Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

MOMS JUNE 2021


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

Μπράβο αγάπη!!!Να σου ζήσει!Περιμένουμε νέα σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Από εχθές δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω. Πήγα εχθές στο γραφείο του  γιατρού και μου λέει ποτέ θέλεις να προγραμματίσουμε , την Πέμπτη έχω άλλη μια καισαρική να σε βάλω κι εσένα? Ο τράχηλος σου είναι μακρύς. Ενώ μου είχε πει ότι στη χειρότερη θα κάνουμε καισαρική στις 40. Νιώθω βιασμενη, ότι με κορόιδεψε, ότι μου πούλησε την παραμυθά που ήθελα να ακούσω.. Δεν πρόκειται να βρω άλλο γιατρό εδώ σε αυτές τις εβδομάδες ο ένας καλύπτει τον κωλο του άλλου και δε θα με αναλάβει. Αισθάνομαι σαν ένα κομμάτι κρέας που απλά πρέπει να κάνει ο, τι του λενε και κανένας δε φαίνεται να το καταλαβαίνει. 

Από την άλλη, και αν ο άλλος γιατρός που βρω δεν είναι αξιόπιστος και έχουμε κανένα δράμα? Πολύ χάλια, κρίμα που δεν είμαστε σε καμία πολιτισμένη χώρα και δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανέναν. Κανονικά θα έπρεπε να σου δίνει αυτήν την επιλογή το δημόσιο..

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 2

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, jellyfishch said:

Από εχθές δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω. Πήγα εχθές στο γραφείο του  γιατρού και μου λέει ποτέ θέλεις να προγραμματίσουμε , την Πέμπτη έχω άλλη μια καισαρική να σε βάλω κι εσένα? Ο τράχηλος σου είναι μακρύς. Ενώ μου είχε πει ότι στη χειρότερη θα κάνουμε καισαρική στις 40. Νιώθω βιασμενη, ότι με κορόιδεψε, ότι μου πούλησε την παραμυθά που ήθελα να ακούσω.. Δεν πρόκειται να βρω άλλο γιατρό εδώ σε αυτές τις εβδομάδες ο ένας καλύπτει τον κωλο του άλλου και δε θα με αναλάβει. Αισθάνομαι σαν ένα κομμάτι κρέας που απλά πρέπει να κάνει ο, τι του λενε και κανένας δε φαίνεται να το καταλαβαίνει. 

Από την άλλη, και αν ο άλλος γιατρός που βρω δεν είναι αξιόπιστος και έχουμε κανένα δράμα? Πολύ χάλια, κρίμα που δεν είμαστε σε καμία πολιτισμένη χώρα και δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανέναν. Κανονικά θα έπρεπε να σου δίνει αυτήν την επιλογή το δημόσιο..

Κορίτσι μου γλυκο το άσχημο είναι ότι έπρεπε να μπεις στο μήνα σου για να να γίνουν όλα αυτά. Όμως σε παρακαλω σκεψου την ψυχουλα μέσα σου και κράτα την ψυχραιμία σου!!! Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσυ έκανες οτιδήποτε μπορουσες να κάνεις. Δυστυχώς τώρα στην εκπνοή έχεις βρεθεί σε αυτή τη δυσκολη κατάσταση. Όμως καί εγώ στην θέση σου τέτοια τελευταία στιγμή δεν θα ρίσκαρα να βρω άλλον γιατρο. 

Τελικα θα πας την Πέμπτη??? 

  • Μου αρέσει 3

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 44 λεπτά , jellyfishch είπε:

Από εχθές δεν μπορώ να σταματήσω να κλαίω. Πήγα εχθές στο γραφείο του  γιατρού και μου λέει ποτέ θέλεις να προγραμματίσουμε , την Πέμπτη έχω άλλη μια καισαρική να σε βάλω κι εσένα? Ο τράχηλος σου είναι μακρύς. Ενώ μου είχε πει ότι στη χειρότερη θα κάνουμε καισαρική στις 40. Νιώθω βιασμενη, ότι με κορόιδεψε, ότι μου πούλησε την παραμυθά που ήθελα να ακούσω.. Δεν πρόκειται να βρω άλλο γιατρό εδώ σε αυτές τις εβδομάδες ο ένας καλύπτει τον κωλο του άλλου και δε θα με αναλάβει. Αισθάνομαι σαν ένα κομμάτι κρέας που απλά πρέπει να κάνει ο, τι του λενε και κανένας δε φαίνεται να το καταλαβαίνει. 

