Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Ένα έβαλα πέμπτης ημέρας.Οντως είναι πολύ νωρίς,απλά ήθελα να δω αν βγει έστω αχνή γραμμή,αλλά τπτ..το early predictor είναι διαφορετικό απο τα άλλα? Αυτό που πήρα δείχνει από την πέμπτη ημέρα συλληψης

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, chris79 είπε:

Αχ τα ίδια κι εγώ .. 

Καταλαβα τις τελευταίες μέρες τεράστια αλλαγή στις κινήσεις. Νομίζω επειδη μεγαλωνουν .. εν τω μεταξύ λένε ότι έχουν στριμωχτεί και δε χωράνε και η δικιά μου ξαναγύρισε τούμπα με το κεφάλι κάτω ... κάναμε έναν υπέρηχο την Τρίτη στο Λητω και την είδαμε .. δεν παίζεται .. μέσα σε 3 εβδομάδες έχει κάνει 2 τούμπες 

 

Θα είναι ζωηρουλα όταν γεννηθεί μάλλον! <3

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, chris79 είπε:

Ανάλογα το μαιευτήριο.
Στο Λητω μπορούν αν κ είσαι σίγουρη ότι θα σου φέρει τα σωστά; Ειδικά σε σερβιέτες δε βλέπω να το πετυχαίνει ... χαχαχα :) 

Κορίτσια εγώ τα βρίσκω στο ίντερνετ και τα στέλνω να είναι σίγουρη ότι θα πάρει το σωστό!:P

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , bcd18 είπε:

Καλησπέρα! Εγω δεν πρόλαβα να  παω από κοντά... υπολογιζα από Δευτέρα ότι θα άνοιγαν αλλά τίποτα... εγω κάνει μια  μεγάλη παραγγελία αλλά μου λείπουν ακόμα διάφορα..  σεντονάκια πετσετες από που παρηγγειλες; 

Πετσέτες μου πήρε η μαμά μου από Γερμανία δεν ασχολήθηκα καθόλου.. Σεντονακια πήρα από koudounistra.gr... Τα έχει οικονομικά και είναι και 100% βαμβακερά.. Θα φανεί όταν έρθουν τι θα είναι χαχαχα 

Με πήραν σήμερα και για τα έπιπλα θα τα έχουμε η αύριο τελικά η την δευτερααα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Άντε καλέ,κι εγώ είχα 28-29 σε όλη την εγκυμοσύνη.

Σιγά καλέ,εσύ είσαι προς το τέλος Φεβρουαριου?Εγώ έχω ΠΗΤ 9/2 και δεν έχω αγοράσει τίποτα σχεδόν.Απο είδη ένδυσης τίποτα απολύτως.Καροτσι,κούνια κλπ όλα.αυτα πολύ αργότερα.

Έχουμε 3.βδομάδες μπροστά μας συν το Γενάρη και κάποιες και το Φεβρουάριο.

13 με 17 Φεβρουαρίου έχω ΠΗΤ όμως στο μήνα μου μπαίνω μέσα Γενάρη για αυτό έχω'αγχωθεί μήπως δεν προλάβω να πάρω έστω'τα βασικά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Σοφκα7 είπε:

Γεια σας κορίτσια!! Τελικά δεν θα ανοίξει το λιανεμπόριο μέχρι τις 7 Ιανουαρίου, :-( κ δεν έχω ψωνίσει τίποτα για τον μπέμπη μου. Έχετε  να προτείνετε  από το ίντερνετ κάτι  φθηνό Κ καλο???? Έστω να πάρω τα βασικά:cry: έχω αγχωθεί πολύ με αυτό το'θέμα!!! Σας Ευχαριστώ!!!

@Σοφκα7 τι χρειάζεσαι για να σου πω από πού έχω ψωνίσει εγώ! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, mommytobe είπε:

Πετσέτες μου πήρε η μαμά μου από Γερμανία δεν ασχολήθηκα καθόλου.. Σεντονακια πήρα από koudounistra.gr... Τα έχει οικονομικά και είναι και 100% βαμβακερά.. Θα φανεί όταν έρθουν τι θα είναι χαχαχα 

Με πήραν σήμερα και για τα έπιπλα θα τα έχουμε η αύριο τελικά η την δευτερααα

Και εγω παρηγγειλα δυο σετ σεντόνια και πετσετες  100% βαμβακερά για δοκιμή αλλά θα δω από κοντα τι ποιότητα θα είναι....  ακόμα δεν τα έχω παραλάβει.. Χρειάζομαι ομως και άλλα...

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Από ρουχαλακια κ κουβερτακια μπορείς να δεις στο pat pat. Έχει πολύ καλές τιμές.

Μετά μπορείς να δεις κ στο nef nef 

Τώρα για κούνιες κ καρότσι δεν έχω κοιτάξει ακόμη. 

Από pat pat περιμένω κι εγώ ρουχαλακια.. η φόρμα τους είναι λίγο πιο φαρδιά θα δεις και στις φωτό. Να ξέρεις επίσης ότι πρέπει να κάνεις παραγγελία κάτω από 40€ για να μην πληρώσεις τελωνείο. Η έδρα είναι κάπου Αγγλία / Ιρλανδία αλλά τα ρούχα έρχονται από Κίνα ξεκάθαρα. Κατέβασα εφαρμογή και μου έδειξε από πού ξεκινούσαν.

