Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • κορίτσια το επίδομα γεννάς τα 2400 πάνε με εισοδηματικά κριτήρια; πχ εγώ κάνω χωριστή δήλωση από τον άντρα μ! εχω χαμηλό εισόδημα! εκείνος αντίθετα έχει πχ πάνω από 100000 ! το δικαιούμαι; πήρα το 1555 μου είπαν είναι ανεξάρτητο εισοδήματος αλλά νομίζω κάνουν λάθος γιατί εγώ διαβάζω αλλά στο ίντερνετ και ότι είναι μέχρι οικογενειακό εισόδημα 40000! με μπέρδεψαν 

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

Just now, Ani!! είπε:

Κοριτσια καλημέρα! Έτρεχα από το πρωί στο ΙΚΑ και για μιανκολπικη εξέταση και είμαι πτώμα..  ξεμπέρδεψα ομως με ολα!

Και επίσης θα ήθελα να ευχαριστήσω την κοπέλα που μου είπε να παραγγείλω από το Λητώ το κάθισμα της μπεμπας..και ήταν πιο φτηνό μα κυριως ήρθε σε 3 μέρες! Απίστευτο!

Επίσης,έκανα απο εκεί κι αλλη παραγγελία 4 μέρες πριν και ήρθε σήμερα!!!

Με γεια!

Εμείς το τοποθέτησαμε και στο αμαξι.

Ελπίζω να μας ικανοποιησει το καθισματακι.

Καρότσι αγόρασες?Κάποιο.να κουμπωνει πάνω?Εγώ ακόμα.δεν έχω καταλήξει.

Πάντως αξίζει τώρα με τις εκπτώσεις.Αγορασα τα περισσότερα σε πολύ καλές τιμες.Ρουχαλακια κλπ.

Χαιρομαι που περίμενα ως τώρα!

Καθισματακι,καρότσια και βρεφικα επιπλα επισης είναι σε πολύ καλες τιμες τωρα.


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Joka είπε:

Επίσης,έκανα απο εκεί κι αλλη παραγγελία 4 μέρες πριν και ήρθε σήμερα!!!

Με γεια!

Εμείς το τοποθέτησαμε και στο αμαξι.

Ελπίζω να μας ικανοποιησει το καθισματακι.

Καρότσι αγόρασες?Κάποιο.να κουμπωνει πάνω?Εγώ ακόμα.δεν έχω καταλήξει.

Πάντως αξίζει τώρα με τις εκπτώσεις.Αγορασα τα περισσότερα σε πολύ καλές τιμες.Ρουχαλακια κλπ.

Χαιρομαι που περίμενα ως τώρα!

Καθισματακι,καρότσια και βρεφικα επιπλα επισης είναι σε πολύ καλες τιμες τωρα.

Ευχαριστούμε! Όχι δεν κάνω κάποια άλλη αγορά εχω κ καρότσι απο το γιο μου

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ξέρετε για το Mothercare αν έχουν σύντομη αποστολή; Βέβαια λένε πάλι ότι μάλλον θα ανοίξει το το click away. Βασικά εγώ λίγα ρουχαλακια ακόμα ίσως χρειαστώ για αυτό ρωτάω.

  • Μου αρέσει 1

kJQgp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Κορίτσια ξέρετε για το Mothercare αν έχουν σύντομη αποστολή; Βέβαια λένε πάλι ότι μάλλον θα ανοίξει το το click away. Βασικά εγώ λίγα ρουχαλακια ακόμα ίσως χρειαστώ για αυτό ρωτάω.

Δεν γνωρίζω..πάντως αυτο το διάστημα εχουν χαλαρώσει λιγο τα κουριερ και γενικά έρχονται πιο γρήγορα παραγγελιες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Hope.2019 είπε:

Κορίτσια ξέρετε για το Mothercare αν έχουν σύντομη αποστολή; Βέβαια λένε πάλι ότι μάλλον θα ανοίξει το το click away. Βασικά εγώ λίγα ρουχαλακια ακόμα ίσως χρειαστώ για αυτό ρωτάω.

