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα.
Ειδαμε δύο σάκους αλλά το ένα μωρακι έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Μπράβο κορίτσια μου.. Έτσι να πετάει η ομάδα. Πάμε γερά μέχρι το τέλος.. ❤️

  • Μου αρέσει 3

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Τι συγνώμη καλέ? Χαχαχαχα και σε σένα να πάνε όλα τελεια που θα πάνε... ❤️

Ευχαριστώ πολύ να Σάι καλά!!!!!

Just now, Balloo είπε:

Τώρα που είπες για το ζάχαρο..

Αύριο έχω εξετάσεις και σήμερα πλάκωσα μια πάστα φλώρα..(πέντε κομμάτια). Προβλέπεται και το δικό μου ζάχαρο να βγαίνει στο Θεό.. :roll:

Πέντε κομμάτια??? Χαρά στο κουράγιο σου!!!

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια για σας κ απο εμενα! Πριν από λίγο εμαθα πως ειμαι εγκυος και αυριο πρωι παω για χοριακη.. Έχω και ένα αγοράκι 2χρονων κ 3 μηνών..  αν λάβω υπόψη μου την πρώτη εγκυμοσύνη θα γεννήσω παλι τον Φεβρουάριο!! Με βιαστικό 8 μηνιάτικο κυριο.. αστειομαι φυσικα.. οποτε λεω ας ερθω σε αυτη την ομαδα παλι..εχουμε καμια φρέσκια φρεσικα εγκυουλα;;

Καλώς το κορίτσι. Με το καλό το δεύτερο μωράκι σου.. Όλες εδώ φρεσκοεγκυουλες είμαστε. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ήταν η μέρα της γουρουνιας ρε κορίτσια, τι να κάνω, μου καρφώθηκε στον εγκέφαλο και δε μπορούσα να ηρεμήσω. Έκατσα την έφτιαξα και τη κατασπαραξα! Και τώρα έφαγα ένα γιαουρτάκι τρομάρα μου, είπα να το παίξω της υγιεινής. Μπα, έχεις δίκαιο @Katzei1982..θα το αφήσω για μεθαύριο! 

@chris79 και μόνο που διάβασα "σαρδέλες" μου γύρισε το στομάχι. Τι κακό κι αυτό, ενώ έτρωγα φουλ ψάρια, τώρα ούτε να τα δω!

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσαρες μου,ειμαι πολυ χαρουμενη!Ειδα το μωρο μας,μεγαλωνει κι ειναι μια χαρα!!!Ο 2ος σακος δεν προχωρησε οντως.Επισης ειμαι διπλά χαρουμενη επειδη η γιατρος μου,η παλια η αγαπημένη με χαλαρωσε πολυ.Μετα την 7η βδομαδα κι εφοσον ακουστει η καρδιακη λειτουργια χαλαρωνουμε,σταδιακα μου ειπε!!!:x

Μου εδωσε τηλ να κλεισω αυριο και για αυχενικη.Σε 2 βδομαδες παλι ραντεβου.

Επισης μου ειπε,ποτακια μεχρι 3 τη βδομαδα,οχι 3 βαρια ποτα ομως οπως βοτκα,ουισκι,γλυκα μεχρι 3 τη βδομαδα.Μπανια στη θαλασσα ναι και κανουν καλο,νυχια βαψιμο κανονικα,βαφη να περιμενω μεχρι τη 10η βδομαδα.

Αυριο θα κανω το κατεβατο των εξετασεων κι ελπιζω να ειναι ολα οκ κι απο κει.Σας φιλω,καλο βραδυ κι απο δω και περα μονο ευχαριστα να εχουμε!!!

  • Μου αρέσει 8
  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Joka είπε:

Κοριτσαρες μου,ειμαι πολυ χαρουμενη!Ειδα το μωρο μας,μεγαλωνει κι ειναι μια χαρα!!!Ο 2ος σακος δεν προχωρησε οντως.Πιο χαρουμενη ειμαι επειδη η γιατρος μου,η παλια η αγαπημένη με χαλαρωσε πολυ.Μετα την 7η βδομαδα κι εφοσον ακουστει η καρδιακη λειτουργια χαλαρωνουμε,σταδιακα μου ειπε!!!:x

Μου εδωσε τηλ να κλεισω αυριο και για αυχενικη.Σε 2 βδομαδες παλι ραντεβου.

Επισης μου ειπε,ποτακια μεχρι 3 τη βδομαδα,οχι 3 βαρια ποτα ομως οπως βοτκα,ουισκι,γλυκα μεχρι 3 τη βδομαδα.Μπανια στη θαλασσα ναι και κανουν καλο,νυχια βαψιμο κανονικα,βαφη να περιμενω μεχρι τη 10η βδομαδα.

Αυριο θα κανω το κατεβατο των εξετασεων κι ελπιζω να ειναι ολα οκ κι απο κει.Σας φιλω,καλο βραδυ κι απο δω και περα μονο ευχαριστα να εχουμε!!!

Αχ μπράβο ρε κοριτσάρα μου!!! Υπέροχα νέα!! Σίγουρα πήρες μεγάλη ανάσα!

Κορίτσια ερώτηση! Όσες κάνατε τώρα τον προγεννητικό, σας έβαλαν να κάνετε και για θρομβοφιλια..?


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Αχ μπράβο ρε κοριτσάρα μου!!! Υπέροχα νέα!! Σίγουρα πήρες μεγάλη ανάσα!

Μονο εσείς μπορείτε να καταλάβετε πόσο μεγάλη!Ως τωρα σα να ανεπνεα βεβιασμένα ενα πράγμα!!Θα συνεχισω βεβαια να ειμαι συγκρατημενη αλλα οπως τα εγραψες κι εσυ,πηγε η καρδια πισω στη θεση της σχεδον και πάλι!!

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Κοριτσαρες μου,ειμαι πολυ χαρουμενη!Ειδα το μωρο μας,μεγαλωνει κι ειναι μια χαρα!!!Ο 2ος σακος δεν προχωρησε οντως.Επισης ειμαι διπλά χαρουμενη επειδη η γιατρος μου,η παλια η αγαπημένη με χαλαρωσε πολυ.Μετα την 7η βδομαδα κι εφοσον ακουστει η καρδιακη λειτουργια χαλαρωνουμε,σταδιακα μου ειπε!!!:x

Μου εδωσε τηλ να κλεισω αυριο και για αυχενικη.Σε 2 βδομαδες παλι ραντεβου.

Επισης μου ειπε,ποτακια μεχρι 3 τη βδομαδα,οχι 3 βαρια ποτα ομως οπως βοτκα,ουισκι,γλυκα μεχρι 3 τη βδομαδα.Μπανια στη θαλασσα ναι και κανουν καλο,νυχια βαψιμο κανονικα,βαφη να περιμενω μεχρι τη 10η βδομαδα.

Αυριο θα κανω το κατεβατο των εξετασεων κι ελπιζω να ειναι ολα οκ κι απο κει.Σας φιλω,καλο βραδυ κι απο δω και περα μονο ευχαριστα να εχουμε!!!

Συγχαρητήρια με το καλό!!


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...