Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα ομορφιές μου! @Aria konstaκαλα αποτελέσματα περιμένουμε νέα σου! Στολισαμε κ εμείς, καλές γιορτές να έχουμε!!! κ του χρόνου με τα μπεμπακια μας να τα κυνηγάμε να μην πηγαίνουν στο δεντρο χιχι... Όσον αφορά τις επαφές με το σύζυγό, τιποτα κ εμείς... Το πρώτο τρίμηνο απαγορευτικό... Μετά που μας έδωσε το οκ ο γιατρός φοβομουν..με τη Β επιπέδου που έμαθα για το χαμηλό πλακούντα φοβαμαι πιο πολύ.. Οπότε δεν... Δεν μου χει κάνει κάποιο παράπονο με καταλαβαίνει... Κ εγώ όσο μπορώ για να μη το χάσουμε τελείως τον ικανοποιω αλλιώς... πάντα με δική μου πρωτοβουλία και φυσικά δε λέει ποτέ όχι χάχα... 

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Aria konsta καλα αποτελεσματα κι από μένα!!! @giwta_86 αυτήν την εικόνα προσπαθώ να κάνω κι εγώ αυτές τις μέρες, αλλά ξεπερνάει τη φαντασία μου!!! Τι γλυκά που θα είναι κ τα φετινά κ όλα τα Χριστούγεννα από δω κ πέρα!

Εγω κορίτσια μου έχω αύριο πρωί β επιπέδου! Ανυπομονώ! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

@Aria konsta καλα αποτελεσματα κι από μένα!!! @giwta_86 αυτήν την εικόνα προσπαθώ να κάνω κι εγώ αυτές τις μέρες, αλλά ξεπερνάει τη φαντασία μου!!! Τι γλυκά που θα είναι κ τα φετινά κ όλα τα Χριστούγεννα από δω κ πέρα!

Εγω κορίτσια μου έχω αύριο πρωί β επιπέδου! Ανυπομονώ! 

Με το καλο, καλα αποτελέσματα εύχομαι μέσα από την καρδια μου!! <3

  • Ευχαριστώ 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. said:

@Aria konsta καλα αποτελεσματα κι από μένα!!! @giwta_86 αυτήν την εικόνα προσπαθώ να κάνω κι εγώ αυτές τις μέρες, αλλά ξεπερνάει τη φαντασία μου!!! Τι γλυκά που θα είναι κ τα φετινά κ όλα τα Χριστούγεννα από δω κ πέρα!

Εγω κορίτσια μου έχω αύριο πρωί β επιπέδου! Ανυπομονώ! 

Με το καλό!!! Θα περιμένουμε νέα σου!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

  • Μου αρέσει 13

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

Τέλεια νέα κοριτσάκι μου!!!!! Απόλαυσε το τρίμηνο, τετράμηνο που μας μένει όσο δεν πάει!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

Τέλεια νέα κοριτσάκι μου!!!!! Απόλαυσε το τρίμηνο, τετράμηνο που μας μένει όσο δεν πάει!!!! 

Ναι μου έφυγε μεγάλο βάρος! 

Ελπίζω να παραμείνουν ολα ετσι τοσο καλα μεχρι το τέλος.. ! 

Γιατί πραγματικά ο φόβος μου ήταν και είναι μεγάλος! 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Ναι μου έφυγε μεγάλο βάρος! 

Ελπίζω να παραμείνουν ολα ετσι τοσο καλα μεχρι το τέλος.. ! 

Γιατί πραγματικά ο φόβος μου ήταν και είναι μεγάλος! 

Μία χαρά θα πάνε όλα! Έχεις ανέβει ήδη όλα τα μεγάλα και σημαντικά σκαλοπάτια χωρίς προβλήματα! Ελπίζω να ανακουφιστηκες και να ξεαγχωθηκες αρκετά, αν όχι τελειως:)

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

@Aria konsta τέλεια νέα μπράβο σας!!!Αντε χαλαρά από εδώ και πέρα μην φοβάσαι τίποτα!!!!

  • Μου αρέσει 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

Μπραβοοο!! Όλα τέλεια!! Αχ είδες πως ξελαφρωνεις μετά;; Κάνε τη λίστα με τα πρώτα απαραίτητα τωρα:-P

Just now, Popaki2011 είπε:

Καλησπέρα στην ομάδα!!!!!Στα Λητώ να ενημερώσω έχει πολύ καλό black Friday!πήρα ένα ριλαξ κούνια μισή τιμή,έχει το καρότσι iglesina μισή τιμή...για μπείτε να δείτε!!!!!

