Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Χμ δεν ξερω..παντως μέτρα την πίεση να δεις πόσο έχεις 

      έφαγα τώρα σαλατουλα με φετα και συνήλθα ! πάντως με το λίγο που έφαγα πριν πιροσκί και λίγους ξηρούς καρπούς δεν μου πέρασε  ! 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Απο ότι βλέπω βαράμε ενέσεις αρκετές!!! Χα χα !!! Καλα να ναι και χαλάλι τους!!! Στην αρχή ξενέρωσα λίγο και για τις ενέσεις και για τα ουλτρο αλλά τι να κάνουμε; Εντωμεταξύ όταν είναι να βάλω το ουλτρο με πιάνει αηδία, ψυχολογικό είναι αλλά συμβαίνει!!! 

@jellyfishch και γω χτες μέχρι το μεσημέρι ήμουν όλο ξάπλα γιατί την Δευτέρα δεν έκατσα καθόλου και έφαγα κρύο, με αποτέλεσμα το βράδυ να με τραβάει λίγο η κοιλιά μου.

Υ.γ. Τις ενέσεις δεν θα πρέπει να γίνονται σχετικα νωρίς για όταν χρειαστεί να κάνουμε την anti Xa εξέταση; ( θα πρέπει να έχουν περάσει 24 ώρες που κάναμε την ένεση πριν την αιμοληψια)


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα όμορφες. Εγώ σήμερα τρέχατε ποδαράκια μου -μαγειρεμα, δουλειά. Πρέπει να πάω να κάνω και τις εξετάσεις που μου έδωσε ο γιατρός... 

@jellyfishch μην σε ανησυχει το στήθος. Στον γιο μου δεν είχα μέχρι που γέννησα καμία διαφορά στο στήθος -εκτος από το τελευταίο δίμηνο που δεν άντεχα τίποτα με στοιχειώδη πίεση στις θηλές μου. Αλλά ούτε πρήξιμο ούτε τίποτα άλλο σχετικό. 

@Φραουλίτσα* αυτό βλέπω και εγώ. Είμαστε πολλές με ενέσεις. Εγώ αυτή τη φορά κάνω και ενέσεις προγεστερόνης (αυτές είναι ενδομυικες). Αυτές βέβαια μάλλον άμα ακούσουμε καρδούλα θα σταματήσουν. 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Γεια σας κορίτσια Μ. Γύρισα από τον πρώτο υπέρηχο.  Είδαμε σάκο κ εμβρυϊκά στοιχεία.  

Σε 2 βδομάδες θα ξαναπάω για καρδούλα.  

Μ δώσε ουτροτζεσταν κ μαγνήσιο να ξεκινήσω.  

Κ ο θεός βοηθός.  

Εσείς πώς είστε;

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο σου!!! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!❤ με τον γυναικολόγο τι έκανες τελικά;; 

@Mpizelaki_mou και @Boockie έχετε μαζί υπέρηχο στις 27; τι ωραίααααα

Εγώ έχω στις 26, έχει κάποια άλλη τότε;;

Κορίτσια διαβάζω για τις ενέσεις που κάνετε και μου φαίνεται τόσο δύσκολο όλο αυτό είστε πραγματικά αξίες που τα καταφέρνετε!! Εγώ μόνο που δίνω αίμα ανατριχιαζω!! Συγχαρητήρια σε όλες είστε πολύ δυνατές για τα σποράκια σας και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθειτε!!!❤❤❤

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο σου!!! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!❤ με τον γυναικολόγο τι έκανες τελικά;; 

@Mpizelaki_mou και @Boockie έχετε μαζί υπέρηχο στις 27; τι ωραίααααα

Εγώ έχω στις 26, έχει κάποια άλλη τότε;;

Κορίτσια διαβάζω για τις ενέσεις που κάνετε και μου φαίνεται τόσο δύσκολο όλο αυτό είστε πραγματικά αξίες που τα καταφέρνετε!! Εγώ μόνο που δίνω αίμα ανατριχιαζω!! Συγχαρητήρια σε όλες είστε πολύ δυνατές για τα σποράκια σας και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθειτε!!!❤❤❤

Eυχαριστω πολύ. !! 

Πήγα σε μια καινούρια.  

Θα φανεί πως θα πάει. Με προβλημάτισε που μ έδωσε 3 ουτρο την ημέρα.  Κάπως πολλά Μ φαίνονται για προληπτικούς λόγους

Να μαστε καλυμμένοι λέει.  Σαν το ζαλισμενο κοτόπουλο θα Μάι όλη μέρα.  Μ δώσε κ μαγνήσιο.  

