Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ξέρεις τι σκέφτηκα? Στην επόμενη προσπάθεια δεν θα κάνω κανένα τεστ και θα πάω μόνο για χοριακη.Επισης,αν δεν πιάσει ούτε το επόμενο,πιστεύω πως όλο και κάποιο υγιές θα έχουμε από την επόμενη ωοληψια.Ευτυχως έχω σούπερ γιατρό,τον εμπιστεύομαι 100%

      Εσύ τι έκανες για να μηδενιστεί η χοριακη? 

      Εμένα ήταν στα ύψη η χοριακη 3 μέρες καθυστέρηση 4000 μετά έφτασε 10000 ημπγν Ελλάδα εδώ στηβ Αγγλία όταν γύρισα δεν μετρήσαμε χοριακη προχωρησαμε σε απόξεση μάλιστα  2 εβδομάδες μετά …Όοτε σκέψου τώρα τι τράβηξα στην αναμονή μέχρι τιν απόξεση … με αιμορραγίες φοβερές άστο ...  πρώτη εγκυμοσύνη μετά από τόσο καιρό και μ βγήκε από τη μύτη … το μετά δεν στο περιγράφω που είχα συμπτώματα έως και τρεις μήνες μετά .. έπειτα επιτέλους μας δέχτηκαν για εξωσωματική λόγω μεγάλης αναμονής και εκεί που συζητήσουμε ακόμα και για δωρεα ωαρίων γιατί δεν βλέπαμε πολλά ωάρια με αρξετα χαμηλή αμη έφτασα σε ένα καλό σημείο να μετράω 5 βλαστοκυστες … 4 τις βάλαμε κατάψυξη … τώρα τι να πω δεν σφιζω και από τύχη στο θέμα μητρότητα αλλά δεν χάνω τη πίστη μου … αλλά αισιόδοξη δ είμαι .. κάτι τρέλα μου κάνει π οργανισμός μου . Μια ξυπνάω με πόνους στήθος την άλλη τίποτα, μια είναι πρησμενο μια όχι … σήμερα δ έχω τίποτα δηλαδή . Το τεστ αχνο χθες  σήμερα η γραμμή ανάθεμα κ εάν ήταν εκεί .. και από τα βίντεο που βλέπω στο εξωτερικό οι γραμμές είναι εκεί κ μετά από ένα μήνα .. κάτι δηλαδή δ μ κολλάει .. όποτε ότι είναι να γίνει ας γίνει πραγματικά κουράστηκα …

      • Ευχή 1

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ρια new mum είπε:

Είναι χαρακτηριστική η ενόχληση, σαν κάτι να σε πιέζει από μέσα. Κρατάει γύρω στα 30 δευτερόλεπτα (σε μένα τουλάχιστον) και μετά σταματάει.. 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Μάλλον δεν είναι το ίδιο αυτο που νοιώθω εγω! Θα ρωτήσω και την γιατρό μου την Πέμπτη 

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 19 λεπτά , Joann είπε:

Χαίρομαι που βρήκα μια κοπέλα στην ίδια φάση με εμένα! Τα δίδυμα μου είναι 13 μηνών. Εσένα;

Είναι ακόμα πολύ μικρά για αυτό αγχώνομαι...επίσης τις έχω μεγαλώσει μόνη μου με τον άντρα μου μέχρι τώρα και μου είναι δύσκολο να τις αφήσω ακόμα και για το μαιευτήριο.  

