Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, boockie said:

Μακάρι γιατί δεν με είχαν πιάσει ποτέ μέχρι τώρα σε τέτοια συχνότητα και η αλήθεια είναι πως τρόμαξα αρκετά! Άντε καλή επιτυχία και για σενα αύριο! 

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου!!!! Κι εμένα με έπιαναν και ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό μεν αλλά επειδή μπορεί να είναι κ σημάδι κούρασης, ότι κι αν κάνεις το σταματάς και ξαπλώνεις αμέσως!!!! @jellyfishch Εμένα με άφησε και ντεπον maximum χιλιαρι δλδ ανά 8ωρο...δεν θέλουμε να πονάς, αυτό είχε πει... Κορίτσια κάτι άσχετο επίσης, εσάς στα ραντεβού σας ελέγχει το στήθος?? Εμένα όχι, κ τώρα τελευταία έχω βγάλει δύο τρία εξανθηματακια που με φαγουριζουν υπερβολικά, διαρκούν 2-3 μέρες και μετά φεύγουν....από τι μπορεί να είναι???

  • Μου αρέσει 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου!!!! Κι εμένα με έπιαναν και ο γιατρός μου είπε ότι είναι φυσιολογικό μεν αλλά επειδή μπορεί να είναι κ σημάδι κούρασης, ότι κι αν κάνεις το σταματάς και ξαπλώνεις αμέσως!!!! @jellyfishch Εμένα με άφησε και ντεπον maximum χιλιαρι δλδ ανά 8ωρο...δεν θέλουμε να πονάς, αυτό είχε πει... Κορίτσια κάτι άσχετο επίσης, εσάς στα ραντεβού σας ελέγχει το στήθος?? Εμένα όχι, κ τώρα τελευταία έχω βγάλει δύο τρία εξανθηματακια που με φαγουριζουν υπερβολικά, διαρκούν 2-3 μέρες και μετά φεύγουν....από τι μπορεί να είναι???

Δεν μπορώ να πω πως έκανα κάτι που με κούρασε, ειδικά σήμερα όλη μέρα κάθομαι! Όσο για το ντεπόν, είναι το μόνο που μου έχει επιτρέψει να πίνω είτε απλό είτε 1000! Τώρα αυτό για το στήθος σου περίεργο μου φαίνεται... μήπως απλά πρήζεσαι και ξεπρήζεσαι ;

Just now, Evouska είπε:

@Μαρία1430 περιμένουμε νέα σου κοριτσάκι μου!!❤❤❤

Άντε ναιιι, που εισαιιιι;;;


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie said:

Δεν μπορώ να πω πως έκανα κάτι που με κούρασε, ειδικά σήμερα όλη μέρα κάθομαι! Όσο για το ντεπόν, είναι το μόνο που μου έχει επιτρέψει να πίνω είτε απλό είτε 1000! Τώρα αυτό για το στήθος σου περίεργο μου φαίνεται... μήπως απλά πρήζεσαι και ξεπρήζεσαι ;

Άντε ναιιι, που εισαιιιι;;;

Όχι, είναι πρησμένο αλλά αυτά τα εξανθηματακια καμιά σχέση...θα του τα δείξω όταν πάω, ή θα τον πάρω τηλ αν συνεχιστούν γιατί αργεί το ραντεβού...

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα της @Μαρία1430!!!!!!

  • Μου αρέσει 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Όχι, είναι πρησμένο αλλά αυτά τα εξανθηματακια καμιά σχέση...θα του τα δείξω όταν πάω, ή θα τον πάρω τηλ αν συνεχιστούν γιατί αργεί το ραντεβού...

Περιμένουμε με αγωνία τα νέα της @Μαρία1430!!!!!!

