Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 3 λεπτά , Lila ki είπε:

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

      καλή επιτυχία σ εύχομαι ! να πάνε οοοοολα καλα! 1η σ μεταφορά; 

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

Κορίτσια μου διάβασα διαγώνια και είδα καρδούλες και κάποιες ανησυχίες... Λογική είναι η ανησυχία, το καφέ όμως σπάνια είναι σημαίνει κάτι. 

Και εμείς σήμερα ακούσαμε καρδούλα...(6+4). Σε τρεις βδομάδες πάλι υπέρηχο. Μέχρι τότε συνεχίζω τα άπειρα φάρμακα της εξωσωματικής -ισως μου κόψουν την ένεση προγεστερόνης θα δείξει. 

Θα σας διαβάσω και αναλυτικά μόλις κοιμηθεί ο μικρούλης. Μέχρι τότε σας φιλώ. Καλό βράδυ

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλησπέρα. Κι εγώ εγκυουλα για δεύτερη φορά. Με Πητ λογικά 25/6. Είμαι σήμερα 5 εβδομάδων ακριβώς. Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 1797. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό. 

  • Μου αρέσει 6

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Καλησπέρα. Κι εγώ εγκυουλα για δεύτερη φορά. Με Πητ λογικά 25/6. Είμαι σήμερα 5 εβδομάδων ακριβώς. Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 1797. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό. 

Καλώς ήρθες κορίτσι μου! Μια ανεφελη τελειομηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι!! ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Καλησπέρα. Κι εγώ εγκυουλα για δεύτερη φορά. Με Πητ λογικά 25/6. Είμαι σήμερα 5 εβδομάδων ακριβώς. Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 1797. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό. 

Καλωσηρθες! Με το καλό!!!

Just now, Mpizelaki_mou είπε:

@jellyfishch Κι εμένα η μέρα που σήμερα χάλια....ενώ εδώ και 6 μέρες ήμουν καθαρή και μειώσαμε την δόση απο ουτροτζεσταν, σήμερα να τα πάλι.. Στενοχωρήθηκα πολύ και με πήρε απο κάτω..ο γιατρός είπε πάλι εντελώς ξάπλα και παραπάνω ουτροτζεσταν..Θέλω να ρθει η Τρίτη και να πάω να με δει, δεν αντέχω άλλο .από την ξάπλα πονάει όλο μου το σώμα. Πφφφφφ φαντάζομαι κι εσύ με τη δουλειά θα αγχώνεσαι ακόμα παραπάνω...Τι να πω, υπομονή σε όλες μας!  Εύχομαι γρήγορα να σταματήσει @Mpizelaki_mou. Τουλάχιστον είμαστε στην ίδια φρίκη όλες χαχα.. έχουμε κατανόηση και αλληλεγγύη.

  • Μου αρέσει 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Καλησπέρα. Κι εγώ εγκυουλα για δεύτερη φορά. Με Πητ λογικά 25/6. Είμαι σήμερα 5 εβδομάδων ακριβώς. Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 1797. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό. 

Καλώς ήρθες αγαπημένη! Όλα με το καλό :wub:

Just now, Evouska είπε:

@Boockie Το βρήκα το σχόλιο εδώ γράφω πως φτιάχνεις τικερακι!

@Φραουλίτσα* νομίζω για να βάλεις άλλο ένα πρέπει να βάλεις αυτά που έχεις ήδη το ένα δίπλα στο άλλο, αφού είναι μικρά θα γίνεται λογικά κ βάζεις από κάτω το καινούριο! Εγώ το δικό σου τωρα το βλέπω πάντως κανονικά!

Εγώ γιατί δεν βλέπω αυτό το τικερακι που μου λες κάπου; Έχεις κατεβάσει εφαρμογή μήπως και μπαίνεις; Εγώ μπαίνω από το google 

  • Μου αρέσει 1

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, alina80 είπε:

Κορίτσια μου διάβασα διαγώνια και είδα καρδούλες και κάποιες ανησυχίες... Λογική είναι η ανησυχία, το καφέ όμως σπάνια είναι σημαίνει κάτι. 

Και εμείς σήμερα ακούσαμε καρδούλα...(6+4). Σε τρεις βδομάδες πάλι υπέρηχο. Μέχρι τότε συνεχίζω τα άπειρα φάρμακα της εξωσωματικής -ισως μου κόψουν την ένεση προγεστερόνης θα δείξει. 

Θα σας διαβάσω και αναλυτικά μόλις κοιμηθεί ο μικρούλης. Μέχρι τότε σας φιλώ. Καλό βράδυ

Συγχαρητήρια! Μπράβο ρε κορίτσια! Χαίρομαι πάρα πολύ! Μας ανεβάζετε το ηθικο. 

Just now, λιλιτο είπε:

Καλησπέρα. Κι εγώ εγκυουλα για δεύτερη φορά. Με Πητ λογικά 25/6. Είμαι σήμερα 5 εβδομάδων ακριβώς. Έκανα χοριακη σήμερα και ήταν 1797. Την άλλη Παρασκευή έχω ραντεβού με το γιατρό. 

