Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! 

Θα είμαι 6+6 το Σάββατο λες να υπάρχει περίπτωση να μην την ακούσω;; 

6+6 άκουσα στο πρώτο Μ παιδάκι !!! Οπότε πιστεύω θα ακούσεις !!! Άντε με το καλό !! 

Καλημέρα κιόλας σ όλα τα κορίτσια!

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα κοριτσια!! Ανηκω κι εγω σε αυτο το γκρουπ συμφωνα με τα τελευταια δεδομενα της βδομαδας. Ευχομαι να μας παν ολα δεξια!! Καλη μας τυχη και καλως σΑς βρηκα.

Καλώς ήρθες. !!! 

9 ώρες πρίν, Boockie είπε:

Χμμμ Κοίτα και εγώ όρεξη ιδιαίτερη για extreme φαγητά δεν έχω, εδώ καλά καλά δεν μπορώ να πιω όλο τον καφέ! Μπιφτεκακια, κοτοπουλάκι και μακαρόνια ή ρύζι νομίζω μας βοηθανε αρκετά! Σήμερα ήταν να κανω φακές αλλά δεν μου άρεσε τελικά η σκέψη! Μπορεί και οι σουπιτσες (κρεατοσουπα, σούπα με ντοματούλα και κριθαράκι) να καταπραΰνουν το στομάχι 

Κ μένα το μυαλό Μ όλο στα στεγνά είναι.  Δεν μπορώ να με φανταστώ να τρώω λαδερο ή όσπριο. 

17 ώρες πρίν, alina80 είπε:

Έτσι και εμένα. Κάθε βδομάδα τώρα στην αρχή. Πήγα την προηγούμενη Παρασκευή και θα πάω και αυτήν. Δεν πειράζει. Είναι ένας τρόπος να έχουμε και λιγότερο αγχος

Θα καταλάβει ο πεθερός σου για ποιο λόγο είναι; Πάντως απαράδεκτος ο φαρμακοποιός. Εγώ στη θέση σου θα του το έλεγα (αν και δεν είχε κακή πρόθεση πρέπει να προσέχουν). 

Μια ιδέα είναι κορίτσι. Μετά από λίγο συνηθίζεις και δεν το σκέφτεσαι καν. 

Τελικά δε ρώτησε προς το παρόν κάτι ο πεθερός Μ. Δεν είπαμε κ μεις.  Θα φανεί.  

13 ώρες πρίν, jellyfishch είπε:

Ωραία που τον έχεις κοντά.. εγώ είμαι δε αναζήτηση , έχω έναν αλλά δε θέλω να με Αναλάβει για γέννα. 

Είμαι από Καβάλα αλλά φέτος δουλευω και μένω προσωρινά Θεσσαλονίκη. Τα Χριστούγεννα αν όλα πάνε καλά θα επιστρέψω στα πάτρια.

 

Πες το ψέματα, ανετοτατη η παντόφλα με την καλτσαB). Κάτι ξέρουν οι Γερμανοί τουρίστες...

Α εγώ μένω Καβάλα αλλά δεν είμαι από δω. Ερωτική μετανάστρια 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Avmar είπε:

Ειμαι σχεδον 5w και θα παω σε δυο βδομαδες. Εσυ;;;;;

Είμαι 6w4d σήμερα και θά πάω για καρδούλα (αν ειμαστε τυχεροί!!!) Το Σάββατο!! Και από βδομάδα λογικά θα κάνω τις πρώτες μου εξετάσεις!!

Από συμπτώματα πως είσαι;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Είμαι 6w4d σήμερα και θά πάω για καρδούλα (αν ειμαστε τυχεροί!!!) Το Σάββατο!! Και από βδομάδα λογικά θα κάνω τις πρώτες μου εξετάσεις!!

