Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, vivi.nik. είπε:

@Pepi88 κοριτσάκι μου γλυκό σε νιώθω τόσο πολύ...και την αγωνία σου και τα άγχη σου και τις όμορφες κ τις άσχημες σκέψεις... Όλα! Αν νιώθεις ότι θα σου κάνει καλό ή αποχή απ το φόρουμ φυσικά να το κάνεις. Όχι όμως επειδη νιώθεις ότι μας βαραίνεις. Γι αυτό είμαστε εδώ κ για αυτό υπάρχει κ το φόρουμ. Για να ανταλλάσουμε σκέψεις κ προβληματισμούς κ να μοιραζόμαστε κ τις χαρές κ τις λύπες μας. Εύχομαι μέσα απ την καρδιά μου να πάρεις καλά αποτελεσματα απ το harmony test και να περασει ο καιρός από εκεί κ πέρα ήρεμα και όμορφα. Μια μεγάλη αγκαλιά κι από μένα κ όταν νιώθεις έτοιμη, να επανέλθεις. Δεν θέλουμε να σε χάσουμε απ την παρέα. Φιλάκια πολλά κ σε σενα κ στο μωράκι το γλυκό που μεγαλώνει στην κοιλίτσα σου. 

 

Μαζί θα χουμε γιατρό. Κ εγώ από 3 οκτ έχω να πάω! Πάλι μαζί ήμασταν ε; 

Κοριτσάκι μου τι πλάκα :D 

Μεγαλωσε η γλυκούλα σου!!!! :wub:Ηρέμησες κ εσύ! 

Σου είπε τίποτα παραπάνω για τις συσπάσεις ή συνεχίζεις στα ίδια; 

Ναι,ναι παμε παρεα εμεις χαχαχα 

  • Χαχα 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σας κοριτσια μου,από Παρασκευή νομίζω διάβασα lockdown σε όλη την χώρα...απο το κακό στο χειρότερο πάμε... στεναχωριέμαι για αυτούς που θα χάσουν τις δουλειές τους...οσο για τα ψώνια ήμουν σχεδόν βέβαιη ότι δεν θα μπορέσουμε να τα κάνουμε έτσι όπως πρέπει κ θέλουμε!

  • Λυπημένη/-ος 2

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μεσημέρι ψωνισα!!πρόλαβα!Πήρα ένα λίκνο που προσαρμόζεται στο κρεβάτι και μια αλαξιερα απ τα λητω!έχουν εκπτώσεις!μένει να πάρω κανένα σεντονακι,σελτεδακι, ρούχα κλπ μέσω ίντερνετ και κανένα μπουκάλι απ το φαρμακείο και είμαι έτοιμη εγώ να πάω έτσι μέχρι τη γέννα!!χαχαχα κούνια θα μου δώσουν και καρεκλάκι αυτοκινήτου.ααα κι ένα καρότσι πρεπει να πάρω μετά την καραντίνα μας.αγωνιστικους χαιρετισμούς σε όλες,Τώρα θα έχουμε ξανά αάαααπλετο χρόνο!!!μου φαίνεται θα στολίσουμε νωρίτερα να φτιάξει η διάθεση 

  • Μου αρέσει 4

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ δεν έχω τίποτα και δεν προβλέπετε να μου δώσουν κιόλας :roll: να σας πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα από που να ξεκινήσω... το καρότσι είναι αυτό που με αγχώνει πιο πολύ απ όλα να είναι καλό κ να με βολέψει... πάντως από Ιανουάριο λεω να ξεκινήσω που θα έχει και εκπτώσεις...Επίσης προβληματίζομαι αν πρέπει να πάρω κούνια η λίκνο θέλω τα φώτα σας όσες τα έχετε πέρασει... προβλέπεται να μείνει αρκετό καιρό στο δωμάτιο μας διότι έχουμε ένα υπνοδωμάτιο....


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στο Τσακ γλυτωσα την κρίση πανικού! Έκλαιγα με αναφιλητά! Δεν μπορούσα να συνέλθω! Βγήκα για περπάτημα! Ήπια και μια σοκολάτα τώρα συνήλθα λίγο! Γιατί να μην μας αφήνουν να ζήσουμε;;;;; Ήμουν κοντά για μετακόμιση τώρα;;;; Γιατί να μην βγαίνουμε να ψωνίζουμε και να χαιρόμαστε για τα μωράκια μας!!!!!! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΠΑΛΙ!!!!! ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ!!!!!

  • Λυπημένη/-ος 2

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κι εγώ έλεγα να ξεκινήσω τον Ιανουάριο τα ψώνια που θα έχει και εκπτώσεις αλλά θα έχουμε ξεμπερδεψει ρε κορίτσια; Ή και τότε θα έχουμε τα ίδια και χειρότερα;

@Evoulini24 δεν νομίζω να αλλάξουν κ πολλά λογικά κάποια στιγμή θα ξαναανοιξουν τα μαγαζιά δεν θα το πάει σερί αποκλείεται να προλάβουμε να πάρουμε μια γεύση κ μετά όλα από ίντερνετ....ελπίζω να έχει καλές τιμές...   