Από την άλλη, και αν ο άλλος γιατρός που βρω δεν είναι αξιόπιστος και έχουμε κανένα δράμα? Πολύ χάλια, κρίμα που δεν είμαστε σε καμία πολιτισμένη χώρα και δεν μπορώ να εμπιστευτώ κανέναν. Κανονικά θα έπρεπε να σου δίνει αυτήν την επιλογή το δημόσιο..

Κορίτσι μου πες του πάλι αν γίνεται να πατε έστω μέχρι τις 40 ημέρες; Μήπως αλλάξει γνώμη. Και γω όπως νιώθεις ένιωθα. Και στον φυσιολογικο ήταν πολυ δύσκολα σε κάποια φάση απο τον πόνο. Κοιταγε την πλατη και όλος ο πόνος έσκαγε στην μέση μου. Ούτε ανάσες δεν μπορούσα και είχε αργήσει η αναισθησιολόγος. Σε κάποια φάση δεν την ακούγαμε, ήταν πολυ δύσκολα και λέω να περάσω ολο αυτο και να κάνω καισαρική.  Και γω στο τέλος το δέχτηκα και ήρθε τελευταία στιγμή. Ποτε δεν ξέρεις!!!! Κανε δουλειες περπατα κανε και σεξ, παίζει να βοήθησε, και ποτε δεν ξερεις. Αλλά όπως και να έρθει όταν ερθει δεν θα σε νοιάζει. Ξέρω τον αγώνα σου και τις δυσκολίες που έχεις περάσει μέχρι εδω... Το προσπάθησες και μπράβο σου!!! Ξαναμιλα με τον γιατρό σου και θα δεις.  Και μεις σε όλη την διαδικασια είχαμε ανοιχτη την καισαρική σαν επιλογή πάντα.

Μόλις κρατήσεις το μωράκι σου να ξέρεις δεν θ σε νοιάζει. Εγω ετσι ένιωσα στο τέλος. Το ειχα κάνει μεγάλο στο μυαλό μου να πετύχω τον στόχο μου. Δεν σου λέω ότι δεν ένιωσα δικαίωση, αλλά στο τέλος το μωράκι αξίζει. Καθ'όλη την διάρκεια κρατούσα τον καρδιοτοκογράφο και άκουγα τους παλμούς και ρώταγα αν όλα πάνε καλά. Είχα φοβηθεί μην γίνει κάτι απο το πείσμα μου. Ευτυχως όταν πηγα εφημερευε μια υπέροχη εοδικευομενη του γιατρού και εξαιτίας της τα κατάφερα. Αν είχα μπει με τον πρωινό που είχα πετύχει τίποτα δεν θα γινόταν.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

zZWsp2.png398Mp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Φώφη1990 είπε:

Κορίτσι μου γλυκο το άσχημο είναι ότι έπρεπε να μπεις στο μήνα σου για να να γίνουν όλα αυτά. Όμως σε παρακαλω σκεψου την ψυχουλα μέσα σου και κράτα την ψυχραιμία σου!!! Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσυ έκανες οτιδήποτε μπορουσες να κάνεις. Δυστυχώς τώρα στην εκπνοή έχεις βρεθεί σε αυτή τη δυσκολη κατάσταση. Όμως καί εγώ στην θέση σου τέτοια τελευταία στιγμή δεν θα ρίσκαρα να βρω άλλον γιατρο. 

Τελικα θα πας την Πέμπτη??? 

Όχι. Θα πάω για δεύτερη γνώμη Θεσσαλονίκη την παρασκευή και καισαρική στις 40 ακριβώς.

Φραουλίτσα σε ευχαριστώ κορίτσι μου..

  • Μου αρέσει 3

2t7wp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, jellyfishch said:

Όχι. Θα πάω για δεύτερη γνώμη Θεσσαλονίκη την παρασκευή και καισαρική στις 40 ακριβώς.

Φραουλίτσα σε ευχαριστώ κορίτσι μου..

Καλά θα κάνεις! Ευχομαι ειλικρινά να βγάλεις άκρη. 

Κορίτσια μου ήρθε πριν 10 λεπτά ένας πονος .... Με γονάτισε... Χτυπουσε μέση, γοφο και κοιλιά!!!! Τρόμαξα!!! Λέω πάει γενναω!!! Αλλά οκ... Μετά από λίγα δευτερόλεπτα σταμάτησε! 

