Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 2

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μου τι κάνετε; 1η μερα καραντίνας σήμερα κ την έχουμε βγάλει σπίτι κάνοντας δουλειά κ παίζοντας ατελείωτα με τον μικρό. Το απόγευμα θα πάμε μια βόλτα με τα πόδια, να κάνει κ ο μικρός ποδήλατο. 

Πήγα γιατρό την Πέμπτη, όλα καλά σε γενικές γραμμες! Μου είπε να προσέχω λίγο με αμυλα, ζάχαρη κλπ, μιας κ πήρα 5 πόντους αυτό το μήνα στην κοιλιά και 2,5 κιλα! Επίσης η crp μου βγήκε τσιμπημένη, που δείχνει ενδεχόμενη φλεγμονή κ θα την επαναλάβω σε 15 μέρες να δουμε, γιατί ούτε ίωση πέρασα, ούτε το δόντι μου είχα, όλα μια χαρά γενικώς. Ο μικρούλης κινείται συνέχεια κ μου φτιάχνει τη διάθεση ο γλυκός μου. Ανυπομονώ να τον δω στη Β επιπέδου που τελικά μου την έκλεισε για 24 του μήνα! 23 εβδ θα μαι. 

Την ρώτησα γιατί τόσο αργά και μου είπε, γιατί είναι ο πιο σημαντικός υπέρηχος της καρδιάς κ τότε ολοκληρώνεται ο σχηματισμός της. 

Σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά. Να χετε θετική σκέψη και να βλέπετε αυτήν την πλευρά των πραγμάτων. Απολαύστε χουζούρι, αγκαλίτσες, ζεστά ροφήματα και ο, τι άλλο σας κάνει να νιώθετε όμορφα! 

BTW ρώτησα για ροφήματα κ μου είπε επιτρέπεται κ το χαμομήλι 1 τη μέρα κ το τσάι του βουνού καθημερινά και 3 φορές τη βδομάδα πράσινο τσάι και πιο αραιά κακαο, καφέ, μαύρο τσαι. Μου πε κ για άλλα, αλλά συγκράτησα αυτά που μ ενδιέφεραν! 

Όσο για τα λικνα... Εμείς έχουμε το next to me της chicco, απ ότι καταλαβαίνω στο ίδιο στυλ είναι όλα. Εμένα με βοήθησε απεριόριστα στο θηλασμό.

@MarevaΜαρεβακι δεν πρόλαβα να σου σχολιάσω την προηγούμενη φορά το μήνυμα σου, με συγκίνησες πραγματικά. Μ αυτόν τον τρόπο προσπαθώ να σκέφτομαι πάντα. Κ βρίσκω πολύ μεγάλη σοφία στα λόγια σου. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vivi.nik. είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; 1η μερα καραντίνας σήμερα κ την έχουμε βγάλει σπίτι κάνοντας δουλειά κ παίζοντας ατελείωτα με τον μικρό. Το απόγευμα θα πάμε μια βόλτα με τα πόδια, να κάνει κ ο μικρός ποδήλατο. 

Πήγα γιατρό την Πέμπτη, όλα καλά σε γενικές γραμμες! Μου είπε να προσέχω λίγο με αμυλα, ζάχαρη κλπ, μιας κ πήρα 5 πόντους αυτό το μήνα στην κοιλιά και 2,5 κιλα! Επίσης η crp μου βγήκε τσιμπημένη, που δείχνει ενδεχόμενη φλεγμονή κ θα την επαναλάβω σε 15 μέρες να δουμε, γιατί ούτε ίωση πέρασα, ούτε το δόντι μου είχα, όλα μια χαρά γενικώς. Ο μικρούλης κινείται συνέχεια κ μου φτιάχνει τη διάθεση ο γλυκός μου. Ανυπομονώ να τον δω στη Β επιπέδου που τελικά μου την έκλεισε για 24 του μήνα! 23 εβδ θα μαι. 

