Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Paris.33 είπε:

Ελα βρε κοριτσι μου..  Ειναι κ οι ορμονες κ τα κιλα και μας επιρρεαζουν ψυχολογικά .. Σίγουρα ο υπνος έχει γίνει δύσκολη υποθεση..  Η χαμηλη πιεση ειναι θεμα οντως,  πιο πολυ για σενα να μην ζαλιστεις κ πεσεις. Ισως κ αυτο να σε δυσκολευει στον υπνο σε συνδυασμό με τον αιματοκριτη.. 

Μακαρι να γυρισε!! Εμενα ακομη τιποτα και μεταξύ μας το πηρα απόφαση.. Εξ αρχης με τον κωλακο κατω ηταν..  Απλά στεναχωριεμαι κ αυτη πιεζει το κεφαλακι της και εμενα με ποναει:(

Πάντως λένε ότι μπορεί να γυρίσουν και στις τελευταίες εβδομάδες!

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, dpilo είπε:

@bcd18 το ίδιο χαρτί μας έδωσαν απλά επειδή είχα ήδη χαρτί από το γιατρό μου με σφραγίδα ΕΟΠΥΥ δεν χρειάστηκε να πάω να μου συμπληρώσει εκ νέου απλά το συρραψα μαζί. Ειλικρινά ελπίζω να μην σε ταλαιπωρήσουν γιατί θα είναι βλακεία ! 

Στο γυναικ του ΙΚΑ που πηγα μου είπε ότι έχουν δικό τους έντυπο που είναι λίγο διαφορετικό από αυτο που μου έδωσαν στην δουλειά. Τελικά συμπλήρωσε σε αυτό που είχα . Τι να πω... θα δειξει.. σε ευχαριστώ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια έχετε κι εσείς πονακια χαμηλα.στην κοιλιά?? 

Τουτουνακι μου,  εγω σημερα μονο,  ειχα λιγακι χαμηλα δεξια..  Αλλα τωρα νιωθω καλύτερα..  Αλλα εχω διαβασει απο πολλες κοπελες που εχουν..  Ειναι συνεχομενα ή ανα τακτα διαστήματα;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια έχετε κι εσείς πονακια χαμηλα.στην κοιλιά?? 

Τουτουνάκι εγώ έχω μόνο αν κουραστώ

 Δηλαδή αν μείνω πολύ ώρα όρθια ή πολυ ώρα σε καρέκλα για παράδειγμα με πιάνουν πόνοι σαν σφακτες ή βάρος πότε πότε. Ανάλογα. Αλλά είμαι πχ ξαπλωμένη δεν έχω θέμα.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια έχετε κι εσείς πονακια χαμηλα.στην κοιλιά?? 

Εγώ έχω κάτι πονακια και τελικά ήταν συσπάσεις και αυτά, πέρα από τη σκληρή κοιλιά.. Ξάπλωσε και ξεκουρασου να δεις αν σταματάνε.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Τουτουνακι μου,  εγω σημερα μονο,  ειχα λιγακι χαμηλα δεξια..  Αλλα τωρα νιωθω καλύτερα..  Αλλα εχω διαβασει απο πολλες κοπελες που εχουν..  Ειναι συνεχομενα ή ανα τακτα διαστήματα;; 

Σήμερα κι εγώ πρώτη φορά αλλά χαμηλά αριστερά! Έρχεται και φεύγει οπότε θέλει! 

Just now, Hope.2019 είπε:

Τουτουνάκι εγώ έχω μόνο αν κουραστώ

 Δηλαδή αν μείνω πολύ ώρα όρθια ή πολυ ώρα σε καρέκλα για παράδειγμα με πιάνουν πόνοι σαν σφακτες ή βάρος πότε πότε. Ανάλογα. Αλλά είμαι πχ ξαπλωμένη δεν έχω θέμα.

Εγώ. Μήπως το παθαίνω γιατί είμαι πολλές ώρες καθηστει στον καναπέ??

Just now, Ρια new mum είπε:

Εγώ έχω κάτι πονακια και τελικά ήταν συσπάσεις και αυτά, πέρα από τη σκληρή κοιλιά.. Ξάπλωσε και ξεκουρασου να δεις αν σταματάνε.. 

Εμ..εγώ ξάπλα είμαι συνέχεια ή κάθομαι στον καναπέ!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Σήμερα κι εγώ πρώτη φορά αλλά χαμηλά αριστερά! Έρχεται και φεύγει οπότε θέλει! 

Εγώ. Μήπως το παθαίνω γιατί είμαι πολλές ώρες καθηστει στον καναπέ??

Εμ..εγώ ξάπλα είμαι συνέχεια ή κάθομαι στον καναπέ!

Έχεις και συσπασεις που σκληραίνει η κοιλιά? Σε έχει βάλει ποτέ ο γιατρός σου σε καρδιοτοκογραφο? 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Έχεις και συσπασεις που σκληραίνει η κοιλιά? Σε έχει βάλει ποτέ ο γιατρός σου σε καρδιοτοκογραφο? 

Ναι μήπως είναι και συσπάσεις.. κι εγώ θα το πω κορίτσια γιατί νοιώθω συχνά εδώ και λίγες μέρες και ένα σφίξιμο που κρατάει δευτερόλεπτα και μετά ηρεμεί. Αλλά το παθαίνω συνήθως όρθια.


kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ρια new mum είπε:

Έχεις και συσπασεις που σκληραίνει η κοιλιά? Σε έχει βάλει ποτέ ο γιατρός σου σε καρδιοτοκογραφο? 

Ναι έχω μπει αλλά είχα πολύ λίγες! Νομίζω ότι πιάνονται επειδή και μετά πονάω!! Αλλά τι να κάνω...που να κάθομαι???


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι έχω μπει αλλά είχα πολύ λίγες! Νομίζω ότι πιάνονται επειδή και μετά πονάω!! Αλλά τι να κάνω...που να κάθομαι???

Πες το στο γιατρό σου καλύτερα, εμένα μου έδωσε χάπια αλλά εύχομαι να μην τα χρειαστείς! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι έχω μπει αλλά είχα πολύ λίγες! Νομίζω ότι πιάνονται επειδή και μετά πονάω!! Αλλά τι να κάνω...που να κάθομαι???

Μήπως να το έλεγες στο γιατρό μη τυχόν και σου δώσει παραπάνω μαγνήσιο. Αλλά όντως μπορεί να είναι από τη στάση σώματος... Προσπάθησε να μη μένεις πολύ ώρα καθιστή ,βάλε μαξιλάρι στη μέση σου και ξάπλωνε κάθε τόσο στον καναπέ..

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Ναι έχω μπει αλλά είχα πολύ λίγες! Νομίζω ότι πιάνονται επειδή και μετά πονάω!! Αλλά τι να κάνω...που να κάθομαι???

Τουτουνακι μου μπορεί να ειναι κ απο τη μητρα που ανοιγει..  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi24 είπε:

Και εγώ τα νιώθω συχνά τελευταία... Όταν ξεκουράζομαι ηρεμούν... εμένα πέτρωμα στην κοιλιά και ελαφρύς πόνους περιόδου 

Αυτό ακριβώς νιώθω και εγώ! Απλά το νιώθω και ας είμαι ξάπλα όλη μέρα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...