Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, linaa είπε:

      Καλέ πόσο είναι η fsh k η ε2 σου? Αυτό έχει σημασία . Αν είναι καλές θα έχεις Κ καλή διεργεση 

      Συμφωνώ...παίζουν ρόλο και οι άλλες ορμόνες...Η ΑΜΗ δε καθορίζει την έκβαση μιας προσπάθειας. Το έχουμε δει άπειρες φορές! Πίστεψε με! Κάνε την προσπαθεια σου!! Σου εύχομαι να πετύχεις το θαυματακι σου!!!!

      • Ευχαριστώ 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Από άγχος άλλο τίποτα... πάντα ήμουν οπότε τώρα ένα παραπάνω... κατάλαβα....θα δυσκολευτουμε πολύ με αυτά τα ραντεβού του νοσοκομείου...

Ναι να φανταστείς την πρώτη φορα πήγαινα απλά μια φορά τον μήνα χωρίς ραντεβού επερνα χαρτάκι από τις μαίες πήγαινα στον κισε περνούσαν την σειρά μου στο σύστημα και όταν έρχονταν η σειρά μου με φώναζαν τώρα μου λέει ο γιατρός μου ούτε καν έτσι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ναι να φανταστείς την πρώτη φορα πήγαινα απλά μια φορά τον μήνα χωρίς ραντεβού επερνα χαρτάκι από τις μαίες πήγαινα στον κισε περνούσαν την σειρά μου στο σύστημα και όταν έρχονταν η σειρά μου με φώναζαν τώρα μου λέει ο γιατρός μου ούτε καν έτσι!!!

Να σου πω καλύτερα με τηλεφωνικό ραντεβού γιατί πλέον τα νοσοκομείο είναι φουλ στον covid, και πότε δεν ξέρεις...εγώ θα πάρω να κλείσω εξωτερικό απογευματινό με συγκεκριμένο γιατρό, ο οποίος είναι και διευθυντής οπότε φαντάζομαι κοντά στο 40αρι θα μου παίρνει... χαλάλι όμως.μακαρι να πάνε όλα καλά


xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

@Eva1986 κοριτσι κι εγώ στις αρχές είχα κάποιες ενοχλήσεις που κράτησαν 4-5 μέρες και από το τηλέφωνο ο γιατρός μου είπε ότι αλλάζει το ph και να πλένομαι με ένα απλό παιδικό σαπουνακι.. ευτυχώς μου πέρασε αμέσως!

Μετά την αυχενική θα πάρω κι εγώ ένα τηλέφωνο στο νοσοκομείο να κλείσω ένα ραντεβού να δω τι θα μου πουν.... παρεπιπτόντως κορίτσια έχει καμιά σας πρόβλημα με την πίεση... εμένα με μέτρησε την τελευταία φορά είχα 12 με 9 και μου είπε ότι δεν είναι καλή...

Μήπως είχες φάει κάτι αλμυρό προηγουμένως; Εγω σε μια επίσκεψη είχα 12 μεγάλη και μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως έχω γύρω στο 10-11 . Εν τέλει επειδή το ραντεβού ήταν νωρίς το απόγευμα είχα καταναλώσει το μεσημέρι τυρί  φέτα. Στο επόμενο ραντεβού είχα 10,5. Θα το δείτε και στο επόμενο ραντεβού μη σε ανησυχεί από τώρα. 


ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Maria92 said:

Μήπως είχες φάει κάτι αλμυρό προηγουμένως; Εγω σε μια επίσκεψη είχα 12 μεγάλη και μου έκανε εντύπωση γιατί συνήθως έχω γύρω στο 10-11 . Εν τέλει επειδή το ραντεβού ήταν νωρίς το απόγευμα είχα καταναλώσει το μεσημέρι τυρί  φέτα. Στο επόμενο ραντεβού είχα 10,5. Θα το δείτε και στο επόμενο ραντεβού μη σε ανησυχεί από τώρα. 

Όχι ίσα ίσα δεν είχα φάει τίποτα, απλά είχα πιεί έναν καφέ....μου είπε να προσέχω την διατροφή μου!!!ελπίζω σε καλύτερη την επόμενη!

  • Μπερδεμένη/-ος 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Να σου πω καλύτερα με τηλεφωνικό ραντεβού γιατί πλέον τα νοσοκομείο είναι φουλ στον covid, και πότε δεν ξέρεις...εγώ θα πάρω να κλείσω εξωτερικό απογευματινό με συγκεκριμένο γιατρό, ο οποίος είναι και διευθυντής οπότε φαντάζομαι κοντά στο 40αρι θα μου παίρνει... χαλάλι όμως.μακαρι να πάνε όλα καλά

Σίγουρα θα σου πάρει τόσα αλλά χαλάλι εννοείται εγώ τόσα δίνω στον έξω θα τον κρατήσω μέχρι το τέλος απλά θα γεννήσω στο δημοσιο


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Σίγουρα θα σου πάρει τόσα αλλά χαλάλι εννοείται εγώ τόσα δίνω στον έξω θα τον κρατήσω μέχρι το τέλος απλά θα γεννήσω στο δημοσιο

Κι εγώ σκέφτομαι να πηγαίνω και στους δύο.... τουλάχιστον μέχρι τον 7ο.. μετά μάλλον θα παραμείνω στο νοσοκομείο...Σημασία έχει να κάνουμε αυτό που μας κάνει να νιώθουμε ασφαλείς...αλλά και το οικονομικό δυστυχώς παίζει σημαντικό ρόλο..

