Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Ξανά ήρθε σήμερα η καφέ μας 😅 αυτό το παιδί θα μασ βγάλει την πίστη είμαι σίγουρος 😅😅 η γιατρός λέει ότι είναι λογικό κάποιο θα απορροφηθεί μέσα στην μήτρα και κάποιο θα βγει αφού μασ βγει πρώτα η πίστη και 2,3 αυτοάνοσα 😅😅 

      Σε πολλές κοπέλες εμφανίζονται καφέ και όλα πάνε μια χαρά αλλά καταλαβαίνω απόλυτα το άγχος σας....

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, Aria konsta είπε:

Μην μιλάτε για κιλαααα... την εκανα την πατάτα μου και τα άκουσα... 8 κιλακια παρακαλώ.. και δεν ειμαι και του γλυκού..που να ήμουνα τι θα γινόταν! 

Βρε κοριτσια δε θυμάμαι πότε κάνουνε την καμπύλη ζαχαρου . 

Αλλο άγχος απο κει ..στην κορη μου βαραγα ινσουλίνη. 

@Aria konstaκαι εγώ 7 κιλά και δεν τρώω γλυκά τρώω γενικά όπως έτρωγα αλλά τα κιλά μπαίνουν δεν ξέρω τι να κάνω...ευτυχως είχα χάσει καποια πριν μείνω έγκυος κ για αυτό τα πήρα εύκολα μάλλον και επειδή πλέον δεν γυμνάζομαι φοβάμαι ακόμα...δεν μου φαίνονται ούτε κοιλιά έχω μεγάλη βρε κορίτσια τι να πω δεν ξέρω...


aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vivi.nik. είπε:

Τι γλυκό πλάσμα που είσαι. Ο τρόπος που γράφεις κ μόνο... Έτσι όπως τα λες είναι. Είναι τόσο όμορφο να κυλάει ο καιρός και να χτίζουμε δυνατές και όμορφες αναμνήσεις με τους αγαπημενους μας. Προφανώς υπάρχουν δυσκολίες, πολλές φορές κ μεγάλες, αλλά όταν η οπτική που βλέπουμε την κάθε στιγμή είναι αισιόδοξη, όλα είναι τόσο διαφορετικά. 

Κοριτσάκι μου σ ευχαριστώ για την απάντηση! Με καθησυχασες! Αυτό με τα γλυκά μεγάλο θέμα... Εμένα πάντα με πιάνει μετά το μεσημεριανό φαγητό και το απόγευμα γενικώς! Αλλά τρώω κυρίως σπιτικά, μιας κ απολαμβάνουμε πολύ με τον μικρό μου να κάνουμε τους ζαχαροπλαστες! 

5,5 κιλά έχω πάρει κ εγώ και είμαι 20 κ 3 μόνο! 

Αφού απολαμβάνεις μαύρη σοκολατιτσα μικρό το κακό! Κάνει τούμπες μετά το μικρακι; 

Ευχαριστώ παρα πολυ.. Θελει που λενε υπομονη κ τολμη η ελευθερία!!! Εχουμε ομως  πολλη τολμη κ πολλη υπομονη κ ξερουμε οτι η ανταμοιβη θα ναι μεγαλη σε καθε πτυχη σε λιγους μηνες!!! 

Κ γω με σοκολατα κορίτσια τι να πω... Μερες δε θελω τιποτα.. Κ ειναι μερες που μπορω να φαω φυστικοβουτυρο με μερεντα κ με σοκολατενια δημητριακα κ λιγη μαρμελαδα φραουλα κ τοπ 2 πουρακια που θα κλεψω απο το γιο μου, ναι ξερω αηδια σας επιασε!!!! Χα χα!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Έχω άλλο ένα θέμα να θέσω στην ομάδα....ΣΕΙΡΕΣ ΣΤΟ ΝΕΤΦΛΙΞ!!!

