Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Angot είπε:

      να πω ότι δεν τα ειπα! από Δευτέρα και με επιφύλαξη!  είναι πολύ νωρίς! ουτε γω έτσι χαχχαχα 🥰

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Katzei1982 είπε:

Ευχαριστω πολυυυυυ... Αστα δεν υπάρχει... Είμαι 7w1d... Άλλο άγχος τώρα Παναγία μου με την αυχενική... Να περάσει και αυτό να ηρεμήσουμε λιγακι

Θα περάσει ο καιρός κοριτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα ξαναπας άλλη μια φορά να ακούσετε καρδούλα και μετά θα κλείσετε για αυχενική???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Θα περάσει ο καιρός κοριτσι μου!!! Όλα θα πάνε καλά!! Θα ξαναπας άλλη μια φορά να ακούσετε καρδούλα και μετά θα κλείσετε για αυχενική???

Καρδούλα ακούσαμε ήδη... Ναι θα ξαναπαω σε δύο βδομάδες και αυχενική κλείσαμε 1/8...❤️❤️❤️ Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες... Μόνο ευχάριστα να χουμε από δω και πέρα... 

  • Μου αρέσει 4

Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Καρδούλα ακούσαμε ήδη... Ναι θα ξαναπαω σε δύο βδομάδες και αυχενική κλείσαμε 1/8...❤️❤️❤️ Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες... Μόνο ευχάριστα να χουμε από δω και πέρα... 

Συγχαρητηρια κοριτσάκι μου!Ειναι απερίγραπτα τα συναισθήματα!Κι ο αντρας μου συγκινηθηκε πολυ οταν ακουσε καρδουλα!Μακαρι να κυλησουν ολα ηρεμα και ομαλα μεχρι το τελος της διαδρομης για ολες μας!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου όλα καλά κι εγώ. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα.
Ειδαμε δύο σάκους αλλά το ένα μωρακι έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, FlowerMom είπε:

Κορίτσια μου εγώ σήμερα είχα ραντεβού για τον 2ο υπέρηχο μήπως και ακούσουμε καρδούλα αλλά τίποτα... πρέπει να προσπαθήσουμε ξανά σε μια εβδομάδα. Αύριο μπαίνω στην 7η, είναι φυσιολογικό; Δεν τον είδα τον γιατρό ούτε προβληματισμένο αλλά ούτε και καθησυχαστικό. 

Εμείς 6w 5 ακουσαμε καρδούλα, νομιζω ειναι λιγο νωρις αν μπαινεις αυριο στην 7η εβδομάδα! Και φυσικά εχει να κανει κ με το εκάστοτε μηχανημα! Κ δεν ξερεις ποτε εγινε κ η σύλληψη ακριβως! Ολα καλα θα σου πάνε, στελνω τη θετικη μου σκεψη! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Katzei1982 είπε:

Καρδούλα ακούσαμε ήδη... Ναι θα ξαναπαω σε δύο βδομάδες και αυχενική κλείσαμε 1/8...❤️❤️❤️ Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες... Μόνο ευχάριστα να χουμε από δω και πέρα... 

Αχ συγνώμη τι χαζή που είμαι δεν το.καταλαβα...χιλα συγνώμη!!!! Με το καλό κοπέλα μου να δείτε το μωράκι σας στην αυχενική και να ναι όλα τέλεια!!!!

  • Ευχαριστώ 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά κι εγώ. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα.
Ειδαμε δύο σάκους αλλά το ένα μωρακι έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Μπραβοοοο!Πεταει η ομαδα!Εχω κι εγω ενα δευτερο σακο και σημερα θα φανει λογικα τι εγινε μ αυτον.Κι εμενα μου ειχε πει ο γιατρούς οτι μαλλον δε θα προχωρησει.

Βημα βημα θα ξεπερασουμε μαζι αυτη τη δύσκολη περιοδο.

Εχω λυσσαξει απ την αγωνια μεχρι τον υπερηχο στις 9.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπραβοοοο!Πεταει η ομαδα!Εχω κι εγω ενα δευτερο σακο και σημερα θα φανει λογικα τι εγινε μ αυτον.Κι εμενα μου ειχε πει ο γιατρούς οτι μαλλον δε θα προχωρησει.

Βημα βημα θα ξεπερασουμε μαζι αυτη τη δύσκολη περιοδο.

Εχω λυσσαξει απ την αγωνια μεχρι τον υπερηχο στις 9.

Ναι μαζί θα το περάσουμε όλο αυτό. Μακάρι να πήγαιναν καλά τα πράγματα και για τα δύο μωράκια μας αλλά εύχομαι έστω το ένα να συνεχίσει να πήγαινει καλά!

Εγώ ευτυχώς έχω πάλι σε μια εβδομάδα υπέρηχο γιατί θα εσκαγα!