Χμμμ πιστεύω πως θα είναι κάτι το φυσιολογικό! Στην ψηλάφηση καταλαβαίνεις μέσα να έχουν κάτι ή είναι απλά δέρμα πρησμένο;

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, boockie said:

Χμμμ πιστεύω πως θα είναι κάτι το φυσιολογικό! Στην ψηλάφηση καταλαβαίνεις μέσα να έχουν κάτι ή είναι απλά δέρμα πρησμένο;

Είναι απλά ένα κοκκινακι, εξανθηματακι με φαγούρα... αυτό!!!ούτε καρουμπαλακι ούτε τπτ, ελπίζω να μην είναι τίποτα... ίσως καμιά ευαισθησία από τα ρούχα....

  • Μου αρέσει 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εδώ είμαι τώρα γύρισα στο ξενοδοχείο και είπα να σας ενημερώσω φίλες μου... 

Όλα μια χαρά τέλεια τα ποσοστά, το μικρουλάκι κουνιόταν χωρίς σταματημό. Ήταν απίστευτο!!! Η Papp A θα βγει σε μια με δύο μέρες 

Αχχχχ νομίζω σήμερα άρχισα να το χωνεύω ότι είναι εδώ το πιτσιρίκι και έρχεται. Έχω ένα χαζό χαμόγελο 

Αχ τέλεια !!! Χαίρομαι πολύ !!

Κάνατε πρόβλεψη για φύλο;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Είναι απλά ένα κοκκινακι, εξανθηματακι με φαγούρα... αυτό!!!ούτε καρουμπαλακι ούτε τπτ, ελπίζω να μην είναι τίποτα... ίσως καμιά ευαισθησία από τα ρούχα....

Λοιπόν έβγαλα και εγώ πριν εναμιση μήνα και έμεινε για ένα μήνα εγώ το είχα πλάγια που είναι η λωρίδα από το σουτιέν κάτω όμως δεν ενοχλούνταν από το σουτιέν ένα κόκκινο σημάδι το οποίο κιόλας μεγάλωνε πάω στο γυναικολόγο πρώτο ραντεβού το δείχνω μου λέει κανας μύκητας πάω στην δερματολόγο μου την ίδια μέρα μου λέει τσίμπημα από κάτι μου δίνει αλοιφή κορτιζονουχα μου λέει ο γιατρός μου δεν ήθελα κορτιζόνη ακομα στο πρώτο τρίμηνο αλλά λέει πάρτην τελικά δεν την πήρα έβγαλα άλλο ένα πιο πέρα και τελικά έφυγαν και τα δύο ....δεν είχα όμως καθόλου φαγούρα απλά έμεινε αρκετό καιρό το πρώτο σημάδι ένα μήνα!!!

 

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εδώ είμαι τώρα γύρισα στο ξενοδοχείο και είπα να σας ενημερώσω φίλες μου... 

Όλα μια χαρά τέλεια τα ποσοστά, το μικρουλάκι κουνιόταν χωρίς σταματημό. Ήταν απίστευτο!!! Η Papp A θα βγει σε μια με δύο μέρες 

Αχχχχ νομίζω σήμερα άρχισα να το χωνεύω ότι είναι εδώ το πιτσιρίκι και έρχεται. Έχω ένα χαζό χαμόγελο 

Μπράβο κοριτσάκι μου έτσι με το δεξί οι αυχενικες να μας πάνε σε όλες καλά!!!πίστεψε το...

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Αχ τέλεια !!! Χαίρομαι πολύ !!

Κάνατε πρόβλεψη για φύλο;

Δεν μας τα φανέρωσε τα όργανα. Ίσως αγόρι... Προσπαθώ να τους πείσω να μας το φανερωσουν από τον προεμφυτευτικο. Θα δω αύριο αν τα καταφέρω 

  • Μου αρέσει 7

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Μαρία1430 είπε:

Εδώ είμαι τώρα γύρισα στο ξενοδοχείο και είπα να σας ενημερώσω φίλες μου... 