Just now, bcd18 είπε:

Σε ευχαριστώ! Για βρεφικές εχεις κάποιο κατάστημα να προτείνεις; 

@bcd18 εξαρτάται πόσα θες να διαθέσεις. Υπάρχουν πετσέτες από τα jumbo μέχρι μαγαζιά που τα κάνουν χειροποίητα. Προσωπικά έχω βρει πολλά στο Instagram. Το ζευγάρι πάει κοντά στα 35-40€. Δεν έχω ψωνίσει ακόμα αλλά με ψήνουν άσχημα.

Just now, mommytobe είπε:

Πετσέτες μου πήρε η μαμά μου από Γερμανία δεν ασχολήθηκα καθόλου.. Σεντονακια πήρα από koudounistra.gr... Τα έχει οικονομικά και είναι και 100% βαμβακερά.. Θα φανεί όταν έρθουν τι θα είναι χαχαχα 

Με πήραν σήμερα και για τα έπιπλα θα τα έχουμε η αύριο τελικά η την δευτερααα

Εγώ σεντονακια βρήκα από skroytz. Tα 2 ήταν nef nef. Βαμβακερά ήταν νορμάλ 10€ / ζευγάρι πανωσεντονο κατωσεντονο για λίκνο. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Σοφκα7 είπε:

 

Κορίτσι μου ξεκινά να παραγγέλνεις γιατί με τις κουριερ υπάρχει τεράστια καθυστέρηση... Από σαιτ έχω να προτείνω motherbaby.gr, mothercare.gr, koudounistra.gr, boutiquebebe.gr, ikea.gr, letoshop.gr....ειναι σελίδες από τις οποίες έχω παραγγείλει και εγώ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, dpilo είπε:

Από pat pat περιμένω κι εγώ ρουχαλακια.. η φόρμα τους είναι λίγο πιο φαρδιά θα δεις και στις φωτό. Να ξέρεις επίσης ότι πρέπει να κάνεις παραγγελία κάτω από 40€ για να μην πληρώσεις τελωνείο. Η έδρα είναι κάπου Αγγλία / Ιρλανδία αλλά τα ρούχα έρχονται από Κίνα ξεκάθαρα. Κατέβασα εφαρμογή και μου έδειξε από πού ξεκινούσαν.

@bcd18 εξαρτάται πόσα θες να διαθέσεις. Υπάρχουν πετσέτες από τα jumbo μέχρι μαγαζιά που τα κάνουν χειροποίητα. Προσωπικά έχω βρει πολλά στο Instagram. Το ζευγάρι πάει κοντά στα 35-40€. Δεν έχω ψωνίσει ακόμα αλλά με ψήνουν άσχημα.

Εγώ σεντονακια βρήκα από skroytz. Tα 2 ήταν nef nef. Βαμβακερά ήταν νορμάλ 10€ / ζευγάρι πανωσεντονο κατωσεντονο για λίκνο. 

Ναι σιγουρα! Οι τιμες είναι διάφορες... να είναι καλα ποιοτικά και μια μέση τιμη!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, dpilo είπε:

Από pat pat περιμένω κι εγώ ρουχαλακια.. η φόρμα τους είναι λίγο πιο φαρδιά θα δεις και στις φωτό. Να ξέρεις επίσης ότι πρέπει να κάνεις παραγγελία κάτω από 40€ για να μην πληρώσεις τελωνείο. Η έδρα είναι κάπου Αγγλία / Ιρλανδία αλλά τα ρούχα έρχονται από Κίνα ξεκάθαρα. Κατέβασα εφαρμογή και μου έδειξε από πού ξεκινούσαν.

@bcd18 εξαρτάται πόσα θες να διαθέσεις. Υπάρχουν πετσέτες από τα jumbo μέχρι μαγαζιά που τα κάνουν χειροποίητα. Προσωπικά έχω βρει πολλά στο Instagram. Το ζευγάρι πάει κοντά στα 35-40€. Δεν έχω ψωνίσει ακόμα αλλά με ψήνουν άσχημα.

Εγώ σεντονακια βρήκα από skroytz. Tα 2 ήταν nef nef. Βαμβακερά ήταν νορμάλ 10€ / ζευγάρι πανωσεντονο κατωσεντονο για λίκνο. 

Πωωω αλήθεια; 55€ είχανε αυτά που παρήγγειλα... 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Paris.33 είπε:

Τιποτα τιποτα ;;;  ουτε απο προικα ουτε κουνια αβγουλακι κλπ;; 

Τίποτα δεν έχουμε πάρει περιμέναμε να τα πάρουμε όλα τώρα στις γιορτές!! Αλλά δυστυχώς ήρθαν όλα ανάποδα!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Ανάλογα το μαιευτήριο.
Στο Λητω μπορούν αν κ είσαι σίγουρη ότι θα σου φέρει τα σωστά; Ειδικά σε σερβιέτες δε βλέπω να το πετυχαίνει ... χαχαχα :) 

Ιασω Θεσσαλίας κανουμε και οι 2 τεστ κ δεν βγαινει ο συνοδος,  εκτος αν πχ θελει να μπει η μαμα μ,  οποτε κανει κ αυτη τεστ κ μενει τις υπόλοιπες μερες.. Καλα μεταξυ μας,  ουτε η μανα μου που πέρασε κλιμακτιριο εδω και 2 3 χρόνια δεν βλέπω να το πετυχαίνει :P

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofi8 είπε:

Από ρουχαλακια κ κουβερτακια μπορείς να δεις στο pat pat. Έχει πολύ καλές τιμές.

Μετά μπορείς να δεις κ στο nef nef 

Τώρα για κούνιες κ καρότσι δεν έχω κοιτάξει ακόμη. 

Σε ευχαριστώ πολύ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...