Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλημέρα κορίτσια,

      Έκανα τεστ από το φαρμακείο και βγήκε αρνητικό..ξέρω ότι είναι πολύ νωρίς,την Τετάρτη έκανα εμβρυομεταφορά,όμως περίμενα έστω και λίγο αχνή γραμμουλα.Υπαρχει περίπτωση λέτε να βγει θετικό τη Δευτέρα που θα ξανακάνω?

      @Angot Έπρεπε να σε ακούσω και να μην κάνω σήμερα,αλλά δεν κρατήθηκα η τρελή ☹️

      Τέσσερις ημέρες μετά τεστ?? πολλή βιασύνη μάνα μου! Τρίτη κι αν..

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

Καλησπέρα, κορίτσια!! Πώς είστε;; Διαβάζω ωραία νέα για Β επιπέδου, μπράβο!!! Ποια κοπέλα έχει εκπτωτικό κουπόνι στο pat pat; Θα χρειαστω έναν κωδικό, έχει ωραία πράγματα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, Evoulini24 είπε:

Καλησπέρα, κορίτσια!! Πώς είστε;; Διαβάζω ωραία νέα για Β επιπέδου, μπράβο!!! Ποια κοπέλα έχει εκπτωτικό κουπόνι στο pat pat; Θα χρειαστω έναν κωδικό, έχει ωραία πράγματα!!

Μόλις θα έκανα την ίδια ακριβώς ανάρτηση! Θα ήθελα κι εγώ τον κωδικό παρακαλώ!! Και μπραβο σε όλες σας κορίτσια μου, είμαστε όλες μαχητριες..!! Αιντε να περνά ο καιρος με ευχάριστα νεα!!! 

  • Μου αρέσει 2

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!χθες πήγα γιατρό ..ο τράχηλος στα ίδια οπότε συνεχίζεται ξάπλα φάρμακα και ενέσεις..μου είπε ότι πρώτο μαξιλαράκι είναι οι 28 βδομάδες δεύτερο 32 .. πολύ αγχωτικό γιατί οι 28 μου φαίνονται και κοντά και μακριά..μου έδωσε και ένα έξτρα χάπι για συσπάσεις..αύριο καμπύλη ζαχάρου... Ο μπέμπης είναι 890 γραμ.και πολύ ζωηρός με έχει τσακίσει στις κλωτσιές με ιδιαίτερη αγάπη στην κύστη μου αλλά χαλάλι...αυτά!

Gaviscon double action εμένα αυτό με έσωσε στην αρχή που είχα τρελές καούρες και φούσκωμα..ρώτα φυσικά πρώτα τον γιατρό σου ..

Πεπη μου σιγα σιγα, θα τα ξεπερασεις ολα τα μαξιλαρακια!!! Υπομονη κοπελα μου!!! Ολα θα πανε καλα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Pepi88 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!χθες πήγα γιατρό ..ο τράχηλος στα ίδια οπότε συνεχίζεται ξάπλα φάρμακα και ενέσεις..μου είπε ότι πρώτο μαξιλαράκι είναι οι 28 βδομάδες δεύτερο 32 .. πολύ αγχωτικό γιατί οι 28 μου φαίνονται και κοντά και μακριά..μου έδωσε και ένα έξτρα χάπι για συσπάσεις..αύριο καμπύλη ζαχάρου... Ο μπέμπης είναι 890 γραμ.και πολύ ζωηρός με έχει τσακίσει στις κλωτσιές με ιδιαίτερη αγάπη στην κύστη μου αλλά χαλάλι...αυτά!

Gaviscon double action εμένα αυτό με έσωσε στην αρχή που είχα τρελές καούρες και φούσκωμα..ρώτα φυσικά πρώτα τον γιατρό σου ..

