Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Αυγούστου 2021


Maria92

Recommended Posts

3 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Καλημέρα κορίτσια και καλή εβδομάδα!

Επαναφέρω το πινακάκι μετά και τις Β επιπέδου που τελείωσαν. Το εντυπωσιακό είναι ότι όλες έχουμε ΠΗΤ στο δεύτερο δεκαπενθήμερο! Όσα κορίτσια θέλετε να προσθέσουμε κάτι πείτε μου!

 

1. @fotini* 17/8/2021- Αγοράκι - Γένεσις Θεσσαλονίκη.

2. @Mariak21 20/8- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

3. @Sofiamar93 22/8/2021- Αγοράκι- Κύπρος.

4. @kons27 23/8/2021- Αγοράκι-ΙΑΣΩ

5. @Anneliz 24/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

6. @Nanouka40 25/8/2021- Κοριτσάκι- ΙΑΣΩ.

7. @Emilly800 25/8/2021- Αγοράκι- Πανεπιστημιακό Νοσοκομειο Λάρισας.

8. @Φραουλίνο 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΛΗΤΩ.

9. @xenia^^ 27/8/2021- Κοριτσάκι- ΡΕΑ.

10. @Liakada 29/8/2021- Αγοράκι- ΡΕΑ.

11. @CMES 31/8/2021- Αγοράκι- ΙΑΣΩ

12. @Io_anna 3/9/2021- Φυλο δεν γνωριζουμε ακόμα- ΙΑΣΩ

13 . @Stalicha 12/9/2021-Αγοράκι- 

Πωπω μεγάλη παρέα βλέπω στο Ιασώ !!!! @Liakada εμείς θα είμαστε μαζί με το καλό !!! Για να δούμε ποιες θα είναι οι τελικές ημερομηνίες !!!!!!! Με το καλό σε όλες μας πλησιάζει ο καιρός !!!! ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,7k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια μόλις ήρθα πήγα να κάνω καρτελα στο πανεπιστημιακό ...ο μπέμπης 800 γραμμάρια..όλα καλά...μόνο ο τράχηλος με τρόμαξε.μου τον έβγαλαν 2,7 ενώ πριν 20 μέρες στην β επιπέδου 3,4 ...κατατρομαξα..οι γιατροί μου είπαν ότι αναλόγως τις κινησεις του μωρου αυτός μεταβάλλεται..κ ότι δεν χρειάζεται να τον μετράω συνέχεια γιατί προσφέρει μονο άγχος...κάτω από 2,5 δεν έχουμε πρόβλημα;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly800 είπε:

Κορίτσια μόλις ήρθα πήγα να κάνω καρτελα στο πανεπιστημιακό ...ο μπέμπης 800 γραμμάρια..όλα καλά...μόνο ο τράχηλος με τρόμαξε.μου τον έβγαλαν 2,7 ενώ πριν 20 μέρες στην β επιπέδου 3,4 ...κατατρομαξα..οι γιατροί μου είπαν ότι αναλόγως τις κινησεις του μωρου αυτός μεταβάλλεται..κ ότι δεν χρειάζεται να τον μετράω συνέχεια γιατί προσφέρει μονο άγχος...κάτω από 2,5 δεν έχουμε πρόβλημα;;

Ναι ακριβώς, προφανώς σου τον πίεζε το μωρό, μην αγχώνεσαι. Σε δυο μέρες θα είναι πάλι 3,4.

1 ώρα πρίν, xenia^^ είπε:

Πωπω μεγάλη παρέα βλέπω στο Ιασώ !!!! @Liakada εμείς θα είμαστε μαζί με το καλό !!! Για να δούμε ποιες θα είναι οι τελικές ημερομηνίες !!!!!!! Με το καλό σε όλες μας πλησιάζει ο καιρός !!!! ❤️

Μακάρι να είμαστε μαζί, να έχουμε και παρεούλα γιατί άλλος δεν βλέπω να μπαίνει στο μαιευτήριο...Αλήθεια ποιος είναι ο γιατρός σου? Εμένα ο Σα@@@@.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Liakada είπε:

Ναι ακριβώς, προφανώς σου τον πίεζε το μωρό, μην αγχώνεσαι. Σε δυο μέρες θα είναι πάλι 3,4.