Να μας πεις νέα σου το βράδυ!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια για σας κ απο εμενα! Πριν από λίγο εμαθα πως ειμαι εγκυος και αυριο πρωι παω για χοριακη.. Έχω και ένα αγοράκι 2χρονων κ 3 μηνών..  αν λάβω υπόψη μου την πρώτη εγκυμοσύνη θα γεννήσω παλι τον Φεβρουάριο!! Με βιαστικό 8 μηνιάτικο κυριο.. αστειομαι φυσικα.. οποτε λεω ας ερθω σε αυτη την ομαδα παλι..εχουμε καμια φρέσκια φρεσικα εγκυουλα;;

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά κι εγώ. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα.
Ειδαμε δύο σάκους αλλά το ένα μωρακι έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Μακάρι να τα καταφέρει και το δεύτερο.. Εύχομαι τη Δευτέρα να ξεκαθαρίσει το τοπίο για να ηρεμήσεις κι εσύ!

Just now, Joka είπε:

Μπραβοοοο!Πεταει η ομαδα!Εχω κι εγω ενα δευτερο σακο και σημερα θα φανει λογικα τι εγινε μ αυτον.Κι εμενα μου ειχε πει ο γιατρούς οτι μαλλον δε θα προχωρησει.

Βημα βημα θα ξεπερασουμε μαζι αυτη τη δύσκολη περιοδο.

Εχω λυσσαξει απ την αγωνια μεχρι τον υπερηχο στις 9.

Θα περιμένουμε με αγωνία!

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια για σας κ απο εμενα! Πριν από λίγο εμαθα πως ειμαι εγκυος και αυριο πρωι παω για χοριακη.. Έχω και ένα αγοράκι 2χρονων κ 3 μηνών..  αν λάβω υπόψη μου την πρώτη εγκυμοσύνη θα γεννήσω παλι τον Φεβρουάριο!! Με βιαστικό 8 μηνιάτικο κυριο.. αστειομαι φυσικα.. οποτε λεω ας ερθω σε αυτη την ομαδα παλι..εχουμε καμια φρέσκια φρεσικα εγκυουλα;;

Καλώς όρισες κορίτσι! Να σου ζήσει ο μπόμπιρας και με το καλό να ορίσει και το δεύτερο ❤️

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Κορίτσια μου αχχχχχ κορίτσια μου.... Όλα τέλεια. Το μωράκι μας μεγαλώνει μια χαρά ακούσαμε και καρδουλα και τα κάναμε πάνω μας.... Το πιο όμορφο συναίσθημα Παναγία μου... Σε δύο βδομάδες πάλι υπέρηχο και κλείσαμε για αυχενική(πιστευω να το γράφω σωστά γιατι από την ταραχή μου ούτε θυμάμαι πια εξέταση μου πε χαχχα) για 1/8.... ❤️❤️❤️

Μπράβο κορίτσι μου, τώρα απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου και το μωρό σου! ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!

Just now, Hope.2019 είπε:

Κοριτσια μου όλα καλά κι εγώ. Έχω πάλι υπερήχο την επόμενη Δευτέρα.
Ειδαμε δύο σάκους αλλά το ένα μωρακι έχει πολύ μικρό σάκο και μάλλον δεν θα προχωρήσει. Αλλά το άλλο είναι μια χαρά και ακούσαμε και καρδούλα 135 παλμούς το λεπτό.  Μακάρι και την Δευτέρα όλα να προχωρούν καλά

Μπράβο κορίτσι μου, όλα καλά θα πάνε!! μην ανησυχείς ό,τι είναι γραφτό να γίνει θα γίνει! 

  • Ευχαριστώ 2

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Katzei1982 είπε:

Συνήθως λένε από την 7η βδομάδα ξεκινάνε τα καλά συμπτώματα χάχα. Μακάρι να μαστε από τις Τυχερές και να μην έχουμε... 

Αχ αυτά τα αγόρια μας. Και μένα δεν έχω παράπονο αλλά όσο να ναι η μαμά είναι μαμά... Άλλο πράγμα ρε παιδί μου :)

Για να δούμε!!

Προς το παρών εγώ θέλω εμετό γιατί έκανα καμπύλη ζάχαρου διότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και έπρεπε να το τσεκάρουμε.. Η χειρότερη εξέταση εβερ

Κορίτσια έκανα τον πρώτο μου υπέρηχοοοοοο!!!

2 σακουλάκια το ένα κενο προστοπαρων αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες!!!

  • Μου αρέσει 3

5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Για να δούμε!!

Προς το παρών εγώ θέλω εμετό γιατί έκανα καμπύλη ζάχαρου διότι έχω ανεβασμένο ζάχαρο και έπρεπε να το τσεκάρουμε.. Η χειρότερη εξέταση εβερ

Κορίτσια έκανα τον πρώτο μου υπέρηχοοοοοο!!!

2 σακουλάκια το ένα κενο προστοπαρων αλλά θα δούμε σε λίγες μέρες!!!

Μπράβο!!! Μακάρι να τα καταφέρει και το δεύτερο ❤️


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...