Την ρώτησα γιατί τόσο αργά και μου είπε, γιατί είναι ο πιο σημαντικός υπέρηχος της καρδιάς κ τότε ολοκληρώνεται ο σχηματισμός της. 

Σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά. Να χετε θετική σκέψη και να βλέπετε αυτήν την πλευρά των πραγμάτων. Απολαύστε χουζούρι, αγκαλίτσες, ζεστά ροφήματα και ο, τι άλλο σας κάνει να νιώθετε όμορφα! 

BTW ρώτησα για ροφήματα κ μου είπε επιτρέπεται κ το χαμομήλι 1 τη μέρα κ το τσάι του βουνού καθημερινά και 3 φορές τη βδομάδα πράσινο τσάι και πιο αραιά κακαο, καφέ, μαύρο τσαι. Μου πε κ για άλλα, αλλά συγκράτησα αυτά που μ ενδιέφεραν! 

Όσο για τα λικνα... Εμείς έχουμε το next to me της chicco, απ ότι καταλαβαίνω στο ίδιο στυλ είναι όλα. Εμένα με βοήθησε απεριόριστα στο θηλασμό.

@MarevaΜαρεβακι δεν πρόλαβα να σου σχολιάσω την προηγούμενη φορά το μήνυμα σου, με συγκίνησες πραγματικά. Μ αυτόν τον τρόπο προσπαθώ να σκέφτομαι πάντα. Κ βρίσκω πολύ μεγάλη σοφία στα λόγια σου. 

Κουκλι μου ομορφο ειμαστε πολλες που εχουμε αυτην την ενσυναισθηση κ διαθεση για ζωη, κ ας μας παιρνει απο κατω ωρες κ φορες... Γιατι αυτο θελουμε να θυμομαστε οσο περνουν τα χρονια, ποσο τα καταφεραμε κ περάσαμε κ ομορφα!!! 

Ευχαριστώ για την πληροφορία για τα τσαγια!!! Ξεχασα την τελευταία φορα να ρωτησω τη γιατρο μου!!!! 

Και γω εχω στην αντιστοιχη εβδομάδα β επιπεδου. Κ χαρηκα που διαβασα αυτο που εγραψες για την καρδουλα!!! 

Να σαι καλα :x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

@Popaki2011 ξεκούρασου.. Και γω όταν είμαι ώρες όρθια η κάνω δουλειές αισθάνομαι μπούκωμα από κάτω.. Υγρά γενικώς έχω και γω είναι συνιθησμενα στην εγκυμοσύνη.. Αλλά όχι πολλα

@vivi.nik. Καλύτερα πιο αργά ή Β επιπεδου πάρα πολύ νωρίς. Όπως είπε και ο γιατρός είναι η πιο σημαντική εξέταση που δείχνει τα πάντα. Οπωτε πρέπει να φαίνονται καθαρά τα όργανακια του μωρού. Crp είχα και γω υψηλή το προηγούμενο μήνα. 12 με όριο το 5;). Ξαναέκανα σε 20 μέρες και ήταν όλα φυσιολογικά... Δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν.. Εκτός αν πέρασα κάτι και δεν το κατάλαβα..

Άσε κορίτσια τις τελευταίες μέρες θέλω να τρώω συνέχεια γλυκά.. Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει. Στο πρώτο τρίμηνο ούτε που τα πλησίαζα..Εχω ταράξει τη μαύρη σοκολάτα Παυλίδης!!! Αυτή μ αρέσει πολύ!! Σήμερα μετρήθηκα έχω πάρει 6 κιλά.. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξαναείδα υγρά,οπότε ήταν από κούραση.οσο για τα γλυκά,το ίδιο ακριβώς με σένα @valentina23.στο 1ο τρίμηνο ούτε καν,τώρα τελευταία καθημερινά!!!!!Βρήκα κάτι ωραία μελομακάρονα ακριβώς όπως τα θέλω στο σιρόπι και τα έχω ταράξει!!!!!και κάτι κουραμπιέδες μμμμμ μούρλια!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια θέλω τη συμβουλή σας, ειδικά εσείς που μένετε σε μεγάλες πόλεις. Επειδή είμαι από επαρχία και τα ψώνια θα τα κάνω απ το ίντερνετ μάλλον, ξέρετε κάποιο αξιόλογο κατάστημα με φτηνά και ποιοτικά πράγματα;; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mareva είπε:

