Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 59 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Αχ τι τέλεια νέα!!!! Μπράβο κορίτσι μου❤️

      Την ανέβασα,αυτό είναι από την Τετάρτη,δλδ μια εβδομάδα από την εμβρυομεταφορά.Εσενα είναι πιο έντονο? Μπορείς να το ανεβάσεις?

      Γιατί δε τη βλέπω??? Πάω στο προφίλ σου αλλά που είναι???? Γιατί το έχουν τόσο δύσκολο με τις φωτογραφίες?

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Papaki@ είπε:

@Efinikolaou Καλημέρα κοριτσάκι μου τώρα διάβασα την περιπέτεια σου! Όλα καλά θα είναι θα δεις! Σου στέλνω δύναμη 

Καλήμερα! Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να είναι όλα καλά..


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια καλημέρα κι εγώ σήμερα δεν ξύπνησα καλά με το καλημέρα να σου ο εμετός.και πόνος χαμηλά στην κοιλιά! Μούδιασαν τα χερια μου και ζαλιζομουν! 

Φοβήθηκα γιατί ήμουν και μόνη στο σπίτι...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια καλημέρα κι εγώ σήμερα δεν ξύπνησα καλά με το καλημέρα να σου ο εμετός.και πόνος χαμηλά στην κοιλιά! Μούδιασαν τα χερια μου και ζαλιζομουν! 

Φοβήθηκα γιατί ήμουν και μόνη στο σπίτι...

Καλημερα κορίτσι,,,

Μην αγώνεσαι οι εμετοί είναι «αναμενόμενοι».. οι ενοχλήσες το ίδιο, μεγαλώνει η μήτρα, μετακινούνται όργανα για να φιλοξενηθούν τα μπεμπεδάκια!!

Δυστυχώς είμαστε «καταδικασμένες» να υποστούμε αυτά τα συμπτώματα για αρκετές εβδομάδες


urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renula είπε:

Καλημερα κορίτσι,,,

Μην αγώνεσαι οι εμετοί είναι «αναμενόμενοι».. οι ενοχλήσες το ίδιο, μεγαλώνει η μήτρα, μετακινούνται όργανα για να φιλοξενηθούν τα μπεμπεδάκια!!

Δυστυχώς είμαστε «καταδικασμένες» να υποστούμε αυτά τα συμπτώματα για αρκετές εβδομάδες

Μα τώρα είμαι σαν να.μη συνεβει πότε τίποτα!! Μέχρι που σου χορεύω αν θες!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έτσι είναι αυτά.., έρχονται κ φεύγουν...

Αστα, έχω φίλη που πέρασε εγκυμοσύνη χωρίς να καταλάβει τπτ.. ούτε εμετοί, ναυτίες, ενοχλήσεις.. χωρίς αγχος με 3-4 υπέρηχους πήγε και γεννησε μετα απο 9 μήνες, λες και πήγε σούπερ-μάρκετ!!!

Νομίζω το μυαλό παίζει μεγάλο ρόλο, εμείς που έχουμε περάσει τόσα, καθόμαστε και «φιλτράρουμε» το κάθε τι και τσιτωνόμαστε!!

  • Μου αρέσει 1

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renula είπε:

Νομίζω έτσι είναι αυτά.., έρχονται κ φεύγουν...

Αστα, έχω φίλη που πέρασε εγκυμοσύνη χωρίς να καταλάβει τπτ.. ούτε εμετοί, ναυτίες, ενοχλήσεις.. χωρίς αγχος με 3-4 υπέρηχους πήγε και γεννησε μετα απο 9 μήνες, λες και πήγε σούπερ-μάρκετ!!!

Νομίζω το μυαλό παίζει μεγάλο ρόλο, εμείς που έχουμε περάσει τόσα, καθόμαστε και «φιλτράρουμε» το κάθε τι και τσιτωνόμαστε!!

Τι να πω κι εγώ...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou είπε:

Καλήμερα! Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να είναι όλα καλά..

Εύχομαι όλα να είναι καλά κοριτσάκι μου! Θα περιμένουμε τα νέα σου με αγωνία. Σου στέλνω όλη μου τη θετική σκέψη ❤️

  • Μου αρέσει 2

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Efinikolaou said:

Καλήμερα! Σε ευχαριστώ πολύ. Ελπίζω να είναι όλα καλά..

Καλημέρα κορίτσι μου ! Κι εγώ τώρα είδα όλα τα μηνύματα. Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα καλά ! Περιμένουμε νέα σου ! 

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια καλημέρα κι εγώ σήμερα δεν ξύπνησα καλά με το καλημέρα να σου ο εμετός.και πόνος χαμηλά στην κοιλιά! Μούδιασαν τα χερια μου και ζαλιζομουν! 

Φοβήθηκα γιατί ήμουν και μόνη στο σπίτι...

