Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 22 ώρες πρίν, LeneL είπε:

      Σίγουρα έχει άγχος, τα ποσοστά είναι πολύ ενθαρρυντικά όμως! Καλό θα είναι να κάνει μια καλή συνεννόηση η φίλη σου και να ξεκινήσει με ξεκάθαρη εικόνα. Πχ, να ρωτήσει αν τα ωάρια που θα της δώσουν στην τιμή που θα της πουν είναι για μια προσπάθεια ή αν φτάνουν και για δεύτερη. Επίσης έχει σημασία στην αναμονή αν έχει και η ίδια κάποιες απαιτήσεις ιδιαίτερες πχ, να έχει κοινά εμφανισιακά με τη δότρια ή αν την ενδιαφέρει η ομάδα αίματος.. αν το ψάξει λίγο στο ίντερνετ υπάρχουν πλέον αρκετές εμπειρίες από δωρεά. Να πάει με έτοιμες ερωτήσεις για να μη βρεθεί προ εκπλήξεων! Μακάρι να της πάνε όλα καλά!

      Καλησπέρα! Ναι εχεις δίκιο! Πρέπει να ρωτήσει αν η τιμη θα είναι για μια ή και για δεύτερη προσπάθεια.
      Τι άλλο να ρωτήσει;  Αραγε εδώ θα είναι Ελληνίδες ή μπορεί και από αλλη  χώρα; 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Just now, jellyfishch said:

Καλημέρα! Καλή δουλίτσα και καλή ξεκούραση μετά! Έχει βγει προς τα έξω? Ίσως αρχίσει να βγαίνει τώρα γι'αυτό σε ενοχλεί.

 

Οχι ακριβώς. Έχει μαυρίσει λίγο εσωτερικά σαν Ξηροτητα και νιώθω έναν πονο στο γυρω γύρω. 

Θα βγεί προς τα έξω??? 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Φώφη1990 είπε:

Οχι ακριβώς. Έχει μαυρίσει λίγο εσωτερικά σαν Ξηροτητα και νιώθω έναν πονο στο γυρω γύρω. 

Θα βγεί προς τα έξω??? 

Ναι ναι κατά πιθανότητα να βγει εμένα είναι βγαλμένος ήδη από την αρχή γενικά δεν μάζεψε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη.....τώρα δεν αισθάνομαι πόνο και τέτοια αλλά την πρώτη φορά πονούσε και κάποια στιγμή που είχε βγάλει και λίγο πύον και έβαλα κρέμα ειδική

 

 

  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ναι ναι κατά πιθανότητα να βγει εμένα είναι βγαλμένος ήδη από την αρχή γενικά δεν μάζεψε από την προηγούμενη εγκυμοσύνη.....τώρα δεν αισθάνομαι πόνο και τέτοια αλλά την πρώτη φορά πονούσε και κάποια στιγμή που είχε βγάλει και λίγο πύον και έβαλα κρέμα ειδική

 

 

Ευχαριστώ πολυ βρε κοπέλα μου!! Εσυ πως πας?? Με πονακια και συσπάσεις?? 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλημέρα και καλό μήνα!!! 

Εγώ έχω το bugaboo fox. Πολυ καλο. Μένω σε νησί και με σοκάκια κτλ δεν μασάει πουθενά. Όλα τα έξτρα τα παίρνεις εξτρα, οπότε μπορείς να αλλάξεις το οτιδήποτε δεν σου αρέσει. Κλείνει εύκολα και στο δικό μου αυτοκίνητο χωράει. Όταν το είχα πολύ γεμάτο, χωρίς ταλαιπωρία βγαίνουν ρόδες κτλ οπότε πιάνει και λιγότερο χώρο. Όταν το πήρα ήταν 2σε1. Πλέον είδα ότι έχει βγει και αβγό κάθισμα. 

Σ ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου. Σου στέλνω και προσωπικό μήνυμα να σε ρωτήσω και κάτι άλλο που θέλω!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!! @Evouska μια χαρά, δεν θα χρειαστεί να ξενυτευτεις. Μιλα και με τον γιατρό σου να δεις σε πόσα είναι δεκτικός.

@Φώφη1990 εμένα με ενοχλούσε πολύ η κοιλιά το Σάββατο το βράδυ προς Κυριακή και κοιμήθηκα μόνο πέντε ώρες. Ήταν σκληρή πολύ. Τότε είναι που αλλάζω και εβδομάδα οπότε δεν ξέρω.... Όσο για τον αφαλό, και γω που και που νιώθω μια μικρή ενόχληση. Στην πρώτη δεν μου είχε πεταχτεί, σε αυτην μαλλον δεν το γλιτώνω.. Καλή δύναμη με την δουλειά, απορώ πως αντέχεις...

@BILLE με το καλό το καρότσι!! Είναι ωραιο να βλέπεις σιγά σιγά τα πράγματα. Μοιάζει πιο αληθινό όλο αυτο.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Φώφη1990 είπε:

Ευχαριστώ πολυ βρε κοπέλα μου!! Εσυ πως πας?? Με πονακια και συσπάσεις?? 

Το ίδιο συσπασεις μέσα στην μέρα διάσπαρτες αλλά υπαρκτές.φουλ μαγνήσιο και προγεστερόνη έχω καταλάβει πως έτσι θα παει...δεν πειράζει συνεχίζουμε και όπου φτάσουμε έχει ο Θεός ευλογία σε όλες!!!!!

