Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 1 λεπτό , Lila ki είπε:

      Άσε με εμένα .. Εμένα ήταν από την πεμπτη εβδομάδα … ιδιαίτερη περίπτωση εγώ δεν συγκρίνεται καν … απλά στο ανέφερα γιατί δεν έβρισκα την γυναικολόγο μου … 

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

πρίν από 41 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Καλημερα κοπέλα μου!!!! Εμείς που πάμε σχεδόν μαζί έχω να σου πω ότι και εγώ μια από τα ίδια!!! Έχω μια βελτίωση... Αν εξαιρέσουμε την δυσκοίλιοτητα που πλεον παίρνω βοηθητικό! 

Κάθε βράδυ αλλάζω στον υπνο μου!!!!!! Από τον ιδρώτα!!! 

Καλημέρα κορίτσια

Ποιο βοηθητικό παίρνεις;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska είπε:

Καλή εβδομάδα κοριτσάκια μου ! Το απόγευμα έχω την Αυχενική, μόλις γυρίσω θα σας στείλω νεακια!!❤❤❤

Καλά αποτελέσματα κορίτσι μου ,περιμένουμε νέα σου! 

  • Μου αρέσει 1

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλημέρα!

Την Παρασκευή όπως σας είπα έκανα αυχενική και όλα καλα, τέλειες οι μετρήσεις και το μωρόε! Είναι καμμία κοπέλα που έκανε στον Μαλλιγ; Πότε εστειλε τα αποτελέσματα του papp-a? Μονο αυτό μένει και ανησυχω λίγο, φτάνει πια με την αγωνία!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2020 at 7:46 ΜΜ, Evouska είπε:

Κορίτσια συμπλήρωσα τα καινούρια κορίτσια που ήρθαν στην ομαδουλα μας, πιστεύω ότι είμαστε όλες στο πινακακι! Απλά από εδώ και πέρα αν κάποια κλείνει ημερομηνία για Αυχενική και δεν υπάρχει ήδη, αν θέλει μπορεί να κάνει παράθεση το σχόλιο, να το επεξεργάζεται και να την συμπληρώνει! Η αν κάποια μάθει φύλο, μπορεί επίσης να συμπληρώσει με τον ίδιο τρόπο το φύλο αν θέλει!!❤ έτσι ώστε να μην δημοσιεύεται ξανά το πινακακι!

 

 

Πινακάκι !



@Maria92 ΠΗΤ 28/5 Υπέρηχος 7/12


@Mpizelaki_mou ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 27/11


@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11


@boockie ΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11


@Olga93 ΠΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11


@phal ΠΗΤ 9/6 Αυχενική 26/11


@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12


@BILLE ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12


@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 11/6  Αυχενική 27/11


@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11


@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12


@HopeMe ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12


@Scarlet86 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 27/11


@marilou84 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική /12


@matinab1980 Αυχενική 4/12


@Αυρα87 ΠΗΤ 16/6


@jellyfishch ΠΗΤ 17/6


@Eva1986 ΠΗΤ 18/6


@maroullaki ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12



@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6 Αυχενική 16/12


@Avmar ΠΗΤ 25/6


@λιλιτο ΠΗΤ 25/6


@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 24/11


@mominthemaking ΠΗΤ 29/06


@ΧρυσαΜ ΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16-20/12


@ΒαλεντιναΧ ΠΗΤ 1/7 Αυχενική 21/12


@Κική_ ΠΗΤ 1/7


@Evi! ΠΗΤ 2-4/7



 

Κορίτσια μου καλή εβδομάδα να έχουμε! Εγώ σήμερα έκλεισα ραντεβού για υπέρηχο 7/12. Το σημείωσα στο πινακακι ! 