  • Μου αρέσει 2

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

Όχι ίσα ίσα δεν είχα φάει τίποτα, απλά είχα πιεί έναν καφέ....μου είπε να προσέχω την διατροφή μου!!!ελπίζω σε καλύτερη την επόμενη!

Παίζει να είναι και το ανχος. Και γω 11 6 εχω συνήθως, αλλά στο γιατρο 12 με 9 μου βγαίνει. Στον παθολόγο που πήγα και δεν είχα ανχος 11 με 7 με έβγαλε. Ο γυναικολόγος δεν μου το έχει σχολιάσει πάντως..


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* said:

Παίζει να είναι και το ανχος. Και γω 11 6 εχω συνήθως, αλλά στο γιατρο 12 με 9 μου βγαίνει. Στον παθολόγο που πήγα και δεν είχα ανχος 11 με 7 με έβγαλε. Ο γυναικολόγος δεν μου το έχει σχολιάσει πάντως..

Μάλλον μου το τόνισε για να προσέχω λίγο παραπάνω την διατροφή μου!!!! σίγουρα επηρεάζει και το άγχος δεν το συζητώ..αφού κάθε φορά τα χέρια μου είναι μούσκεμα απο τον ιδρώτα...

  • Μου αρέσει 1

xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια Μ πως είστε;που το καίτε απόψε;

Εγώ σπίτι.  Ο μικρός κοιμάται 

Έχω όλη μέρα ναυτία κ σκέφτομαι ότι κάτι πρέπει να φάω θέλω δε θέλω για να πάρω την αντιβίωση. Ούτε νερό δεν μπορώ να πιω. 

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμεις σπίτι!!! Έχουμε δει ότι ταινία υπάρχει!Περιμένω να πάει η ώρα 12 για να γιορτάσουμε τα γενέθλια του αντρουλι μου!!! Οπότε έφαγα λιτά το βράδυ, ένα τοστακι για να φάω μετά λίγο γλυκάκι!!!

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva1986 είπε:

Κορίτσια Μ πως είστε;που το καίτε απόψε;

Εγώ σπίτι.  Ο μικρός κοιμάται 

Έχω όλη μέρα ναυτία κ σκέφτομαι ότι κάτι πρέπει να φάω θέλω δε θέλω για να πάρω την αντιβίωση. Ούτε νερό δεν μπορώ να πιω. 

 

Just now, matinab1980 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμεις σπίτι!!! Έχουμε δει ότι ταινία υπάρχει!Περιμένω να πάει η ώρα 12 για να γιορτάσουμε τα γενέθλια του αντρουλι μου!!! Οπότε έφαγα λιτά το βράδυ, ένα τοστακι για να φάω μετά λίγο γλυκάκι!!!

Γεια σας κορίτσια μου !! Κι εμείς σπίτι βλέπουμε ό,τι έχει η τηλεόραση. Αύριο λέμε να στολίσουμε επιτέλους να αλλάξει λίγο η διάθεση. 

@matinab1980  να χαίρεσαι τον άντρα σου λοιπόν και φάε το γλυκάκι απόψε χωρίς τύψεις!! 

  • Μου αρέσει 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, matinab1980 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Εμεις σπίτι!!! Έχουμε δει ότι ταινία υπάρχει!Περιμένω να πάει η ώρα 12 για να γιορτάσουμε τα γενέθλια του αντρουλι μου!!! Οπότε έφαγα λιτά το βράδυ, ένα τοστακι για να φάω μετά λίγο γλυκάκι!!!

Να τον χαίρεσαι!!! πολύχρονος!!!

Εμένα πάντως η καραντίνα μ έχει βολεψει λίγο. Νιώθω ότι έχω συμπαράσταση. Γιατί ούτως ή άλλως εσώκλειστη κ ξάπλα θα ήμουν 

 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου! 

@ΒαλεντιναΧ αγάπη νου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο και την καρδούλα!! ❤

Κ εγώ σπίτι μια απ τα ίδια τηλεόραση, αφού ο άντρας μου δουλεύει! Δεν την παλεύω καθόλου σήμερα με τις αναγουλες και ενώ πεινάω δεν μπορώ να φάω και τίποτα!! @matinab1980να χαίρεσαι τον αντρουλη σου κοπέλα μου!! Το κάψαμε πάλι σήμερα εε φιλενάδα   @Eva1986;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια πως πάτε;εμένα οι αναγούλες είναι πλέον πολύ έντονες το πρωί και κάπως καλύτερα το απόγευμα...

να σας ρωτήσω,το στήθος έχει πρηστεί;εμένα τις πρώτες μέρες πολύ και πονούσε τώρα κάπως λιγότερο πρησμένο το νιώθω και ανησυχώ.

ο πόνος πόνος βεβαια

  • Μου αρέσει 1

xu6xp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...