Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 29 λεπτά , Angot είπε:

      ρε κορίτσια ειμαι 29 και μόλις σηκωθώ νιώθω τεράστιο βάρος στη κοιλιά! ειδικά από το απόγευμα και μετά ! είναι λες και θα μου πέσει κάτω το μωρο, παω τουαλέτα και γυρίζω μετά να ξαπλώσω γιατί δεν αντέχω ! έχει να κάνει και με την ξάπλα ή είναι φυσιολογικό η να πάρω τον γιατρο;

      Να ανησυχήσεις εάν έχεις φριχτους πόνους,αν περάσουν κάποιες ώρες χωρίς να νιώσεις το μωρό,αν έχεις αίμα,αν έχεις πολλά υγρά σαν ούρα και αν κάνεις πολλές συσπάσεις.Το να σου "πέσει" το μωρό δεν γίνεται έτσι απλά.Αν σε κάνει να είσαι πιο ήρεμη,να τον πάρεις τηλ να σε καθησυχάσει 

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σας. Λέω να μπω κι εγώ σιγά σιγά στην παρέα σας κι ο θεός βοηθός! Μετά από 5 χρόνια προσπαθειών 6 εμβρυομεταφορες, 1 παλίνδρομη κύηση από φυσική σύλληψη και άλλες 5 βιοχημικές με υποψία εξωμήτριας κύησης και διακοπή με μεθοτρεξάτη φτάσαμε στο θετικό αποτέλεσμα. Είμαι 45 χρονών έγκυος στο πρώτο παιδί. Σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού στο Έλενα είδαμε σάκο λεκιθικο ασκό και παλμό αλλά καρδιά δεν ακούσαμε. Με μέτρησαν 6+2 και το έμβρυο ήταν 0,48 εκ. Βάση τελευταίας περιόδου με βγάζουν 7+4 βέβαια είμαι μετά από εμβρυομεταφορά που έγινε 23η μέρα του κύκλου μου οπότε φαντάζομαι ότι είναι λογική η απόκλιση. Μου είπαν να ξαναπάω σε μια εβδομάδα κι ότι τότε πρέπει να ακούσουμε αλλά εγώ αγχώθηκα λίγο δεν σας το κρύβω...

Καλησπέρα και από εμένα !!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να κρατήσεις το χριστουγεννιάτικο μωράκι σου στην αγκαλιά σου κ να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη ! Μην αγχώνεσαι για την καρδούλα αφού την είδατε να πάλλεται είναι πολύ καλό! Ίσως ήταν νωρίς για να ακουστεί καλά , άλλωστε δεν είναι κ όλες οι περιπτώσεις ίδιες ! Είμαι σίγουρη πως σε μια εβδομάδα θα έχεις τα ευχάριστα κ θα ακούσεις τον όμορφο χτύπο! Μέχρι τότε να προσπαθήσεις να είσαι αισιόδοξη κ να μην σκέφτεσαι αρνητικά!! Εδώ θα είμαστε να τα λέμε κ να σου κρατάμε παρέα :rolleyes:

  • Ευχαριστώ 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Ydroxoos76 Μεσα απο τη καρδια μου εύχομαι να ακούσεις τον πολυπόθητο ήχο!!!Να σαι βέβαιη πως όλα θα πάνε καλά!!!

Όλες εσεις οι γυναίκες που έχετε παιδευτει σας αξίζουν μονο τα καλύτερα!!!!!♥️♥️♥️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Καλησπέρα σας. Λέω να μπω κι εγώ σιγά σιγά στην παρέα σας κι ο θεός βοηθός! Μετά από 5 χρόνια προσπαθειών 6 εμβρυομεταφορες, 1 παλίνδρομη κύηση από φυσική σύλληψη και άλλες 5 βιοχημικές με υποψία εξωμήτριας κύησης και διακοπή με μεθοτρεξάτη φτάσαμε στο θετικό αποτέλεσμα. Είμαι 45 χρονών έγκυος στο πρώτο παιδί. Σήμερα είχα το πρώτο ραντεβού στο Έλενα είδαμε σάκο λεκιθικο ασκό και παλμό αλλά καρδιά δεν ακούσαμε. Με μέτρησαν 6+2 και το έμβρυο ήταν 0,48 εκ. Βάση τελευταίας περιόδου με βγάζουν 7+4 βέβαια είμαι μετά από εμβρυομεταφορά που έγινε 23η μέρα του κύκλου μου οπότε φαντάζομαι ότι είναι λογική η απόκλιση. Μου είπαν να ξαναπάω σε μια εβδομάδα κι ότι τότε πρέπει να ακούσουμε αλλά εγώ αγχώθηκα λίγο δεν σας το κρύβω...

