Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Μανούλες Μάρτιου 2021


Recommended Posts

@pap88 σου φάνηκε χρήσιμη η καμηλοπάρδαλη;; την έπαιζε το παιδί;;σε ρωτάω για να μην πετάξω πάλι άδικα λεφτα

 

Τώρα που λέμε για τραγούδια θυμάμαι η μπέμπα ήταν πολύ γκρινιάρα στην αρχή και δεν ησύχαζε με τίποτα κι ο άντρας μου της έβαζε Γωγο Τσάμπα, Φυλλιω Πυργακη, ειδικά αυτό το "σαν περπατάς, παρά πατάς" το χε λιώσει.. :Pάκουγες ένα μωρό να κλαίει και τα κλαρίνα στη διαπασών χαχαχα.. Θα λέγανε οι γείτονες πάει αυτοί κάνανε παιδί και απομουρλαθηκανε:razz::razz:

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 8,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Mighty86 πολύ όμορφο το συννεφάκι, θα το σκεφτώ να το πάρω κι εγώ μπας και νανουριζεται μόνος του. Μας είχαν πάρει ένα πλαστικό που κρέμονται πράγματα στην κούνια αλλά γυρνάνε πολυυύ αργά και δεν τους δίνει σημασία. 

 

Κορίτσια με τον ύπνο τι κανετε? Εμείς κάναμε συγκοιμηση και τώρα προσπαθώ να τον μάθω στην κούνια του δίπλα μου. Κοιμάται κανένα τρίωρο αλλά μετά χτυπιέται σιωπηλά και τον παίρνω δίπλα μου, θηλάζει και κοιμόμαστε μαζί. Εχουμε φωλια με αποσπώμενο μαξιλάρι και τον βάζω εκεί με ανοιχτή τη μεριά μου και κάποια στιγμή το κλείνω να είναι ξεχωριστά από εμένα. Και κατά τη διάρκεια της μέρας προσπαθώ να τον βάλω στο Πορτ μπεμπέ να κοιμάται αλλά πάνω από 40 λεπτά μόνος του δεν μένει. 

Θα πάμε και Μυτιλήνη στα πεθερικά και δεν έχω όρεξη για σχόλια και κριτικές, αυτοί καλοί άνθρωποι είναι, εγώ είμαι η περιεργη... 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ το πήρα το συννεφάκι αλλά δεν το έχω βάλει ακόμα.. έχω ένα μπομπιλ πάνω από την κούνια αλλά το αγνοεί..

@Mighty86 αυτό με τα παζλ ποιο είναι?

Εμένα παίζει πολύ με τις κουδουνιστρες αλλά τα βάζει όλα στο στόμα προσπαθεί δλδ και δεν ξέρω μήπως πρέπει να τα ψεκαζω κάθε μέρα? Η να του τα παίρνω? Παίζει κ με τα βιβλιαράκια τα πάνινα κ στο γυμναστήριο 

@Σελίνα το βράδυ κοιμάται στην κούνια και τη μέρα στο διπλό γτ θηλάζω ξαπλωτη οπότε τον παίρνει ο ύπνος έτσι... Κ το βράδυ καμμιά φορά θηλάζω ξαπλωτη αλλα προσπαθώ να το αποφεύγω γτ φοβαμαι μη με πάρει ύπνος κ κοιμηθούμε έτσι

 


xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , georgia1988 είπε:

Κι εγώ το πήρα το συννεφάκι αλλά δεν το έχω βάλει ακόμα.. έχω ένα μπομπιλ πάνω από την κούνια αλλά το αγνοεί..

@Mighty86 αυτό με τα παζλ ποιο είναι?