  • Μου αρέσει 2

ut9np2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 said:

Καλημέρα κορίτσια

Ποιο βοηθητικό παίρνεις;

Το Tanillas και τα EFfacol ενδεικνυται για εγκυμοσύνη! Εγώ παίρνω τα tanillas γιατί τα αλλα τα έπαιρνα παλιοτερα και δεν μπορουσα να τα καταπιώ από την γεύση! Σκόνη είναι που την διαλυεις στο νερό. Μπορείς αν θες κάθε μέρα να παιρνεις. Αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια παιρνω μόνο αν ξεπεράσω τις 2 3  μερες που να μην παω στην τουαλέτα! 

  • Μου αρέσει 1

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φώφη1990 είπε:

Το Tanillas και τα EFfacol ενδεικνυται για εγκυμοσύνη! Εγώ παίρνω τα tanillas γιατί τα αλλα τα έπαιρνα παλιοτερα και δεν μπορουσα να τα καταπιώ από την γεύση! Σκόνη είναι που την διαλυεις στο νερό. Μπορείς αν θες κάθε μέρα να παιρνεις. Αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια παιρνω μόνο αν ξεπεράσω τις 2 3  μερες που να μην παω στην τουαλέτα! 

Ρωτάω γτ έχει 2 μέρες ζοριζομαι κ μαζί με τα κόπρανα βγήκε κ λίγο αίμα. 

Όλα να τα πάθω πια. 

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Scarlet86 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Την Παρασκευή όπως σας είπα έκανα αυχενική και όλα καλα, τέλειες οι μετρήσεις και το μωρόε! Είναι καμμία κοπέλα που έκανε στον Μαλλιγ; Πότε εστειλε τα αποτελέσματα του papp-a? Μονο αυτό μένει και ανησυχω λίγο, φτάνει πια με την αγωνία!

Βρε συ και γω στον Μαλιγιαννη την Παρασκευή ήμουν!!! Τι ώρα; Εγω έφτασα 11.00 και 12.00 μου την έκανε. Λες να σε πετυχα; Την απάντηση σήμερα είπε θα την στειλει

Just now, Eva1986 είπε:

Ρωτάω γτ έχει 2 μέρες ζοριζομαι κ μαζί με τα κόπρανα βγήκε κ λίγο αίμα. 

Όλα να τα πάθω πια. 

Μάλλον είναι αιμορροΐδες. Πριν πάρεις κατι μίλα με τον γιατρό σου.

@Evouska Καλή επιτυχια!!!!

Όσο για τις ραγάδες,είχα στον γοφό και στο στήθος, έβαζα κεραλοιφη στην εγκυμοσύνη,μόνο στην κοιλιά και δεν έκανα στους γοφούς έκανα. Τώρα βάζω παντού. Της frezyderm την είχα αλλά έτσι πήγε δεν μου άρεσε το άρωμα της.

  • Μου αρέσει 2

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Ρωτάω γτ έχει 2 μέρες ζοριζομαι κ μαζί με τα κόπρανα βγήκε κ λίγο αίμα. 

Όλα να τα πάθω πια. 

Καλησπερα, τα ίδια έπαθα και γω πριν καμία βδομαδα και ρωτησα και μου πε importal  πρωί βράδυ...  μια κουτάλια σούπας.... μια μερα το πήρα μετά οκ και το έχω για τα δύσκολα..... αλλά μου είπε πολύ νερό  2,5 -3 λίτρα... υπομονη  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* said:

Βρε συ και γω στον Μαλιγιαννη την Παρασκευή ήμουν!!! Τι ώρα; Εγω έφτασα 11.00 και 12.00 μου την έκανε. Λες να σε πετυχα; Την απάντηση σήμερα είπε θα την στειλει

Μάλλον είναι αιμορροΐδες. Πριν πάρεις κατι μίλα με τον γιατρό σου.

@Evouska Καλή επιτυχια!!!!

Όσο για τις ραγάδες,είχα στον γοφό και στο στήθος, έβαζα κεραλοιφη στην εγκυμοσύνη,μόνο στην κοιλιά και δεν έκανα στους γοφούς έκανα. Τώρα βάζω παντού. Της frezyderm την είχα αλλά έτσι πήγε δεν μου άρεσε το άρωμα της.