Καλώς ήρθες κι εσυ στο όμορφο αυτό ταξίδι (που κρύβει και κάποια άγχη)! Μήπως σου έκανε κοιλιακό υπέρηχο; Μήπως το μηχάνημα δεν είναι πολύ εξελιγμένο; Εμένα μου έκανε προχθές κοιλιακό υπέρηχο και είδε το έμβρυο και την καρδούλα να πάλλεται αλλά δεν την ακούσαμε και έτσι αποφάσισε να μπει κολπικά και τότε την ακούσαμε! Μου είπε όμως πως δεν ανησυχούσε εφόσον την είχε δει ήδη να πάλλεται! 25 Δεκεμβρίου έχω κι εγώ ΠΗΤ!:wub: Χριστουγεννιάτικο δωράκι τα μωράκια μας! Εύχομαι να πάνε όλα καλά σε όλες μας!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κάνετε;; 

Σε σχέση με τα υγρά που λέγαμε τις προάλλες εγώ πήρα σήμερα τα αποτελέσματα των εξετάσεων και πέρα από λίγους μύκητες δεν βγήκε κάτι άλλο. Ευτυχώς γιατί είχα αγχωθεί αρκετά. Αλλά εν τέλη όλα καλά! 

Εύχομαι μια όμορφη μέρα σε όλες! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας ευχαριστώ πολύ όλες για το κουράγιο... ελπίζω απλά να είναι θέμα λίγων ημερών και να ακούσουμε κανονικά την καρδούλα. Στο νοσοκομείο βέβαια μου είπαν ότι μετά την έβδομη εβδομάδα ακούγεται και μου είπαν να πάω την άλλη Δευτέρα. Κολπικό υπέρηχο μου έκαναν αλλά τώρα για τα μηχανήματα που έχουν εκεί δεν ξέρω.... Νομίζω όμως καλά θα είναι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σας ευχαριστώ πολύ όλες για το κουράγιο... ελπίζω απλά να είναι θέμα λίγων ημερών και να ακούσουμε κανονικά την καρδούλα. Στο νοσοκομείο βέβαια μου είπαν ότι μετά την έβδομη εβδομάδα ακούγεται και μου είπαν να πάω την άλλη Δευτέρα. Κολπικό υπέρηχο μου έκαναν αλλά τώρα για τα μηχανήματα που έχουν εκεί δεν ξέρω.... Νομίζω όμως καλά θα είναι

Καλημέραααα! Τα μηχανήματα είναι πιο παλιά μου το έχει αναφέρει κ ο γιατρός μου σε περίπτωση που δεν ακούγαμε καρδιά να μην ανησυχώ γτ είναι παλιά τα μηχανήματα. Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Όλα θα είναι σούπερ!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Eva n είπε:

Καλημέραααα! Τα μηχανήματα είναι πιο παλιά μου το έχει αναφέρει κ ο γιατρός μου σε περίπτωση που δεν ακούγαμε καρδιά να μην ανησυχώ γτ είναι παλιά τα μηχανήματα. Να μην αγχώνεσαι καθόλου! Όλα θα είναι σούπερ!!!