Για πείτε να αρχίσω να βλέπω τπτ,δεν θέλω άλλες ειδήσεις!!!να αφοσιωθώ στο νετφλιξ και "ξυπνηστε" με όταν βγούμε απ την καραντίνα....

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Έχω άλλο ένα θέμα να θέσω στην ομάδα....ΣΕΙΡΕΣ ΣΤΟ ΝΕΤΦΛΙΞ!!!

Για πείτε να αρχίσω να βλέπω τπτ,δεν θέλω άλλες ειδήσεις!!!να αφοσιωθώ στο νετφλιξ και "ξυπνηστε" με όταν βγούμε απ την καραντίνα....

Blacklist, orange is the new black,to the lake,locked up,cast de papel,prison break,13 reasons why, society,sense8 δεν μου έρχονται άλλες...

πρίν από 34 λεπτά , valentina23 είπε:

Σήμερα έψαξα λίγο στο σαιτ. Ούτε εγώ διαθέτω πολλά λεφτά για καρότσι.. 2 σε 1 η 3 σε 1 είδα κάποια. Cangaroo νομίζω μάρκα μου άρεσαν πολύ αλλά δεν ξέρω ακόμα θέλει πολύ ψάξιμο.. Καλαθουνα, ριλαξ, κούνιες έχω απ το γιο μου πολύ καλά. Τα είχα ακριβό πληρώσει τότε.. Είδα σ ένα σαιτ το motherbaby έχει κάποια άποψη; κορίτσια εδώ που μένω δεν έχει τίποτα. Πρέπει να κατέβω Αθήνα, ολόκληρο ταξίδι από δω και που να τρέχω τώρα με κορονοιο και καραντίνα... Δεν το κόβω να πηγαίνω. Αναγκαστικά από σαιτ.. 

Απο το mother baby παράγγειλα τον προηγούμενο μήνα κπ πράγματα  για την κουμπαρα μου που γέννησε καλά ήταν σαν ποιότητα και οικονομικά κ τώρα παράγγειλα το λίκνο μας αλλα δεν έχει έρθει ακόμα να σου πω. 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

XtYXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Popaki2011 είπε:

Έχω άλλο ένα θέμα να θέσω στην ομάδα....ΣΕΙΡΕΣ ΣΤΟ ΝΕΤΦΛΙΞ!!!

Για πείτε να αρχίσω να βλέπω τπτ,δεν θέλω άλλες ειδήσεις!!!να αφοσιωθώ στο νετφλιξ και "ξυπνηστε" με όταν βγούμε απ την καραντίνα....

Casa de papel οπωσδήποτε, vis a vis ή αλλθως locked up), 13 reasons why, ο ψυχιατρος, how to get away with murder. :) και αν εισαι κολλημενη με το friends, που ισως εχεις δει 575255 φορες καθε επεισόδιο, εχεις και αυτην την επιλογή! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Basiliki92 είπε:

@Aria konstaκαι εγώ 7 κιλά και δεν τρώω γλυκά τρώω γενικά όπως έτρωγα αλλά τα κιλά μπαίνουν δεν ξέρω τι να κάνω...ευτυχως είχα χάσει καποια πριν μείνω έγκυος κ για αυτό τα πήρα εύκολα μάλλον και επειδή πλέον δεν γυμνάζομαι φοβάμαι ακόμα...δεν μου φαίνονται ούτε κοιλιά έχω μεγάλη βρε κορίτσια τι να πω δεν ξέρω...