Κουκλι μου ομορφο ειμαστε πολλες που εχουμε αυτην την ενσυναισθηση κ διαθεση για ζωη, κ ας μας παιρνει απο κατω ωρες κ φορες... Γιατι αυτο θελουμε να θυμομαστε οσο περνουν τα χρονια, ποσο τα καταφεραμε κ περάσαμε κ ομορφα!!! 

Ευχαριστώ για την πληροφορία για τα τσαγια!!! Ξεχασα την τελευταία φορα να ρωτησω τη γιατρο μου!!!! 

Και γω εχω στην αντιστοιχη εβδομάδα β επιπεδου. Κ χαρηκα που διαβασα αυτο που εγραψες για την καρδουλα!!! 

Να σαι καλα :x

Τι γλυκό πλάσμα που είσαι. Ο τρόπος που γράφεις κ μόνο... Έτσι όπως τα λες είναι. Είναι τόσο όμορφο να κυλάει ο καιρός και να χτίζουμε δυνατές και όμορφες αναμνήσεις με τους αγαπημενους μας. Προφανώς υπάρχουν δυσκολίες, πολλές φορές κ μεγάλες, αλλά όταν η οπτική που βλέπουμε την κάθε στιγμή είναι αισιόδοξη, όλα είναι τόσο διαφορετικά. 

Just now, valentina23 είπε:

@Popaki2011 ξεκούρασου.. Και γω όταν είμαι ώρες όρθια η κάνω δουλειές αισθάνομαι μπούκωμα από κάτω.. Υγρά γενικώς έχω και γω είναι συνιθησμενα στην εγκυμοσύνη.. Αλλά όχι πολλα

@vivi.nik. Καλύτερα πιο αργά ή Β επιπεδου πάρα πολύ νωρίς. Όπως είπε και ο γιατρός είναι η πιο σημαντική εξέταση που δείχνει τα πάντα. Οπωτε πρέπει να φαίνονται καθαρά τα όργανακια του μωρού. Crp είχα και γω υψηλή το προηγούμενο μήνα. 12 με όριο το 5;). Ξαναέκανα σε 20 μέρες και ήταν όλα φυσιολογικά... Δεν ξέρω τι μπορεί να ήταν.. Εκτός αν πέρασα κάτι και δεν το κατάλαβα..

Άσε κορίτσια τις τελευταίες μέρες θέλω να τρώω συνέχεια γλυκά.. Δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει. Στο πρώτο τρίμηνο ούτε που τα πλησίαζα..Εχω ταράξει τη μαύρη σοκολάτα Παυλίδης!!! Αυτή μ αρέσει πολύ!! Σήμερα μετρήθηκα έχω πάρει 6 κιλά.. 

Κοριτσάκι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση! Με καθησυχασες! Αυτό με τα γλυκά μεγάλο θέμα... Εμένα πάντα με πιάνει μετά το μεσημεριανό φαγητό και το απόγευμα γενικώς! Αλλά τρώω κυρίως σπιτικά, μιας κ απολαμβάνουμε πολύ με τον μικρό μου να κάνουμε τους ζαχαροπλαστες! 

5,5 κιλά έχω πάρει κ εγώ και είμαι 20 κ 3 μόνο! 