@Pepi88 Να δεις που ολα θα πάνε καλά και ο χρονος θα κυλάει σαν νεράκι!!!Είστε και οι 2 μαχητές!!!Τα δύσκολα είναι για να τα περνάμε!Σε φιλώ :)

  • Ευχαριστώ 1

aDkXp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Γυρισα απο τη β επιπεδου. Η μις χορευτρια 2021, με αψογο κουτεπιε κ γυμνασμενο μηρο, με απιθανη γαμπα, (που τα δε ο γιατρος ποτε δεν καταλαβα χεχε!) ειναι 534γρ. ολη κ ολη, ιδια ο μπαμπας στο προσωπο, με τη μύτη τη δική μου ομως!! Κ ξινουλα, σαν εμενα, νομιζω στο υφος, χαχαχα. Αυχενικη πτυχη 5,7 κ μηκος τραχηλου 3,19. Μου ειπε οτι καλα κανω κ ξεκουραζομαι, να προσεχω κ οχι πολλες οικιακες εργασίες. 

Εύχομαι σε ολες να εχετε αψογα αποτελέσματα σε καθε εξέταση που κανετε. Ειλικρινά, ξερω οτι ολες κρατατε την αγωνια σας μεσα σας κ σας τρωει οπως εμενα να ναι καλα το μωρο της καθεμιας. Για αυτο στην παναγιτσα προσευχομαι για καθε μια κ περιμενω νεα σας.. 

Σας φιλω γλυκα κ ευχαριστώ.. Ξερετε εσεις :x

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mareva είπε:

Καλησπέρα! Γυρισα απο τη β επιπεδου. Η μις χορευτρια 2021, με αψογο κουτεπιε κ γυμνασμενο μηρο, με απιθανη γαμπα, (που τα δε ο γιατρος ποτε δεν καταλαβα χεχε!) ειναι 534γρ. ολη κ ολη, ιδια ο μπαμπας στο προσωπο, με τη μύτη τη δική μου ομως!! Κ ξινουλα, σαν εμενα, νομιζω στο υφος, χαχαχα. Αυχενικη πτυχη 5,7 κ μηκος τραχηλου 3,19. Μου ειπε οτι καλα κανω κ ξεκουραζομαι, να προσεχω κ οχι πολλες οικιακες εργασίες. 

Εύχομαι σε ολες να εχετε αψογα αποτελέσματα σε καθε εξέταση που κανετε. Ειλικρινά, ξερω οτι ολες κρατατε την αγωνια σας μεσα σας κ σας τρωει οπως εμενα να ναι καλα το μωρο της καθεμιας. Για αυτο στην παναγιτσα προσευχομαι για καθε μια κ περιμενω νεα σας.. 

Σας φιλω γλυκα κ ευχαριστώ.. Ξερετε εσεις :x

Μπράβο το κοριτσάκι σου πολύ χάρηκα! μακάρι όλες να έχουμε μόνο καλά νέα από εδώ και πέρα !να προσέχεις!

  • Ευχαριστώ 1

aDqFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mareva είπε:

Καλησπέρα! Γυρισα απο τη β επιπεδου. Η μις χορευτρια 2021, με αψογο κουτεπιε κ γυμνασμενο μηρο, με απιθανη γαμπα, (που τα δε ο γιατρος ποτε δεν καταλαβα χεχε!) ειναι 534γρ. ολη κ ολη, ιδια ο μπαμπας στο προσωπο, με τη μύτη τη δική μου ομως!! Κ ξινουλα, σαν εμενα, νομιζω στο υφος, χαχαχα. Αυχενικη πτυχη 5,7 κ μηκος τραχηλου 3,19. Μου ειπε οτι καλα κανω κ ξεκουραζομαι, να προσεχω κ οχι πολλες οικιακες εργασίες. 

Εύχομαι σε ολες να εχετε αψογα αποτελέσματα σε καθε εξέταση που κανετε. Ειλικρινά, ξερω οτι ολες κρατατε την αγωνια σας μεσα σας κ σας τρωει οπως εμενα να ναι καλα το μωρο της καθεμιας. Για αυτο στην παναγιτσα προσευχομαι για καθε μια κ περιμενω νεα σας.. 