Είδα και γω χτες.. Επειδή τα έχω τα περισσότερα ένα παρκοκρεβατο μισή τιμή μου άρεσε με αλλαξιερα και κουνουπιερα πάνω, και κάποιοι αποστειρωτες. Για καρότσι θέλω να το δω από κοντά να το πιάσω στα χέρια μου. Αχ έχω πελαγώσει δεν ξέρω τι να πάρω. Κοιτάζω στο σκρουτζ να έχω μια ιδέα. Bebe stars, kikaboom και κάποια άλλη ιταλική μάρκα δεν θυμάμαι αρκετά φτηνά αυτά και 3 σε 1 αλλά αξίζουν;;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vivi.nik. είπε:

Μία χαρά θα πάνε όλα! Έχεις ανέβει ήδη όλα τα μεγάλα και σημαντικά σκαλοπάτια χωρίς προβλήματα! Ελπίζω να ανακουφιστηκες και να ξεαγχωθηκες αρκετά, αν όχι τελειως:)

Ναι ναι δοξα το θεό! Και απλα εύχομαι να παραμείνουν ολα τοσο καλα μεχρι το τέλος! 

 


 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

Τι τέλεια νέα είναι αυτά?!?! Πολύ χάρηκα, ηρθε η ωρα  να χαλαρώσεις και να χαρείς τους επόμενους μήνες..! 

 

  • Μου αρέσει 1

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Basiliki92 είπε:

@Aria konsta τέλεια νέα μπράβο σας!!!Αντε χαλαρά από εδώ και πέρα μην φοβάσαι τίποτα!!!!

Χαλαρά δε θα το δω ποτε η αλήθεια είναι αλλα σίγουρα ανακουφιστηκα αρκετά και νιωθω περισσότερη σιγουριά!

Just now, valentina23 είπε:

Μπραβοοο!! Όλα τέλεια!! Αχ είδες πως ξελαφρωνεις μετά;; Κάνε τη λίστα με τα πρώτα απαραίτητα τωρα:-P

Είδα και γω χτες.. Επειδή τα έχω τα περισσότερα ένα παρκοκρεβατο μισή τιμή μου άρεσε με αλλαξιερα και κουνουπιερα πάνω, και κάποιοι αποστειρωτες. Για καρότσι θέλω να το δω από κοντά να το πιάσω στα χέρια μου. Αχ έχω πελαγώσει δεν ξέρω τι να πάρω. Κοιτάζω στο σκρουτζ να έχω μια ιδέα. Bebe stars, kikaboom και κάποια άλλη ιταλική μάρκα δεν θυμάμαι αρκετά φτηνά αυτά και 3 σε 1 αλλά αξίζουν;;; 

Ναι ναι δοξα το θεοοοο ... !! 

Φοβάμαι να ψωνίσω ακομα. Εχω και τη μάνα μου τέρμα προληπτική και δε με αφήνει κι αυτή να παρω κατι να το χαρώ 

  • Μου αρέσει 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , vivi.nik. είπε:

@Aria konsta καλα αποτελεσματα κι από μένα!!! @giwta_86 αυτήν την εικόνα προσπαθώ να κάνω κι εγώ αυτές τις μέρες, αλλά ξεπερνάει τη φαντασία μου!!! Τι γλυκά που θα είναι κ τα φετινά κ όλα τα Χριστούγεννα από δω κ πέρα!

Εγω κορίτσια μου έχω αύριο πρωί β επιπέδου! Ανυπομονώ! 

Καλη επιτυχία!!! Ανυπομονουμε για τα νέα!!!!!! 

Just now, Aria konsta είπε:

Καλησπέρα,ομαδουλα μου !! 

Γυρίσαμε από την β επιπέδου μας .. ειναι ολα υπέροχα, ολα καλά!! Ο μπέμπης ειναι πλεον και 100% μπεμπης και με (μεγάλα προσόντα)χαχχαχαχα , είμαστε 672gr . Δεν καθοταν εύκολα.. έβαζε χεράκια μπροστα και καθοταν μπρούμυτα συνεχώς.  Ο τράχηλος είναι 40,0 mm ευτυχώς! 

Μου έφυγε μεγάλο βάρος η αλήθεια είναι.. σε 10 εβδομάδες το doppler.

 

Δοξα το θεο χαρα μου, ολα καλα!!! Ξεκινα ψωνια τωρα!!! Συγχαρητήρια!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...