Από συμπτώματα πως είσαι;; 

Αντε μακαρι να ακουσετε την καρδουλα!!!! Απο συμπτωματα νιωθω ανακατοσουρες κ εχω πονακια περιοδου που με κανουν να νομιζω πτι θα κατεβει περιοδος. Εσυ πως νιωθεις;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Avmar είπε:

Αντε μακαρι να ακουσετε την καρδουλα!!!! Απο συμπτωματα νιωθω ανακατοσουρες κ εχω πονακια περιοδου που με κανουν να νομιζω πτι θα κατεβει περιοδος. Εσυ πως νιωθεις;;;

Κ εγώ έχω κάποιες φορές μέσα στη μέρα πονακια περιόδου! Αλλά κατά κύριο λόγο νιώθω μια κόπωση και ανακατοσουρες εννοείται φουλ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου... μόλις έπαθα μεγάλο πατατράκ... Όπως στεκόμουν όρθια και μιλούσα στο τηλέφωνο, ένιωσα κάτι να τρέχει από κάτω.. κοίταξα και ήταν ροζ αίμα! Σκουπίστηκα, είχε πάνω το χαρτι ροζ, αλλά ομολογώ πως σε ποσότητα δεν ήταν πολύ! Πηρα τηλέφωνο την μαία, κι αντί για Τρίτη που είχαμε να ακούσουμε καρδιά, μου είπε να πάω σήμερα αλλα και να πάρω μαζί την ένεση που μου είχαν δώσει σε περίπτωση που χρειαστεί να μου την κάνουν ... Έκλεισα ραντεβού στις 4. 
Δεν ξέρω τι να πω.... 


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie είπε:

Κορίτσια μου... μόλις έπαθα μεγάλο πατατράκ... Όπως στεκόμουν όρθια και μιλούσα στο τηλέφωνο, ένιωσα κάτι να τρέχει από κάτω.. κοίταξα και ήταν ροζ αίμα! Σκουπίστηκα, είχε πάνω το χαρτι ροζ, αλλά ομολογώ πως σε ποσότητα δεν ήταν πολύ! Πηρα τηλέφωνο την μαία, κι αντί για Τρίτη που είχαμε να ακούσουμε καρδιά, μου είπε να πάω σήμερα αλλα και να πάρω μαζί την ένεση που μου είχαν δώσει σε περίπτωση που χρειαστεί να μου την κάνουν ... Έκλεισα ραντεβού στις 4. 
Δεν ξέρω τι να πω.... 

Κορίτσι Μ αρχικά ηρέμησε.  Ροζ,καφετιά τυχαίνουν σε πολλές.  Θα σε δει. Θα σ κάνει υπέρηχο κ θα δείτε τι μπορεί να ναι.  Όσο μπορείς μην κάνεις πολλά πολλά κ ξάπλωσε μέχρι να πας 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Κορίτσι Μ αρχικά ηρέμησε.  Ροζ,καφετιά τυχαίνουν σε πολλές.  Θα σε δει. Θα σ κάνει υπέρηχο κ θα δείτε τι μπορεί να ναι.  Όσο μπορείς μην κάνεις πολλά πολλά κ ξάπλωσε μέχρι να πας 

Είχα καφέ μέχρι και πριν 2,3 ημέρες... και ενώ ήμουν αισιόδοξη, ότι τέλος, έπαθα τώρα αυτό! 


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie είπε:

Είχα καφέ μέχρι και πριν 2,3 ημέρες... και ενώ ήμουν αισιόδοξη, ότι τέλος, έπαθα τώρα αυτό! 

Ψυχραιμία δεν θα είναι τίποτα, θα σε δει κ θα σου πει κ θα ηρεμήσεις. Τι ένεση είναι αυτή που λες;


4nDhp3.pngjeL6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, phal είπε:

Ψυχραιμία δεν θα είναι τίποτα, θα σε δει κ θα σου πει κ θα ηρεμήσεις. Τι ένεση είναι αυτή που λες;

Είναι ένεση προγεστερονης νομίζω, την κανεις στην κοιλιά σε περίπτωση που εάν δω πάρα πολύ αίμα και κόκκινο... μου την είχε γράψει και την έχω πάρει!