Σας φιλω γλυκα κ ευχαριστώ.. Ξερετε εσεις :x

Αχ τι ωραία περιγραφή, πολυ γελασα. Μπράβο στη μπουμπού σου! Έτσι όμορφα να εξελιχθεί και το υπόλοιπο της εγκυμοσύνης κορίτσι μου. Αλλά αρνητικά νέα να μην διαβάσουμε σε αυτό το γκρουπ. Εγώ έχω αύριο στις 09.00 ραντεβού για επανέλεγχο μετά τη Β επιπέδου για να δουμε το μήκος του τραχήλου.. Μακάρι να έχω καλά νέα. Θα σας ενημερώσω!! Καλό και ήρεμο Σαββατόβραδο εύχομαι σε όλες σας!! 

  • Μου αρέσει 4

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Mareva είπε:

Καλησπέρα! Γυρισα απο τη β επιπεδου. Η μις χορευτρια 2021, με αψογο κουτεπιε κ γυμνασμενο μηρο, με απιθανη γαμπα, (που τα δε ο γιατρος ποτε δεν καταλαβα χεχε!) ειναι 534γρ. ολη κ ολη, ιδια ο μπαμπας στο προσωπο, με τη μύτη τη δική μου ομως!! Κ ξινουλα, σαν εμενα, νομιζω στο υφος, χαχαχα. Αυχενικη πτυχη 5,7 κ μηκος τραχηλου 3,19. Μου ειπε οτι καλα κανω κ ξεκουραζομαι, να προσεχω κ οχι πολλες οικιακες εργασίες. 

Εύχομαι σε ολες να εχετε αψογα αποτελέσματα σε καθε εξέταση που κανετε. Ειλικρινά, ξερω οτι ολες κρατατε την αγωνια σας μεσα σας κ σας τρωει οπως εμενα να ναι καλα το μωρο της καθεμιας. Για αυτο στην παναγιτσα προσευχομαι για καθε μια κ περιμενω νεα σας.. 

Σας φιλω γλυκα κ ευχαριστώ.. Ξερετε εσεις :x

Μπράβο σου, κορίτσι μου!!! Μια χαρά η μπεμπουλα σας!!! Όλα να σου πάνε έτσι καλά μέχρι το τέλος!!! Και σε όλες μας φυσικά εδώ μέσα!!! 

Link to comment
Share on other sites

@Pepi88 @Rina-Katerina @Evoulini24 κοριτσακια μου ευχομαι απο δω κ περα μονο καλα νεα για ολο το φορουμ!! Σας ευχαριστώ παρα πολυ, κ να μου προσέχετε! Τους εαυτούς σας κ τα μωρουλια σας!!!! Με το καλο οι εξετάσεις Ρινα-Κατερινα! Ανυπομονω να ακουσω νεα! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Mareva είπε:

Καλησπέρα! Γυρισα απο τη β επιπεδου. Η μις χορευτρια 2021, με αψογο κουτεπιε κ γυμνασμενο μηρο, με απιθανη γαμπα, (που τα δε ο γιατρος ποτε δεν καταλαβα χεχε!) ειναι 534γρ. ολη κ ολη, ιδια ο μπαμπας στο προσωπο, με τη μύτη τη δική μου ομως!! Κ ξινουλα, σαν εμενα, νομιζω στο υφος, χαχαχα. Αυχενικη πτυχη 5,7 κ μηκος τραχηλου 3,19. Μου ειπε οτι καλα κανω κ ξεκουραζομαι, να προσεχω κ οχι πολλες οικιακες εργασίες. 

Εύχομαι σε ολες να εχετε αψογα αποτελέσματα σε καθε εξέταση που κανετε. Ειλικρινά, ξερω οτι ολες κρατατε την αγωνια σας μεσα σας κ σας τρωει οπως εμενα να ναι καλα το μωρο της καθεμιας. Για αυτο στην παναγιτσα προσευχομαι για καθε μια κ περιμενω νεα σας.. 

Σας φιλω γλυκα κ ευχαριστώ.. Ξερετε εσεις :x

Υπέροχη η μικρή σας μπαλαρίνα...μπράβο σας .. κοριτσάκι μου .. ♡ 

Ολα θα ειναι υπέροχα μεχρι το τέλος.. και θα βγει να σας χορέψει στο ταψί.. !

Πόσο είσαι κοριτσάκι μου; 

  • Ευχαριστώ 1

 PpoEp2.png AvlAp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Aria konsta είπε:

Υπέροχη η μικρή σας μπαλαρίνα...μπράβο σας .. κοριτσάκι μου .. ♡ 

Ολα θα ειναι υπέροχα μεχρι το τέλος.. και θα βγει να σας χορέψει στο ταψί.. !