Εμένα παίζει πολύ με τις κουδουνιστρες αλλά τα βάζει όλα στο στόμα προσπαθεί δλδ και δεν ξέρω μήπως πρέπει να τα ψεκαζω κάθε μέρα? Η να του τα παίρνω? Παίζει κ με τα βιβλιαράκια τα πάνινα κ στο γυμναστήριο 

@Σελίνα το βράδυ κοιμάται στην κούνια και τη μέρα στο διπλό γτ θηλάζω ξαπλωτη οπότε τον παίρνει ο ύπνος έτσι... Κ το βράδυ καμμιά φορά θηλάζω ξαπλωτη αλλα προσπαθώ να το αποφεύγω γτ φοβαμαι μη με πάρει ύπνος κ κοιμηθούμε έτσι

 

Είναι παζλ με αφρολεξ για το πάτωμα έχει μαδερ Κερ νομίζω με 5€. Για να μπουσουλανε.συνηθως τα βλέπεις στα ιατρεία όλων των παιδιατρων 

@georgia1988 ψέματα στα τζάμπο υπάρχουν.εμενα φίλη μου τα έδωσε αλλά θα πάρω κ αλλα. Αν κ λέει δεν είναι κατάλληλα για κάτω των τριών ετών.μα γιατί;εγώ εκεί πάνω βάζω το γυμναστήριο για να είναι μαλακά...

  • Μου αρέσει 1

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Mighty86 είπε:

Είναι παζλ με αφρολεξ για το πάτωμα έχει μαδερ Κερ νομίζω με 5€. Για να μπουσουλανε.συνηθως τα βλέπεις στα ιατρεία όλων των παιδιατρων 

@georgia1988 ψέματα στα τζάμπο υπάρχουν.εμενα φίλη μου τα έδωσε αλλά θα πάρω κ αλλα. Αν κ λέει δεν είναι κατάλληλα για κάτω των τριών ετών.μα γιατί;εγώ εκεί πάνω βάζω το γυμναστήριο για να είναι μαλακά...

Δεν είναι κατάλληλα λόγω μιας ουσίας που έχουν που είναι επιβλαβής. Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες αλλά το ξέρω γιατί τα είχε πάρει ο αδερφός μου για τον μικρό του και τα έβγαλε μόλις το διάβασε. Τώρα μετά τα 3 δεν έχουν νόημα πιστεύω.

 

1 hour ago, georgia1988 είπε:

Κι εγώ το πήρα το συννεφάκι αλλά δεν το έχω βάλει ακόμα.. έχω ένα μπομπιλ πάνω από την κούνια αλλά το αγνοεί..

@Mighty86 αυτό με τα παζλ ποιο είναι?

Εμένα παίζει πολύ με τις κουδουνιστρες αλλά τα βάζει όλα στο στόμα προσπαθεί δλδ και δεν ξέρω μήπως πρέπει να τα ψεκαζω κάθε μέρα? Η να του τα παίρνω? Παίζει κ με τα βιβλιαράκια τα πάνινα κ στο γυμναστήριο 

@Σελίνα το βράδυ κοιμάται στην κούνια και τη μέρα στο διπλό γτ θηλάζω ξαπλωτη οπότε τον παίρνει ο ύπνος έτσι... Κ το βράδυ καμμιά φορά θηλάζω ξαπλωτη αλλα προσπαθώ να το αποφεύγω γτ φοβαμαι μη με πάρει ύπνος κ κοιμηθούμε έτσι

 

Μέσα στη νύχτα ξυπνάει? Κι εγώ θηλάζω ξαπλωτη και μάθαμε να κοιμόμαστε έτσι, εκείνος στη φωλιά πάνω στο κρεβάτι κι εγώ δίπλα αλλά πρέπει να ξεκολλήσουμε σιγά σιγά... Και για εμένα δηλαδή γιατί μέχρι τώρα δεν μπορούσα χωρίς εκείνον

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1

aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@Σελίνα ναι ξυπνάει 1 η 2 φορές και μέχρι τώρα θηλαζε κανονικά και κοιμόταν.. απλά την τελευταία βδομάδα θέλει μόνο ξαπλωτος δεν ξέρω γτ.. ζεστενεται ίσως είμαστε κ στο άλμα... Αν είχα φωλιά ίσως δεν φοβόμουν τόσο αλλά έτσι τώρα δίπλα δίπλα αν με πάρει ο ύπνος το φοβάμαι... Ίσως είναι απλά στο μυαλό μου το κόλλημα