Μακάρι να είμαστε μαζί, να έχουμε και παρεούλα γιατί άλλος δεν βλέπω να μπαίνει στο μαιευτήριο...Αλήθεια ποιος είναι ο γιατρός σου? Εμένα ο Σα@@@@.

εμένα είναι ο Με@@@@@@@@@@@ !! Μπα πιστεύω μέχρι τότε θα τους αφήνουν να μπαίνουν αφού θα είναι και εμβολιασμένοι !!! Τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω !!!!! 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , xenia^^ είπε:

εμένα είναι ο Με@@@@@@@@@@@ !! Μπα πιστεύω μέχρι τότε θα τους αφήνουν να μπαίνουν αφού θα είναι και εμβολιασμένοι !!! Τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω !!!!! 

Έλεγα μήπως ήμασταν και στον ίδιο! Και να μην μπαίνουν, καλύτερα μην σου πω...Να έχουμε την ησυχία μας.


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , xenia^^ είπε:

εμένα είναι ο Με@@@@@@@@@@@ !! Μπα πιστεύω μέχρι τότε θα τους αφήνουν να μπαίνουν αφού θα είναι και εμβολιασμένοι !!! Τουλάχιστον έτσι θέλω να ελπίζω !!!!! 

 

πρίν από 3 λεπτά , Liakada είπε:

Έλεγα μήπως ήμασταν και στον ίδιο! Και να μην μπαίνουν, καλύτερα μην σου πω...Να έχουμε την ησυχία μας.

Για ποιους λέτε καλέ κορίτσια να μην μπαίνουν;; Δεν αφήνουν τους μπαμπάδες στο Ρέα ή μιλάτε για επισκέπτες; Ο μπαμπάς εννοείται μπαίνει κανονικά με μοριακό τεστ μέσα στα ιδιωτικά και μένει όλες τις μέρες.. Το λέω σαν πληροφορία αν εννοούσατε αυτό.. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Φραουλίνο είπε:

 

Για ποιους λέτε καλέ κορίτσια να μην μπαίνουν;; Δεν αφήνουν τους μπαμπάδες στο Ρέα ή μιλάτε για επισκέπτες; Ο μπαμπάς εννοείται μπαίνει κανονικά με μοριακό τεστ μέσα στα ιδιωτικά και μένει όλες τις μέρες.. Το λέω σαν πληροφορία αν εννοούσατε αυτό.. 

Για λοιπό κόσμο λέμε...αν δεν μπουν και οι μπαμπάδες...αυτό μας έλειπε, να την φάμε μόνες μας την ταλαιπωρία...


gcglp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Emilly800 είπε:

Κορίτσια μόλις ήρθα πήγα να κάνω καρτελα στο πανεπιστημιακό ...ο μπέμπης 800 γραμμάρια..όλα καλά...μόνο ο τράχηλος με τρόμαξε.μου τον έβγαλαν 2,7 ενώ πριν 20 μέρες στην β επιπέδου 3,4 ...κατατρομαξα..οι γιατροί μου είπαν ότι αναλόγως τις κινησεις του μωρου αυτός μεταβάλλεται..κ ότι δεν χρειάζεται να τον μετράω συνέχεια γιατί προσφέρει μονο άγχος...κάτω από 2,5 δεν έχουμε πρόβλημα;;

Εμιλυ μου αυτό που σου είπαν θα είναι αλλά κάνε και ένα τηλ στο γιατρό ή τον εμβρυολόγο σου για δεύτερη γνώμη γιατί καμιά φορά οι μεγάλες μεταβολές δείχνουν και συσπασεις που γινονται και ίσως να θέλουν να σου αυξήσουν το μαγνήσιο.. 

πρίν από 2 λεπτά , Liakada είπε:

Για λοιπό κόσμο λέμε...αν δεν μπουν και οι μπαμπάδες...αυτό μας έλειπε, να την φάμε μόνες μας την ταλαιπωρία...