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evoulini24 είπε:

Κορίτσια, πάμε για lockdown το Σάββατο...ούτε να ψωνίσουμε για τα μπεμπέ δε θα μπορούμε!!

Εγω το πηρα αποφαση. Ολα ιντερνετ. Οπως κανω με σουπερ μαρκετ και με φαρμακειο (μεσω κουριερ ή στελνω καποιον). Βαρεθηκα με αυτην την κατάστασή, ειμαι "κλεισμενη" κ περιορισμενη λογω covid απο το Μαρτιο και δύσκολης εγκυμοσυνης απο τον ιουνιο. Δε θα εχω βοήθεια γιατι οι γονεις κ η πεθερα μου ειναι ανω των 65 οποτε δε μπορω να τους βαζω να ερχονται. Εχω το νηπιο μου που θα συνεχισει το σχολειο κανονικα κ ο σύζυγος λειπει. Δλδ ωρες κ φορες αναρωτιεμαι, γιατι πρέπει να τραβαμε τετοιο λουκι... 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mareva είπε:

Εγω το πηρα αποφαση. Ολα ιντερνετ. Οπως κανω με σουπερ μαρκετ και με φαρμακειο (μεσω κουριερ ή στελνω καποιον). Βαρεθηκα με αυτην την κατάστασή, ειμαι "κλεισμενη" κ περιορισμενη λογω covid απο το Μαρτιο και δύσκολης εγκυμοσυνης απο τον ιουνιο. Δε θα εχω βοήθεια γιατι οι γονεις κ η πεθερα μου ειναι ανω των 65 οποτε δε μπορω να τους βαζω να ερχονται. Εχω το νηπιο μου που θα συνεχισει το σχολειο κανονικα κ ο σύζυγος λειπει. Δλδ ωρες κ φορες αναρωτιεμαι, γιατι πρέπει να τραβαμε τετοιο λουκι... 

@MarevaΩχ κορίτσι μου όλα μόνη σ τα τραβάς...μπραβο σου ΉΡΩΑΣ!!!

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Στην πρώτη καραντίνα έκανα 2,5 μήνες να δω τους δικούς μου και πέρασα και μια αποβολή! Για κανέναν κερατά αυτό το άρρωστο Πάσχα δεν θα το μεταφέρω Χριστούγεννα σε αυτήν την φάση της ζωής μου! Είχαν τόσους μήνες και δεν έκαναν τιποτα! Ας στέλνω μνμ από το 1-10 τα ιδια δεν ξαναπερναω! 

ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΙΣΩ!

  • Μου αρέσει 1

T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

Εγώ δεν έχω τίποτα και δεν προβλέπετε να μου δώσουν κιόλας :roll: να σας πω την αλήθεια δεν έχω ιδέα από που να ξεκινήσω... το καρότσι είναι αυτό που με αγχώνει πιο πολύ απ όλα να είναι καλό κ να με βολέψει... πάντως από Ιανουάριο λεω να ξεκινήσω που θα έχει και εκπτώσεις...Επίσης προβληματίζομαι αν πρέπει να πάρω κούνια η λίκνο θέλω τα φώτα σας όσες τα έχετε πέρασει... προβλέπεται να μείνει αρκετό καιρό στο δωμάτιο μας διότι έχουμε ένα υπνοδωμάτιο....

Αν έχεις χώρο και τα 2.αν όχι παίρνεις μόνο κούνια, αλλά και μια φωλιά την οποία θα βάλεις μέσα,ώστε τους πρώτους μήνες να νιώθει πιο περιορισμένο/ασφαλές.

Just now, Manenious είπε:

Στην πρώτη καραντίνα έκανα 2,5 μήνες να δω τους δικούς μου και πέρασα και μια αποβολή! Για κανέναν κερατά αυτό το άρρωστο Πάσχα δεν θα το μεταφέρω Χριστούγεννα σε αυτήν την φάση της ζωής μου! Είχαν τόσους μήνες και δεν έκαναν τιποτα! Ας στέλνω μνμ από το 1-10 τα ιδια δεν ξαναπερναω! 

ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ ΠΙΣΩ!

Συμφωνώ μαζί σου!!!!!Το πιο καταθλιπτικό Πάσχα.εγω έκλαιγα!!

  • Μου αρέσει 2

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Evoulini24 δεν νομίζω να αλλάξουν κ πολλά λογικά κάποια στιγμή θα ξαναανοιξουν τα μαγαζιά δεν θα το πάει σερί αποκλείεται να προλάβουμε να πάρουμε μια γεύση κ μετά όλα από ίντερνετ....ελπίζω να έχει καλές τιμές...   

Μακάρι, Βασιλική!! Το εύχομαι!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@MarevaΩχ κορίτσι μου όλα μόνη σ τα τραβάς...μπραβο σου ΉΡΩΑΣ!!!

Ευχαριστώ Βασιλικη μου... Θα περασει κ αυτο δε μπορει..

ΚΑΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΗ!!!!!!!!! για σουπερ μαρκετ κλπ αν εχετε δυνατότητα στην περιοχη σας, καντε online παραγγελίες, μη βγαινετε εξω, λογω των νεων μετρων που θα ανακοινωθούν, θα συχρωτιστουν τα πληθη παλι στα SM. Προσεξτε την υγεια σας! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...