  • Μου αρέσει 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εμείς μεσημέρι βράδυ κοιμόμαστε μαζί... Τα βράδια ακόμα ξυπνάει και λόγω της παλινδρομησης δεν έπαιζε με τίποτα να την είχα μόνη της στο δίπλα δωμάτιο.. Και μαζί που κοιμόμαστε με το ένα μάτι ανοιχτό κοιμάμαι.. Τα μεσημέρια κοιμάται πάνω μου.. Με το που τη βάζω δίπλα μου  αμέσως ξυπνάει.. :cry:οπωτε προσπαθώ και γω να κλείσω κάπως τα μάτια μου χωρίς να κοιμάμαι!! Αφήστε χάλια ύπνος!! Όσο για τα παιχνίδια και γω είχα δει το συννεφάκι και μου άρεσε αλλά είχα πάρει την κουκουβαγια.. Αυτά που κρέμονται πάντως από κούνια της αρέσουν.. Οτιδήποτε κρεμαστό κάθεται και το χαζεύει και απλώνει τα χεράκια της να τα πιάσει. Αυτό με τα παζλ επίσης τα κοίταζα στο σκρουτζ.. Από τζάμπο δεν θα έπαιρνα γιατί δεν ξέρω από τι ουσία είναι και αυτή θα τα γλείφει σίγουρα.. Τώρα είμαι και στη φάση για κουταλάκια μπολακια για κρέμες.. Σε λίγο ξεκινάμε!! Πάντως δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει.. Θέλω να τα πάρω όλα!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, valentina23 είπε:

Κορίτσια εμείς μεσημέρι βράδυ κοιμόμαστε μαζί... Τα βράδια ακόμα ξυπνάει και λόγω της παλινδρομησης δεν έπαιζε με τίποτα να την είχα μόνη της στο δίπλα δωμάτιο.. Και μαζί που κοιμόμαστε με το ένα μάτι ανοιχτό κοιμάμαι.. Τα μεσημέρια κοιμάται πάνω μου.. Με το που τη βάζω δίπλα μου  αμέσως ξυπνάει.. :cry:οπωτε προσπαθώ και γω να κλείσω κάπως τα μάτια μου χωρίς να κοιμάμαι!! Αφήστε χάλια ύπνος!! Όσο για τα παιχνίδια και γω είχα δει το συννεφάκι και μου άρεσε αλλά είχα πάρει την κουκουβαγια.. Αυτά που κρέμονται πάντως από κούνια της αρέσουν.. Οτιδήποτε κρεμαστό κάθεται και το χαζεύει και απλώνει τα χεράκια της να τα πιάσει. Αυτό με τα παζλ επίσης τα κοίταζα στο σκρουτζ.. Από τζάμπο δεν θα έπαιρνα γιατί δεν ξέρω από τι ουσία είναι και αυτή θα τα γλείφει σίγουρα.. Τώρα είμαι και στη φάση για κουταλάκια μπολακια για κρέμες.. Σε λίγο ξεκινάμε!! Πάντως δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει.. Θέλω να τα πάρω όλα!! 

Ναι κ έμενε τρελενεται με μομπιλε κ γυμναστήριο ακόμα κ με τα φωτιστικά μας έχουμε κάτι κρεμαστά που τα μιλάει καμιά φορά χαχαχα! 

@Σελίνα ποπό δεν το ήξερα τρελή μλκια.δεν θα πάρω άλλα τότε.το τρίχρονο τι να το κάνει τι κουλα είναι αυτά;;;;εμένα δεν τα έχει γλείψει γιατί δεν τον βάζω απευθείας έτυχε κ τα έβαζα κάτω από το γυμναστήριο αλλα ξύνει τα νύχια του πάνω τους

@valentina23 εσύ που την βάζεις έχεις βρει κάνα καλό χαλί μαλακό;

  • Μου αρέσει 2

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, valentina23 said:

@pap88 σου φάνηκε χρήσιμη η καμηλοπάρδαλη;; την έπαιζε το παιδί;;σε ρωτάω για να μην πετάξω πάλι άδικα λεφτα

 