Αφού απολαμβάνεις μαύρη σοκολατιτσα μικρό το κακό! Κάνει τούμπες μετά το μικρακι; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχετε ασχοληθεί με το θέμα του καροτσιού????Πολύ μπέρδεμα!Να έχει βάση το αυγό στο αμάξι?νομίζω βολεύει να έχει!και δεν έχουν όλα βάση, νομίζω.και γιατί είναι τοοοοοσο ακριβά?????Επειδή εμένα θα είναι και το τελευταίο (όρκο δεν παιρνω) παιδι,δεν θέλω να επενδύσω 1000 ευρώ για καρότσι!Να ήταν το 1ο,να πω άντε θα το χαρούν κι άλλα από πίσω....αλλά για 2 Χρόνια πολλά λεφτά δεν θέλω να δώσω. Οπότε τα φώτα σας!!Προτείνετε καρότσια .....


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Κορίτσια έχετε ασχοληθεί με το θέμα του καροτσιού????Πολύ μπέρδεμα!Να έχει βάση το αυγό στο αμάξι?νομίζω βολεύει να έχει!και δεν έχουν όλα βάση, νομίζω.και γιατί είναι τοοοοοσο ακριβά?????Επειδή εμένα θα είναι και το τελευταίο (όρκο δεν παιρνω) παιδι,δεν θέλω να επενδύσω 1000 ευρώ για καρότσι!Να ήταν το 1ο,να πω άντε θα το χαρούν κι άλλα από πίσω....αλλά για 2 Χρόνια πολλά λεφτά δεν θέλω να δώσω. Οπότε τα φώτα σας!!Προτείνετε καρότσια .....

Γεια σου @popaki2011 εγώ πήγα Λητώ την Πέμπτη κ είδα ένα πάρα πολύ ωραίο καρότσι εταιρείας MOON το οποίο δεν είχε το αυγό αλλά είχε πολύ ωραία άνετη καλαθουνα με παχύ στρώμα από κάτω κ την άλλη βάση που είναι από 6 μηνών κ πάνω στα 450€ πολύ ωραίο ποιοτικό κ ελαφρύ το είχε και σε χακί χρώμα στο τσακ κρατήθηκα να μην το πάρω!!!Είχε και το JOOLS το οποίο κοιτούσα στο ίντερνετ κ μου άρεσε πολύ αλλά βαρύ κ από κοντά δεν τρελάθηκα για τα 1000€ που έχει....Επίσης πολύ ωραία είναι και ταα Cybex θέλω όμως να το δω από κοντά (αν τα καταφέρουμε να βγούμε)... Τέλος και τα peg perego τα έχουν γνωστές μου και είναι καλά αλλά ακριβά κ επίσης βαρύ μου φαίνεται εμένα προσωπικά!!!Αυτά!! :-DΟποία άλλη έχει δει η ξέρει ας μας διαφωτίσει γιατί κ εγώ το έχω άγχος το καρότσι... 

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 said:

Κορίτσια έχετε ασχοληθεί με το θέμα του καροτσιού????Πολύ μπέρδεμα!Να έχει βάση το αυγό στο αμάξι?νομίζω βολεύει να έχει!και δεν έχουν όλα βάση, νομίζω.και γιατί είναι τοοοοοσο ακριβά?????Επειδή εμένα θα είναι και το τελευταίο (όρκο δεν παιρνω) παιδι,δεν θέλω να επενδύσω 1000 ευρώ για καρότσι!Να ήταν το 1ο,να πω άντε θα το χαρούν κι άλλα από πίσω....αλλά για 2 Χρόνια πολλά λεφτά δεν θέλω να δώσω. Οπότε τα φώτα σας!!Προτείνετε καρότσια .....

