Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Ναι εκανα νωριτερα 6 μέρες γιατι ειχα έντονα συμπτώματα και σήκωνα και τον μικρό συνεχεια και μου έδειξε ένα μεγάλο ++++ το απόγευμα θα ξερω τα αποτελέσματα χοριακης

Με το καλό κορίτσι μου!!!! Να δεις μια τεράστια χοριακη!!!! Άντε να μεγαλώσει κι άλλο η ομάδα!!!!

  • Μου αρέσει 1

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ani!! είπε:

Ναι εκανα νωριτερα 6 μέρες γιατι ειχα έντονα συμπτώματα και σήκωνα και τον μικρό συνεχεια και μου έδειξε ένα μεγάλο ++++ το απόγευμα θα ξερω τα αποτελέσματα χοριακης

Αχ τι καλά 

Αλήθεια χαίρομαι πάρα πολύ 

Σου εύχομαι και η χοριακη σου να είναι άψογη 

Έκανα κ εγώ 

Χοριακη θα δείξει τ απόγευμα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Κι εμείς κάναμε τον 2ο υπέρηχο σήμερα κι όλα καλά. Το μικρουλακι μας είναι 1,5 cm και η καρδούλα του χτύπαγε σαν τρελή 151 παλμούς... Και μαζί της χτύπαγαν και οι δικές μας ακόμα πιο τρελά!!!!! Σε 2 εβδομάδες πάλι.... 

Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι κορίτσια μου και να έχουμε καλές εγκυμοσύνες και καλές γέννες!!!! 

Αχ τι υπέροχα νέα!!! Μπράβοοοο!! Όσο για τον υπολογισμό, εντάξει, όπως λέει και η φίλη chris, δύο μέρες δεν κάνουν διαφορά!

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Stavroula25 είπε:

Καλημέρα κορίτσια και από εμένα!!! Και εγώ πρώτα ο Θεός μανούλα θα γίνω το Φεβρουάριο για 2η φορά με διαφορά 10 χρόνων βέβαια τόσο θα είναι η πριγκίπισσα μου τότε... Εχψ πολύ άγχος... Έκανα 20/6 έμβρυομεταφορα βσε μια βλαστοκυστη 6 ημερών!! Αύριο η χοριακη και σήμερα ψυχολογία χάλια!!! Αχ αυτή η αναμονή!! 

Μην αγχώνεσαι.... Όλα καλά θα πάνε!!!! Μακάρι να δεις μια τεράστια χοριακη αυριο!!!! 

Just now, Balloo είπε:

Αχ τι υπέροχα νέα!!! Μπράβοοοο!! Όσο για τον υπολογισμό, εντάξει, όπως λέει και η φίλη chris, δύο μέρες δεν κάνουν διαφορά!

Ευχαριστώ πολύ Βalloo μου!!!! Ήμουν λίγο αγχωμενη για σήμερα για είχα δει λίγο αίμα τις προηγούμενες μέρες αλλά όλα οκ!!! Εννοείται ότι 2 μέρες δεν κάνουν διαφορά αλλά απορώ γιατί το μετράνε διαφορετικά, υποτίθεται ότι αυτά είναι λίγο-πολυ στάνταρ...

  • Μου αρέσει 2

1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Ani!! @Ellidr @Stavroula25 κορίτσια μου πολύ πολύ καλή επιτυχία με 3ψηφιες χοριακές!! Θα περιμένουμε τα νέα σας!

Just now, @ngelina81 είπε:

Ευχαριστώ πολύ Βalloo μου!!!! Ήμουν λίγο αγχωμενη για σήμερα για είχα δει λίγο αίμα τις προηγούμενες μέρες αλλά όλα οκ!!! Εννοείται ότι 2 μέρες δεν κάνουν διαφορά αλλά απορώ γιατί το μετράνε διαφορετικά, υποτίθεται ότι αυτά είναι λίγο-πολυ στάνταρ...

