Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

ΜΟΜS FEBRUARY 2021 :)


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Hope.2019 είπε:

Βρε κορίτσια έχω λίγο φτέρνισμα σήμερα και χθες αλλά και βαρύ κεφάλι λίγο. Έβαλα θερμόμετρο 37.1 τώρα. Δεν έχω βγει έξω μόνο γιατρό πήγα την Τετάρτη. Λέτε να είναι από τις ενέσεις  κορτιζόνης που έκανα χθες και προχθές που ρίχνει το ανοσοποιητικό; Θα δω και αύριο ελπίζω να είμαι καλά , φοβάμαι τώρα που σε λίγο γεννάω μην κόλλησα κορονοϊό. Δεν έχω τίποτα άλλο ούτε βήχα, λαιμό , δύσπνοια και λοιπά. Αν αύριο συνεχίσει να έχω δέκατα θα καλέσω τον γιατρό να ρωτήσω 

Μια από τα ίδια κ εγώ! Ξεκουράσου κ ενυδατωσου καλά κ αν εξακολουθούν τα συμπτώματα κάνε ένα rapid να μην έχεις το άγχος πιο πολύ.. Εμένα σε δύο μέρες υποχώρησε το συνάχι και ο πονοκέφαλος, πυρετό δεν είχα.


Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κορίτσια και από εμένα! Εφτιαξα επιτελους την βαλίτσα οπως και όλα τα μωρουδιακα στην συρταριερα μας.. παράλληλα χωρίστηκαν τα 4 συρταρια απο 2 σε κάθε παιδί γιατι δεν εχω χώρο.. χαμουλης! Φυσικα πονάνε τα πάντα όλα μου τώρα.. ψήνουμε σουβλάκια και ελπίζω να δουμε οικογενειακως ολοι Νεμο μετα..ώσες τα δώσατε όλα σαν εμένα ξεκουρασηηηηηη

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ani!! είπε:

Γεια σας κορίτσια και από εμένα! Εφτιαξα επιτελους την βαλίτσα οπως και όλα τα μωρουδιακα στην συρταριερα μας.. παράλληλα χωρίστηκαν τα 4 συρταρια απο 2 σε κάθε παιδί γιατι δεν εχω χώρο.. χαμουλης! Φυσικα πονάνε τα πάντα όλα μου τώρα.. ψήνουμε σουβλάκια και ελπίζω να δουμε οικογενειακως ολοι Νεμο μετα..ώσες τα δώσατε όλα σαν εμένα ξεκουρασηηηηηη

Συμπάσχω!! Φτιάξαμε κ εμείς αλλαξιερα σήμερα κ κάτι ρούχα αν και δεν ξέρω βρε κορίτσια νομίζω ότι εχω μαζέψει πάρα πολλά μου έχουν δώσει κ πολλά δεν ξέρω που να τα βάλω!!! Και επειδή δεν μου έφταναν όλα αυτά έβαλα μπροστά να κάνω κ ενα μουσακά για αύριο!!

3 ώρες πρίν, Katerina 11 είπε:

Μια από τα ίδια κ εγώ! Ξεκουράσου κ ενυδατωσου καλά κ αν εξακολουθούν τα συμπτώματα κάνε ένα rapid να μην έχεις το άγχος πιο πολύ.. Εμένα σε δύο μέρες υποχώρησε το συνάχι και ο πονοκέφαλος, πυρετό δεν είχα.

Αυτό θα σου πρότεινα κ εγώ @Hope.2019 για να σου φύγει το άγχος αν μέχρι Δευτέρα δεν σου εχει περάσει κάνε ένα rapid, εξάλλου πλέον είναι αρκετά οικονομικά, βρίσκεις κ με 20 ευρώ και παίρνεις και γρήγορα τα αποτελέσματα. 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Mari@nna είπε:

Συμπάσχω!! Φτιάξαμε κ εμείς αλλαξιερα σήμερα κ κάτι ρούχα αν και δεν ξέρω βρε κορίτσια νομίζω ότι εχω μαζέψει πάρα πολλά μου έχουν δώσει κ πολλά δεν ξέρω που να τα βάλω!!! Και επειδή δεν μου έφταναν όλα αυτά έβαλα μπροστά να κάνω κ ενα μουσακά για αύριο!!

Αυτό θα σου πρότεινα κ εγώ @Hope.2019 για να σιυ φύγει το άγχος αν μέχρι Δευτέρα δεν σου εχει περάσει κάνε ένα rapid εξάλλου πλέον είναι αρκετά οικονομικά βρίσκεις κ με 20 ευρώ, και παίρνεις κ γρήγορα τα αποτελέσματα. 

Ακριβως το ίδιο.. σαν να εισαι σπίτι μου.. εγω έβαλα τα 0_1 μηνών στη συρταριερα και τα άλλα στον αποθηκευτικό κατω απο το κρεβάτι...μα είναι όντως τόσο τόσα πολλά.. από την άλλη θυμάμαι πως ειδικά τα φανελακια τα άλλαζα παρα πολυ συχνά κ στο γιο μου τοτε..κ επειδή θέλουν κ σίδερο οπωσδήποτε δεν προλαβαινα να έχω πάντα απόθεμα.. παρόλα αυτά αφού μας τα εδωσν παλι καλα να λέμε! Καλημέρα σας!!