Μ πε ότι με άτομα που εχουν ιστορικό με συσπάσεις, καφέ υγρά, προωρότητα,Κόντο τραχηλο είναι πολύ προσεχτική.  

Θα φανεί κορίτσια Μ.  

Σήμερα έπαθα κ ένα σοκ. Ο φαρμακοποιός δεν είχε χθες ένα ακομη πακέτο ουτροτζεσταν που έλεγε η συνταγή και σήμερα πήγε ο πεθερός Μ (αν δε σε θέλει) κ του το έδωσε.  Κ έστειλε μήνυμα στον άντρα Μ έχω τα χάπια να ξέρετε. 

Τώρα τι του λες του φαρμακοποιου;

Εδώ η μάνα Μ δεν το ξέρει.  

Μόλις ανέβει ο πεθερός από το καφενείο θα πάει ο άντρας Μ να δει τι ξέρει 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια για τις αντιπηκτικες μου είπε η μαία μπορώ να χρησιμοποιήσω αλοιφή με αρνικα (βοτανο) . Επίσης μπορώ αν θέλω κ στο γλουτο αλλά με προετοίμασε ότι πονάει πιο πολύ εκεί. Μέχρι κ το κόκκαλο της λεκάνης μπορεί να γίνει η ένεση.

  • Μου αρέσει 1

4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο σου!!! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!❤ με τον γυναικολόγο τι έκανες τελικά;; 

@Mpizelaki_mou και @Boockie έχετε μαζί υπέρηχο στις 27; τι ωραίααααα

Εγώ έχω στις 26, έχει κάποια άλλη τότε;;

Κορίτσια διαβάζω για τις ενέσεις που κάνετε και μου φαίνεται τόσο δύσκολο όλο αυτό είστε πραγματικά αξίες που τα καταφέρνετε!! Εγώ μόνο που δίνω αίμα ανατριχιαζω!! Συγχαρητήρια σε όλες είστε πολύ δυνατές για τα σποράκια σας και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθειτε!!!❤❤❤

26 ξανά κι εγώ! Κάθε 5-7 μέρες με θέλει εκεί μέχρι να αποφύγουμε τους πρώτους κινδύνους. Κολλητοί θα καταλήξουμε:D 

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

26 ξανά κι εγώ! Κάθε 5-7 μέρες με θέλει εκεί μέχρι να αποφύγουμε τους πρώτους κινδύνους. Κολλητοί θα καταλήξουμε:D 

Έτσι και εμένα. Κάθε βδομάδα τώρα στην αρχή. Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή και θα πάω και αυτήν. Δεν πειράζει. Είναι ένας τρόπος να έχουμε και λιγότερο αγχος

Just now, Eva1986 είπε:

Eυχαριστω πολύ. !! 

Πήγα σε μια καινούρια.  

Θα φανεί πως θα πάει. Με προβλημάτισε που μ έδωσε 3 ουτρο την ημέρα.  Κάπως πολλά Μ φαίνονται για προληπτικούς λόγους

Να μαστε καλυμμένοι λέει.  Σαν το ζαλισμενο κοτόπουλο θα Μάι όλη μέρα.  Μ δώσε κ μαγνήσιο.  

Μ πε ότι με άτομα που εχουν ιστορικό με συσπάσεις, καφέ υγρά, προωρότητα,Κόντο τραχηλο είναι πολύ προσεχτική.  

Θα φανεί κορίτσια Μ.  

Σήμερα έπαθα κ ένα σοκ. Ο φαρμακοποιός δεν είχε χθες ένα ακομη πακέτο ουτροτζεσταν που έλεγε η συνταγή και σήμερα πήγε ο πεθερός Μ (αν δε σε θέλει) κ του το έδωσε.  Κ έστειλε μήνυμα στον άντρα Μ έχω τα χάπια να ξέρετε. 

Τώρα τι του λες του φαρμακοποιου;

Εδώ η μάνα Μ δεν το ξέρει.  

Μόλις ανέβει ο πεθερός από το καφενείο θα πάει ο άντρας Μ να δει τι ξέρει 

Θα καταλάβει ο πεθερός σου για ποιο λόγο είναι; Πάντως απαράδεκτος ο φαρμακοποιός. Εγώ στη θέση σου θα του το έλεγα (αν και δεν είχε κακή πρόθεση πρέπει να προσέχουν). 