Αχ είναι πολύ μικρουλια!!!! Να σου ζήσουν! Εμένα είναι 3 χρονών αγορακια. Εμείς για να πω την αλήθεια είχαμε αρκετή βοήθεια από γιαγιάδες.Τωρα βέβαια λόγω λοκνταουν είμαστε σχεδόν μόνοι μας.  Μην αγχώνεσαι πάντως. Και με τα δίδυμα απορούσα με πώς θα καταφέρνουμε να μοιραζόμαστε σε δύο μωρά και όλα πήγαν καλά. Έτσι θα γίνει τώρα και με το τρίτο. Με αγάπη και υπομονή. Είναι και κοριτσάκια και θα το δούν πιστεύω και σαν παιχνίδι το να σε βοηθανε.Κοριτσάκι η αγοράκι έχεις τώρα? Εμένα και το τρίτο αγοράκι. Στράτο φτιάχνω. :-P

  • Χαχα 1

wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και από εμένα! 
Σας γράφω από το Λητω. Ξύπνησα σήμερα και ειχα λίγο αίμα. Με βάλανε καρδιοτοκογράφο και με κράτησαν για παρακολούθηση καθώς κάνω αρκετές συσπάσεις (το ήξερα βεβαια εδώ και πολύ καιρό). Ευτυχώς δεν έχω πόνο περιόδου καθόλου απλά σκληραίνει και σφίγγει η κοιλιά. Αλλά με συσπάσεις , αίμα και δίδυμα δε με αφήνει ο γιατρός. Μου έκανε και τις πρωτες ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονακια μην τυχόν ... Αν συνεχίσω έτσι κ μειωθεί το αίμα μάλλον θα βγω αύριο πρώτα ο Θεός. Ευτυχώς και ο τραχηλος είναι μακρυς και κλειστος. Σας γράφω να σας πω ότι κάνει εξωφρενική ζέστη εδώ μέσα ... ξεχάστε τα μακριά μανίκια .. μη σας πω τιραντακια πρέπει να φορέσουμε ... έχω πεθάνει ... αυτά τα ολιγα ... σας φιλώ! 

Κοριτσι μου πολύ καλά έκανες  κ πηγες..ακουγεσαι ψύχραιμη παντως! Άντε με το καλό σπιτι σας τωρα κ ξαπλωμένη όσο μπορείς! Η ζεστη μεσα είναι της λιποθυμίας ε;;;; οπωσδήποτε κοντομάνικα φιλες!!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, chris79 είπε:

Κορίτσια μου γεια σας και από εμένα! 
Σας γράφω από το Λητω. Ξύπνησα σήμερα και ειχα λίγο αίμα. Με βάλανε καρδιοτοκογράφο και με κράτησαν για παρακολούθηση καθώς κάνω αρκετές συσπάσεις (το ήξερα βεβαια εδώ και πολύ καιρό). Ευτυχώς δεν έχω πόνο περιόδου καθόλου απλά σκληραίνει και σφίγγει η κοιλιά. Αλλά με συσπάσεις , αίμα και δίδυμα δε με αφήνει ο γιατρός. Μου έκανε και τις πρωτες ενεσεις κορτιζονης για τα πνευμονακια μην τυχόν ... Αν συνεχίσω έτσι κ μειωθεί το αίμα μάλλον θα βγω αύριο πρώτα ο Θεός. Ευτυχώς και ο τραχηλος είναι μακρυς και κλειστος. Σας γράφω να σας πω ότι κάνει εξωφρενική ζέστη εδώ μέσα ... ξεχάστε τα μακριά μανίκια .. μη σας πω τιραντακια πρέπει να φορέσουμε ... έχω πεθάνει ... αυτά τα ολιγα ... σας φιλώ! 

Κορίτσι μου περαστικά να είναι όλα και με το καλό αύριο στο σπιτάκι σας. Όλα θα πάνε καλά!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Ρια new mum said:

Κορίτσι μου εύχομαι να βγεις το συντομότερο και να είναι όλα καλά! Δουλεύεις ή κουράζεσαι ή έτσι απλά είδες αίμα? 

Ευχαριστώ πολύ ! Δουλεύω τηλεργασια όποτε δεν είναι αυτό. Χθες έκανα κάποιες δουλίτσες αλλά όχι κάτι ασυνήθιστο ή βαρύ. Ο γιατρός μου είπε ίσως είναι κάποιο αγγείο στον τράχηλο που έσπασα από σύσπαση.. 