Αχ σευχαριστω πολύ!!! Σου έστειλα πμ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Καλημέρα σας ευχαριστώ πολύ όλες για το κουράγιο... ελπίζω απλά να είναι θέμα λίγων ημερών και να ακούσουμε κανονικά την καρδούλα. Στο νοσοκομείο βέβαια μου είπαν ότι μετά την έβδομη εβδομάδα ακούγεται και μου είπαν να πάω την άλλη Δευτέρα. Κολπικό υπέρηχο μου έκαναν αλλά τώρα για τα μηχανήματα που έχουν εκεί δεν ξέρω.... Νομίζω όμως καλά θα είναι

Κι εμένα ο γιατρός μου μου έχει πει ότι τα μηχανήματα του νοσοκομείου είναι πιο παλιά γι αυτό πάω και σε γιατρό έξω!  Και για να μην πηγαίνω συνέχεια στο νοσοκομείο με την πανδημία! Όλα θα πάνε καλά!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Συμμετεχοντας τα τελευταία χρόνια ανά διαστήματα στο καφέ εξωσωματικης, ήρθε η ώρα να αλλάξω γκρουπ (κάνω τον σταυρό μου) κ να έρθω στις Μανούλες! Είμαι στην 5η βδομαδα κ 5η ημέρα, με τελευταία περίοδο στη 1 Απριλίου.. Άλλες εφαρμογές με δείχνουν στην 6η βδομάδα αλλά δν καταλαβαίνω πως το μετράνε! Την προηγ Παρασκευή είδαμε σακο κ σαν να φαινόταν κ ο λεκιθινος; λεκιθινικος; δν κατάλαβα καλά πως το είπε η γιατρός.. Κ την Παρασκευή που μας έρχεται, θα πάμε για να ακούσουμε (μακάρι Παναγία μου) καρδούλα! Κπς μέρες νιώθω κπς αναγούλες άλλες μέρες τπτ! Αυτό που νιώθω σχεδόν μόνιμα είναι τρομερή υπνηλία.. Γενικά ακόμα δν το έχω πιστέψει κ ψιλό φοβάμαι λίγο..! Εύχομαι όμως όλα να πάνε καλά! Μα τι ωραία που ήταν να είχαμε έναν υπέρηχο στο σπίτι! :-P

Γενικά ακόμα δε μου εβαλαν να κάνω καμιά εξέταση ή να πάρω σίδηρο κτλ.. Αυτά τα παίρνεις αργότερα; προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικο, προγεστερόνη, σαλοσπιρ κ αντιπηκτικες ενέσεις.. Από ότι βλέπω στις εφαρμογές παλι (αν κ είναι πολύ νωρίς) η ΠΗΤ είναι 4/1/22..αλλα θέλεις οι γιορτές, θες ότι είναι με εξωσωματικη κ άρα μάλλον θα πάμε για καισαρική όπως κ να έχει, το βλέπω για Δεκέμβριο.. Κ επειδή δν υπάρχει ακομα γκρουπ για μανούλες Ιανουαρίου 22, είπα να γράψω σε εσάς! :x

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συμμετεχοντας τα τελευταία χρόνια ανά διαστήματα στο καφέ εξωσωματικης, ήρθε η ώρα να αλλάξω γκρουπ (κάνω τον σταυρό μου) κ να έρθω στις Μανούλες! Είμαι στην 5η βδομαδα κ 5η ημέρα, με τελευταία περίοδο στη 1 Απριλίου.. Άλλες εφαρμογές με δείχνουν στην 6η βδομάδα αλλά δν καταλαβαίνω πως το μετράνε! Την προηγ Παρασκευή είδαμε σακο κ σαν να φαινόταν κ ο λεκιθινος; λεκιθινικος; δν κατάλαβα καλά πως το είπε η γιατρός.. Κ την Παρασκευή που μας έρχεται, θα πάμε για να ακούσουμε (μακάρι Παναγία μου) καρδούλα! Κπς μέρες νιώθω κπς αναγούλες άλλες μέρες τπτ! Αυτό που νιώθω σχεδόν μόνιμα είναι τρομερή υπνηλία.. Γενικά ακόμα δν το έχω πιστέψει κ ψιλό φοβάμαι λίγο..! Εύχομαι όμως όλα να πάνε καλά! Μα τι ωραία που ήταν να είχαμε έναν υπέρηχο στο σπίτι! :-P