πρίν από 18 λεπτά , Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο σου!!! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!❤ με τον γυναικολόγο τι έκανες τελικά;; 

@Mpizelaki_mou και @Boockie έχετε μαζί υπέρηχο στις 27; τι ωραίααααα

Εγώ έχω στις 26, έχει κάποια άλλη τότε;;

Κορίτσια διαβάζω για τις ενέσεις που κάνετε και μου φαίνεται τόσο δύσκολο όλο αυτό είστε πραγματικά αξίες που τα καταφέρνετε!! Εγώ μόνο που δίνω αίμα ανατριχιαζω!! Συγχαρητήρια σε όλες είστε πολύ δυνατές για τα σποράκια σας και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθειτε!!!❤❤❤

Μια ιδέα είναι κορίτσι. Μετά από λίγο συνηθίζεις και δεν το σκέφτεσαι καν. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Evouska είπε:

Κοριτσάκι μου συγχαρητήρια για τον υπέρηχο σου!!! Με το καλό και στον επόμενο να ακούσεις μια δυνατή καρδούλα!!❤ με τον γυναικολόγο τι έκανες τελικά;; 

@Mpizelaki_mou και @Boockie έχετε μαζί υπέρηχο στις 27; τι ωραίααααα

Εγώ έχω στις 26, έχει κάποια άλλη τότε;;

Κορίτσια διαβάζω για τις ενέσεις που κάνετε και μου φαίνεται τόσο δύσκολο όλο αυτό είστε πραγματικά αξίες που τα καταφέρνετε!! Εγώ μόνο που δίνω αίμα ανατριχιαζω!! Συγχαρητήρια σε όλες είστε πολύ δυνατές για τα σποράκια σας και είμαι σίγουρη ότι θα ανταμειφθειτε!!!❤❤❤

Ναι κοριτσάκι μου! Όλες λίγο πολύ είμαστε κοντά σε όλα! Τι καλααα ❤️ Πως είσαι εσυ; Έφαγες καμία μπουκιτσα; Διάβασα ότι οι σόδες Schweppes με τζιντζερ κάνουν πολύ καλό στις ανακατωσούρες και τους εμετούς γενικά! Σήμερα που θα πάω σουπερ μάρκετ λέω να πάρω, σε περίπτωση που με Πιάσει κάποια καούρα ή ναυτία 

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Ωραίες είναι αυτές οι σοδες! Έχει κ άλλες γεύσεις αυτή η εταιρεία, εμένα μου αρέσει πολύ η pink lemonade:tongue:

Μόλις σχολασα, σερνομουνα σήμερα. Ευτυχώς με προσέχουν πολύ δε σηκώνω ούτε μολυβοθηκη. 

Ουτροτζεσταν παίρνω κι εγώ δύο ,από ένα που έπαιρνα στην αρχή. Το μικρακι το καταφέραμε με σπερματενχυνση και διέγερση ωοθηκών με φεμαρα. Πήρα και ινοφερτ Πλας και την οβιτρελ για να σκάσει το ωοθηλακιο.

Αυτά τα ολίγα..

 

 

  • Μου αρέσει 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

Ωραίες είναι αυτές οι σοδες! Έχει κ άλλες γεύσεις αυτή η εταιρεία, εμένα μου αρέσει πολύ η pink lemonade:tongue:

Μόλις σχολασα, σερνομουνα σήμερα. Ευτυχώς με προσέχουν πολύ δε σηκώνω ούτε μολυβοθηκη. 

Ουτροτζεσταν παίρνω κι εγώ δύο ,από ένα που έπαιρνα στην αρχή. Το μικρακι το καταφέραμε με σπερματενχυνση και διέγερση ωοθηκών με φεμαρα. Πήρα και ινοφερτ Πλας και την οβιτρελ για να σκάσει το ωοθηλακιο.

Αυτά τα ολίγα..

 

 

Κορίτσι μου υπομονή.. εγώ ζαλάδες αλλά όταν δεν με Πιάνουν είμαι μια χαρά! Το καλό είναι πως δεν εργάζομαι, οπότε απολαμβάνω το σπιτάκι μου, αν και μόνη τις περισσότερες ώρες της ημέρας!Η μαμά μου βρίσκεται στην επαρχία αλλά έχω τον σύντροφο Αθήνα! Πέρα από αυτό, νιώθω περισσότερη σιγουριά εδώ εφόσον βρίσκεται ο γιατρός μου για οτιδήποτε στραβώσει ξαφνικα(χτυπά ξύλο). Έχεις από ποιες περιοχές είστε;

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@alina80 προγεστερόνη εκανα και γω ενέσεις την προηγούμενη φορά, αλλά μου είχε πει και τις έκανα και αυτες στην κοιλιά!!!:shock:  Λάθος σωστό δεν ξέρω... Πάντως με πονούσε πάντα!!! Έχουμε  και μαζί γιατρό!! Και γω την Παρασκευή το πρωί!!! Καλή επιτυχία να χουμε!!!