Ααα οκ τότε! Ναι όντως οι επισκέπτες μπορεί ακόμα να μην μπαίνουν αλλά ρε κορίτσια και εγώ να σας πω την αληθεια δεν με χαλάει.. Εκεί με τον αντρουλη μου να το ζήσουμε με ηρεμία το όλο πράγμα καλύτερα! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα να σας πω και εγώ δεν τρελαίνομαι στον πολύ τον κόσμο.. βέβαια την οικογένεια μου και τις κολλητές μου τους θέλω !!!! Αλήθεια για τι δωμάτιο λέτε ;; Εγώ θέλω δίκλινο.. το τρίκλινο είμαστε πολλές που σημαίνει και πολύς κόσμος μπες βγες, αλλ το μονόκλινο παρα είσαι μόνος σου και θα νιώθω σαν άρρωστη.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εγω που ειμαι στο γενεσις θεσσαλονικης δεν αφηνουν ουτε τον μπαμπα...μονο αν εχεις μονοκλινο το οποιο και δεν προτιθεμαι να πληρωσω φυσικα...βεβαια με αρνητικο τεστ μπορει να ειναι μεχρι να γεννηθει το μωρο αλλα μετα φευγει....θα δουμε αν αλλαξει κατι αλλα δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη

Σχετικα με τα δωματια εγω ειπα πως αν γεννησω φυσιολογικα θα παω σε δικλινο αλλα αν, μακρυα απο μας, χρειαστει καισαρικη θα παω τρικλινο γτ τα λεφτα εχουν αρκετη διαφορα...φυσικα καισαρικη κ τρικλινο δυσκολα θα ειναι αλλα θα περασει κι αυτο...

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, fotini* είπε:

Καλημέρα κορίτσια! Εγώ ηρθα για καμπύλη ζαχαρου και είμαι σ4ην αναμονή...έχω ακόμα μιάμιση ωρα μπροστα μου...η γλυκόζη ήταν με γεύση λεμόνι και δεν ήταν κάτι τραγικό τελικά. Το χειρότερο για μενα είναι οτι πρεπει να με τρυπησουν 3 φορες και δεν ξερω πως γτ δεν εχω καλες φλεβες...επισης δεν με βολευουν κ οι πολυθρονες τους...αυτα! Φυσικα ο μπεμπης μ έχει τρελανει στην κλωτσια...

Καλα αποτέλεσματαα!!!! Εμένα μου πρότειναν αυτή την φορά να μου βάλουν πεταλούδα για να μην με τρυπάνε 3 φορές. Αν και νομίζω χειρότερα ήταν γτ είχα το χέρι τεντωμένο όλη την ώρα. :shock: αλλά μην τα θέλω κ όλα δικά μ.. :D

2 ώρες πρίν, Liakada είπε:

Έλεγα μήπως ήμασταν και στον ίδιο! Και να μην μπαίνουν, καλύτερα μην σου πω...Να έχουμε την ησυχία μας.

Αχ κι εγώ όσο άσχημο και να ακούγεται, προτιμώ να μην έχω πολλές επισκέψεις. Για εμενα δεν ήταν ότι καλύτερο.. 

πρίν από 50 λεπτά , xenia^^ είπε:

Χαχαχα να σας πω και εγώ δεν τρελαίνομαι στον πολύ τον κόσμο.. βέβαια την οικογένεια μου και τις κολλητές μου τους θέλω !!!! Αλήθεια για τι δωμάτιο λέτε ;; Εγώ θέλω δίκλινο.. το τρίκλινο είμαστε πολλές που σημαίνει και πολύς κόσμος μπες βγες, αλλ το μονόκλινο παρα είσαι μόνος σου και θα νιώθω σαν άρρωστη.. 

Χαχαχα εγώ καθαρά για το οικονομικό θα κλείσω 3κλινο.. Και όντως ενα καλό αν συνεχίσει αυτό που δεν επιτρέπονται οι επισκέψεις είναι και αυτο. Ή έστω να έχουν ένα όριο βρε παιδί μ.. 