Γενικά ακόμα δε μου εβαλαν να κάνω καμιά εξέταση ή να πάρω σίδηρο κτλ.. Αυτά τα παίρνεις αργότερα; προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικο, προγεστερόνη, σαλοσπιρ κ αντιπηκτικες ενέσεις.. Από ότι βλέπω στις εφαρμογές παλι (αν κ είναι πολύ νωρίς) η ΠΗΤ είναι 4/1/22..αλλα θέλεις οι γιορτές, θες ότι είναι με εξωσωματικη κ άρα μάλλον θα πάμε για καισαρική όπως κ να έχει, το βλέπω για Δεκέμβριο.. Κ επειδή δν υπάρχει ακομα γκρουπ για μανούλες Ιανουαρίου 22, είπα να γράψω σε εσάς! :x

Αγγελίνα μου καλώς ήρθες Σε περίμενα!! Χαίρομαι που αποφάσισες να μπεις και εγώ έτσι φοβισμένη ήρθα αλλά να ναι καλά τα κορίτσια εδώ μέσα που μας αγκάλιασαν!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συμμετεχοντας τα τελευταία χρόνια ανά διαστήματα στο καφέ εξωσωματικης, ήρθε η ώρα να αλλάξω γκρουπ (κάνω τον σταυρό μου) κ να έρθω στις Μανούλες! Είμαι στην 5η βδομαδα κ 5η ημέρα, με τελευταία περίοδο στη 1 Απριλίου.. Άλλες εφαρμογές με δείχνουν στην 6η βδομάδα αλλά δν καταλαβαίνω πως το μετράνε! Την προηγ Παρασκευή είδαμε σακο κ σαν να φαινόταν κ ο λεκιθινος; λεκιθινικος; δν κατάλαβα καλά πως το είπε η γιατρός.. Κ την Παρασκευή που μας έρχεται, θα πάμε για να ακούσουμε (μακάρι Παναγία μου) καρδούλα! Κπς μέρες νιώθω κπς αναγούλες άλλες μέρες τπτ! Αυτό που νιώθω σχεδόν μόνιμα είναι τρομερή υπνηλία.. Γενικά ακόμα δν το έχω πιστέψει κ ψιλό φοβάμαι λίγο..! Εύχομαι όμως όλα να πάνε καλά! Μα τι ωραία που ήταν να είχαμε έναν υπέρηχο στο σπίτι! :-P

Γενικά ακόμα δε μου εβαλαν να κάνω καμιά εξέταση ή να πάρω σίδηρο κτλ.. Αυτά τα παίρνεις αργότερα; προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικο, προγεστερόνη, σαλοσπιρ κ αντιπηκτικες ενέσεις.. Από ότι βλέπω στις εφαρμογές παλι (αν κ είναι πολύ νωρίς) η ΠΗΤ είναι 4/1/22..αλλα θέλεις οι γιορτές, θες ότι είναι με εξωσωματικη κ άρα μάλλον θα πάμε για καισαρική όπως κ να έχει, το βλέπω για Δεκέμβριο.. Κ επειδή δν υπάρχει ακομα γκρουπ για μανούλες Ιανουαρίου 22, είπα να γράψω σε εσάς! :x

Καλησπέρα Αγγελινα! Μπράβοοοοοο, συγχαρητήρια!!! Καλώς μας ήρθες και εσύ! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μπεμπακι μέσα σου! Εξετάσεις δίνουν συνήθως μόλις ακούσουν καρδούλα, τουλάχιστον εμένα τότε μου έδωσε ο γιατρός. Αφού κάνεις τις εξετάσεις και πας στο επόμενο ραντεβού θα σου γράψει και το σίδηρο και το ασβέστιο κλπ. Κι εγω είμαι 9 εβδομάδων και παίρνω μονο προγεστερονη και φυλλικο. Μην σε ανησυχεί αυτό καθόλου!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα και από εσένα και από @Ydroxoos76 :x