@Evouska όταν έρθει η ώρα να κάνεις την ένεση θα βρεις το κουράγιο. Την πρώτη φορά πήγε να μου την κάνει ο άντρας μου αλλά δεν μπορούσε. Έτσι την πήρα εγω παίρνω μια ανάσα και αυτο ήταν. Άμα χρειαστεί για όλα βρίσκουμε την δύναμη. 

@Boockie καλη ιδέα η σοδα με το τζίντζερ, θα πάρω όταν πάω σούπερ. Εμένα με βοηθά και ο χυμός λεμονιού, σε όσα φαγητα πάει, Ρίχνω μπόλικο και δεν ανακατεύομαι τόσο. Όσο για την ερώτηση  μένω Αθηνα. 

@Eva1986 Βλακεία του φαρμακοποιού σου, εξήγησε του το την επόμενη φορά, αν και όπως σου λέει η @alina80 δεν νομίζω να πήρε χαμπάρι.

@jellyfishch την λατρεύω την pink lemonade αλλά έχει μέντα και με πεθαίνει το έντερο!!!:shock: Δεν είμαι τώρα για πόνους στην κοιλιά...

Φιλιά σε όλες τις μέλλουσες μανούλες!!!

  • Μου αρέσει 3

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

@alina80 προγεστερόνη εκανα και γω ενέσεις την προηγούμενη φορά, αλλά μου είχε πει και τις έκανα και αυτες στην κοιλιά!!!:shock:  Λάθος σωστό δεν ξέρω... Πάντως με πονούσε πάντα!!! Έχουμε  και μαζί γιατρό!! Και γω την Παρασκευή το πρωί!!! Καλή επιτυχία να χουμε!!!

@Evouska όταν έρθει η ώρα να κάνεις την ένεση θα βρεις το κουράγιο. Την πρώτη φορά πήγε να μου την κάνει ο άντρας μου αλλά δεν μπορούσε. Έτσι την πήρα εγω παίρνω μια ανάσα και αυτο ήταν. Άμα χρειαστεί για όλα βρίσκουμε την δύναμη. 

@Boockie καλη ιδέα η σοδα με το τζίντζερ, θα πάρω όταν πάω σούπερ. Εμένα με βοηθά και ο χυμός λεμονιού, σε όσα φαγητα πάει, Ρίχνω μπόλικο και δεν ανακατεύομαι τόσο. Όσο για την ερώτηση  μένω Αθηνα. 

@Eva1986 Βλακεία του φαρμακοποιού σου, εξήγησε του το την επόμενη φορά, αν και όπως σου λέει η @alina80 δεν νομίζω να πήρε χαμπάρι.

@jellyfishch την λατρεύω την pink lemonade αλλά έχει μέντα και με πεθαίνει το έντερο!!!:shock: Δεν είμαι τώρα για πόνους στην κοιλιά...

Φιλιά σε όλες τις μέλλουσες μανούλες!!!

Φιλάκια και σε σενα κορίτσι μου... εν τω μεταξύ δεν ξέρω για εσάς, αλλά οι μέρες περνάνε τόσο γρήγορα, και αυτό είναι απίστευτο! Αφήστε που πρέπει να κατεβάσουμε τα χειμωνιάτικα.. έχω αρχίσει και φοράω Καλτσά με σαγιονάρα B)

  • Μου αρέσει 4

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HopeMe είπε:

26 ξανά κι εγώ! Κάθε 5-7 μέρες με θέλει εκεί μέχρι να αποφύγουμε τους πρώτους κινδύνους. Κολλητοί θα καταλήξουμε:D 

Καλό αυτό,  νιώθεις κ μια ασφάλεια. Ωφελεί στην ψυχολογία ομως περισσότερο γιατί σε αυτή τη φάση μονο παρατηρητες ειναι οι γιατροι. Εγώ δυστυχώς πρέπει να περιμένω πάλι για 2ο υπέρηχο 2/11 που θα είμαι 8w + 5 d . 


4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίτσα* είπε:

προγεστερόνη εκανα και γω ενέσεις την προηγούμενη φορά, αλλά μου είχε πει και τις έκανα και αυτες στην κοιλιά!!!:shock:  Λάθος σωστό δεν ξέρω..

Υποθέτω έχει να κάνει και με την ένεση... Οι συγκεκριμένες ανυπομονώ να σταματήσουν γιατί με δεσμεύουν -πρεπει να πάω κάπου να μου την κανουν. Πόσο θα είσαι την Παρασκευή; Εγώ 6+4, θα πάω απόγευμα. 