Θα πρέπει να ανοίξουν τα μαγαζιά ξανά για να τα δοκιμάσουμε! Αυτό είναι το μόνο που δε θα έπαιρνα στα τυφλά από ίντερνετ! Εχει και πιο οικονομικά πάντως. Έχω δει και.με 500 € καροτσια 3 σε 1 όπως της bebe stars που έχει καλές κριτικές στο ίντερνετ


rqbzp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έψαξα λίγο στο σαιτ. Ούτε εγώ διαθέτω πολλά λεφτά για καρότσι.. 2 σε 1 η 3 σε 1 είδα κάποια. Cangaroo νομίζω μάρκα μου άρεσαν πολύ αλλά δεν ξέρω ακόμα θέλει πολύ ψάξιμο.. Καλαθουνα, ριλαξ, κούνιες έχω απ το γιο μου πολύ καλά. Τα είχα ακριβό πληρώσει τότε.. Είδα σ ένα σαιτ το motherbaby έχει κάποια άποψη; κορίτσια εδώ που μένω δεν έχει τίποτα. Πρέπει να κατέβω Αθήνα, ολόκληρο ταξίδι από δω και που να τρέχω τώρα με κορονοιο και καραντίνα... Δεν το κόβω να πηγαίνω. Αναγκαστικά από σαιτ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 15 λεπτά , vivi.nik. είπε:

Κορίτσια μου τι κάνετε; 1η μερα καραντίνας σήμερα κ την έχουμε βγάλει σπίτι κάνοντας δουλειά κ παίζοντας ατελείωτα με τον μικρό. Το απόγευμα θα πάμε μια βόλτα με τα πόδια, να κάνει κ ο μικρός ποδήλατο. 

Πήγα γιατρό την Πέμπτη, όλα καλά σε γενικές γραμμες! Μου είπε να προσέχω λίγο με αμυλα, ζάχαρη κλπ, μιας κ πήρα 5 πόντους αυτό το μήνα στην κοιλιά και 2,5 κιλα! Επίσης η crp μου βγήκε τσιμπημένη, που δείχνει ενδεχόμενη φλεγμονή κ θα την επαναλάβω σε 15 μέρες να δουμε, γιατί ούτε ίωση πέρασα, ούτε το δόντι μου είχα, όλα μια χαρά γενικώς. Ο μικρούλης κινείται συνέχεια κ μου φτιάχνει τη διάθεση ο γλυκός μου. Ανυπομονώ να τον δω στη Β επιπέδου που τελικά μου την έκλεισε για 24 του μήνα! 23 εβδ θα μαι. 

Την ρώτησα γιατί τόσο αργά και μου είπε, γιατί είναι ο πιο σημαντικός υπέρηχος της καρδιάς κ τότε ολοκληρώνεται ο σχηματισμός της. 

Σας στέλνω πολλά πολλά φιλιά. Να χετε θετική σκέψη και να βλέπετε αυτήν την πλευρά των πραγμάτων. Απολαύστε χουζούρι, αγκαλίτσες, ζεστά ροφήματα και ο, τι άλλο σας κάνει να νιώθετε όμορφα! 

BTW ρώτησα για ροφήματα κ μου είπε επιτρέπεται κ το χαμομήλι 1 τη μέρα κ το τσάι του βουνού καθημερινά και 3 φορές τη βδομάδα πράσινο τσάι και πιο αραιά κακαο, καφέ, μαύρο τσαι. Μου πε κ για άλλα, αλλά συγκράτησα αυτά που μ ενδιέφεραν! 

Όσο για τα λικνα... Εμείς έχουμε το next to me της chicco, απ ότι καταλαβαίνω στο ίδιο στυλ είναι όλα. Εμένα με βοήθησε απεριόριστα στο θηλασμό.

@MarevaΜαρεβακι δεν πρόλαβα να σου σχολιάσω την προηγούμενη φορά το μήνυμα σου, με συγκίνησες πραγματικά. Μ αυτόν τον τρόπο προσπαθώ να σκέφτομαι πάντα. Κ βρίσκω πολύ μεγάλη σοφία στα λόγια σου. 

Μπράβο, κορίτσι μου ολα μια χαρα .. και εμενα 23 με έβαλε και μου είπε ότι ειναι η καλύτερη εβδομάδα για β επιπέδου.. μεταξύ 23 -24 .