Τώρα που λέμε για τραγούδια θυμάμαι η μπέμπα ήταν πολύ γκρινιάρα στην αρχή και δεν ησύχαζε με τίποτα κι ο άντρας μου της έβαζε Γωγο Τσάμπα, Φυλλιω Πυργακη, ειδικά αυτό το "σαν περπατάς, παρά πατάς" το χε λιώσει.. :Pάκουγες ένα μωρό να κλαίει και τα κλαρίνα στη διαπασών χαχαχα.. Θα λέγανε οι γείτονες πάει αυτοί κάνανε παιδί και απομουρλαθηκανε:razz::razz:

Οταν ηταν πιο μικρος τυπου τεσσαρων μηνων οπως εσεις δεν ασχολουνταν πολυ.. εδω κ εναν μηνα ομως (απ τον εκτο) που ξεκινησαν κ τα δοντακια την λατρευει!!! Ολο μασουλαει τα ποδαρακια της 

σε σχεση με την τηλεοραση που αναφερετε, μου αρεσει να την εχω ανοιχτη για να υπαρχει φασαρια στο σπιτι. Κ ο δικος μου ολο την κοιταζε κ αναγκαζομουν να την κλεισω. Ανακαλυψα  προσφατα ομως οτι εχεις τη δυνατοτητα να την αφηνεις να παιζει και η οθονη να ειναι μαυρη. Ψαξτε το αν εχετε τηλεοραση νεας τεχνολογιας

3 hours ago, Σελίνα said:

Δεν είναι κατάλληλα λόγω μιας ουσίας που έχουν που είναι επιβλαβής. Δεν θυμάμαι λεπτομέρειες αλλά το ξέρω γιατί τα είχε πάρει ο αδερφός μου για τον μικρό του και τα έβγαλε μόλις το διάβασε. Τώρα μετά τα 3 δεν έχουν νόημα πιστεύω.

Αν εχω καταλαβει σωστα για τι συζητατε, εγω του εχω παρει αφρολεξ παζλ πατωματος toddlekind. Οι προδιαγραφες αναφερουν πως ειναι non toxic και καταλληλο για μωρα απο 0+

ειναι ακριβο αλλα απ οταν το πηρα εχω δει τεραστια εξελιξη στο μωρο και την κινηση του. Τωρα ειναι ετοιμος να μπουσουλησει και ακομη οταν κανει κ αγαρμπες κινησεις και χτυπα λιγο το κεφαλακι δε κλαιει ουτε χτυπαει

  • Μου αρέσει 4

D4rWp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@georgia1988 απ την άλλη εβδομάδα θα πάμε παιδίατρο για εμβόλιο και θα κάνουμε και εισαγωγή στερεών. Την προηγούμενη φορά μου χε πει ότι θα ξεκινήσουμε με βιολογικό ρυζάλευρο της φρεζυντερμ. Εγώ θα της πω αν είναι να μην έχει γάλα μέσα και να βγάζω απ το δικό μου να το ανακατεύω.

@Mighty86 έχω ενα χαλάκι κοντά στο καθιστικό και την βάζω εκει!!το κακό είναι ότι είναι ζεστό. Της έχω και παιχνιδάκια κάτω. Και στο γυμναστήριο τη βάζω αλλά είναι μικρό.. Αλλού τη βάζω, αλλού τη βρίσκω. Δεν είναι για πολύ. Την προηγούμενη φορά πήγα ν ανακατεύω το φαΐ και τη βρήκα στα πλακάκια!! Τα οικολογικά παζλ είναι λίγο ακριβούτσικο νομίζω..αλλά πολύ καλή επιλογή και γω τα γλυκοκοιταω Παρεπιπτοντως ψιλομπουσουλαει.. Προς τα πίσω χαχαχα. 

