Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

 Κοριτσάκι μου προσπάθησε να είσαι ήρεμη είναι καλά προστατευμένο το μωράκι σου!!! Θα κάνεις τον υπέρηχο και θα δεις ότι είναι όλα καλα!!! Για τον αφαλό αυτό που είχες πει, και εμένα ο αφαλος μου έχει σκουρινει σε χρώμα λίγο μέσα κ έχει μεγαλώσει! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

Φαντάζομαι τρομάρα που θα πηρες... Όταν γυρίσεις απο τον γιατρό να μας πεις τα νέα σου. Ελπίζω όλα να είναι καλά!!!


zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλα μου κοριτσια μόλις Μπήκα σπίτι. Δόξα τω Θεώ όλα καλά. Πλακουντα, τράχηλος, μητρα, υγρά όλα εντάξει! Πονάω μόνο τοπικά στο παπι μου και κάτω χαμηλά στην κοιλια, στο χέρι που στηρίχτηκα και λίγο στην μέση! Αλλά δεν με πειραζει... Να είναι καλά η μικρή και ας ποναω!!! 

Σας ευχαριστω όλες πολυ!!!! :wub:

  • Μου αρέσει 8

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες!!! Είμαι κι εγώ μέλλουσα μανουλα ενός μπόμπιρα φουλ χορευταρά!! Έχουμε ΠΗΤ στις 14/6!! Αχ μακάρι να ήξερα αυτήν την ομάδα από την αρχή!!! Θα γεννήσουμε πρώτα ο Θεός στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της Λάρισας!! 

  • Μου αρέσει 9

vh7tp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Καλα μου κοριτσια μόλις Μπήκα σπίτι. Δόξα τω Θεώ όλα καλά. Πλακουντα, τράχηλος, μητρα, υγρά όλα εντάξει! Πονάω μόνο τοπικά στο παπι μου και κάτω χαμηλά στην κοιλια, στο χέρι που στηρίχτηκα και λίγο στην μέση! Αλλά δεν με πειραζει... Να είναι καλά η μικρή και ας ποναω!!! 

Σας ευχαριστω όλες πολυ!!!! :wub:

Περαστικά για τους πόνους και το παπί!! Όλα καλά ευτυχώς!! Αλλη στεναχώρια να μην έχεις!!

Just now, Eleni Kost11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Είμαι κι εγώ μέλλουσα μανουλα ενός μπόμπιρα φουλ χορευταρά!! Έχουμε ΠΗΤ στις 14/6!! Αχ μακάρι να ήξερα αυτήν την ομάδα από την αρχή!!! Θα γεννήσουμε πρώτα ο Θεός στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της Λάρισας!! 

Καλως ήρθες!!! Και να χεις μια τελειομηνη κύηση!! Και μένα η δική μου μου ρίχνει αρκετές κλωτσιές!!! Κάποιες φορές πετυχαίνει κάποιο σημείο πάνω δεξια και με πονάει πολύ..  Για ότι θες εδω είμαστε!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, Eleni Kost11 είπε:

Καλησπέρα σε όλες!!! Είμαι κι εγώ μέλλουσα μανουλα ενός μπόμπιρα φουλ χορευταρά!! Έχουμε ΠΗΤ στις 14/6!! Αχ μακάρι να ήξερα αυτήν την ομάδα από την αρχή!!! Θα γεννήσουμε πρώτα ο Θεός στο πανεπιστημιακό νοσοκομείο της Λάρισας!! 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Με το καλό ο μπόμπιρας σου!! Κ εμένα η μπέμπα μου χορευταρου είναι,  κάθε φορά που ακούω μουσική κουνιέται σαν τρελή!! Είμαστε και κοντά εγώ έχω 13/6 ΠΗΤ!❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Με το καλό ο μπόμπιρας σου!! Κ εμένα η μπέμπα μου χορευταρου είναι,  κάθε φορά που ακούω μουσική κουνιέται σαν τρελή!! Είμαστε και κοντά εγώ έχω 13/6 ΠΗΤ!❤

Αχ τι καλά!!! Με το καλό η πριγκίπισσα σου!!!! Εμένα κουνιέται σαν να μην υπάρχει αύριο αν τυχών πιω καφέ!(αν και ντεκαφ) χαχα!! Με μουσική τώρα θα ξεκινήσω να τον δοκιμάζω :wub:

  • Μου αρέσει 2

vh7tp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Φώφη1990 αναλογίζομαι το φόβο σου, ευτυχώς όλα καλά :-)

@Eleni Kost11 τέλεια θα σε προσθέσω κι εσένα στο πινακάκι μας. Με το καλό!!! Το πρώτο σου;; 

Εμένα τρελαίνεται όταν τρώω χαχχα

 

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, κοριτσάκι, Ιασώ

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι 

@HopeMe ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκι, νοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, κοριτσάκι 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΧρυσαΜ είπε:

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκι, νοσοκομείο Λάρισας

Αχ τι τέλειο πινακακι!!! Μπράβο σας!!!!Μπορείς να προσθέσεις επίσης σε μένα τα εξής: αυχενική 02/12, β’ επιπεδου 09/02, καμπύλη ζαχαρου 09/03, Πανεπιστημιακό νοσοκομείο Λάρισας :-D

  • Μου αρέσει 1

vh7tp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μόλις πριν 8λεπτα έγινε σεισμός τόσο γρήγορα δεν έχω ξανααρπαξει το παιδί μου,βγήκαμε έξω στην αυλή η καρδιά μου πήγε στην κουλουρη.....

Μόλις το διαβασα.  Τι άλλο πια θα περάσουμε φέτος;

Παναγία Μ 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μόλις πριν 8λεπτα έγινε σεισμός τόσο γρήγορα δεν έχω ξανααρπαξει το παιδί μου,βγήκαμε έξω στην αυλή η καρδιά μου πήγε στην κουλουρη.....

Που μένετε Βαλεντίνα μου; Εγώ μένω Θεσσαλονίκη σκεφτείτε κ καθόμουν στο καναπέ κ τον καταλαβα σκέψου.κουνηθηκα ολόκληρη κ λέω αποκλείεται να ναι η μικρή μου που με κουνάει.ελπιζω να τελείωσε εδώ όλο αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Που μένετε Βαλεντίνα μου; Εγώ μένω Θεσσαλονίκη σκεφτείτε κ καθόμουν στο καναπέ κ τον καταλαβα σκέψου.κουνηθηκα ολόκληρη κ λέω αποκλείεται να ναι η μικρή μου που με κουνάει.ελπιζω να τελείωσε εδώ όλο αυτό.

Κατερίνη μένουμε εμείς ειμασταν ξαπλωμένες με την μικρή στην κρεβατοκάμαρα και λεω πάει ζαλίζομαι μετά βλέπω τρίζουν οι ντουλάπες λέω τι γίνεται κοιτάω τα πολυφωτα λέω αμάν αρπάζω την μικρή από το χέρι ούτε κάλτσες δεν φορούσαμε ευτυχώς μένουμε σε μονοκατοικία... από τα πιο τρομακτικά πράγματα

  • Λυπημένη/-ος 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εγώ σήμερα έκανα καμπύλη και μόλις πήρα τα αποτελέσματα! Λοιπόν είναι πριν την εξέταση το σάκχαρο 73, στα 60 λεπτά 121, στα 120 λεπτά 78 ,και στα 180 λεπτά 72. Πως τα βλέπετε; νομίζω ότι είναι μέσα στα όρια όπως βλέπω στις εξετάσεις!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...