πρίν από 34 λεπτά , fotini* είπε:

Κοριτσια εγω που ειμαι στο γενεσις θεσσαλονικης δεν αφηνουν ουτε τον μπαμπα...μονο αν εχεις μονοκλινο το οποιο και δεν προτιθεμαι να πληρωσω φυσικα...βεβαια με αρνητικο τεστ μπορει να ειναι μεχρι να γεννηθει το μωρο αλλα μετα φευγει....θα δουμε αν αλλαξει κατι αλλα δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη

Σχετικα με τα δωματια εγω ειπα πως αν γεννησω φυσιολογικα θα παω σε δικλινο αλλα αν, μακρυα απο μας, χρειαστει καισαρικη θα παω τρικλινο γτ τα λεφτα εχουν αρκετη διαφορα...φυσικα καισαρικη κ τρικλινο δυσκολα θα ειναι αλλα θα περασει κι αυτο...

Αχ φωτεινή μου πολύ δύσκολο αυτό με τον σύζυγο. Ελπίζω μέχρι να γεννήσουμε να έχει αλλαξει αυτό. 

Βασικά τώρα που το ξανά σκέφτομαι, εννοείς ότι δεν θα τον αφήνουν να έρχεται καθόλου στο δωμάτιο πχ; 

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , xenia^^ είπε:

Χαχαχα να σας πω και εγώ δεν τρελαίνομαι στον πολύ τον κόσμο.. βέβαια την οικογένεια μου και τις κολλητές μου τους θέλω !!!! Αλήθεια για τι δωμάτιο λέτε ;; Εγώ θέλω δίκλινο.. το τρίκλινο είμαστε πολλές που σημαίνει και πολύς κόσμος μπες βγες, αλλ το μονόκλινο παρα είσαι μόνος σου και θα νιώθω σαν άρρωστη.. 

Εκεί που θα γεννήσω εγώ δεν επιτρέπουν τρεις σε ένα δωμάτιο, κλείνεις στην τιμή τρίκλινου αλλά λόγω μέτρων για τον κοβιντ είναι μέχρι 2 γυναίκες με τους συζύγους στο κάθε ένα, και αυτό ειναι ένα από τα λίγα καλά των μέτρων.. Νόμιζα ότι σε όλα έτσι είναι γιατί απαγορεύεται προς το παρόν τουλάχιστον να είναι τρεις μαζί! Από μέρα σε μέρα βέβαια αυτά αλλάζουν αλλά τώρα αυτό ισχύει.. 

πρίν από 42 λεπτά , fotini* είπε:

Κοριτσια εγω που ειμαι στο γενεσις θεσσαλονικης δεν αφηνουν ουτε τον μπαμπα...μονο αν εχεις μονοκλινο το οποιο και δεν προτιθεμαι να πληρωσω φυσικα...βεβαια με αρνητικο τεστ μπορει να ειναι μεχρι να γεννηθει το μωρο αλλα μετα φευγει....θα δουμε αν αλλαξει κατι αλλα δεν ειμαι πολυ αισιοδοξη

Σχετικα με τα δωματια εγω ειπα πως αν γεννησω φυσιολογικα θα παω σε δικλινο αλλα αν, μακρυα απο μας, χρειαστει καισαρικη θα παω τρικλινο γτ τα λεφτα εχουν αρκετη διαφορα...φυσικα καισαρικη κ τρικλινο δυσκολα θα ειναι αλλα θα περασει κι αυτο...