  • Μου αρέσει 4

oJHZp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου γεννησαμε σήμερα το πρωί!! Η μπεμπα μας είναι μια κούκλα όχι δεν το λέω επειδή είμαι κουκουβάγια ρωτήστε την @boockieαληθεια λέω χαχαχα!! 3350 γεννήθηκε τελικά, έκανα καισαρική με ραχιαια νάρκωση, δεν πονεσα γενικά, μόνο μια αδυναμία ένιωσα γιατί έχασα πολύ αίμα κ μου έβαλαν 2 φιάλες !  Γρήγορα μπόρεσα να κουνήσω τα πόδια μου και να νιώσω γενικά να φεύγει η νάρκωση, και καταφέραμε και θηλασαμε κ λίγο αν κ με πολύ κόπο λόγω της ξαπλωτης θέσης μου, δωσαμε κ λίγο συμπλήρωμα μετά! Θα το ξαναπροσπαθησω εννοείται πιο μετά που θα σηκωθώ με το θηλασμό! 

@Φραουλίτσα* μου ποσο χάρηκα για σένα δε φαντάζεσαι!!! Να σας ζήσει αγάπη μου! ❤❤❤ μπράβο σου που πέτυχες τον στόχο σού!! 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 48 λεπτά , λιλιτο είπε:

Σήμερα βγάζω τον πεσσο και περιμένουμε πότε θα γεννήσω. Και αν και δεύτερο αγχώνομαι όπως την πρώτη φορά.

Με το καλό κορίτσι μου!!!! Άγχος έχουμε όλες είτε πρώτη είτε έβδομη φορά!

 

πρίν από 45 λεπτά , Evouska είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε σήμερα το πρωί!! Η μπεμπα μας είναι μια κούκλα όχι δεν το λέω επειδή είμαι κουκουβάγια ρωτήστε την @boockieαληθεια λέω χαχαχα!! 3350 γεννήθηκε τελικά, έκανα καισαρική με ραχιαια νάρκωση, δεν πονεσα γενικά, μόνο μια αδυναμία ένιωσα γιατί έχασα πολύ αίμα κ μου έβαλαν 2 φιάλες !  Γρήγορα μπόρεσα να κουνήσω τα πόδια μου και να νιώσω γενικά να φεύγει η νάρκωση, και καταφέραμε και θηλασαμε κ λίγο αν κ με πολύ κόπο λόγω της ξαπλωτης θέσης μου, δωσαμε κ λίγο συμπλήρωμα μετά! Θα το ξαναπροσπαθησω εννοείται πιο μετά που θα σηκωθώ με το θηλασμό! 

@Φραουλίτσα* μου ποσο χάρηκα για σένα δε φαντάζεσαι!!! Να σας ζήσει αγάπη μου! ❤❤❤ μπράβο σου που πέτυχες τον στόχο σού!! 

Να σου ζήσει η μπεμπαρα! Καλή και γρήγορη ανάρρωση εύχομαι γρήγορα σπιτάκι σας! Καλούς θηλασμους!!!

Κορίτσια την Πέμπτη εκτός απροόπτου θα πάω να κανονίσουμε για πρόκληση αρχές της άλλης εβδομάδας,έχω τόσο καιρό με τις συσπάσεις οπότε θα βοηθήσουμε την κατάσταση!

 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Evouska είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε σήμερα το πρωί!! Η μπεμπα μας είναι μια κούκλα όχι δεν το λέω επειδή είμαι κουκουβάγια ρωτήστε την @boockieαληθεια λέω χαχαχα!! 3350 γεννήθηκε τελικά, έκανα καισαρική με ραχιαια νάρκωση, δεν πονεσα γενικά, μόνο μια αδυναμία ένιωσα γιατί έχασα πολύ αίμα κ μου έβαλαν 2 φιάλες !  Γρήγορα μπόρεσα να κουνήσω τα πόδια μου και να νιώσω γενικά να φεύγει η νάρκωση, και καταφέραμε και θηλασαμε κ λίγο αν κ με πολύ κόπο λόγω της ξαπλωτης θέσης μου, δωσαμε κ λίγο συμπλήρωμα μετά! Θα το ξαναπροσπαθησω εννοείται πιο μετά που θα σηκωθώ με το θηλασμό! 

@Φραουλίτσα* μου ποσο χάρηκα για σένα δε φαντάζεσαι!!! Να σας ζήσει αγάπη μου! ❤❤❤ μπράβο σου που πέτυχες τον στόχο σού!! 