@pap88τα είδα τα toddlekind!! 100 ευρώ και βάλε!!! Θες να πάθω κανενα έμφραγμα έχει και ζεστές;;; :-P:razz:

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , pap88 είπε:

Οταν ηταν πιο μικρος τυπου τεσσαρων μηνων οπως εσεις δεν ασχολουνταν πολυ.. εδω κ εναν μηνα ομως (απ τον εκτο) που ξεκινησαν κ τα δοντακια την λατρευει!!! Ολο μασουλαει τα ποδαρακια της 

σε σχεση με την τηλεοραση που αναφερετε, μου αρεσει να την εχω ανοιχτη για να υπαρχει φασαρια στο σπιτι. Κ ο δικος μου ολο την κοιταζε κ αναγκαζομουν να την κλεισω. Ανακαλυψα  προσφατα ομως οτι εχεις τη δυνατοτητα να την αφηνεις να παιζει και η οθονη να ειναι μαυρη. Ψαξτε το αν εχετε τηλεοραση νεας τεχνολογιας

Αν εχω καταλαβει σωστα για τι συζητατε, εγω του εχω παρει αφρολεξ παζλ πατωματος toddlekind. Οι προδιαγραφες αναφερουν πως ειναι non toxic και καταλληλο για μωρα απο 0+

ειναι ακριβο αλλα απ οταν το πηρα εχω δει τεραστια εξελιξη στο μωρο και την κινηση του. Τωρα ειναι ετοιμος να μπουσουλησει και ακομη οταν κανει κ αγαρμπες κινησεις και χτυπα λιγο το κεφαλακι δε κλαιει ουτε χτυπαει

Θα το κοιτάξω γιατί μαρεσει να τον αφήνω στο πάτωμα νομίζω είναι κ το πιο ασφαλές.για την τιβι μου έχουν πει ότι τους μπερδεύει στην ομιλία.οπως κ το ραδιόφωνο.γιαυτο συνήθως τα έχω κλειστά.βεβαια το σκ που πάμε Χαλκιδική ο μπαμπάς μου έχει μονίμως κ την τιβι ανοιχτή κ το ραδιόφωνο. Όσο μπορούμε τα αποφεύγουμε παντως.

@valentina23 άσε μη συζητάς!κ το κακό είναι ότι στα παιδικά ότι πληρώνεις παίρνεις. Εν τω μεταξύ του έχω βάλει κ κάτι στρώματα από κάμπινγκ που πηγαίναμε :razz:

 

  • Μου αρέσει 3

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, valentina23 είπε:

Κορίτσια εμείς μεσημέρι βράδυ κοιμόμαστε μαζί... Τα βράδια ακόμα ξυπνάει και λόγω της παλινδρομησης δεν έπαιζε με τίποτα να την είχα μόνη της στο δίπλα δωμάτιο.. Και μαζί που κοιμόμαστε με το ένα μάτι ανοιχτό κοιμάμαι.. Τα μεσημέρια κοιμάται πάνω μου.. Με το που τη βάζω δίπλα μου  αμέσως ξυπνάει.. :cry:οπωτε προσπαθώ και γω να κλείσω κάπως τα μάτια μου χωρίς να κοιμάμαι!! Αφήστε χάλια ύπνος!! Όσο για τα παιχνίδια και γω είχα δει το συννεφάκι και μου άρεσε αλλά είχα πάρει την κουκουβαγια.. Αυτά που κρέμονται πάντως από κούνια της αρέσουν.. Οτιδήποτε κρεμαστό κάθεται και το χαζεύει και απλώνει τα χεράκια της να τα πιάσει. Αυτό με τα παζλ επίσης τα κοίταζα στο σκρουτζ.. Από τζάμπο δεν θα έπαιρνα γιατί δεν ξέρω από τι ουσία είναι και αυτή θα τα γλείφει σίγουρα.. Τώρα είμαι και στη φάση για κουταλάκια μπολακια για κρέμες.. Σε λίγο ξεκινάμε!! Πάντως δεν ξέρω τι μ έχει πιάσει.. Θέλω να τα πάρω όλα!! 

Πότε σκέφτεσαι να σταματήσετε την συγκοιμηση? Υπάρχει όριο αναρωτιέμαι ή είναι στο κάθε παιδί-μανουλα? Εγώ εκνευριζομαι με τα "μην τον μάθεις αγκαλιά" που ακούω συνέχεια, νομίζω οι παλιές έχουν ξεχάσει τις ανάγκες ενός μωρού τόσο μικρού. Νομίζω μας έρχεται φυσικά και στους δύο η ανεξαρτητοποιηση... Στην τελική θέλω εγώ να κακομαθω, δυσκολευτηκαμε να αποκτησουμε μπεμπακι και θέλω να το ευχαριστηθω όσο μπορώ! Δεν θα θέλει αγκαλιές και ζουληγμα και πολύ καιρό!