Καλημέρα! Και εγώ με τάση για εμετό ξύπνησα σήμερα και σερνόμουνα μέχρι την τουαλέτα. Τώρα είμαι γραφείο και πίνω καφεδάκι ! 
Σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς :) 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου ! Κι εγώ τώρα είδα όλα τα μηνύματα. Ευχομαι μέσα από την καρδιά μου να είναι όλα καλά ! Περιμένουμε νέα σου ! 

Καλημέρα! Και εγώ με τάση για εμετό ξύπνησα σήμερα και σερνόμουνα μέχρι την τουαλέτα. Τώρα είμαι γραφείο και πίνω καφεδάκι ! 
Σου στέλνω αγωνιστικούς χαιρετισμούς :) 

Καλημερα!!! Καλή δουλειά!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε αυτή την υπέροχη ομάδα και από μενα...

Δεν ξέρω αν ανήκω εδώ αλλά πολύ θα το ήθελα γιατί σας ξέρω σχεδόν όλες εδω μέσα από το καφέ.. άσε που σας παρακολουθώ γτ οι πιο πολλές είστε λατρεία.. 

Εγκυουλα λοιπόν κ εγώ.. χθες έκανα τη χοριακη μου και αύριο την επαναληπτική!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημέρα κορίτσια έχω διαβάσει όλο το τόπικ ,μου φάνηκε πολύ χρήσιμο. μακάρι σύντομα να έρθει κ η σειρά μας του μαρτίου δηλαδή.εγώ ακόμα δεν έχω κάνει υπέρηχο! πάω αρχές της άλλης εβδομάδες. εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες σας και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας τον Φεβρουαριο. επειδή είμαι κεγώ Υδροχόος να ξέρετε είστε πολύ τυχερές οι Υδροχόοι είμαστε τα καλύτερα παιδιά!:P

@natassaki2006 πάλι ταυτόχρονα γράψαμε!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα κορίτσια έχω διαβάσει όλο το τόπικ ,μου φάνηκε πολύ χρήσιμο. μακάρι σύντομα να έρθει κ η σειρά μας του μαρτίου δηλαδή.εγώ ακόμα δεν έχω κάνει υπέρηχο! πάω αρχές της άλλης εβδομάδες. εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες σας και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας τον Φεβρουαριο. επειδή είμαι κεγώ Υδροχόος να ξέρετε είστε πολύ τυχερές οι Υδροχόοι είμαστε τα καλύτερα παιδιά!:P

@natassaki2006 πάλι ταυτόχρονα γράψαμε!

Το είδα....!!!τα μεγάλα πνεύματα συναντιούνται !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Καλημέρα σε αυτή την υπέροχη ομάδα και από μενα...

Δεν ξέρω αν ανήκω εδώ αλλά πολύ θα το ήθελα γιατί σας ξέρω σχεδόν όλες εδω μέσα από το καφέ.. άσε που σας παρακολουθώ γτ οι πιο πολλές είστε λατρεία.. 

Εγκυουλα λοιπόν κ εγώ.. χθες έκανα τη χοριακη μου και αύριο την επαναληπτική!!!

Ελπίζω όλα να πάνε καλά!!!

Νατασακι μου καλώς ήρθες στην ομάδα μας!!!! Για διδυμομανουλα σε βλέπω κι εσένα!!! Με το καλό κοπέλα μου!!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Νατασακι μου καλώς ήρθες στην ομάδα μας!!!! Για διδυμομανουλα σε βλέπω κι εσένα!!! Με το καλό κοπέλα μου!!!!!

Αγαπη μου εσυ....!!!!τουτουνακι μου γλυκο...

Τι να πω ότι θέλει ο παντοδύναμος..Αύριο έχω την επαναληπτική...Α ει να δούμε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty είπε:

καλημέρα κορίτσια έχω διαβάσει όλο το τόπικ ,μου φάνηκε πολύ χρήσιμο. μακάρι σύντομα να έρθει κ η σειρά μας του μαρτίου δηλαδή.εγώ ακόμα δεν έχω κάνει υπέρηχο! πάω αρχές της άλλης εβδομάδες. εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες σας και με το καλό να υποδεχθείτε τα μωράκια σας τον Φεβρουαριο. επειδή είμαι κεγώ Υδροχόος να ξέρετε είστε πολύ τυχερές οι Υδροχόοι είμαστε τα καλύτερα παιδιά!:P

@natassaki2006 πάλι ταυτόχρονα γράψαμε!

Καλώς ήρθες !!!! Με τον καλό!!! Παντως κι εμείς τα ψαράκια καλά παιδιά είμαστε οπότε αν τελικά είσαι αρχές Μάρτη μια χαρά θα βγει το μωράκι σου!! Χαχχα

Just now, natassaki2006 είπε:

Αγαπη μου εσυ....!!!!τουτουνακι μου γλυκο...

Τι να πω ότι θέλει ο παντοδύναμος..Αύριο έχω την επαναληπτική...Α ει να δούμε...!!!

Θα ειναι υπερτεραστια είμαι σίγουρη!!!!!!

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...