Μένω λίγο έξω από την Αθήνα (Νοτιοανατολική Αττική).

@Evouska και εγώ έλεγα ότι ένεση στον εαυτό μου ποτέ δεν θα μπορούσα να κάνω... Μεγάλη μπουκιά φάε που λενε το ξέρεις; 

Just now, Boockie είπε:

Φιλάκια και σε σενα κορίτσι μου... εν τω μεταξύ δεν ξέρω για εσάς, αλλά οι μέρες περνάνε τόσο γρήγορα, και αυτό είναι απίστευτο! Αφήστε που πρέπει να κατεβάσουμε τα χειμωνιάτικα.. έχω αρχίσει και φοράω Καλτσά με σαγιονάρα B)

Χαχα. Κάπως έτσι κυκλοφορώ και εγώ - ειδικά τωρα που δουλεύουμε αποκλειστικά από το σπίτι... 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eva1986 είπε:

Eυχαριστω πολύ. !! 

Πήγα σε μια καινούρια.  

Θα φανεί πως θα πάει. Με προβλημάτισε που μ έδωσε 3 ουτρο την ημέρα.  Κάπως πολλά Μ φαίνονται για προληπτικούς λόγους

Να μαστε καλυμμένοι λέει.  Σαν το ζαλισμενο κοτόπουλο θα Μάι όλη μέρα.  Μ δώσε κ μαγνήσιο.  

Μ πε ότι με άτομα που εχουν ιστορικό με συσπάσεις, καφέ υγρά, προωρότητα,Κόντο τραχηλο είναι πολύ προσεχτική.  

Θα φανεί κορίτσια Μ.  

Σήμερα έπαθα κ ένα σοκ. Ο φαρμακοποιός δεν είχε χθες ένα ακομη πακέτο ουτροτζεσταν που έλεγε η συνταγή και σήμερα πήγε ο πεθερός Μ (αν δε σε θέλει) κ του το έδωσε.  Κ έστειλε μήνυμα στον άντρα Μ έχω τα χάπια να ξέρετε. 

Τώρα τι του λες του φαρμακοποιου;

Εδώ η μάνα Μ δεν το ξέρει.  

Μόλις ανέβει ο πεθερός από το καφενείο θα πάει ο άντρας Μ να δει τι ξέρει 

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι το πιο πιθανόν είναι να μην ξέρει καν τι ειναι αυτό το χάπι ο πεθερός! 

1 hour ago, HopeMe είπε:

26 ξανά κι εγώ! Κάθε 5-7 μέρες με θέλει εκεί μέχρι να αποφύγουμε τους πρώτους κινδύνους. Κολλητοί θα καταλήξουμε:D 

Αχ τέλεια μαζί λοιπόν κορίτσι μου! Εγω τότε θα είμαι 7+1 άρα λογικά θα το ακούσουμε το τικ τακ τικ τακ! 

Κορίτσια εγώ τις τελευταίες μέρες είμαι χάλια! Το πρωί πίνω με το ζορι ένα ποτήρι γάλα ζεστό και στη δουλειά τρώω κανένα κουλουρακι, κάτι στεγνό τελοσπαντων! Ούτε καφέ δεν έχω όρεξη να πιω,εγώ που ήταν η ζωή μου ο καφές και ειδικά ο τέλειος ζεστός καφές αυτή την εποχή!! Αλλά όλα γυρνάνε  ,δεν υπάρχει ,νιώθω μια ατονία μια αναγούλα μόνιμα! Και νιώθω ότι θα βγάλω ότι κ να φάω! Το μεσημεριανό το τρώω με το ζορι κ μετά για βράδυ πια πάλι γάλα με δημητριακά η με κανένα τοστάκι αν δεν έχω φάει καλά μεσημέρι! Δεν ξέρω τι να τρώω, δεν έχω ορεξη και νιώθω πως ότι και να φάω θα το βγάλω! Έχω απογοητευτεί λίγο γιατί δεν θέλω να μη δίνω αρκετές βιταμίνες στο σπορακι μου από την τροφή, αλλά αυτή η μόνιμη παλινδρόμηση με έχει τρελάνει!!

@alina80 αν το ξέρω λέει!! Εγώ έλεγα ότι όταν θα μείνω έγκυος θα τρώω κάθε μέρα ότι χρειάζεται και ότι είναι καλύτερο για το μωρό! Και τελικά δεν μπορώ να κάνω τίποτα με αυτό το στομάχι που γυρίζει μόνιμα σαν πλυντηριο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...