Κι εγώ θέλω να τα αγοράσω όλα, εξάλλου όλα μας τα δώσανε/πηρανε, μια κουδουνιστρα του έχουμε παρει κι ένα φορμάκι. Το γυμναστήριο θα το δοκιμάσουμε τώρα το ΣΚ.

πρίν από 36 λεπτά , Mighty86 είπε:

Θα το κοιτάξω γιατί μαρεσει να τον αφήνω στο πάτωμα νομίζω είναι κ το πιο ασφαλές.για την τιβι μου έχουν πει ότι τους μπερδεύει στην ομιλία.οπως κ το ραδιόφωνο.γιαυτο συνήθως τα έχω κλειστά.βεβαια το σκ που πάμε Χαλκιδική ο μπαμπάς μου έχει μονίμως κ την τιβι ανοιχτή κ το ραδιόφωνο. Όσο μπορούμε τα αποφεύγουμε παντως.

@valentina23 άσε μη συζητάς!κ το κακό είναι ότι στα παιδικά ότι πληρώνεις παίρνεις. Εν τω μεταξύ του έχω βάλει κ κάτι στρώματα από κάμπινγκ που πηγαίναμε :razz:

 

Εγώ έχω μουσική από ράδιο συνήθως για να μην έχει απόλυτη ησυχία... Και αυτό ακόμα μπερδεύει δηλαδή? Για τις οθόνες το καταλαβαίνω αλλά μήπως είναι υπερβολικο και το ράδιο? Τι θα ακούει το παιδί όλη μέρα, εμένα να παραμιλαω?? Θα το κάνω αρκετά όταν μπει εφηβεία και θα μουρμούραω που πετάει τα πράγματα του και γυρνάει ότι ώρα θέλει :D

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

aVbvp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το μόνο που ξέρω για τβ είναι για διάσπαση προσοχής και έλλειψη συγκέντρωσης.. επηρεάζει και στην ομιλία? Δλδ αν την έχουμε ανοιχτή αλλά δεν βλέπει πειράζει? Και το ράδιο? Υπερβολικό μου ακούγεται! Θα το ψάξω

Τα αφήνετε να γλείφουν τα παιχνίδια ή τους τα παίρνετε? Δεν ξέρω μήπως πρέπει να του τα παίρνω ή είμαι υπερβολική?

 

 

  • Μου αρέσει 1

xLfdp3.png

Link to comment
Share on other sites

Για Το ράδιο επηρεάζουν οι ομιλίες όχι η μουσική. Συγκοιμηση κάνουμε κ εμείς παρόλο που έχω λικνακι νεξτ του μι συνήθως καταλήγει δίπλα μου πάνω μου κτλ.Εγώ λέω στο εξάμηνο να προσπαθήσω να το κόψω όμως γιατί έχω φίλη που έφτασε το παιδί της τρία κ ακόμα μαζί κοιμούνται.

1 hour ago, georgia1988 είπε:

Εγώ το μόνο που ξέρω για τβ είναι για διάσπαση προσοχής και έλλειψη συγκέντρωσης.. επηρεάζει και στην ομιλία? Δλδ αν την έχουμε ανοιχτή αλλά δεν βλέπει πειράζει? Και το ράδιο? Υπερβολικό μου ακούγεται! Θα το ψάξω

Τα αφήνετε να γλείφουν τα παιχνίδια ή τους τα παίρνετε? Δεν ξέρω μήπως πρέπει να του τα παίρνω ή είμαι υπερβολική?

 

 

Εγώ τον αφήνω και δεν τα πλένω και συνέχεια βαριεμαι.

@valentina23 κ εμείς την επόμενη εβδομάδα πάμε παιδιατρο κ περιμένω οδηγίες για στερεά.ξεκιναμε με φρούτα.κεγω θα βάζω δικό μου γάλα έχω κ παγωμένο κ θα αντλώ κιόλας 

 

  • Μου αρέσει 3

AuQnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...