3 hours ago, Joann said:

Περαστικά σου κορίτσι μου! Σε ποια εβδομάδα είσαι τώρα; Όλα καλά να πάνε εύχομαι. Τυχαία έγραψα και εγώ σήμερα για τις συσπάσεις που είχα και μετά είδα την αναρτησή σου.

Εγώ εν τέλη γέννησα στις 36 και 2 εβδομάδες και όλα ήταν πολύ καλά. Τα μωρα μου ήταν 2600 το καθένα. Για δίδυμη κύηση τα πήγα περίφημα. Μη φοβάσαι τίποτα! Σε λίγο καιρό θα τρέχεις και δε θα φτάνεις! 

Εγώ ήδη σκέφτομαι πως θα προλαβαίνω τρία παιδιά. Κυρίως σκέφτομαι το θέμα της αγάπης και προσοχής που θέλω να τους δώσουμε. Δε θέλω να νιώθουν παραμελημένα... Θα Είναι πολύ μικρά ακόμα ολα. Από την άλλη όμως σκέφτομαι ότι η αγάπη δεν μοιράζεται ίδια θα είναι για όλα τα παιδιά μου και μπορεί να τους κάνει και καλό στην εξέλιξη τους. 

Αυτά είναι τα ζητήματα που με απασχολούν κυρίως... Τι λέτε και εσείς μανουλες με πάνω από ένα παιδάκι;

Είμαι 30+3 σήμερα. 
καναμε ενεσεισ κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνουμε και τις επόμενες.. 

3 hours ago, Hope.2019 said:

Κορίτσι μου περαστικά.. όλα καλά θα πάνε! Υπομονή, φαντάζομαι τι τρομάρα θα πήρες.. Αφού ο τράχηλος είναι μια χαρά μην φοβάσαι.. εκεί λογικά κάτι θα σου δίνουν για να μειωθούν και οι συσπάσεις! 

Μου δίνουν βεβαια από το μεσημέρι μέχρι και πριν μια ώρα ειχα κάθε 4 λεπτά και ειχα φρικάρει αλλά ήρθε ο γιατρός και μου έκανε υπέρηχο κι ο τράχηλος παραμένει Τούρμπο (3,7) όποτε ησύχασα λίγο .. 

2 hours ago, Papaki@ said:

Εύχομαι περαστικά και να μη σου ξανασυμβεί!, φαντάζομαι τρομάρα που θα πήρες..  

Βρε κορίτσι μου να σε ρωτήσω πως κατάλαβες ότι είναι συσπάσεις? Εγω με τα δίδυμα είναι τέντα η κοιλιά,  είναι και τα κεφαλάκια τους ψιλά και δίπλα δίπλα, μου φαίνεται συνέχεια πέτρα η κοιλιά μου, νοιώθεις τίποτα άλλο? Εγώ μόνο τραβήγματα νοιώθω μήπως είναι αυτο?

Είναι πολύ σκληρή η κοιλιά για κάποια δευτερόλεπτα και μετά ηρεμεί. 

1 hour ago, Τουτουνι said:

Κοριτσάκι μου γλυκό, τι περιπέτεια κι αυτή!!! Έκανες κατι διαφορετικο??? Μήπως κουραστικές????

με το καλό να βγεις! Μην ανησυχείς όλα θα πάνε καλά!!! 

Τόσο ζεστή ε???ποπό!!!!

Δε έκανα κάτι διαφορετικό .. προς το παρόν καλά. Θα μείνω και αύριο μάλλον να πάρω και τις δεύτερες κορτιζόνες και να δούμε πως θα πάει ο τράχηλος κ οι συσπάσεις. 
Η ζέστη δεν παλεύεται .. έχω τέντα το παράθυρο και σκάω ...

1 hour ago, Joka said:

Ωχ βρε κορίτσι τι σε βρήκε Κυριακάτικο!Το αίμα από τι είναι???