Πρωτη εγκυμοσυνη... 48 κιλα ξεκίνησα, πηρα 25 (!),  παρολο που γυμναζομουν πολυ, έχασα τα 20. Δευτερη εγκυμοσύνη (εφτασα να την ξεκινήσω 66,) ναι 66, απο 53 που ημουν πηρα 13 κιλα στα 2 χρονια με τις εξωσωματικες κ τη διακοπη της ασκησης. 20η βδομαδα κ ειμαι 69. Πηρα μονο 3. Εχω σκοπο μετα το περας της ταλαιπωριας να γυρισω στα 53. Για το γαμωτο καταλαβατε; προσεχετε μονο τα γλυκα κ τα αμυλα κοριτσια μου. :)

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μόλις έφαγα φλασια και ήρθα να σας ρωτήσω! Την Τρίτη έχω γενική αίματος και ούρων τι θα κάνω που πάω 100 φορές το βράδυ; Απλά θα κρατήσω τα τελευταία και ο,τι βγει;;;;; Εσείς τι κάνετε;;;


T8Owp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Manenious είπε:

Καλησπέρα μόλις έφαγα φλασια και ήρθα να σας ρωτήσω! Την Τρίτη έχω γενική αίματος και ούρων τι θα κάνω που πάω 100 φορές το βράδυ; Απλά θα κρατήσω τα τελευταία και ο,τι βγει;;;;; Εσείς τι κάνετε;;;

Ναι καλέ,μην σκας!Ο,τι βγει το πρωί!

  • Μου αρέσει 1

NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα κορίτσια. Δεν γράφω πολύ συχνά αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα ο λόγος επειδή είμαι ξένη και δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά. Όπως έγραψα και πιο παλιά έχω κάνει είδη β επιπεδου αλλά ειταν λίγο νορις και θα ξανακάνω 10/11 εγώ έχω αρκετά υγρά ίσως επειδή βάζω utrogrstan πρωί βράδυ το μωρακι το νιοθο ελάχιστα δεν καταλαβαίνω γιατί παρολ που είμαι 22+6 εντάξει έχω εμπρόσθιο πλακούντα αλλά και πάλι υπάρχουν μέρες που δεν το νιοθο καθόλου. Μέχρι της 20 ευδομαδες είχα βάλει 8 κιλά με μαλοσε ο γιατρός και προσέχω πολύ τώρα 2 ευδομαδες δεν έβαλα καθόλου. Περιμένω να κάνω ξανά την β επιπεδου και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω και εγώ τα ψώνια. Περίμενα πως και πως να βγω στα μαγαζιά αλλά ήρθε η καραντίνα εμείς στη Θεσσαλονίκη είμαστε είδη μια ευδομαδα μέσα. Καροτσάκι μου πήρε η αδερφή μου δώρο είναι της εταιρείας bergsteiger γερμανική εταιρεία 3+1 το πήρε μονο 100  € δεύτερο χέρι αλλά είναι σαν κενουριο ελπίζω να με βολέψει  ( να σημειώσω ότι η αδερφή μένει Ουγγαρία θα το στείλει με μεταφορική ) 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Basiliki92 είπε:

@Aria konstaκαι εγώ 7 κιλά και δεν τρώω γλυκά τρώω γενικά όπως έτρωγα αλλά τα κιλά μπαίνουν δεν ξέρω τι να κάνω...ευτυχως είχα χάσει καποια πριν μείνω έγκυος κ για αυτό τα πήρα εύκολα μάλλον και επειδή πλέον δεν γυμνάζομαι φοβάμαι ακόμα...δεν μου φαίνονται ούτε κοιλιά έχω μεγάλη βρε κορίτσια τι να πω δεν ξέρω...

Οχι,εντάξει απο κοιλιά δεν εχω παράπονο.. εχω αρκετή.. αλλα αν πηρα τώρα τόσα στο 7ο 8ο 9ο τι θα κανω ;;; 

Ούτε εγώ γυμνάζομαι, φοβάμαι!