  • Μου αρέσει 7

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Φραουλίτσα* Σήμερα μού έστειλε η κουμπάρα μου από τα h+m δώρο 8 φορμάκια. άνοιξα το αμπαλάζ μάλλον μηχανικά θα έλεγα αλλά με το που τα είδα...τι να σας πω ρε κορίτσια κάπως ταράχτηκα, συγκινήθηκα, ήταν και το 1ο μας δώρο (όχι δανεικό, γιατί το καψερό θα τρελαθεί στο 2ο χέρι, όπως την κόβω τη δουλειά)...Βάζω ένα φορμάκι ανάμεσα στα χέρια μου και σκέφτηκα εδώ μέσα θα μπει πλάσμα που κουβαλώ μέσα μου; εεε και δώστου κλάμα η κυρία!!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , BILLE είπε:

@Φραουλίτσα* Σήμερα μού έστειλε η κουμπάρα μου από τα h+m δώρο 8 φορμάκια. άνοιξα το αμπαλάζ μάλλον μηχανικά θα έλεγα αλλά με το που τα είδα...τι να σας πω ρε κορίτσια κάπως ταράχτηκα, συγκινήθηκα, ήταν και το 1ο μας δώρο (όχι δανεικό, γιατί το καψερό θα τρελαθεί στο 2ο χέρι, όπως την κόβω τη δουλειά)...Βάζω ένα φορμάκι ανάμεσα στα χέρια μου και σκέφτηκα εδώ μέσα θα μπει πλάσμα που κουβαλώ μέσα μου; εεε και δώστου κλάμα η κυρία!!!

Μεγεια και τα φορμακια λοιπόν να τα χαρείτε φορεμένα στο μωράκι σας!!! Όταν βλέπεις τα πράγματα το συνειδητοποιεις, νιώθεις ότι έρχεσαι πιο κοντά στο γεγονος. Και μενα μου είχαν δώσει πολλά πράγματα στο πρώτο, και τώρα στο δεύτερο θα παρω ελάχιστα. Μονο κάποια για το καλό. Αν είναι σαν καινούρια είναι περιττό να αγοράζεις, ειδικά τέτοιες εποχές. Και τα πράγματα σε αυτό,τελευταία στιγμή θα τα βγάλω, ενώ στο πρωτο τα έπαιρνα σταδιακά και τα έβαζα στο δωμάτιό της και τα κοίταζα και τα ευχαριστιομουν. Όσο για τα φορμακια εβγαλα και γω μερικά και μου φάνηκαν τόσο μικρα... Είναι δωρο όλο αυτο που ζουμε. Με το καλό να έρθουν όλα γερα!!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα 

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, κοριτσάκι, Ιασώ

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι 

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, άγνωστο φύλο, Ιασώ

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκι

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι 

@HopeMe ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα

@matinab1980 Αυχενική 4/12, αγοράκι, Αρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία 

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, κοριτσάκι 

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β Επιπέδου 17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών 

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

@Κική_ ΠΗΤ 3/7, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 


oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

Κοριτσάκι μου καλό φαντάζομαι την τρομάρα σου αλλά μην ανχωνεσαι είναι καλά προστατευμένο το μωράκι μέσα στην μήτρα δεν παθαίνει κάτι τόσο εύκολα είναι πολύ ανθεκτικά το πολύ πολύ να ταρακουνηθηκε λιγάκι....θα το δεις και μόνη σου το απόγευμα θα είναι μια χαρά!!! Να προσεχεις

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

Φώφη Μ ηρέμησε.  Μην πάει ο νους σ στο κακό. .πάνε στον γιατρό κ θα δεις τίποτα δεν έπαθε.  Εγώ στο πρώτο πόσες φορές είχα χτυπήσει την κοιλιά Μ.  Όπως λέει κ η  Βαλεντίνα είναι πολύ καλά προστατευμένα

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

Μην ανησυχείς και η κολλητή μου είχε φαΐ μια τούμπα στο πεζοδρόμιο στο δρόμο φεύγωντας από τον γιατρό περσυ, έσκασε κάτω χώρις να κρατηθεί από πουθενά  και γύρισε πίσω κλαίγοντας μαζί με μια ξένη κυρία που την βοηθησε και ήταν όλα μια χαρα και της είχε πει και ο γιατρος ότι τα μωράκια είναι κομάντο δεν έχουν πρόβλημα 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Φώφη όντως αφού δεν έγινε κάτι εκείνη την ώρα, όλα καλά θα είναι!!

Μην αγχώνεσαι.

Πήρα τις εξετάσεις κορίτσια όλα καλά. Έχω πολλά επιθήλια στα ούρα, είναι κάτι αυτό?

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Φώφη1990 είπε:

Κορίτσια καλησπερα!!! Είμαι χάλια.. Πριν λίγο έπεσα από την σκάλα του σπιτιού! Δεν μπορώ να συνέλθω από το κλάμα.. Τρέμω ολόκληρη και φοβάμαι. Πήρα τον γιατρο μου και το απόγευμα θα πάω να με δει.. 

Και εγώ έπεσα στο πεζοδρόμιο ο γιατρός μου είπε ότι το μωρό είναι καλά προστατευμένο. Μην ανησυχείς

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...