Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλημέρα σε όλες! Θα χρειαστώ την βοήθεια από κοπέλες που έχουν προχωρήσει με δωρεά ωαριων στην Θεσσαλονίκη. Χρειάζομαι πληροφορίες (σε προσωπικο μήνυμα αν είναι εύκολο καθώς δεν ξέρω αν επιτρεπεται η δημόσια αναφορά)για γιατρούς και κέντρα καθώς δεν γνωρίζω καθόλου.Επίσης ο γιατρός είναι προτιμότερο να είναι του κέντρου η εξωτερικός συνεργάτης;ευχαριστώ πολύ και ευχομαι σε όλες ότι καλυτερο! 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Sofi8 είπε:

Κοριτσια από εχθές όταν κουνιεται η μικρή μου νιώθω κύματα στην κοιλιά ενώ πριν ήταν απλά σκουντηματακια . ώρα νιώθω ότι πάει πέρα δωθε

Ειναι κ εσάς έτσι οι κλωτσιές;

Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια!!! Εμένα είναι όπως τους έρθει, άλλες φορές κάνουν κύματα άλλες απλά κλωτσανε!!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, dpilo είπε:

@Hope.2019 έτσι υπολογίζεται αλλά πρόσεχε να υπογράψει με την ημερομηνία έναρξης του επιδόματος κυοφορίας και όχι πιο πριν ακόμα κι αν τα συμπληρώσει τα χαρτιά πιο πριν.

Ναι αυτό γιατί δεν θα τα δεχτούν ευτυχώς το διάβασα εδώ..Θα τους πω να βάλουν 22/12.

Just now, Sofi8 είπε:

Κοριτσια από εχθές όταν κουνιεται η μικρή μου νιώθω κύματα στην κοιλιά ενώ πριν ήταν απλά σκουντηματακια . ώρα νιώθω ότι πάει πέρα δωθε

Ειναι κ εσάς έτσι οι κλωτσιές;

Ναι εγώ εδώ και καιρό εκτός από σκουντηγματα πολλές φορές κάνει κύματα η κοιλιά..

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 είπε:

Στο 33 ο αιματοκριτης και με συμπληρωμα..  Θα περιμενα παραπανω λογω χαπιων αλλα γενικα ανέκαθεν ειχα θεμα

Εμένα έχει πέσει στο 28 με συμπληρώματα από την αρχή και άρχισα να ανησυχώ λίγο μήπως δεν φτάνει για το μωράκι μου.. 

Just now, Sofi8 είπε:

Κοριτσια από εχθές όταν κουνιεται η μικρή μου νιώθω κύματα στην κοιλιά ενώ πριν ήταν απλά σκουντηματακια . ώρα νιώθω ότι πάει πέρα δωθε

Ειναι κ εσάς έτσι οι κλωτσιές;

Και εγώ εδώ και μερικές μέρες νιώθω και κύματα, λογικά είναι επειδή μεγαλώνουν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σοφκα7 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

Τιποτα τιποτα ;;;  ουτε απο προικα ουτε κουνια αβγουλακι κλπ;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

24 minutes ago, Paris.33 said:

Ελπίζω να πηρα το σωστο:-P ποσα πακέτα χρειαστηκες;; 

Έλα ντε .. ποιος θυμάται ;; :) 

Πήρα ένα πακέτο τώρα αλλά έχει μόνο 8 μέσα .. λέω να πάρω αλλά 2 και μετά και μερικες επιπλέον μεγάλες σερβιέτες. Εξάλλου αυτά τα ήθελα για το μαιευτήριο μόνο για να είμαι πιο άνετα. Μετά στο σπίτι με σερβιέτες ήμουν οκ. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σοφκα7 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

Από ρουχαλακια κ κουβερτακια μπορείς να δεις στο pat pat. Έχει πολύ καλές τιμές.

Μετά μπορείς να δεις κ στο nef nef 

Τώρα για κούνιες κ καρότσι δεν έχω κοιτάξει ακόμη. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 said:

Κοριτσια από εχθές όταν κουνιεται η μικρή μου νιώθω κύματα στην κοιλιά ενώ πριν ήταν απλά σκουντηματακια . ώρα νιώθω ότι πάει πέρα δωθε

Ειναι κ εσάς έτσι οι κλωτσιές;

Που να δεις την τρικυμία όταν κουνιούνται και τα 2... θαλασσοταραχή μεγάλη χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Έλα ντε .. ποιος θυμάται ;; :) 

Πήρα ένα πακέτο τώρα αλλά έχει μόνο 8 μέσα .. λέω να πάρω αλλά 2 και μετά και μερικες επιπλέον μεγάλες σερβιέτες. Εξάλλου αυτά τα ήθελα για το μαιευτήριο μόνο για να είμαι πιο άνετα. Μετά στο σπίτι με σερβιέτες ήμουν οκ. 