Κόριτσι Μ να σ ζήσει !!  Εννοείται πως θα ναι κούκλα!! Γερή κ καλότυχη 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε σήμερα το πρωί!! Η μπεμπα μας είναι μια κούκλα όχι δεν το λέω επειδή είμαι κουκουβάγια ρωτήστε την @boockieαληθεια λέω χαχαχα!! 3350 γεννήθηκε τελικά, έκανα καισαρική με ραχιαια νάρκωση, δεν πονεσα γενικά, μόνο μια αδυναμία ένιωσα γιατί έχασα πολύ αίμα κ μου έβαλαν 2 φιάλες !  Γρήγορα μπόρεσα να κουνήσω τα πόδια μου και να νιώσω γενικά να φεύγει η νάρκωση, και καταφέραμε και θηλασαμε κ λίγο αν κ με πολύ κόπο λόγω της ξαπλωτης θέσης μου, δωσαμε κ λίγο συμπλήρωμα μετά! Θα το ξαναπροσπαθησω εννοείται πιο μετά που θα σηκωθώ με το θηλασμό! 

@Φραουλίτσα* μου ποσο χάρηκα για σένα δε φαντάζεσαι!!! Να σας ζήσει αγάπη μου! ❤❤❤ μπράβο σου που πέτυχες τον στόχο σού!! 

Να σου ζήσει αγάπη μου! Συγχαρητήρια για το θαυματακι σου. Σιδερένιες και οι δύο. Καλή ανατροφή! :wub:

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Φραουλίτσα* είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! Σήμερα μάλλον θα γεννήσω. Είχα πόνους 03.00 το πρωί και 05.00 αιμα ξανα μανα στα εφημερεύοντα, 0 διαστολή ξανά, αλλά είχα πόνους καθε 10 λεπτά. Ήρθα στο νοσοκομείο 09.00 να με δει ο γιατρός μάλλον λανθάνον τοκετος μου λέει. Με τσεκαρει και ω ναι εχει ξεκινήσει η διαδικασια. Αυτο ειναι απο 7/6

Και μου λέει πήγαινε περπατα και έλα στις 15.00 Να σε δω αλλιώς οταν οι ας πολυ. Παω ΙΚΕΑ περπαταω μια ώρα και και ο πόνος πολυ δυνατος στο 3 λεπτο και να ποναω πολυ και με διάρκεια. 14.00ηρθα μαιευτήριο.15.30 μπήκα στα δωμάτια τοκετού και τελικαααααα Γέννησα φυσιολογικά!!!! Τα κατάφερα κορίτσια @jellyfishch και τα υπόλοιπα κορίτσια να τα καταφέρετε και να έχετε γερα μωράκια. Θα σας ξαναπάω λεπτομέριες!!!

Συγχαρητήρια που κατάφερες αυτό που ήθελες!!! Πώς σού φάνηκε; σίγουρα θα επηρεάζει κάπως και η τομή. Εύχομαι ταχεία ανάρρωση! Να σάς ζήσει!!! 

4 ώρες πρίν, λιλιτο είπε:

Σήμερα βγάζω τον πεσσο και περιμένουμε πότε θα γεννήσω. Και αν και δεύτερο αγχώνομαι όπως την πρώτη φορά.

Με το καλό!!! 

4 ώρες πρίν, Evouska είπε:

Κορίτσια μου γεννησαμε σήμερα το πρωί!! Η μπεμπα μας είναι μια κούκλα όχι δεν το λέω επειδή είμαι κουκουβάγια ρωτήστε την @boockieαληθεια λέω χαχαχα!! 3350 γεννήθηκε τελικά, έκανα καισαρική με ραχιαια νάρκωση, δεν πονεσα γενικά, μόνο μια αδυναμία ένιωσα γιατί έχασα πολύ αίμα κ μου έβαλαν 2 φιάλες !  Γρήγορα μπόρεσα να κουνήσω τα πόδια μου και να νιώσω γενικά να φεύγει η νάρκωση, και καταφέραμε και θηλασαμε κ λίγο αν κ με πολύ κόπο λόγω της ξαπλωτης θέσης μου, δωσαμε κ λίγο συμπλήρωμα μετά! Θα το ξαναπροσπαθησω εννοείται πιο μετά που θα σηκωθώ με το θηλασμό! 