Καλώς ήρθες. Σου εύχομαι μια ευχάριστη εγκυμοσύνη:wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie είπε:

Καλώς ήρθες αγαπημένη! Όλα με το καλό :wub:

Εγώ γιατί δεν βλέπω αυτό το τικερακι που μου λες κάπου; Έχεις κατεβάσει εφαρμογή μήπως και μπαίνεις; Εγώ μπαίνω από το google 

Όχι αγάπη μου κ εγώ από το google στο κινητό μπαίνω! Σου έστειλα πμ αναλυτικά πως το φτιάχνεις!Το τικερακι όταν το βάλουμε φαίνεται κάτω από κάθε μας απάντηση κ έτσι δεν χρειάζεται να ρωτάμε συνέχεια η μια την άλλη Πόσο είναι, αφού φαίνεται από κάτω!!❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Όχι αγάπη μου κ εγώ από το google στο κινητό μπαίνω! Σου έστειλα πμ αναλυτικά πως το φτιάχνεις!Το τικερακι όταν το βάλουμε φαίνεται κάτω από κάθε μας απάντηση κ έτσι δεν χρειάζεται να ρωτάμε συνέχεια η μια την άλλη Πόσο είναι, αφού φαίνεται από κάτω!!❤

Καλά άμα σου πω πως το έβλεπα αλλά νόμιζα πως ήταν διαφήμιση του site, θα με πεις πολύ χαζη; Την αλήθεια θέλω! Xaxaxaxa

  • Χαχα 6

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Boockie είπε:

Καλά άμα σου πω πως το έβλεπα αλλά νόμιζα πως ήταν διαφήμιση του site, θα με πεις πολύ χαζη; Την αλήθεια θέλω! Xaxaxaxa

Χαχαχαχαχαχ είσαι θεά έκλαψα αληθεια!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, HopeMe είπε:

Κλαίω :lol::lol::lol:

Χχαχαχαχχαχα... που να μην φορούσα και γυαλιά μυωπίας.. 4 τα έχω :lol:8-)

Just now, Evouska είπε:

Χαχαχαχαχαχ είσαι θεά έκλαψα αληθεια!!! 

Εντάξει, ψυχραιμία, συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες! Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? Εγώ γύρισα στα πάτρια εχθές, και μόλις μπήκα σπίτι με άρπαξε από τη μύτη μια έντονη  μυρωδιά μούχλας. Το σπίτι είχε πάντα πρόβλημα με την υγρασία αλλά τώρα έχει παραγινει. Οι τοίχοι είναι φεεσκοασβεστωμενοι, άρα η μούχλα έχει εισχωρήσει πολύ βαθια.Εάν πάνε όλα καλά θα μετακομισουμε, δεν παίζει να βάλω νεογέννητο εδώ μέσα..

Εχθές και σήμερα είχα κάτι σαν ξινιλες, έως και ελαφριά αναγουλα. Καλό αυτό. Επίσης σήμερα έφαγα τοστακι και δε μου άρεσε καθόλου η γεύση του.

Λες να αρχίσω τα τουρσιά κι εγώ σαν τη μαμά μου στις εγκυμοσύνες της????

Κατά τη αλλά χάρηκα πολύ που γύρισα, θα δω τον αντρουλη μου, τις φίλες μου και θεού θελοντος και ένα μικρακι τη Δευτέρα στο γιατρό μου.

  • Μου αρέσει 3

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω όλα καλά να πάνε. Στην προηγούμενη είχα ανεπάρκεια τραχήλου και ήμουν στο κρεββάτι από τον 6ο μέχρι και αρχές 9ου . Τελικά όλα καλά γεννήθηκε 39+2 αλλά πολύ άγχος.

  • Μου αρέσει 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, jellyfishch είπε:

Καλημέρα κορίτσια, τι κάνετε? Εγώ γύρισα στα πάτρια εχθές, και μόλις μπήκα σπίτι με άρπαξε από τη μύτη μια έντονη  μυρωδιά μούχλας. Το σπίτι είχε πάντα πρόβλημα με την υγρασία αλλά τώρα έχει παραγινει. Οι τοίχοι είναι φεεσκοασβεστωμενοι, άρα η μούχλα έχει εισχωρήσει πολύ βαθια.Εάν πάνε όλα καλά θα μετακομισουμε, δεν παίζει να βάλω νεογέννητο εδώ μέσα..

Εχθές και σήμερα είχα κάτι σαν ξινιλες, έως και ελαφριά αναγουλα. Καλό αυτό. Επίσης σήμερα έφαγα τοστακι και δε μου άρεσε καθόλου η γεύση του.

Λες να αρχίσω τα τουρσιά κι εγώ σαν τη μαμά μου στις εγκυμοσύνες της????

Κατά τη αλλά χάρηκα πολύ που γύρισα, θα δω τον αντρουλη μου, τις φίλες μου και θεού θελοντος και ένα μικρακι τη Δευτέρα στο γιατρό μου.

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλή διαμονή να έχεις! Να τρως ότι σηκώνει το στομάχι σου, δεν είναι ανάγκη να πιεζεσαι. Άντε να μπεις σιγά σιγά και στους ρυθμούς σου ξανά! Με τα καφετί πως τα πας; 

 

7 ώρες πρίν, boockie είπε:

Χχαχαχαχχαχα... που να μην φορούσα και γυαλιά μυωπίας.. 4 τα έχω :lol:8-)

Εντάξει, ψυχραιμία, συμβαίνουν και στις καλύτερες οικογένειες! Χαχαχαχα

 


vQnfp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, boockie είπε:

Καλημέρα κορίτσι μου! Καλή διαμονή να έχεις! Να τρως ότι σηκώνει το στομάχι σου, δεν είναι ανάγκη να πιεζεσαι. Άντε να μπεις σιγά σιγά και στους ρυθμούς σου ξανά! Με τα καφετί πως τα πας; 

 

 

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ. Τίποτα σήμερα! Ούτε πόνους έχω οπότε καλά πάμε.εσυ πως είσαι κορίτσι? Όλα καλά?

  • Μου αρέσει 1

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...