Αλήθεια Φωτεινή μου;; Καλά τι λογική έχει αυτό, μπαίνει ο μπαμπάς και μόλις γεννηθεί το παιδί φεύγει; Τι αλλάζει δλδ; Ξέρω σίγουρα για το Λητώ ότι δεν μπορεί να βγει ο μπαμπάς όσες μέρες κρατήσει η νοσηλεία δλδ 3 με 4 αναλόγως και αν βγει ναι δεν μπορεί να ξαναμπεί. Μήπως υπάρχει αυτο σαν εναλλακτική και στο δικό σου; Δηλαδή αν κάποιος δεν έχει σκοπό να μπαινοβγαινει στην κλινική δεν καταλαβαίνω γιατί να τον διώξουν.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έχω την αίσθηση ότι εφόσον θα είναι εμβολιασμένοι θα μπορούν να μπουν.. βέβαια σίγουρα όχι ο πανικός που γίνεται κανονικά αλλά δε θα είναι και τόσο αυστηρά όπως είναι τώρα.. πχ σε εμένα μέχρι τον Αύγουστο θα έχουν κάνει όλοι της οικογένειας μας και ο σύζυγος μου και τη 2ρη δόση.. πραγματικά ελπίζω να μπορούν να μπουν οι πολύ δικοί μας άνθρωποι.. δεν ήξερα ότι απαγορεύουν τα τρίκλινα δεν μου έχει αναφερθεί κάτι μέχρι τώρα.. 

κοριτσια ποτε θα μιλήσουμε για τις αγορές μας ;;;; Εγώ ακόμα δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ !!! Χθες μόνο της παρηγγειλα το πρώτο της δωράκι Δυο ρουχαλάκια ❤️ Βέβαια έχω επιτέλους συγκεντρώσει τα ψώνια που πρέπει να γίνουν και είμαι στη έρευνα..

κουνια από που θα πάρετε ;; Εγώ θέλω να πάρω πολυμορφική να έχει συρτάρια από κάτω, συρταρερια δίπλα και την αλλαξερια λόγω έλλειψης χώρου.. τώρα το σπιτι μας είναι μικρό σε κάνα χρόνο θα φύγουμε για το δικό μας οπότε κοιτάμε πως θα βολευτούμε.. το κρεβατακι θα το βάλουμε στο υπνοδωμάτιο.. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , xenia^^ είπε:

Εγώ πάλι έχω την αίσθηση ότι εφόσον θα είναι εμβολιασμένοι θα μπορούν να μπουν.. βέβαια σίγουρα όχι ο πανικός που γίνεται κανονικά αλλά δε θα είναι και τόσο αυστηρά όπως είναι τώρα.. πχ σε εμένα μέχρι τον Αύγουστο θα έχουν κάνει όλοι της οικογένειας μας και ο σύζυγος μου και τη 2ρη δόση.. πραγματικά ελπίζω να μπορούν να μπουν οι πολύ δικοί μας άνθρωποι.. δεν ήξερα ότι απαγορεύουν τα τρίκλινα δεν μου έχει αναφερθεί κάτι μέχρι τώρα.. 

κοριτσια ποτε θα μιλήσουμε για τις αγορές μας ;;;; Εγώ ακόμα δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ !!! Χθες μόνο της παρηγγειλα το πρώτο της δωράκι Δυο ρουχαλάκια ❤️ Βέβαια έχω επιτέλους συγκεντρώσει τα ψώνια που πρέπει να γίνουν και είμαι στη έρευνα..

κουνια από που θα πάρετε ;; Εγώ θέλω να πάρω πολυμορφική να έχει συρτάρια από κάτω, συρταρερια δίπλα και την αλλαξερια λόγω έλλειψης χώρου.. τώρα το σπιτι μας είναι μικρό σε κάνα χρόνο θα φύγουμε για το δικό μας οπότε κοιτάμε πως θα βολευτούμε.. το κρεβατακι θα το βάλουμε στο υπνοδωμάτιο.. 

Ξένια μου έχεις δίκιο όπως το σκέφτεσαι με τα εμβόλια, απλώς επειδή λέγεται ότι και εμβολιασμενος να να είσαι μεταδίδεις κανονικά τον ιό, θα είναι ίσως επικίνδυνο να μπαίνει κόσμος σε χώρο με βρεφακια.. Δηλαδή νομίζω ότι, προς το παρόν τουλάχιστον, η έννοια του εμβολίου είναι για προσωπική προστασία κυρίως. Δεν ξέρω βέβαια και εγώ βάση όσων ακούγονται αυτό λέει η λογική μου τώρα θα δούμε! Ναι αυτό για το τρίκλινο τουλάχιστον σε κάποια ιδιωτικά ισχύει αλλά μοιάζει να είναι και από τα μέτρα που πολυ γρήγορα θα αλλάξουν οπότε δεν ξέρω αν θα το προλάβουμε.. 