Εμένα η γιατρός μου είχε πει ότι δεν έχουν όλες οι γυναίκες πρόωρες συσπάσεις.Εγω δεν έχω καταλάβει κάτι.

Καλά κάνει και σε παρακολουθει.Η δίδυμη κύηση είναι υψηλου κινδυνου έτσι κι αλλιώς.

Πιθανόν να είναι κάποιο αγγείο στον τράχηλο που έσπασε. Έχει μειωθεί από ο πρωί. Το καλό είναι ότι ο τράχηλος είναι οκ προς το παρόν ... 

Just now, Ani!! said:

Κοριτσι μου πολύ καλά έκανες  κ πηγες..ακουγεσαι ψύχραιμη παντως! Άντε με το καλό σπιτι σας τωρα κ ξαπλωμένη όσο μπορείς! Η ζεστη μεσα είναι της λιποθυμίας ε;;;; οπωσδήποτε κοντομάνικα φιλες!!

Όπως το είπες ... της λιποθυμίας... καλά έχω και τις αντιθρομβωτικες κάλτσες και γίνεται ακόμη χειρότερη η κατάσταση ... αμάνικα και σορτς θέλει :) 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες ... νομίζω απάντησα σε όλες .. συγνώμη αν ξέχασα καμία! 
Εν αναμονή τώρα και ξεκούραση ! 
φιλια σε όλες ! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, butterfly1986 είπε:

Αχ είναι πολύ μικρουλια!!!! Να σου ζήσουν! Εμένα είναι 3 χρονών αγορακια. Εμείς για να πω την αλήθεια είχαμε αρκετή βοήθεια από γιαγιάδες.Τωρα βέβαια λόγω λοκνταουν είμαστε σχεδόν μόνοι μας.  Μην αγχώνεσαι πάντως. Και με τα δίδυμα απορούσα με πώς θα καταφέρνουμε να μοιραζόμαστε σε δύο μωρά και όλα πήγαν καλά. Έτσι θα γίνει τώρα και με το τρίτο. Με αγάπη και υπομονή. Είναι και κοριτσάκια και θα το δούν πιστεύω και σαν παιχνίδι το να σε βοηθανε.Κοριτσάκι η αγοράκι έχεις τώρα? Εμένα και το τρίτο αγοράκι. Στράτο φτιάχνω. :-P

Εμένα και το τρίτο κορίτσι! Χαχαχα! Και εσένα να σου ζήσουν!

Όλοι μου λένε θα σου φανεί παιχνιδάκι το ένα μωρο τώρα. Τι να πω θα δούμε πως θα πάει!

Έχουμε αρχίσει και ψάχνουμε για μεγαλύτερο αυτοκίνητο και κάποια στιγμή πρέπει να φτιάξουμε ένα επιπλέον δωμάτιο στο σπίτι μας. Ήταν απρόσμενη η εγκυμοσύνη αυτή και άλλαξε ότι είχαμε σχεδιάσει. Ήταν πολύ ευχάριστο βέβαια και η αλήθεια είναι ότι αυτή την εγκυμοσύνη την απολαύσα. Δεν είχα κανέναν φόβο και κανένα άγχος.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ευχαριστώ πολύ ! Δουλεύω τηλεργασια όποτε δεν είναι αυτό. Χθες έκανα κάποιες δουλίτσες αλλά όχι κάτι ασυνήθιστο ή βαρύ. Ο γιατρός μου είπε ίσως είναι κάποιο αγγείο στον τράχηλο που έσπασα από σύσπαση.. 

Είμαι 30+3 σήμερα. 
καναμε ενεσεισ κορτιζόνης σήμερα και αύριο θα κάνουμε και τις επόμενες.. 

Μου δίνουν βεβαια από το μεσημέρι μέχρι και πριν μια ώρα ειχα κάθε 4 λεπτά και ειχα φρικάρει αλλά ήρθε ο γιατρός και μου έκανε υπέρηχο κι ο τράχηλος παραμένει Τούρμπο (3,7) όποτε ησύχασα λίγο .. 

