Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 43 λεπτά , Angot είπε:

      @Blue Velvet τελικά είναι σάκχαρο αυτό που μ πιάνει! το νιώθω πάλι τώρα και μέτρησα πίεση και εχω 10,1 με 6,3 ! φυσιολογική για τα δεδομένα μ

      Και τι σου είπε ο γιατρός? Πρέπει να αλλάξεις κάτι στη διατροφή σου? Φάε κάτι αλμυρό τώρα πάντως για να σου ανέβει λίγο η πίεση

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Balloo είπε:

Μα καλά είναι δυνατόν..? Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την 24η μέρα! Αν πήγαινα στον γιατρό σου θα μου έλεγε ότι το μωρό είναι 10 μέρες μικρότερο!! Ότι δεν έχει την ανάπτυξη που πρέπει. Μήπως δεν κατάλαβε ότι έκανες εμβρυομεταφορά? Μα μου φαίνεται τρελό ρε συ..

Καλε ξέρει ότι έκανε εμβρυομεταφορα στις 8/06 .... εγώ το υπολογίζω ότι είμαι σήμερα 5+6...


5qPop3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, KateV είπε:

καλησπέρα κορίτσια σήμερα εχω αρκετό άγχος  γιατί το απόγευμα έχω το πρώτο μου υπέρηχο .

Κορίτσι μου με το καλό! Όλα.καλα.θα πάνε!!!! Τι θα δείτε σήμερα??? Πόσων βδομάδων είσαι?


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχω μια ερώτηση 

Πηρα μόλις τα αποτελέσματα στο πρώτο πακέτο εξετάσεων που έκανα. Όλα είναι φυσιολογικά αλλά στη γενική ούρων δίπλα στο λεύκωμα έχει 2+ δίπλα ενώ σε όλα τα αλλά γράφει αρνητικό !! 
Να φρικαρω ή όχι ; 
Ραντεβου έχω αύριο με το γιατρό για να μου πει. 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου επειδή είδα ότι λέγατε για κόστος αυχενικής και papp-a... Μου κλείσε ο γιατρός μου για 1-8...αν κάποια κοπέλα είναι από Αθήνα θα την ενδιαφέρει.. Στο Ι.... Είναι 150 ευρώ και στο Ρ...ειναι 90 ευρω όμως έχοντας παραπεμπτικο από το γιατρό.. 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εμένα για την αυχενική μου είπαν 100€ αν θυμάμαι καλά .....

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τους υπερήχους της κύησης τους πληρώνετε; Στο 1ο δεν πληρώσαμε ...σήμερα στον 2ο πληρώσαμε 120€ και μάλιστα στο ταμείο με ρώτησε και πόσα μωράκια έχουμε δει γιατί αλλάζει η τιμή αν είναι δίδυμα ή τρίδυμα. Και στην αυχενική το ίδιο. 


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση 

Πηρα μόλις τα αποτελέσματα στο πρώτο πακέτο εξετάσεων που έκανα. Όλα είναι φυσιολογικά αλλά στη γενική ούρων δίπλα στο λεύκωμα έχει 2+ δίπλα ενώ σε όλα τα αλλά γράφει αρνητικό !! 
Να φρικαρω ή όχι ; 
Ραντεβου έχω αύριο με το γιατρό για να μου πει. 

Εγώ αύριο θα πάω.. Όμως δε νομίζω να είναι κάτι! Όταν κάτι δεν είναι καλό μας το λένε στο μικροβιολογικό.

Just now, @ngelina81 είπε:

Εμένα για την αυχενική μου είπαν 100€ αν θυμάμαι καλά .....

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τους υπερήχους της κύησης τους πληρώνετε; Στο 1ο δεν πληρώσαμε ...σήμερα στον 2ο πληρώσαμε 120€ και μάλιστα στο ταμείο με ρώτησε και πόσα μωράκια έχουμε δει γιατί αλλάζει η τιμή αν είναι δίδυμα ή τρίδυμα. Και στην αυχενική το ίδιο. 

Πολλά δεν είναι?? Εγώ δίνω 20€ σε κάθε υπέρηχο. Για την αυχενική το ξέρω ότι ανεβαίνει η τιμή στις πολύδυμες.


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Εμένα για την αυχενική μου είπαν 100€ αν θυμάμαι καλά .....

Κορίτσια να ρωτήσω κάτι τους υπερήχους της κύησης τους πληρώνετε; Στο 1ο δεν πληρώσαμε ...σήμερα στον 2ο πληρώσαμε 120€ και μάλιστα στο ταμείο με ρώτησε και πόσα μωράκια έχουμε δει γιατί αλλάζει η τιμή αν είναι δίδυμα ή τρίδυμα. Και στην αυχενική το ίδιο. 

Εγω πληρώνω 20 ευρω... Αλλά μας κάνει σίγουρα καλύτερη τιμή γιατί είμαστε και οικογενειακοι φιλοι.. Εσύ 120 ευρω πολλά δεν είναι? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, chris79 είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση 

Πηρα μόλις τα αποτελέσματα στο πρώτο πακέτο εξετάσεων που έκανα. Όλα είναι φυσιολογικά αλλά στη γενική ούρων δίπλα στο λεύκωμα έχει 2+ δίπλα ενώ σε όλα τα αλλά γράφει αρνητικό !! 
Να φρικαρω ή όχι ; 
Ραντεβου έχω αύριο με το γιατρό για να μου πει. 

Λογικά θα σου ζητήσει ουρά 24ωρου... Ίσως σου ζητήσει να μετράς πίεση, σε βάλει σε ειδική δίαιτα... Νομίζω είναι πολύ νωρίς για σκέφτεσαι αρνητικά... Εύχομαι να μην είναι τίποτα κορίτσι μου... 

  • Ευχαριστώ 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Balloo είπε:

Εγώ αύριο θα πάω.. Όμως δε νομίζω να είναι κάτι! Όταν κάτι δεν είναι καλό μας το λένε στο μικροβιολογικό.

Μαζί θα πάμε αύριο φίλη μου... Πηρα και ωραιότατο ουροσυλλεκτη έτοιμη είμαι χαχαχα

Just now, chris79 είπε:

Κορίτσια έχω μια ερώτηση 

Πηρα μόλις τα αποτελέσματα στο πρώτο πακέτο εξετάσεων που έκανα. Όλα είναι φυσιολογικά αλλά στη γενική ούρων δίπλα στο λεύκωμα έχει 2+ δίπλα ενώ σε όλα τα αλλά γράφει αρνητικό !! 
Να φρικαρω ή όχι ; 
Ραντεβου έχω αύριο με το γιατρό για να μου πει. 

Και γω συμφωνώ με την @Balloo.. Αν είναι κάτι άσχημο σε ενημερώνουν από το μικροβιολογικό. Σου είπαν κάτι? 


Ecjtp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Katzei1982 είπε:

Μαζί θα πάμε αύριο φίλη μου... Πηρα και ωραιότατο ουροσυλλεκτη έτοιμη είμαι χαχαχα

Κι εγώ πήρα! Ετοιμοπόλεμες χαχαχαχα! Άσε πάλι το ζάχαρο σκέφτομαι.. έφαγα πολύ καρπούζι ρε γ..ο. Είμαι προετοιμασμένη για το αποτέλεσμα

  • Χαχα 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...