Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 hour ago, Ερωτικός μεταναστης είπε:

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε?

Εμετο εμετο εμετοοο σορυ αλλααα λεμε την πραγματικότητα...παλι με έπιασε σημερααα...μια μέρα ειμαι τραλαλα Κ την αλλη στα πατώματα...

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 8 λεπτά , Foux είπε:

Εμετο εμετο εμετοοο σορυ αλλααα λεμε την πραγματικότητα...παλι με έπιασε σημερααα...μια μέρα ειμαι τραλαλα Κ την αλλη στα πατώματα...

Κουράγιο σε ποια εβδομάδα είσαι;

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Foux είπε:

Εμετο εμετο εμετοοο σορυ αλλααα λεμε την πραγματικότητα...παλι με έπιασε σημερααα...μια μέρα ειμαι τραλαλα Κ την αλλη στα πατώματα...

Εγω εδω και 4 μερες δεν νιώθω τίποτα εκτός από κάτι πονακια ανα διαστήματα και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ! Την Τρίτη έχω ραντεβού στο γιατρό, μέχρι τότε σε αναμμένα κάρβουνα με βλέπω! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Foux είπε:

9+5 κοριτσι μου

Ωχ μη μας λες τέτοια... Δεν μπορεί να κάνει ο γιατρός κάτι να ηρεμήσεις; Ευτυχώς εγώ ακόμα τίποτα από ναυτίες..... Να ξέρεις όμως όλοι λένε ότι οι εμετοί είναι το πιο ισχυρό σύμπτωμα υγιούς εγκυμοσύνης!! Κουράγιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Kaity8 είπε:

Εγω εδω και 4 μερες δεν νιώθω τίποτα εκτός από κάτι πονακια ανα διαστήματα και η αλήθεια είναι ότι ανησυχώ! Την Τρίτη έχω ραντεβού στο γιατρό, μέχρι τότε σε αναμμένα κάρβουνα με βλέπω! 

Mην ανησυχείς κοπέλα μου, δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες ! Άλλες είναι κ χωρίς καθόλου συμπτώματα ! Πάντως κ τα πονάκια είναι καλό δείγμα !! Αλλά σε καταλαβαίνω κ εγώ έχω γιατρό το εποοοομενο Σάββατο , θα έχω να πάω έναν μήνα κ δεν ξες πως το σκέφτομαι αν θα είναι όλα καλα.. αλλά από την άλλη ρε κορίτσια σκέφτομαι αν κάτι δεν πήγαινε καλά δε θα είχαμε ένα σημάδι;;; Αίμα ας πούμε;; ( μακριά από εμάς χαχαχαχ)


LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Agapakiii είπε:

Mην ανησυχείς κοπέλα μου, δεν είναι όλες οι εγκυμοσύνες ίδιες ! Άλλες είναι κ χωρίς καθόλου συμπτώματα ! Πάντως κ τα πονάκια είναι καλό δείγμα !! Αλλά σε καταλαβαίνω κ εγώ έχω γιατρό το εποοοομενο Σάββατο , θα έχω να πάω έναν μήνα κ δεν ξες πως το σκέφτομαι αν θα είναι όλα καλα.. αλλά από την άλλη ρε κορίτσια σκέφτομαι αν κάτι δεν πήγαινε καλά δε θα είχαμε ένα σημάδι;;; Αίμα ας πούμε;; ( μακριά από εμάς χαχαχαχ)

Αυτο σκέφτομαι κι εγώ, μακάρι να είναι όλα καλά και να μην έχουμε και δυσκολίες αλλα αυτη η αναμονή μας σκοτώνει! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Αγγελίνα είπε:

Αχ.. Εδώ κ 1 βδομάδα ασχολούμαι με αυτά κ ακόμα άκρη δν έβγαλα.. Ωστόσο έχω βγει ήδη σε αυτήν την άδεια.. Βεβαιωνοντας μου από τα κεντρικά ότι δε θα έχω κπ πρόβλημα.. Περιμένω να μου στείλουν ένα παραπεμπτικο που θα το δώσω στη γιατρό κ θα βεβαιώνει ότι είμαι έγκυος κ άρα ανήκω στιε ευπαθείς ομάδες.. Από τα κεντρικά μου είπαν ότι αυτή η άδεια, θα ισχύει όσο θα ισχύουν τα μέτρα covid.. Η προϊσταμένη μου λέει ότι έχει ακούσει ότι ισχύει το 3+1.. Δλδ ότι στις 4 μέρες, χρεώνεσαι μια κανονική! Ελπίζω να βρω σύντομα άκρη.. 