Εμείς χθες πήραμε το πρώτο μας δωράκι από τους γονείς μου, μια 7αδα ζιπουνακια και ένα πολύχρωμο πανέμορφο φορεματάκι :-D Δεν έχουμε ψωνίσει ακόμα κάτι από μόνοι μας αλλά όλο χαζεύουμε και θα αρχίσουμε σιγά σιγά.. 

Σχετικά με την κούνια λέμε αρχικά να πάρουμε ένα λίκνο για να χωράει άνετα στο υπνοδωμάτιο και επειδή εφαρμόζει στο κρεβάτι και είναι σαν να κοιμάσαι μαζί με το μωρό αλλά το προστατεύει παράλληλα.. Είναι πιο εύκολο και με το θηλασμό και με το κλάμα για να μη χρειάζεται να το σηκώνεις αγκαλιά ολόκληρο να το βγάλεις από μέσα.. Ελπίζω να το περιγράφω καλά :lol: Κούνια θα πάρουμε λίγο αργότερα όταν θα είναι η ώρα να πάει στο δικό της δωμάτιο. Αν βέβαια η κούνια χωράει στο δωμάτιο σας δεν νομίζω ότι αξίζει το έξοδο για λίκνο γιατί χρησιμεύει και για μικρό διάστημα μόνο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Φραουλίνο είπε:

Εκεί που θα γεννήσω εγώ δεν επιτρέπουν τρεις σε ένα δωμάτιο, κλείνεις στην τιμή τρίκλινου αλλά λόγω μέτρων για τον κοβιντ είναι μέχρι 2 γυναίκες με τους συζύγους στο κάθε ένα, και αυτό ειναι ένα από τα λίγα καλά των μέτρων.. Νόμιζα ότι σε όλα έτσι είναι γιατί απαγορεύεται προς το παρόν τουλάχιστον να είναι τρεις μαζί! Από μέρα σε μέρα βέβαια αυτά αλλάζουν αλλά τώρα αυτό ισχύει.. 

Αλήθεια Φωτεινή μου;; Καλά τι λογική έχει αυτό, μπαίνει ο μπαμπάς και μόλις γεννηθεί το παιδί φεύγει; Τι αλλάζει δλδ; Ξέρω σίγουρα για το Λητώ ότι δεν μπορεί να βγει ο μπαμπάς όσες μέρες κρατήσει η νοσηλεία δλδ 3 με 4 αναλόγως και αν βγει ναι δεν μπορεί να ξαναμπεί. Μήπως υπάρχει αυτο σαν εναλλακτική και στο δικό σου; Δηλαδή αν κάποιος δεν έχει σκοπό να μπαινοβγαινει στην κλινική δεν καταλαβαίνω γιατί να τον διώξουν.. 

Ωχ αλήθεια ισχύει αυτό; γιατί έτσι δεν θα ειναι ούτε ο δικός μου άντρας αφού θα πρέπει να είναι με τον μικρο, ειδικά τα βράδια.. Πρέπει να πάρω κανένα τηλέφωνο να ρωτησω κι εγώ.. Αν και όπως είπες μέχρι να γεννησουμε μπορεί να έχουν αλλάξει κάποια πράγματα.. 

Αχ κορίτσια τι ωραία!! Κι εγώ της πήρα 3 ρουχαλάκια (ενα ολόσωμο σορτς :wub:ενα φορμακι και ενα φορεματάκιιι) και η αδερφή μ 2 σετακια! Εχω ξετρελαθεί.. Εγω κούνια και πορτ μπεμπέ εχω, και με βόλεψαν μια χαρά, οπότε θα συνεχίσω με αυτα και θα αλλάξει ο μεγάλος κρεβάτι.. Βγήκε και η καμπύλη μου ολα καλα!! 

  • Μου αρέσει 3

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...