Πόσο είσαι κοριτσάκι μου; 

Να σαι καλα γλυκο μου κοριτσακι! Ευχομαι κ σε σενα υπομονη κ πιστη κ ολα θα σου πανε υπέροχα !!!

22w +5d! Είμαι από τις τελευταίες του μηνα μας!!! Θα μας χορεψει το ξερω, κυριως τον μπαμπά της! Αφου του λεω, εγω ημουν η τιμωρία σου αλλά αυτή εδω θα ναι η καταδικη σου!!! Χα χα χα χα! 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, valentina23 είπε:

@Mareva τι καλά!! Ξενοιασες και συ με τη Β επιπεδου!! Όλα καλά μέχρι τέλους εύχομαι σε σένα και σε όλα τα κοριτσια μας εδώ!! Πάντα ευχάριστα ν ακούμε!! 

Ναι κουτσουνα μου!!! Επιτέλους κ ενα δεύτερο καλο νεο, μπας κ αρχισουμε να ησυχαζουμε εστω κ λιγο!!! Εύχομαι κ σε σενα το ιδιο!! Το Μάρτιο να γεμισει αστεροχρυσοσκονη το φορουμ μας, γαλαζια κ ροζ, ζεστα χαμογελα κ δακρυα ευτυχιας!!! Ευχη για ολες μας! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Περιμένω τον γιατρό για τα διαδικαστικα έξω από το γραφείο του, κάναμε την κολπική εξέταση και τον υπερηχο. Είμαστε στα 29-30 εκατοστά στον τραχηλο.. Μου λέει δεν θα χρειαστώ χαπια απλώς να προσεχω μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης όπως έκανα αυτές τις 2 βδομάδες μετά τη Β επιπέδου.. Δλδ σαν να έχω πρόβλημα για να μην προκύψει πρόβλημα. Εγώ το είχα παρακάνει με δουλειές, βόλτες κλπ, γενικά θέλει όλα να τα κάνεις αργά και ήρεμα κάτι που δεν είναι στη φύση μου αλλά θα το συνεχίσω μιας και απέδωσε..!

Κατά τ άλλα όλα καλά, το νινί μου πήγε 680γραμμαρια από 450 μέσα σε 2 βδομάδες.. Αχ έφυγε ένα τεράστιο βάρος!!! Σας φιλώωωωωω! 

  • Μου αρέσει 4

LJRHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rina-Katerina είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!! 

Περιμένω τον γιατρό για τα διαδικαστικα έξω από το γραφείο του, κάναμε την κολπική εξέταση και τον υπερηχο. Είμαστε στα 29-30 εκατοστά στον τραχηλο.. Μου λέει δεν θα χρειαστώ χαπια απλώς να προσεχω μέχρι το τέλος της εγκυμοσύνης όπως έκανα αυτές τις 2 βδομάδες μετά τη Β επιπέδου.. Δλδ σαν να έχω πρόβλημα για να μην προκύψει πρόβλημα. Εγώ το είχα παρακάνει με δουλειές, βόλτες κλπ, γενικά θέλει όλα να τα κάνεις αργά και ήρεμα κάτι που δεν είναι στη φύση μου αλλά θα το συνεχίσω μιας και απέδωσε..!

Κατά τ άλλα όλα καλά, το νινί μου πήγε 680γραμμαρια από 450 μέσα σε 2 βδομάδες.. Αχ έφυγε ένα τεράστιο βάρος!!! Σας φιλώωωωωω! 

Μπράβο ματάκια μου!!! Τα δραστηρια οντα δυστυχώς δεν μπορουν να κατσουν ευκολα. Το σωμα αντιδρα!!! Λιγο εμεινε όμως κουκλα μου κ για το καλο του μωρου σου ξέρεις οτι θα κανεις πισω κ θα είσαι χαλαρουλα.. Ο τραχηλος σου παει καλα απο οτι καταλαβαινω! Υπομονη κ χαρηκα για τα νεα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...