Είναι πολύ σκληρή η κοιλιά για κάποια δευτερόλεπτα και μετά ηρεμεί. 

Δε έκανα κάτι διαφορετικό .. προς το παρόν καλά. Θα μείνω και αύριο μάλλον να πάρω και τις δεύτερες κορτιζόνες και να δούμε πως θα πάει ο τράχηλος κ οι συσπάσεις. 
Η ζέστη δεν παλεύεται .. έχω τέντα το παράθυρο και σκάω ...

Πιθανόν να είναι κάποιο αγγείο στον τράχηλο που έσπασε. Έχει μειωθεί από ο πρωί. Το καλό είναι ότι ο τράχηλος είναι οκ προς το παρόν ... 

Όπως το είπες ... της λιποθυμίας... καλά έχω και τις αντιθρομβωτικες κάλτσες και γίνεται ακόμη χειρότερη η κατάσταση ... αμάνικα και σορτς θέλει :) 

Σας ευχαριστώ πολύ όλες ... νομίζω απάντησα σε όλες .. συγνώμη αν ξέχασα καμία! 
Εν αναμονή τώρα και ξεκούραση ! 
φιλια σε όλες ! 

κουραγιο και βεντάλια χαχα!  έχεις κ τις καλτσαρες

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια διάβασα τα νέα σας κ νομίζω έχω μια απ'όλα τα συμπτώματα κ εγώ! Καούρες, συσπάσεις ( ο γιατρός μου είπε στη φάση αυτή θα έχω 8-10 την ημέρα, είναι φυσιυ αρκεί να μην είναι επώδυνες). Έχω όμως κ έντονους πόνους στα πλευρά, το μωρό είναι αρκετά μεγάλο κ δεν χωράει, σπρώχνει το καημένο.. Επίσης εμένα δεν έχει γυρίσει ακόμη! Αύριο έχω να κάνω κάποιες αιματολογικές για ερπητοιο επειδή στις τελευταίες μου εξετάσεις ήμουν στη γκρίζα ζώνη για κυτταρομεγαλοιο. Έχω αρκετή αγωνία να είναι όλα καλά, την Πέμπτη έχω κ Doppler..

@chris79ευχομαι όλα ομαλά από εδώ κ στο εξής!

Αύριο ξεκινάω επίσης διαδικτυακά μαθήματα ανώδυνου τοκετού, έχει κάνει καμία;;

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joann είπε:

Εμένα και το τρίτο κορίτσι! Χαχαχα! Και εσένα να σου ζήσουν!

Όλοι μου λένε θα σου φανεί παιχνιδάκι το ένα μωρο τώρα. Τι να πω θα δούμε πως θα πάει!

Έχουμε αρχίσει και ψάχνουμε για μεγαλύτερο αυτοκίνητο και κάποια στιγμή πρέπει να φτιάξουμε ένα επιπλέον δωμάτιο στο σπίτι μας. Ήταν απρόσμενη η εγκυμοσύνη αυτή και άλλαξε ότι είχαμε σχεδιάσει. Ήταν πολύ ευχάριστο βέβαια και η αλήθεια είναι ότι αυτή την εγκυμοσύνη την απολαύσα. Δεν είχα κανέναν φόβο και κανένα άγχος.

Κι εμείς ψάχναμε και για αυτοκίνητο μεγαλύτερο και για σπίτι . Αλλά τώρα λόγω λοκνταουν έχουν μπει όλα στον πάγο. Να ειμστε καλά να γεννήσουμε υγιή μωρακια και όλα θα γίνουν.


wVRPp2.pngwTonp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Αχ ουτε εγω εκανα μαθήματα ούτε καν διαδικτυακά, αλλα δεν βρηκα καπου.. Βέβαια να πω την αλήθεια με το μεταπτυχιακό ολη μερα στον υπολογιστή δεν ξερω αν θα αντεξω κ αλλο μπροστά στην οθονη... Τελικα αυτη η κατάσταση με τον κορωνοιο μας στερησε πολλα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Katerina 11 είπε:

Κορίτσια διάβασα τα νέα σας κ νομίζω έχω μια απ'όλα τα συμπτώματα κ εγώ! Καούρες, συσπάσεις ( ο γιατρός μου είπε στη φάση αυτή θα έχω 8-10 την ημέρα, είναι φυσιυ αρκεί να μην είναι επώδυνες). Έχω όμως κ έντονους πόνους στα πλευρά, το μωρό είναι αρκετά μεγάλο κ δεν χωράει, σπρώχνει το καημένο.. Επίσης εμένα δεν έχει γυρίσει ακόμη! Αύριο έχω να κάνω κάποιες αιματολογικές για ερπητοιο επειδή στις τελευταίες μου εξετάσεις ήμουν στη γκρίζα ζώνη για κυτταρομεγαλοιο. Έχω αρκετή αγωνία να είναι όλα καλά, την Πέμπτη έχω κ Doppler..

@chris79ευχομαι όλα ομαλά από εδώ κ στο εξής!

Αύριο ξεκινάω επίσης διαδικτυακά μαθήματα ανώδυνου τοκετού, έχει κάνει καμία;;

Κορίτσι καλημέρα, εγώ για κυτταρομεγαλοιο ήμουν συνέχεια οριακά θετική και γκρίζα ζώνη από την 9η εβδομάδα, πότε σου βγήκε γκρίζα ζώνη τώρα?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 
@chris79 εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα και να πας σπιτάκι σου! Μια δοκιμασία ήταν και την ξεπέρασες κοριτσάρα μου! 
Εγώ πρωί πρωί για εξετάσεις και αύριο στον γιατρό Doppler για να δω ξανά το ζουζουνάκι μου! 
Θα τον ρωτήσω οπωσδήποτε για τα πετρώματα και τις συσπάσεις για να ενημερωθώ και να ξέρω τι πρέπει να κάνω! 

ποιες άλλες κοπέλες ξεκινούν Doppler αυτή την εβδομάδα; 
πως περνάει καλέ έτσι ο καιρός; Σε λίγο θα κρατάμε τα μωράκια μας! Προς το παρόν ας αρκεστούμε στην κοιλούμπα μας που θα νοσταλγούμε σε λίγο καιρό!!! 
 

καλημέρες σε όλες

  • Μου αρέσει 3

KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renaki80 said:

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! 
@chris79 εύχομαι σήμερα να είσαι καλύτερα και να πας σπιτάκι σου! Μια δοκιμασία ήταν και την ξεπέρασες κοριτσάρα μου! 
Εγώ πρωί πρωί για εξετάσεις και αύριο στον γιατρό Doppler για να δω ξανά το ζουζουνάκι μου! 
Θα τον ρωτήσω οπωσδήποτε για τα πετρώματα και τις συσπάσεις για να ενημερωθώ και να ξέρω τι πρέπει να κάνω! 

ποιες άλλες κοπέλες ξεκινούν Doppler αυτή την εβδομάδα; 
πως περνάει καλέ έτσι ο καιρός; Σε λίγο θα κρατάμε τα μωράκια μας! Προς το παρόν ας αρκεστούμε στην κοιλούμπα μας που θα νοσταλγούμε σε λίγο καιρό!!! 
 

καλημέρες σε όλες

Καλημέρα ! 
Καλυτερα σήμερα ευτυχώς ... οι συσπάσεις έχουν αραιώσει αρκετά αλλά για σπίτι αν όλα καλά από αύριο πια .. θα μείνω και σήμερα για να μου δώσει επιπλέον φάρμακα για τις συσπάσεις , να κάνουμε τις κορτιζονες και να παρακολουθήσουμε την πορεία γενικα. Ο τράχηλος ήταν στο 3 το πρωί αλλά δεν έδειξε να τον ανησυχεί κάτι. Μου είπε ότι μια χαρά είναι και το 3. 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...