Just now, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δεν γράφω πολύ συχνά αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα ο λόγος επειδή είμαι ξένη και δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά. Όπως έγραψα και πιο παλιά έχω κάνει είδη β επιπεδου αλλά ειταν λίγο νορις και θα ξανακάνω 10/11 εγώ έχω αρκετά υγρά ίσως επειδή βάζω utrogrstan πρωί βράδυ το μωρακι το νιοθο ελάχιστα δεν καταλαβαίνω γιατί παρολ που είμαι 22+6 εντάξει έχω εμπρόσθιο πλακούντα αλλά και πάλι υπάρχουν μέρες που δεν το νιοθο καθόλου. Μέχρι της 20 ευδομαδες είχα βάλει 8 κιλά με μαλοσε ο γιατρός και προσέχω πολύ τώρα 2 ευδομαδες δεν έβαλα καθόλου. Περιμένω να κάνω ξανά την β επιπεδου και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω και εγώ τα ψώνια. Περίμενα πως και πως να βγω στα μαγαζιά αλλά ήρθε η καραντίνα εμείς στη Θεσσαλονίκη είμαστε είδη μια ευδομαδα μέσα. Καροτσάκι μου πήρε η αδερφή μου δώρο είναι της εταιρείας bergsteiger γερμανική εταιρεία 3+1 το πήρε μονο 100  € δεύτερο χέρι αλλά είναι σαν κενουριο ελπίζω να με βολέψει  ( να σημειώσω ότι η αδερφή μένει Ουγγαρία θα το στείλει με μεταφορική ) 

Να μας γράφεις κάθε μέρα.. τι παει να πει εισαι ξένη;; χαζομαρουλες! 

Και εγω δεν τον νιωθω συχνά υπάρχουν και μερες που δε θα το νιώσω καθόλου και θα σκαω .. με πρόσθιο υψηλό και εγω (εχει μεγάλη σημασία η θέση του πλακούντα) ο δικός μας εκει που ειναι απορροφά τις κλωτσητσες με αποτελεσμα τις δυνατές να τις νιώθουμε λιγο και τις πιο light να μη τις νιώθουμε καθόλου!!! 

Στην κορη μου που είχα οπίσθιο, σε αυτή την εβδομάδα την καταλάβαινα φουλ ..!

Όσο για τα κιλά, κλααααμα τι να κάνω;; γλυκά δεν τρώω αλλα πλακωνομαι στο φαγητό.. θα σκασωωω ,η μύτη μου εχει γίνε πιο μεγάλη και απο το κεφάλι μου! 

  • Μου αρέσει 2

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ba_lily είπε:

Καλημέρα κορίτσια. Δεν γράφω πολύ συχνά αλλά σας διαβάζω κάθε μέρα ο λόγος επειδή είμαι ξένη και δεν τα καταφέρνω και πολύ καλά. Όπως έγραψα και πιο παλιά έχω κάνει είδη β επιπεδου αλλά ειταν λίγο νορις και θα ξανακάνω 10/11 εγώ έχω αρκετά υγρά ίσως επειδή βάζω utrogrstan πρωί βράδυ το μωρακι το νιοθο ελάχιστα δεν καταλαβαίνω γιατί παρολ που είμαι 22+6 εντάξει έχω εμπρόσθιο πλακούντα αλλά και πάλι υπάρχουν μέρες που δεν το νιοθο καθόλου. Μέχρι της 20 ευδομαδες είχα βάλει 8 κιλά με μαλοσε ο γιατρός και προσέχω πολύ τώρα 2 ευδομαδες δεν έβαλα καθόλου. Περιμένω να κάνω ξανά την β επιπεδου και αν όλα πάνε καλά θα ξεκινήσω και εγώ τα ψώνια. Περίμενα πως και πως να βγω στα μαγαζιά αλλά ήρθε η καραντίνα εμείς στη Θεσσαλονίκη είμαστε είδη μια ευδομαδα μέσα. Καροτσάκι μου πήρε η αδερφή μου δώρο είναι της εταιρείας bergsteiger γερμανική εταιρεία 3+1 το πήρε μονο 100  € δεύτερο χέρι αλλά είναι σαν κενουριο ελπίζω να με βολέψει  ( να σημειώσω ότι η αδερφή μένει Ουγγαρία θα το στείλει με μεταφορική ) 

Κοριτσι μου με το καλο να κανεις την επαναληπτικη. Κ να γράφεις, κ ας μη γραφεις σωστα ελληνικα, δεν κάνουμε φιλολογια εδω, παρεα κανουμε, βοηθαμε κ λυνουμε αποριες. Με γεια τα ψωνια κ καλη συνέχεια! Κ προσοχη με τα κιλακια, τα λεω κ για να τα ακουω κ γω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλή μέρα κορίτσια μου!!!