Εμενα δεν με πειράζει αυτό με την άδεια γιατί έτσι κ αλλιώς δεν παίρνουμε άδεια, απλά καθόμαστε όσες μέρες είναι κλειστό το σχολείο τον Αύγουστο. Τι είχαμε, τι χάσαμε δλδ! Παίρνεις τηλέφωνο στον εοδδυ να σε κατατοπισουν ή κάπου αλλού;; 

 

Εγω κορίτσια ήμουν μια χαρά όλον αυτόν τον καιρό, έχω όμως τωρα μια εβδομάδα κι εγώ που έχω ανακατοσουρες τρώω και αναγουλιαζω και τέτοια ωραία. Εμετούς ευτυχως δεν κάνω. Αύριο έχω γιατρό και ανυπομονώωωω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Eva n είπε:

Εμενα δεν με πειράζει αυτό με την άδεια γιατί έτσι κ αλλιώς δεν παίρνουμε άδεια, απλά καθόμαστε όσες μέρες είναι κλειστό το σχολείο τον Αύγουστο. Τι είχαμε, τι χάσαμε δλδ! Παίρνεις τηλέφωνο στον εοδδυ να σε κατατοπισουν ή κάπου αλλού;; 

 

Εγω κορίτσια ήμουν μια χαρά όλον αυτόν τον καιρό, έχω όμως τωρα μια εβδομάδα κι εγώ που έχω ανακατοσουρες τρώω και αναγουλιαζω και τέτοια ωραία. Εμετούς ευτυχως δεν κάνω. Αύριο έχω γιατρό και ανυπομονώωωω!

Όχι.. Δεν είναι θέμα του εοδυ από ότι ξέρω! Στα κεντρικά της υπηρεσίας που δουλεύω παίρνω αλλά κ εκεί δεν τους βλέπω σχετικούς.. Τεσπα.. Ας πάνε όλα καλά στη γιατρό κ στον υπέρηχο κ θα ασχοληθώ με αυτό το θέμα από Δευτέρα! Ας μη μου χαλάσει η δουλειά, αυτές τις στιγμές (αν κ απασχολεί πολύ το μυαλουδακι μου)! 

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου αύριο!! Κ υπομονή με τις αναγούλες.. Κ εγώ έχω λίγες! Αλλά εντελώς υποφερτες.. Είναι κ πολύ νωρίς ακομα! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Αγγελίνα είπε:

Όχι.. Δεν είναι θέμα του εοδυ από ότι ξέρω! Στα κεντρικά της υπηρεσίας που δουλεύω παίρνω αλλά κ εκεί δεν τους βλέπω σχετικούς.. Τεσπα.. Ας πάνε όλα καλά στη γιατρό κ στον υπέρηχο κ θα ασχοληθώ με αυτό το θέμα από Δευτέρα! Ας μη μου χαλάσει η δουλειά, αυτές τις στιγμές (αν κ απασχολεί πολύ το μυαλουδακι μου)! 

Καλή επιτυχία κ σε σένα κορίτσι μου αύριο!! Κ υπομονή με τις αναγούλες.. Κ εγώ έχω λίγες! Αλλά εντελώς υποφερτες.. Είναι κ πολύ νωρίς ακομα! 

Αχ κι εμένα με απασχολεί πάρα πολύ το θέμα της δουλειάς. Φοβάμαι πάρα πολύ να το ρισκάρω και να πάω για δύο μήνες ουσιαστικά που έμειναν. Και με όσα έχω περάσει τρέμω στην ιδέα να πάει κάτι λάθος τώρα! Από την άλλη στεναχωριέμαι που θα αφήσω τα παιδάκια μου έτσι, βέβαια νομίζω είναι καιρός να σκεφτώ το παιδάκι που έχω εγω μέσα μου και τίποτα άλλο!!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Εγώ την παλεύω όταν είμαι νηστικη αλλα άμα φάω αρχίζουν τα δύσκολα, δεν πειράζει, ας είναι!! Αύριο έχεις κ εσύ ραντεβού;; σου εύχομαι τα πιο όμορφα νέα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 36 λεπτά , Eva n είπε:

Αχ κι εμένα με απασχολεί πάρα πολύ το θέμα της δουλειάς. Φοβάμαι πάρα πολύ να το ρισκάρω και να πάω για δύο μήνες ουσιαστικά που έμειναν. Και με όσα έχω περάσει τρέμω στην ιδέα να πάει κάτι λάθος τώρα! Από την άλλη στεναχωριέμαι που θα αφήσω τα παιδάκια μου έτσι, βέβαια νομίζω είναι καιρός να σκεφτώ το παιδάκι που έχω εγω μέσα μου και τίποτα άλλο!!! 