 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Σήμερα έψαξα λίγο στο σαιτ. Ούτε εγώ διαθέτω πολλά λεφτά για καρότσι.. 2 σε 1 η 3 σε 1 είδα κάποια. Cangaroo νομίζω μάρκα μου άρεσαν πολύ αλλά δεν ξέρω ακόμα θέλει πολύ ψάξιμο.. Καλαθουνα, ριλαξ, κούνιες έχω απ το γιο μου πολύ καλά. Τα είχα ακριβό πληρώσει τότε.. Είδα σ ένα σαιτ το motherbaby έχει κάποια άποψη; κορίτσια εδώ που μένω δεν έχει τίποτα. Πρέπει να κατέβω Αθήνα, ολόκληρο ταξίδι από δω και που να τρέχω τώρα με κορονοιο και καραντίνα... Δεν το κόβω να πηγαίνω. Αναγκαστικά από σαιτ.. 

Στο mother baby είχα αγοράσει μια συρταριερα αλαξιερα στο 1ο μου παιδί.ειναι φτηνό μαγαζί!Όσο για καρότσια είδα από κοντά στο Λητώ κάποια αλλα βιαστικά (βιαζόταν ο άντρας μου) και μερικά μου φάνηκαν αρκετά στενά στο κάθισμα τους!

Άρα όντως θα ήταν καλύτερα να τα βλέπαμε από κοντά τα καρότσια.και παίζει ρόλο και το ποσό ελαφριά είναι και πόσο εύκολα οδηγούνται και στριβουν. Θα περιμένω να ανοίξουν τα μαγαζιά ξανά και βουρ θα ξεχυθω γιατί φοβούνται να μην μας ξαναμαντρωσουν στις γιορτές 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μην μιλάτε για κιλαααα... την εκανα την πατάτα μου και τα άκουσα... 8 κιλακια παρακαλώ.. και δεν ειμαι και του γλυκού..που να ήμουνα τι θα γινόταν! 

Βρε κοριτσια δε θυμάμαι πότε κάνουνε την καμπύλη ζαχαρου . 

Αλλο άγχος απο κει ..στην κορη μου βαραγα ινσουλίνη. 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Μην μιλάτε για κιλαααα... την εκανα την πατάτα μου και τα άκουσα... 8 κιλακια παρακαλώ.. και δεν ειμαι και του γλυκού..που να ήμουνα τι θα γινόταν! 

Βρε κοριτσια δε θυμάμαι πότε κάνουνε την καμπύλη ζαχαρου . 

Αλλο άγχος απο κει ..στην κορη μου βαραγα ινσουλίνη. 

Μετά την Β επιπέδου. Στις 18 έχω ραντεβού, λογικά θα μου πει να πάω να κάνω.Στην 1η εγκυμοσύνη είχα ζαλιστεί στην καμπύλη.ευτυχως ήμουν μαζί με την μαμα μου.στη 2η εγκυμοσύνη μετά από 1,5 χρόνο δεν έκανα,την γλύτωσα!!!!!!τώρα έχω κι εγώ αγωνία....Όχι τόσο για το αποτέλεσμα,αλλά για την εξέλιξη της εξέτασης. 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Μετά την Β επιπέδου. Στις 18 έχω ραντεβού, λογικά θα μου πει να πάω να κάνω.Στην 1η εγκυμοσύνη είχα ζαλιστεί στην καμπύλη.ευτυχως ήμουν μαζί με την μαμα μου.στη 2η εγκυμοσύνη μετά από 1,5 χρόνο δεν έκανα,την γλύτωσα!!!!!!τώρα έχω κι εγώ αγωνία....Όχι τόσο για το αποτέλεσμα,αλλά για την εξέλιξη της εξέτασης. 

Και εγω θυμάμαι ζαλίστηκα και ημουν χαλια για πολύ ώρα, με είχαν βάλει να ξαπλώσω! Εχω αγωνία και για τα δυο κυρίως για το αποτέλεσμα!


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...