Πλάκα κάνεις; Μαζι ήμασταν, εγω ήρθα 12 και έκανα 1, οπότε ήμασταν μαζί στην αίθουσα αναμονής! Μου είπε σε 2 εργάσιμες,  μπορεί και αυριο δλδ! Πόσο μικρός είναι ο κόσμος!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 50 λεπτά , Scarlet86 είπε:

Κορίτσια καλημέρα!

Την Παρασκευή όπως σας είπα έκανα αυχενική και όλα καλα, τέλειες οι μετρήσεις και το μωρόε! Είναι καμμία κοπέλα που έκανε στον Μαλλιγ; Πότε εστειλε τα αποτελέσματα του papp-a? Μονο αυτό μένει και ανησυχω λίγο, φτάνει πια με την αγωνία!

Καλησπέρα... Εγώ έκανα στον Μαλλιγι.

Ειχα Δευτέρα απόγευμα την εξέταση και Τετάρτη μεσημέρι τα έστειλε. 

Όλα θα είναι τέλεια μην αγχώνεσαι 

  • Μου αρέσει 2

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Μαρία1430 said:

Καλησπέρα... Εγώ έκανα στον Μαλλιγι.

Ειχα Δευτέρα απόγευμα την εξέταση και Τετάρτη μεσημέρι τα έστειλε. 

Όλα θα είναι τέλεια μην αγχώνεσαι 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου! Εσυ ολα καλα ε?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Scarlet86 είπε:

Πλάκα κάνεις; Μαζι ήμασταν, εγω ήρθα 12 και έκανα 1, οπότε ήμασταν μαζί στην αίθουσα αναμονής! Μου είπε σε 2 εργάσιμες,  μπορεί και αυριο δλδ! Πόσο μικρός είναι ο κόσμος!

Έλα κρίμα!!! Ήσουν στο βάθος του σαλονιού; Εγω ήμουν μόνη μου.  Ή μήπως ήσουν στο δωματιάκι με τις καρέκλες; Γιατί τοτε δεν συναντηθήκαμε... Εμένα μου ήρθε η απάντηση. Μια χαρά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά στα αποτελέσματα. Θα τα κοιτάξω. 

12.30 περιπου βγηκα. Πηγα τουαλετα μου εδωσε τα αποτελεσματα και εφυγα.


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* said:

Έλα κρίμα!!! Ήσουν στο βάθος του σαλονιού; Εγω ήμουν μόνη μου.  Ή μήπως ήσουν στο δωματιάκι με τις καρέκλες; Γιατί τοτε δεν συναντηθήκαμε... Εμένα μου ήρθε η απάντηση. Μια χαρά δεν κατάλαβα κάποια διαφορά στα αποτελέσματα. Θα τα κοιτάξω. 

12.30 περιπου βγηκα. Πηγα τουαλετα μου εδωσε τα αποτελεσματα και εφυγα.

Eγω καθόμουν στο σαλόνι με το εμπαινερες μέσα με τον άντρα μου, εμένα δεν βγήκαν ακόμα τα αποτελέσματα ακόμα, ελπίζω όλα να πάνε καλα! Ναι ήμουν στο βάθος του σαλονιού!  Πολύ χαίρομαι και για σένα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια. Κι εγώ για αυχενική αύριο το πρωί στις 9...καλά το τι παλιοόνειρα έχω δει σήμερα το βράδυ δε λέγεται... @Eva1986 είχα ακριβώς το ίδιο θέμα κ τώρα πίνω το ντουλκοσόφτ. Εμένα με βοήθησε πολύ.(είναι για να μαλακώνει το σκληρά κόπρανα). Εκτός από αιμορροίδες μπορεί να μάτωσε κάποια ραγάδα στο σημείο του πρωκτού. Να το πεις στο γιατρό σου, πάντως. Από κρέμες αν όλα πάνε κατ ευχήν θα ξεκινήσω της la vie en rose που είναι 100% φυτικά

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...