Κ εγω ενα πηρα..  Δεν μπορουν να βγουν κ οι συνοδοι πχ αν χρειαστεί κατι να το αγορασουν κ να το φερουν..  

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Από ρουχαλακια κ κουβερτακια μπορείς να δεις στο pat pat. Έχει πολύ καλές τιμές.

Μετά μπορείς να δεις κ στο nef nef 

Τώρα για κούνιες κ καρότσι δεν έχω κοιτάξει ακόμη. 

Καλησπερα; Εχεις πάρει πετσετες από Nef nef? Είναι καλα ποιοτικά 

Just now, Σοφκα7 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

Ασε ούτε εγω πρόλαβα να παρω από κοντά και έχω αγχωθεί! Και θα ανοίξουν αραγε μετά τις 7 Ιανουαρίου;; Άγνωστο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ρια new mum είπε:

Εμένα έχει πέσει στο 28 με συμπληρώματα από την αρχή και άρχισα να ανησυχώ λίγο μήπως δεν φτάνει για το μωράκι μου.. 

Και εγώ εδώ και μερικές μέρες νιώθω και κύματα, λογικά είναι επειδή μεγαλώνουν.. 

Άντε καλέ,κι εγώ είχα 28-29 σε όλη την εγκυμοσύνη.

Just now, Σοφκα7 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

Σιγά καλέ,εσύ είσαι προς το τέλος Φεβρουαριου?Εγώ έχω ΠΗΤ 9/2 και δεν έχω αγοράσει τίποτα σχεδόν.Απο είδη ένδυσης τίποτα απολύτως.Καροτσι,κούνια κλπ όλα.αυτα πολύ αργότερα.

Έχουμε 3.βδομάδες μπροστά μας συν το Γενάρη και κάποιες και το Φεβρουάριο.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Που να δεις την τρικυμία όταν κουνιούνται και τα 2... θαλασσοταραχή μεγάλη χαχαχα

Πωπω φαντάζομαι...! Πυροβολικό!

Εντω μεταξυ κουνιεται συνέχεια κ λέω τι έχει πάθει; μάλλον θα είναι πολύ δραστήρια από δω κ πέρα

Άσε που όταν πάω να σηκωθω πονάω χαμηλά κ με έχει πιάσει αγωνία... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Paris.33 said:

Κ εγω ενα πηρα..  Δεν μπορουν να βγουν κ οι συνοδοι πχ αν χρειαστεί κατι να το αγορασουν κ να το φερουν..  

Ανάλογα το μαιευτήριο.
Στο Λητω μπορούν αν κ είσαι σίγουρη ότι θα σου φέρει τα σωστά; Ειδικά σε σερβιέτες δε βλέπω να το πετυχαίνει ... χαχαχα :) 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bcd18 είπε:

Καλησπερα; Εχεις πάρει πετσετες από Nef nef? Είναι καλα ποιοτικά 

Ασε ούτε εγω πρόλαβα να παρω από κοντά και έχω αγχωθεί! Και θα ανοίξουν αραγε μετά τις 7 Ιανουαρίου;; Άγνωστο...

Βρεφικες όχι άλλα οι κανονικές είναι πολύ καλές!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 said:

Πωπω φαντάζομαι...! Πυροβολικό!

Εντω μεταξυ κουνιεται συνέχεια κ λέω τι έχει πάθει; μάλλον θα είναι πολύ δραστήρια από δω κ πέρα

Άσε που όταν πάω να σηκωθω πονάω χαμηλά κ με έχει πιάσει αγωνία... 

Αχ τα ίδια κι εγώ .. 

Καταλαβα τις τελευταίες μέρες τεράστια αλλαγή στις κινήσεις. Νομίζω επειδη μεγαλωνουν .. εν τω μεταξύ λένε ότι έχουν στριμωχτεί και δε χωράνε και η δικιά μου ξαναγύρισε τούμπα με το κεφάλι κάτω ... κάναμε έναν υπέρηχο την Τρίτη στο Λητω και την είδαμε .. δεν παίζεται .. μέσα σε 3 εβδομάδες έχει κάνει 2 τούμπες 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...