@Φραουλίτσα* μου ποσο χάρηκα για σένα δε φαντάζεσαι!!! Να σας ζήσει αγάπη μου! ❤❤❤ μπράβο σου που πέτυχες τον στόχο σού!! 

Να σάς ζήσει κορίτσι μου!!!! Εννοείται ότι δεν είσαι κουκουβάγια, τα παιδιά μας είναι τα ομορφότερα στον κόσμο :-P

@jellyfishchειλικρινά στεναχωριεμαι πάρα πολύ με αυτό που περιγράφεις! Εύχομαι την Παρασκευή να πάρεις μια πιο ολοκληρωμένη άποψη τουλάχιστον αν πας για καισαρική να ξέρεις ότι πας γιατί όντως υπάρχει πρόβλημα και δε γίνεται να πας με φυσιολογικό τοκετό

Πινακάκι!

@Maria92 ΠΗΤ 28/5

@Mpizelaki_mou πητ 5/6 Αυχενική 27/11

@Φραουλίτσα* ΠΗΤ 6/6, Β επιπέδου 28/1κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@Μαρία1430 ΠΗΤ 7/6 Αυχενική 23/11, β επιπέδου 1/2, doppler 9/4, κοριτσάκι, Μητέρα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@boockieΠΗΤ 8/6 Αυχενική 24/11, β επιπέδου 26/1, αγοράκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!! 

@olga9@Olga93ΗΤ 8/6 Αυχενική 26/11, β επιπέδου 4/2, αγοράκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 2/6/2021!!!

 @phal ΠΗΤ 5/6 Αυχενική 26/11, Β επιπέδου 26/1, twins boy and girl, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 11/5/2021!!!

@HopeMe ΠΗΤ 9/6, Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 3/2, κοριτσάκινοσοκομείο Έλενα, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 17/5/2021!!!

@julia1 ΠΗΤ 10/6, κοριτσάκι, γενικό νοσοκομείο Κιλκίς 

 

@FlowerMom ΠΗΤ 11/6 Αυχενική 2/12, Β επιπέδου 4/2, , κοριτσάκι, Ιασώ, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@BILLEΠΗΤ 11/6 Αυχενική 1-11/12, Β επιπέδου 1/2, αγοράκι,ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 

@Evouska ΠΗΤ 13/6 Αυχενική 30/11, Β επιπέδου 3/2, doppler 14/4, κοριτσάκιΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 8/6/2021

@alina80 ΠΗΤ 14/6 Αυχενική 2/12, β επιπέδου 10/2, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!! 24/5/2021!!!

@Eleni Kost11 ΠΗΤ 14/6, αγοράκινοσοκομείο Λάρισας 

@matinab1980 ΠΗΤ 24/6, Αυχενική 4/12, αγοράκιΑρεταίειο νοσοκομείο 

@Αυρα87ΠΗΤ 16/6, κοριτσάκι, Γαία, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!!

@jellyfishch ΠΗΤ 17/6, Αυχενική 10/12, Β επιπέδου 5/2,αγοράκι 

@Eva1986 ΠΗΤ 16/6, Β επιπέδου 5/2, doppler 14/4, κοριτσάκι, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ !!! 31/5/2021!!!

@maroullakii ΠΗΤ 20/6 Αυχενική 8/12, αγοράκι, μητέρα 

@Avmar ΠΗΤ 25/6

@Linaki.24 ΠΗΤ 24/6,Β ΕΠΙΠΈΔΟΥ,17/2 κοριτσάκιΝοσοκομείο Αγίου Ανδρέα Πατρών, ΓΕΝΝΗΣΑΜΕ!!!, 4/6/2021!!

@λιλιτο ΠΗΤ 25/6 κοριτσάκι, νοσοκομείο Παπαγεωργίου 

@Zaxaroula_p ΠΗΤ28/6, κοριτσάκι, Γαία

@Φώφη1990 ΠΗΤ 29/6 Υπέρηχος 28/1, β επιπέδου 22/2, κοριτσάκι

@ΧρυσαΜΠΗΤ 30/6 Αυχενική 16/12, β επιπέδου 22/2,αγοράκι μητέρα

@ΒαλεντιναΧΠΗΤ 1/7 Β επιπέδου 25/2,αγοράκι, Γενικό Νοσοκομείο Κατερίνης

 @Κική_ ΠΗΤ 3/7, doppler 8/5, κοριτσάκι

@Evi!ΠΗΤ 2-4/7

@Marialena86 ΠΗΤ 12-15/7, κοριτσάκιΙασώ

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...