@ba_lily Να γράφεις κάθε μέρα δεν θα σου βάλουμε βαθμό ίσα ίσα παρέα θέλουμε όλες εδώ μην σκέφτεσαι τέτοια επειδή είσαι ξένη και? Έχω δει και Έλληνες που δεν ξέρουν να γράφουν άστο....:grin:

@Aria konstaμου προσέχω με τα κιλά ουτε πριν δεν προσεχα τοσο άλλα εκεί αυτά τώρα μετά την β επιπέδου θα ξεκινήσω περπάτημα και λίγο πιλατες μέσω ίντερνετ αν βρω κάνα πρόγραμμα καλό... 

Εμένα βρε κοριτσια με εχει ταράξει στην κλωτσιά τί να πω την καταλαβαίνω κάθε μέρα όλες τις ώρες και σε έχω πρόσθιο πλακούντα... Δεν μπορεί το μωρό είναι αφού κάποιες φορές το βράδυ είναι τόσο έντονο που δεν μπορώ να κοιμηθώ... χαχαχα περιμένω να σταματήσει και μετά κοιμάμαι δεν ξέρω το θα γίνει αργότερα....

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας αγαπημένες μου!είπα να κάνω ένα update..τα πράγματα γινανε  ακόμα χειρότερα μετά την β επιπέδου.με έπιασε ενας πόνος κάτω χαμηλά στην κοιλιά στην αρχή υποφερτός.μιλουσα με τον γιατρό μου και περίμενα την εξέλιξη που τελικά ήταν μια φρίκη..φριχτοι πόνοι στην κοιλιά τα χαράματα που με δίπλωναν στα δύο ..φύγαμε γρήγορα για το νοσοκομείο της Καβάλας όπου νοσηλεύτηκα δύο μέρες και απλά με βασάνιζαν χωρίς να βγάζουν άκρη..μιλάω με τον γιατρό μου λέει είναι το ινομιωμα..υπογράφω φεύγω σπίτι ξεκινάω δυνατά παυσίπονα και είμαι σε επικοινωνία με τον γιατρό .δεν με πιάνουν τα παυσίπονα και είχα κλείσει ήδη τρεις μέρες με φριχτους πόνους.και ξαφνικά αρχίζουν και συσπάσεις . τρόμος.μου λέει ο γιατρός μου έλα όπως είσαι Παπαγεωργίου για εισαγωγή.μου έκαναν εισαγωγή πέρασα δύο απίστευτα επώδυνα 24ωρα ακόμα που εκλαιγα και έλεγα θα πεθάνω και δεν με έπιαναν ούτε τα ενδοφλέβια παυσίπονα ούτε οι ενέσεις ούτε τα χάπια.τελικα χθες τα χαράματα έγινε ένα θαύμα και άρχισε να υποχωρεί ο πόνος..σήμερα είχα και λίγο καφέ ..είμαι μέσα για παρακολούθηση με όρους φάρμακα αντιβιοτικά κλπ κλπ..δεν ξέρω τι θα γίνει δεν ξέρω πότε θα βγω ..κάνω κουράγιο και υπομονή ..είστε τυχερές που είστε σπίτι σας υγιείς και με τους ανθρώπους που αγαπάτε!!τα φιλιά μου και την αγάπη μου!!

  • Λυπημένη/-ος 7

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...