Βρε κορίτσια όσες παίρνετε προγεστερονη έχετε πρηστεί καθόλου;; εμενα η κοιλιά μου έχει γίνει λες και είμαι 5 μηνων ενώ δεν έχω πάρει κιλά!! Ειδικά μόλις πιω νερό ή φάω λίγο τουμπανιαζει πολύ. Δεν χωράω σε κανένα ρούχο! Περνάει ποτέ αυτό το πρήξιμο;; υπάρχει κάποια λύση για ανακούφιση;; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Αγγελίνα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Συμμετεχοντας τα τελευταία χρόνια ανά διαστήματα στο καφέ εξωσωματικης, ήρθε η ώρα να αλλάξω γκρουπ (κάνω τον σταυρό μου) κ να έρθω στις Μανούλες! Είμαι στην 5η βδομαδα κ 5η ημέρα, με τελευταία περίοδο στη 1 Απριλίου.. Άλλες εφαρμογές με δείχνουν στην 6η βδομάδα αλλά δν καταλαβαίνω πως το μετράνε! Την προηγ Παρασκευή είδαμε σακο κ σαν να φαινόταν κ ο λεκιθινος; λεκιθινικος; δν κατάλαβα καλά πως το είπε η γιατρός.. Κ την Παρασκευή που μας έρχεται, θα πάμε για να ακούσουμε (μακάρι Παναγία μου) καρδούλα! Κπς μέρες νιώθω κπς αναγούλες άλλες μέρες τπτ! Αυτό που νιώθω σχεδόν μόνιμα είναι τρομερή υπνηλία.. Γενικά ακόμα δν το έχω πιστέψει κ ψιλό φοβάμαι λίγο..! Εύχομαι όμως όλα να πάνε καλά! Μα τι ωραία που ήταν να είχαμε έναν υπέρηχο στο σπίτι! :-P

Γενικά ακόμα δε μου εβαλαν να κάνω καμιά εξέταση ή να πάρω σίδηρο κτλ.. Αυτά τα παίρνεις αργότερα; προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικο, προγεστερόνη, σαλοσπιρ κ αντιπηκτικες ενέσεις.. Από ότι βλέπω στις εφαρμογές παλι (αν κ είναι πολύ νωρίς) η ΠΗΤ είναι 4/1/22..αλλα θέλεις οι γιορτές, θες ότι είναι με εξωσωματικη κ άρα μάλλον θα πάμε για καισαρική όπως κ να έχει, το βλέπω για Δεκέμβριο.. Κ επειδή δν υπάρχει ακομα γκρουπ για μανούλες Ιανουαρίου 22, είπα να γράψω σε εσάς! :x

Καλώς ήρθες κοπέλα μου!! Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη κ με το καλό να ακούσετε καρδούλα!! ❤️ Αυτό που είπες για υπέρηχο στο σπίτι αχχχ μακάρι θα γλιτώναμε πολυυυυ άγχος χαχαχα!! Πάντως να είσαι ήρεμη κ θα πάνε όλα κατ ευχήν!! Εξετάσεις κ εμένα ο γιατρός μου έγραψε αφού ακούσαμε την καρδούλα οποτε λογικά στο επόμενο ραντεβού σας θα σου γράψει!! Εγώ προς το παρόν παίρνω μόνο φυλλικό και ασβέστιο γιατί όπως είπες κ εσυ έχω αρκετές ανακατωσουρες κ δεν πολύ τρώω.. θα περιμένουμε τα ευχάριστα σας μαζί με @Ydroxoos76 κ θα σας κάνουμε παρέα για να μας φεύγει από όλες μας το άγχος όσο γίνεται!! Με το καλό κορίτσια μου!!