Έλα μου ντε, ποιος τους ξέρει.. Υποτίθεται ότι αφαιρούν 14 μέρες γιατί σε εναν τυπικό κύκλο (28ημερών) η σύλληψη γίνεται τη 14η μέρα. Τέσπα, ασ'τα αυτά τώρα, σήμερα είναι ημέρα χαράς και χαλάρωσης ❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα καλά είναι δυνατόν..? Εγώ έκανα εμβρυομεταφορά την 24η μέρα! Αν πήγαινα στον γιατρό σου θα μου έλεγε ότι το μωρό είναι 10 μέρες μικρότερο!! Ότι δεν έχει την ανάπτυξη που πρέπει. Μήπως δεν κατάλαβε ότι έκανες εμβρυομεταφορά? Μα μου φαίνεται τρελό ρε συ..

  • Μου αρέσει 1

MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ τι καλά 

Αλήθεια χαίρομαι πάρα πολύ 

Σου εύχομαι και η χοριακη σου να είναι άψογη 

Έκανα κ εγώ 

Χοριακη θα δείξει τ απόγευμα

Τι ωραια! Άντε καλα αποτελέσματα και στις 2 μας!!

Just now, Balloo είπε:

@Ani!! @Ellidr @Stavroula25 κορίτσια μου πολύ πολύ καλή επιτυχία με 3ψηφιες χοριακές!! Θα περιμένουμε τα νέα σας!

Έλα μου ντε, ποιος τους ξέρει.. Υποτίθεται ότι αφαιρούν 14 μέρες γιατί σε εναν τυπικό κύκλο (28ημερών) η σύλληψη γίνεται τη 14η μέρα. Τέσπα, ασ'τα αυτά τώρα, σήμερα είναι ημέρα χαράς και χαλάρωσης ❤️

Σε ευχαριστούμε! Δεν θα πάρω καθολου θεση στο θέμα γιατί έχω καθόλου γνωσεις.. Ότι καλύτερο παρολα αυτα ευχομαι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, KateV είπε:

καλησπέρα κορίτσια σήμερα εχω αρκετό άγχος  γιατί το απόγευμα έχω το πρώτο μου υπέρηχο .

Μην έχεις καθόλου! Όλα θα είναι τέλεια και το μόνο σίγουρο είναι ότι θα συγκινηθείς! Καλή επιτυχία! Περιμένουμε νέα


KerXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, KateV είπε:

καλησπέρα κορίτσια σήμερα εχω αρκετό άγχος  γιατί το απόγευμα έχω το πρώτο μου υπέρηχο .

Με το καλό κορίτσι μου!!! Να δεις το νινακι σου!!! Περιμένουμε τα νέα σου...!!!


1jUcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, @ngelina81 είπε:

Κι εμείς κάναμε τον 2ο υπέρηχο σήμερα κι όλα καλά. Το μικρουλακι μας είναι 1,5 cm και η καρδούλα του χτύπαγε σαν τρελή 151 παλμούς... Και μαζί της χτύπαγαν και οι δικές μας ακόμα πιο τρελά!!!!! Σε 2 εβδομάδες πάλι.... 

Μακάρι να συνεχίσουμε έτσι κορίτσια μου και να έχουμε καλές εγκυμοσύνες και καλές γέννες!!!! 

Μπραβοοοοο!Πραγματικα υπεροχο συναισθημα.Σε 2 βδομαδες παλι υπερηχο κι εγω.Εκλεισα και ραντεβου για αυχενική στις 28/7.Κοριτσια τι τιμη σας ειπαν?Εμένα 130 μαζι με τις αιματολογικές.Καλά είναι νομίζω ε?

Τωρα σιγα σιγα το συνειδητοποιουμε με τον αντρα μου...:x

  • Μου αρέσει 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Joka είπε:

Μπραβοοοοο!Πραγματικα υπεροχο συναισθημα.Σε 2 βδομαδες παλι υπερηχο κι εγω.Εκλεισα και ραντεβου για αυχενική στις 28/7.Κοριτσια τι τιμη σας ειπαν?Εμένα 130.Καλά είναι νομίζω ε?

Τωρα σιγα σιγα το συνειδητοποιουμε με τον αντρα μου...:x

130€ είναι μια χαρά! Εμένα μου είπαν γύρω στα 180€ μαζί με το PAPP-A. Κάθε φορά θα νιώθουμε και καλύτερα :)


MU8lp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...