Ευχαριστώ πάρα πολύ κορίτσι μου! Εγώ την παλεύω όταν είμαι νηστικη αλλα άμα φάω αρχίζουν τα δύσκολα, δεν πειράζει, ας είναι!! Αύριο έχεις κ εσύ ραντεβού;; σου εύχομαι τα πιο όμορφα νέα!!

Σε σχολείο είσαι; ιδιωτικό ή δημόσιο; πάντως μια γνωστή που έχω κ ηταν εγκυουλα τον χειμώνα, ήταν σε άδεια ευπαθων σίγουρα.. Αναπληρώτρια.. 

Αχ.. Αυτά τα παιδάκια! Χρόνια έκανα ιδιαίτερα.. Φέτος επειδή βρήκα κτ πιο σταθερό, τα άφησα.. Αλλά μου λείπουν πολύ.. (τα παιδάκια, όχι οι συνθήκες των ιδιαίτερων).. Ελπίζω κπ στιγμή να τα καταφέρω να δουλέψω σε σχολείο γτ είναι κτ που μου αρέσει πολύ!! 

Καλή μας επιτυχία για αύριο λοιπόν!! 

Υπομονή στα κορίτσια με τις αναγούλες κ τους εμετούς!! 

Καλό βράδυ με μόνο ευχάριστες εξελίξεις!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Είμαι βρεφονηπιοκομος σε ιδιωτικό παιδικό σταθμό, οπότε οι άδειες είναι λίγο δύσκολο πράγμα! Θα δω τι και πως θα το κάνω! 

Καλή επιτυχία και σε εσένα κοπέλα μου σήμερα. Περιμένουμε ευχαριστα νέα!! 

 

Καλημέρα σε όλες!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας κορίτσια! Μόλις επιστρέψαμε από το νοσοκομείο, ολα καλα με το σποράκι μας! Απλά γράφω να επιβεβαιώσω ότι λόγω παλαιότητας υπέρηχου στο νοσοκομείο να μην ανησυχείτε αν δεν ακούσετε καρδιά από νωρίς. Εμείς 9+3 σήμερα και με τόσα παράσιτα που έκανε την ακούσαμε για 10 δευτερόλεπτα!!! Αλλά μας καθησυχάσε και ο γιατρός ότι είναι όλα καλά! 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eva n είπε:

Γειά σας κορίτσια! Μόλις επιστρέψαμε από το νοσοκομείο, ολα καλα με το σποράκι μας! Απλά γράφω να επιβεβαιώσω ότι λόγω παλαιότητας υπέρηχου στο νοσοκομείο να μην ανησυχείτε αν δεν ακούσετε καρδιά από νωρίς. Εμείς 9+3 σήμερα και με τόσα παράσιτα που έκανε την ακούσαμε για 10 δευτερόλεπτα!!! Αλλά μας καθησυχάσε και ο γιατρός ότι είναι όλα καλά! 

Σε ποιο νοσοκομείο γιατί και εγώ πήγα στο Έλενα τη Δευτέρα και καρδιά δεν ακούσαμε μόνο παλμό. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Eva n είπε:

Γειά σας κορίτσια! Μόλις επιστρέψαμε από το νοσοκομείο, ολα καλα με το σποράκι μας! Απλά γράφω να επιβεβαιώσω ότι λόγω παλαιότητας υπέρηχου στο νοσοκομείο να μην ανησυχείτε αν δεν ακούσετε καρδιά από νωρίς. Εμείς 9+3 σήμερα και με τόσα παράσιτα που έκανε την ακούσαμε για 10 δευτερόλεπτα!!! Αλλά μας καθησυχάσε και ο γιατρός ότι είναι όλα καλά! 

Χαίρομαι που είναι όλα καλά και ακούσατε και καρδούλα!!! Τελειααα!!!! 

  • Μου αρέσει 1

Lilypie Angel and Memorial tickers

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...