πρίν από 22 λεπτά , Eva n είπε:

Καλησπέρα Αγγελινα! Μπράβοοοοοο, συγχαρητήρια!!! Καλώς μας ήρθες και εσύ! Σου εύχομαι να σου πάνε όλα καλά και να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσύνη και ένα γερό μπεμπακι μέσα σου! Εξετάσεις δίνουν συνήθως μόλις ακούσουν καρδούλα, τουλάχιστον εμένα τότε μου έδωσε ο γιατρός. Αφού κάνεις τις εξετάσεις και πας στο επόμενο ραντεβού θα σου γράψει και το σίδηρο και το ασβέστιο κλπ. Κι εγω είμαι 9 εβδομάδων και παίρνω μονο προγεστερονη και φυλλικο. Μην σε ανησυχεί αυτό καθόλου!! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα και από εσένα και από @Ydroxoos76 :x

Βρε κορίτσια όσες παίρνετε προγεστερονη έχετε πρηστεί καθόλου;; εμενα η κοιλιά μου έχει γίνει λες και είμαι 5 μηνων ενώ δεν έχω πάρει κιλά!! Ειδικά μόλις πιω νερό ή φάω λίγο τουμπανιαζει πολύ. Δεν χωράω σε κανένα ρούχο! Περνάει ποτέ αυτό το πρήξιμο;; υπάρχει κάποια λύση για ανακούφιση;; 

Εύα μου το συνηθίζει  αυτό η προγεστερονη δυστυχώς σε πρήζει , όμως μόλις την σταματήσεις επανέρχεσαι οποτε μη σε ανησυχεί.. ξέρω ποσο ενοχλητικό είναι το φούσκωμα , συνήθως οι γιατροί τη δίνουν το πρώτο τρίμηνο οποτε  λιιιιγη ακόμα υπομονή κ θα περάσει!!

  • Μου αρέσει 2

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ κορίτσια για το καλωσόρισμα κ τις πληροφορίες !!! Σχετικά είμαι ήρεμη αν κ πολλές φορές σκέφτομαι, αχ να είναι μέσα μου; να πηγαίνουν όλα καλά; Μάλλον είναι φυσιολογικό ε; Προσπαθώ να τακτοποιήσω κ κτ θέματα με τη δουλεια, να περάσει κ αυτό κ θα είμαι πιο ήρεμη μετα! Όσο για την προγεστερόνη, πρήζει η άτιμη!! Αφού μόνο φορμες κ ριχτες μπλούζες φοράω για να μην φαίνεται.. Γενικά δν έχω κοιλιά, οπότε τώρα με κτ στενό πετάγεται.. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολες! Παρακολουθουσα το καφε εδω και ενα χρονο τουλαχιστον. Ειπα να γραψω κ εγω αφου σας παρακολουθω καθημερινα! Σημερα ειμαι 6+3 μετα απο εμβρυομεταφορα και Πητ 1/1/22!. Εχουν ξεκινησει οι ανακατοσουρες απο την προηγουμενη εβδομαδα.. ;πλα το αγχος μου ειναι το καφε που εχω απο χθες και τωρα κοκκινισε λιγο αλλα ειναι μονο στο σκουπισμα. Εχω 2 γιατρους.. Και οι δυο λενε το λιγο είναι φυσιολογικο αλλα θα παω αυριο να με δει να σιγουρευτουμε.. Απο προγεστερονη και οιστραδιολη παιρνω φουλ οποτε τι αλλο να μου κανουν.. Αγχωτικο αλλα προσπαθώ να μην το σκέφτομαι γιατι δεν νομιζω ναμπορω να κανω και κατι.. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα κοριτσια !

και γω με αγχος και φοβο μπαινω στο γκρουπ σας γιατι ακομα ειναι πολυ νωρις και δεν εχω παει για υπερηχο, μονο χοριακη εκανα και ξεκινησα φυλλικο. 

πητ 10/ 01/ 22 

ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες !! ειμαι στην 6η εβδ και μεχρι στιγμής δεν εχω συμπτωματα αλλα κ στην πρωτη εγκυμοσυνη καπου στην 7η μου ξεκινησαν... ελπιζω να ειναι ολα καλα ! 2 ιουνιου παω για υπερηχο, προσπαθω να μη το σκεφτομαι γιατι μοιαζει αιωνας

  • Μου αρέσει 1

g1Knp1.png
 
E09Up1.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...