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie είπε:

Κορίτσια μου... μόλις έπαθα μεγάλο πατατράκ... Όπως στεκόμουν όρθια και μιλούσα στο τηλέφωνο, ένιωσα κάτι να τρέχει από κάτω.. κοίταξα και ήταν ροζ αίμα! Σκουπίστηκα, είχε πάνω το χαρτι ροζ, αλλά ομολογώ πως σε ποσότητα δεν ήταν πολύ! Πηρα τηλέφωνο την μαία, κι αντί για Τρίτη που είχαμε να ακούσουμε καρδιά, μου είπε να πάω σήμερα αλλα και να πάρω μαζί την ένεση που μου είχαν δώσει σε περίπτωση που χρειαστεί να μου την κάνουν ... Έκλεισα ραντεβού στις 4. 
Δεν ξέρω τι να πω.... 

Όπως είπαν και τα κορίτσια προσπάθησε μέχρι να πας να μην κάνεις πολλά. Το πιθανότερο είναι να είναι μια μικρή αποκολλησουλα. Που θα περάσει με λίγη ξεκούραση και λίγη προγεστερόνη. Είχα εγώ στον γιο μου. Δεν είχαμε ακούσει ακόμα καρδιά. Παμε στο μαιευτήριο μετά από επικοινωνία με τον γιατρό μου. Μια αποκολλησουλα ήταν . Και ακούσαμε και καρδούλα. (Ο μικρός τώρα είναι 16 μηνών και δεν έχει ησυχία). 

Θα περιμένουμε τα νέα σου. Ωστόσο το ροζ δεν είναι ανησυχητικό να ξερεις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Όπως είπαν και τα κορίτσια προσπάθησε μέχρι να πας να μην κάνεις πολλά. Το πιθανότερο είναι να είναι μια μικρή αποκολλησουλα. Που θα περάσει με λίγη ξεκούραση και λίγη προγεστερόνη. Είχα εγώ στον γιο μου. Δεν είχαμε ακούσει ακόμα καρδιά. Παμε στο μαιευτήριο μετά από επικοινωνία με τον γιατρό μου. Μια αποκολλησουλα ήταν . Και ακούσαμε και καρδούλα. (Ο μικρός τώρα είναι 16 μηνών και δεν έχει ησυχία). 

Θα περιμένουμε τα νέα σου. Ωστόσο το ροζ δεν είναι ανησυχητικό να ξερεις

Το καλό είναι πως ήταν μόνο 2 με 4 σταγόνες ίσα ίσα στο σερβιετακι... τώρα που πήγα τουαλέτα δεν ξανά είδα ούτε σταλιτσα! Προγεστερονη παίρνω, και μάλιστα 2 χαπάκια την ημέρα των 200. Γενικότερα, προσπαθώ να είμαι όσο πιο ήσυχη και χαλαρή μπορώ! Τώρα, θα δείξει. 

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie said:

Το καλό είναι πως ήταν μόνο 2 με 4 σταγόνες ίσα ίσα στο σερβιετακι... τώρα που πήγα τουαλέτα δεν ξανά είδα ούτε σταλιτσα! Προγεστερονη παίρνω, και μάλιστα 2 χαπάκια την ημέρα των 200. Γενικότερα, προσπαθώ να είμαι όσο πιο ήσυχη και χαλαρή μπορώ! Τώρα, θα δείξει. 

Να μην στενοχωριέσαι...είναι ζορικο το σπαρακι σου!!!! Αφού είναι λίγο όπως λες πιθανόν να μην είναι κάτι επικίνδυνο... ακούω και διαβάζω για κοπέλες που είχαν λίμνες αίματος και πήγαν όλα μια χαρά στο τέλος.Να κοιτάς να είσαι ξεκούραστη... εγώ εδώ και 6 μέρες που είμαι καθαρή από καφέ πήρα αέρα και κάθε τρεις και λίγο σηκώνομαι, κόβω βόλτες και η μαμά μου όλο με μαλώνει..θέλει πολύ προσοχή μέχρι να περάσει ο τρίτος.....


xiA6p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...