Όλα μια χαρά τέλεια τα ποσοστά, το μικρουλάκι κουνιόταν χωρίς σταματημό. Ήταν απίστευτο!!! Η Papp A θα βγει σε μια με δύο μέρες 

Αχχχχ νομίζω σήμερα άρχισα να το χωνεύω ότι είναι εδώ το πιτσιρίκι και έρχεται. Έχω ένα χαζό χαμόγελο 

Μπράβο κορίτσι μου πολύ χαίρομαι για τα αποτελέσματα σου!! Έτσι και εγώ μετά την Αυχενική συνειδητοποίησα ότι θα γίνω μανούλα!!! 

  • Μου αρέσει 3

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εδώ είμαι τώρα γύρισα στο ξενοδοχείο και είπα να σας ενημερώσω φίλες μου... 

Όλα μια χαρά τέλεια τα ποσοστά, το μικρουλάκι κουνιόταν χωρίς σταματημό. Ήταν απίστευτο!!! Η Papp A θα βγει σε μια με δύο μέρες 

Αχχχχ νομίζω σήμερα άρχισα να το χωνεύω ότι είναι εδώ το πιτσιρίκι και έρχεται. Έχω ένα χαζό χαμόγελο 

Καλώς την! Κορίτσι μου όλα καλά δηλαδή! Που να αρχίσουν και τα κλωτσιδια δηλαδή! Χαχαχα

  • Μου αρέσει 2

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 είπε:

Εδώ είμαι τώρα γύρισα στο ξενοδοχείο και είπα να σας ενημερώσω φίλες μου... 

Όλα μια χαρά τέλεια τα ποσοστά, το μικρουλάκι κουνιόταν χωρίς σταματημό. Ήταν απίστευτο!!! Η Papp A θα βγει σε μια με δύο μέρες 

Αχχχχ νομίζω σήμερα άρχισα να το χωνεύω ότι είναι εδώ το πιτσιρίκι και έρχεται. Έχω ένα χαζό χαμόγελο 

Τέλεια νεακια κορίτσι μου!! Έκανες καλό ποδαρικό! Είδες μεγάλη διαφορά από τον τελευταίο υπέρηχο;; Έκανες κοιλιακό η κολπικό υπέρηχο;; ❤❤❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητήρια @Μαρία1430!!! Μην στεναχωριέσαι την επόμενη θα σας το δείξει!!!

Επίσης sorry γιατί έχω μπερδευτεί @Μαρια92 και συ δεν έχεις κάνει αυχενική; 

Με το καλό σε όλα τα κορίτσια με καλά αποτελέσματα. Εγω νιώθω τραβήγματα ή κονάκια όταν κάθομαι και σηκώνομαι απότομα ή απο ανάσκελα αν παω να σηκωθώ αλλά νομίζω είναι μυικο. 

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

Συγχαρητήρια @Μαρία1430!!! Μην στεναχωριέσαι την επόμενη θα σας το δείξει!!!

Επίσης sorry γιατί έχω μπερδευτεί @Μαρια92 και συ δεν έχεις κάνει αυχενική; 

Με το καλό σε όλα τα κορίτσια με καλά αποτελέσματα. Εγω νιώθω τραβήγματα ή κονάκια όταν κάθομαι και σηκώνομαι απότομα ή απο ανάσκελα αν παω να σηκωθώ αλλά νομίζω είναι μυικο. 

Ναι ναι έχω κάνει ήδη Αυχενική γιατί ειμαι μαμα Μαΐου. Ήμουν 11w 5d. Για το φύλο δεν είμαστε σίγουροι για αυτό δεν το έχω προσθεσει στον πίνακα. Έχω ραντεβού σε 2 εβδομάδες, αλλά δεν έχουμε κλείσει ακριβή ημερομηνία. 

 

Τα τραβήγματα αυτά τα έχω και εγώ ακριβώς όπως τα περιγράφεις. 

  • Μου αρέσει 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...