Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Just now, valentina23 είπε:

Εγω θα κάνω την Τρίτη. Με τα 50ml μου είπε να κάνω. 

Αχ δεν μου είπε και τώρα το σκέφτομαι να του στείλω κυριακάτικο ...αλλά το θέμα είναι ότι αύριο το πρωί θα πάω για την εξέταση ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι.. Όσες δεν καταφέρατε να κόψετε τελείως το τσιγάρο πόσα κάνετε τη μέρα; εγώ κάνω 3 κι αυτά με ΠΟΛΎ ζόρι! Ελπίζω να το κόψω τελείως. Στην αρχή 5(οσα μου χε πει ο γιατρός) και σιγά σιγά τα έκανα 3.Στοχος είναι τώρα τα 2 και μετά καθόλου. Αλλά ρε κορίτσια πραγματικά μου είναι τοοοοσο δύσκολο. Όταν έρχετε η ώρα να κάνω το τσιγάρο μου ρχετε να το καταπιώ απ τη μανία μου. Και μετά περιμένω σαν το φυλακισμένο να κάνω και το άλλο.Πριν ήμουν φανατική καπνίστρια ένα με ενάμιση πακέτο.. 

Just now, Pepi88 είπε:

Αχ δεν μου είπε και τώρα το σκέφτομαι να του στείλω κυριακάτικο ...αλλά το θέμα είναι ότι αύριο το πρωί θα πάω για την εξέταση ..

Δεν σου το έχει γράψει στις εξετάσεις; αν όχι καλύτερα κάνε ένα τηλ να τον ρωτησεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι.. Όσες δεν καταφέρατε να κόψετε τελείως το τσιγάρο πόσα κάνετε τη μέρα; εγώ κάνω 3 κι αυτά με ΠΟΛΎ ζόρι! Ελπίζω να το κόψω τελείως. Στην αρχή 5(οσα μου χε πει ο γιατρός) και σιγά σιγά τα έκανα 3.Στοχος είναι τώρα τα 2 και μετά καθόλου. Αλλά ρε κορίτσια πραγματικά μου είναι τοοοοσο δύσκολο. Όταν έρχετε η ώρα να κάνω το τσιγάρο μου ρχετε να το καταπιώ απ τη μανία μου. Και μετά περιμένω σαν το φυλακισμένο να κάνω και το άλλο.Πριν ήμουν φανατική καπνίστρια ένα με ενάμιση πακέτο.. 

Διομιση πακέτα πρίν!!!!7 στην αρχή της εγκυμοσύνης μετά 5 τώρα μισό την βδομάδα για το γαμωτο και το άγχος.....όλα τα μπορούμε πίστεψε μια ΦΑΝΑΤΙΚΗ καπνίστρια!!

  • Μου αρέσει 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Pepi88 όλα στο μυαλό είναι το ξέρω!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη εκεί προς το τέλος το έκοψα τελείως και στο θηλασμό ούτε ένα δεν έκανα. Μετά Δυστηχως το ξανάρχισα.. Και τώρα το ελλατωνω σιγά σιγά μέχρι να το κόψω τελείως όπως και τότε. Αλλά πραγματικά πολύ δύσκολο κομμάτι!! Μπράβο σου που τα κατάφερες!! Είσαι ήρωας για μένα να το ξέρεις.. Κι όχι μόνο για το τσιγάρο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, valentina23 είπε:

@Pepi88 όλα στο μυαλό είναι το ξέρω!! Στην πρώτη εγκυμοσυνη εκεί προς το τέλος το έκοψα τελείως και στο θηλασμό ούτε ένα δεν έκανα. Μετά Δυστηχως το ξανάρχισα.. Και τώρα το ελλατωνω σιγά σιγά μέχρι να το κόψω τελείως όπως και τότε. Αλλά πραγματικά πολύ δύσκολο κομμάτι!! Μπράβο σου που τα κατάφερες!! Είσαι ήρωας για μένα να το ξέρεις.. Κι όχι μόνο για το τσιγάρο.. 

Χαχαχαχαχα ο χεσμενος ήρωας!!!! φοβάμαι όλη την ώρα!!καταλαβαίνω πως το λες κορίτσι μου αλλά ειλικρινά δεν με θεωρώ και κάτι σπουδαίο κάνω απλά ότι μπορώ για να γεννηθεί γερό το παιδάκι μου! ηρωίδες είναι άλλες γυναίκες που περνάν μαρτυρια και επιβιώνουν!!

Just now, Popaki2011 είπε:

Την έκανα χθες,75μλ ήπια εγώ κι έκανα την 3ωρη.

Ναι μίλησα μαζί του και μένα 75  μου είπε ..


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

Εμένα με ρώτησε αν έχω ιστορικό και του είπα όχι και μου είπε να κάνω με 50ml:roll:. Ποια η διαφορά στα ml? 

Μην αγχώνεσαι δεν έχει τρομερή διαφορά ειδικά από την στιγμή που δεν έχεις ιστορικό!


aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Εγώ είμαι πολύ τυχερή σε αυτό το κομμάτι..ίσως λόγο ολικής ακινησίας βέβαια το πήραν όλοι απόφαση και έχουμε κανει δυνατό team!ο αντρουλης μου ο καλός μου κάνει τα πάντα από δουλειές μέχρι να μου βάλει την πάπια 40 φορές την μέρα ,να με πλύνει να με αλλάξει να με ταισει κλπ κλπ...η πεθερά μου επίσης μαγειρεύει και βοηθάει στις δουλειές και ο μπαμπάς μου φέρνει και αυτός ότι φαγητό μπορεί!μόνο η μαμά μου έχει αποκλειστεί Θεσσαλονίκη λόγο lockdown...δόξα το  Θεό καί την Παναγία δεν παραπονιέμαι γιατί ναι μεν ζω σαν μούμια αλλά έχω πολύ φροντίδα και αγάπη !!όσο αφορά το κομμάτι γνώμη των άλλων δεν σταματάνε κάποιοι να μου στέλνουν μνμτα με ιστορίες πρόωρων μωρών που είναι επίσης πολύ αγχωτικό και κακό...