Για τον μουσακα δεν το σχολιάζω..όπως κ με εμένα με τα σουβλάκια..αφού δεν γεννησα χθες ολα καλα..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!!!! Καλή ανάρρωση!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σου ζήσουν, να είναι καλοτυχα!! Πόσα κιλακια γεννήθηκαν? Τα πήρες αγκαλίτσα? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σας ζήσουν!!! Γερα και τυχερά να είναι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Συγχαρητήρια!! Πες μας όταν μπορείς λεπτομέρειες! Να τα χαίρεσαι να είναι πάντα γερά και ευτυχισμένα! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Μα ήμουν σίγουρη ότι θυμόμουν πως έχουμε γεννητουρια!!! Κορίτσι μου να σας ζήσουν τα αγγελουδακια σας!! Κ το καλύτερο ότι είστε όλοι καλά!! Όταν έχεις το κουράγιο πες μας για την εμπειρία σου, πως είσαι από πόνο κλπ για να παίρνουμε κουράγιο κ οι υπόλοιπες!!

  • Μου αρέσει 1

Efh1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σου ζήσουν! Γερά κ δυνατά να είναι!Περιμένουμε να μας πει λεπτομέρειες όταν θα είσαι ευκαιρη. 

  • Ευχαριστώ 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σας ζήσουν, πάντα υγιής και τυχερά!

  • Ευχαριστώ 1

OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nini- είπε:

Κορίτσια μου και εγώ χθές γέννησα τα δίδυμακια μου με ΚΤ στις 37+2 !!! Ήταν η πιο όμορφη επέμβαση της ζωής μου!! Όλα πήγαν καλά δόξα το Θεό !! Με το καλό και επόμενες να ζήσουν το θαύμα ❤️

Να σου ζησουν κοπελα μου!!!!! Να τα καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!! Καλη αναρρωση και σε σενα!!!! Αντε κοριτσια μια μια να παιρνουμε σειρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Nini- να σου ζήσουν και να τα καμαρώνεις !!!! 
 

 

  1. @Τουτουνι ΠΗΤ :22-29/01 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτήριο : Μητέρα. Γεννήσαμε !!! Πάλι βιαστικά μωράκια !!! 5/01/2021 
  2. @demi Lou  γεννήσαμε !!! 12/01 
  3. @niniδιδυμάκια , γεννήσαμε !!!! 16/01 
  4. @Katerina 11 ΠΗΤ 4/2 , κοριτσάκι , μαιευτήριο: Έλενα 
  5. @Mari@nna ΠΗΤ :5/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο :ιδιωτική κλινική επαρχίας
  6. @Renaki80 ΠΗΤ :6/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Μητέρα 
  7. @pharmacy ΠΗΤ : 6/2 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό
  8. @Joka ΠΗΤ :9/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : μάλλον Λητώ 
  9. @Νινι2019 ΠΗΤ : 9/2 ,κοριτσάκι , Γερμανία
  10. @Paris.33 ΠΗΤ :10/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  11. @chris79 ΠΗΤ:11/2 ,διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ) , Μαιευτήριο : Λητώ Γεννήσαμε !!! βιαστικά μωράκια !!!! 25/12/2020 
  12. @Andri23 ΠΗΤ : 11/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ιασώ
  13. @Georgia Jo ΠΗΤ :11-16/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο: Μητέρα 
  14. papaki@ ΠΗΤ :13/2, διδυμάκια (κοριτσάκια ), Μαιευτηριο : Ιπποκράτειο  
  15. Σοφκα7 ΠΗΤ 13-17/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό 
  16. @Mariachi ΠΗΤ :14/2, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Διαβαλκανικό 
  17. @Hope.2019 ΠΗΤ :16/2 , αγοράκι , Μαιευτήριο : Ρέα
  18.   @Sofi8 ΠΗΤ 17/2 , κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Αρεταίειο 
  19. @mommytobe ΠΗΤ :18/2, αγοράκι
  20. @efinikolaou  ΠΗΤ :24/2 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι ), Μαιευτηριο : Ιασώ
  21. @kateV ΠΗΤ: 26/2 , κοριτσάκι , Μαιευτηριο : Διαβαλκανικό
  22. @ Ρια new mum ΠΗΤ :27/2 , αγοράκι, μαιευτήριο : Γενεσις 
  23. @ladybag  20 ΠΗΤ:27/2, αγοράκι, Μαιευτηριο : Ιασώ 
  24. @renula ΠΗΤ : 27/2, Μαιευτηριο : Μητέρα 
  25. @Vasiliki10 ΠΗΤ : 1/3, κοριτσάκι , Μαιευτήριο : Ιασώ 
  26. @BettySt ΠΗΤ :2/3 ,κοριτσάκι , Μαιευτήριο : δημόσιο νος. Κρήτης
  27. @Nephele78 , ΠΗΤ : 5/3 , διδυμάκια (αγοράκι και κοριτσάκι )
  28. @Ani!! ΠΗΤ :14/3 , κοριτσάκι ,Μαιευτήριο : Έλενα
  29. @Geonutr-mama ΠΗΤ : , αγοράκι , Μαιευτήριο : Σπιτι 

  

 Με το καλό να υποδεχτούμε όλες τα θαυματακια μας !!! 

  • Μου αρέσει 4

S4bRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...