Καλημέρα! Παρηγγειλα την Τρίτη και ήρθαν σήμερα! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ισχύει έρχονται πιο γρήγορα τώρα τα πράγματα.. Ευτυχώς! Από Δευτέρα θα έχει και click away και click in shop όπου μπορείς και να δοκιμάσεις κ να μπεις μέσα στο μαγαζί να δεις κ να επιλέξεις! Σήμερα αγόρασα κ δύο πακέτα πάνες από διαφορετικές μάρκες να δω αν θα την πειράξει κάποιο να παραγγείλω ποσότητα από το άλλο. Νομίζω είμαι έτοιμη! Μόνο οι φορές που έχω δει στον ύπνο μου ότι γεννάω με κάθε πιθανό τρόπο με έχουν προετοιμάσει!! :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

με μια εξαίρεση ,μην παραγγέλνετε από αγγλιά τώρα τίποτα. ο μακρόν έχει κλείσει σύνορα νομίζω. εμένα το πατ πατ με ειδοποίησε οτι λόγω κόβιντ θα αργήσουν πολύ.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

με μια εξαίρεση ,μην παραγγέλνετε από αγγλιά τώρα τίποτα. ο μακρόν έχει κλείσει σύνορα νομίζω. εμένα το πατ πατ με ειδοποίησε οτι λόγω κόβιντ θα αργήσουν πολύ.

Ναι αυτο ισχύει για όλες τις Αγγλικές εταιρείες,όπως και για Marks&Spencer και άλλες..

Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και 2η και τώρα είναι στον τοπικό κούριερ μου γράφει.. 


hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

με μια εξαίρεση ,μην παραγγέλνετε από αγγλιά τώρα τίποτα. ο μακρόν έχει κλείσει σύνορα νομίζω. εμένα το πατ πατ με ειδοποίησε οτι λόγω κόβιντ θα αργήσουν πολύ.

Το pat pat έρχεται από Κίνα. Εγώ παρήγγειλα στις 10/12 κι ακόμα να έρθει. Όντως λέει ότι θα αργήσουν λόγω έλλειψης προσωπικού

Link to comment
Share on other sites

Όντως του pat pat αργούν πολύ. Εγώ είχα παραγγείλει την μαύρη Παρασκευή και μου ήρθαν προχθές .κατα τα αλλά έκανα μια παραγγελία την Δευτέρα από φαρμακείο κ μου ήρθε εχθές , άρα κ εγώ πιστεύω χαλάρωσαν αρκετά οι μεταφορικές .από αγορές πλέον μου μένουν μόνο πάνες και επιθέματα . Όποτε είμαστε καλά ! 


S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 53 λεπτά , Sofi8 είπε:

Το pat pat έρχεται από Κίνα. Εγώ παρήγγειλα στις 10/12 κι ακόμα να έρθει. Όντως λέει ότι θα αργήσουν λόγω έλλειψης προσωπικού

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρεις από που θα σου ρθει!


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mighty86 είπε:

Καλά η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρεις από που θα σου ρθει!

Εμένα Κίνα έγραφε στην αναζήτηση του πακέτου. Τώρα δεν ξέρω ανά έρχονται κ από αλλού... Πάντως έχει τόσα πολλά και ωραία ρουχαλακια :)

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Joka είπε:

Ναι αυτο ισχύει για όλες τις Αγγλικές εταιρείες,όπως και για Marks&Spencer και άλλες..

Ευτυχώς εγώ πρόλαβα και 2η και τώρα είναι στον τοπικό κούριερ μου γράφει.. 

Πραγματι απο 21 Δεκεμβρίου στις 18 Ιανουαρίου λεει επιτέλους θα τα στείλουν

Άσχετο doppler έχετε κάνει ολες; είμαι η τελευταία;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Πραγματι απο 21 Δεκεμβρίου στις 18 Ιανουαρίου λεει επιτέλους θα τα στείλουν

Άσχετο doppler έχετε κάνει ολες; είμαι η τελευταία;

Εμένα είναι Ελλάδα εδώ κ καιρό δέμα από M&S κ μάλιστα στην πόλη μου κ βρίσκεται στο κατάστημα.μια λένε ότι θα το παραλάβω με κούριερ κ μια ότι θα περιμένω να ανοίξουν τα καταστήματα.κ μια μου στέλνουν μέιλ να επιβεβαιώσω την διεύθυνση μου αλλιώς θα το στείλουν πίσω.


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ani!! είπε:

Πραγματι απο 21 Δεκεμβρίου στις 18 Ιανουαρίου λεει επιτέλους θα τα στείλουν

Άσχετο doppler έχετε κάνει ολες; είμαι η τελευταία;

Aπο 11/12 έχω παραγγείλει εγώ κι ακόμα περιμένω άρα δε νομίζω...

  • Μπερδεμένη/-ος 1

hKYcp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...