Χαίρομαι πολυ κοριτσι μου που εχεις βοήθεια στην δυσκολη κ απαιτητικη αυτη περιοδο... Μπραβο τους!! Κ οσο για τους αλλους... Απο το ενα να μπαίνει κ απο το αλλο να βγαινει!!! 

2 ώρες πρίν, vivi.nik. είπε:

@Pepi88 τι γλυκός ο αντρουλης σου... Σίγουρα η κατάσταση σου είναι έτσι κ αλλιώς τέτοια που χρειάζεσαι μεγαλη φροντίδα! Εγώ κανω τα μισά περίπου απ όσα έκανα, αλλά νιώθω ότι ως εκεί αντέχω. Έχω κ τον μικρό εδώ, οπότε δεν μπορώ να μείνω έτσι κ αλλιώς ξάπλα, αν αναγκαζόμουν θα πρεπε να ρθουν ενισχύσεις από μακριά! Αλλά κι ο άντρας μου κάνει όσα μπορεί ο καημένος, παρ ότι δουλεύει πολλές ώρες. 

Κορίτσια μου περάσαμε τόσο όμορφο σαβ κο με τον άντρα μου κ τον μικρό μου... Πηγαμε 2 ωραίες βόλτες με τα πόδια κ το ποδήλατο του μικρού σε 2 ωραία άλση, φτιάξαμε μελομακάρονα και χουχουλιασαμε στο σπίτι, παίξαμε απεριόριστα, διαβάσαμε βιβλία και τόσα άλλα... Τα καλά της καραντίνας, αυτές οι οικογενειακές στιγμές που αποκτούν άλλη αξία τέτοιες μέρες. :x

Χαίρομαι πολύ!!! Να καρπωνεστε τις στιγμες, δεν ξαναγυριζει ο χρόνος!!! Σε λιγο που θα χετε κ το αλλο σας διαμαντακι θα στε ακομη πιο τελεια! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Χαίρομαι πολυ κοριτσι μου που εχεις βοήθεια στην δυσκολη κ απαιτητικη αυτη περιοδο... Μπραβο τους!! Κ οσο για τους αλλους... Απο το ενα να μπαίνει κ απο το αλλο να βγαινει!!! 

Χαίρομαι πολύ!!! Να καρπωνεστε τις στιγμες, δεν ξαναγυριζει ο χρόνος!!! Σε λιγο που θα χετε κ το αλλο σας διαμαντακι θα στε ακομη πιο τελεια! 

Δεν το συζητώ! Τα καλύτερα είναι αυτά που ακόμα δεν έχουμε ζήσει :x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


3 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Κορίτσια θέλω να ρωτήσω κάτι.. Όσες δεν καταφέρατε να κόψετε τελείως το τσιγάρο πόσα κάνετε τη μέρα; εγώ κάνω 3 κι αυτά με ΠΟΛΎ ζόρι! Ελπίζω να το κόψω τελείως. Στην αρχή 5(οσα μου χε πει ο γιατρός) και σιγά σιγά τα έκανα 3.Στοχος είναι τώρα τα 2 και μετά καθόλου. Αλλά ρε κορίτσια πραγματικά μου είναι τοοοοσο δύσκολο. Όταν έρχετε η ώρα να κάνω το τσιγάρο μου ρχετε να το καταπιώ απ τη μανία μου. Και μετά περιμένω σαν το φυλακισμένο να κάνω και το άλλο.Πριν ήμουν φανατική καπνίστρια ένα με ενάμιση πακέτο.. 

Δεν σου το έχει γράψει στις εξετάσεις; αν όχι καλύτερα κάνε ένα τηλ να τον ρωτησεις

Ήμουν καπνίστρια πριν κάνω εξωσωματική. Κατάφερα να το κόψω προσπαθοντας να σκέφτομαι τον εαυτό μου ως μη καπνιστή κ ως πιο κουλ άτομο. Να σκέφτομαι ανθρώπους που θαυμάζω κ δεν καπνίζουν. Πολύ δύσκολο αλλά μπορείς να το κάνεις αφού τα έχεις καταφέρει να το μειώσεις τόσο πολυ...και δεν είχα τόσα πολλά στερητικα οσα λένε ούτε κακή διάθεση κτλ. Καμία σχεση δηλαδή αποταν έκοψα τον καφέ, αυτό είναι το πραγματικά δύσκολο πραμα.με βοήθησε κ η εφαρμογή easy quit stop smoking. Τζάμπα είναι δοκίμασε να την κατεβάσεις. 


AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Evoulini24 είπε:

Κι εμένα 75ml μου έχει γράψει! Τι εννοείς τρίωρη;

3 ώρες διάρκεια.4 τρυπηματα σε χρόνους 0,60,120 κ 180.είχε φτάσει το στομάχι στην πλάτη απ την πεινα. 


NmUgp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/11/2020 at 5:38 ΜΜ, Evoulini24 είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια!! Πώς είστε;; Διαβάζω ωραία νέα για Β επιπέδου, μπράβο!!! Ποια κοπέλα έχει εκπτωτικό κουπόνι στο pat pat; Θα χρειαστω έναν κωδικό, έχει ωραία πράγματα!!

κορίτσια ήθελα να ρωτήσω τι νούμερα παραγγέλνετε από το pat pat;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...