Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανουλες δεκεμβριου 2021


Recommended Posts

1 hour ago, Moomin είπε:

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Ναι είμαι ξάπλα, παίρνω κολπική προγεστερονη κ έβαλα κ τώρα όπως είπε ο γιατρός γιατί τον ειδοποίησα ότι αυξήθηκε η ροή κ έχω κ ενοχλήσεις σαν περιόδου. Οπότε ξάπλα κ υπομονή μέχρι αύριο να δούμε ότι πάει καλά. Φοβάμαι η αλήθεια είναι και ελπίζω να μην αυξηθεί άλλο η ροή.

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!❤️

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 3,3k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Κορίτσια το πρωί παρατήρησα λίγα καφέ με τα υπολείμματα της κρέμας που βάζω και πλέον έχει γίνει αιματάκι ροζ αχνό βέβαια, όχι έντονο κι έχω και κάποιες ενοχλήσεις διαφορετικές. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο θέμα. Ο γιατρός συνέστησε ξεκούραση που γενικά δεν κουράζομαι έτσι κι αλλιώς και αύριο στον υπέρηχο θα δούμε τί γίνεται.

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι, ξάπλωσε στο κρεβατάκι σου, μην κάνεις τπτ ιδιαίτερο μέχρι αύριο και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Είναι συχνό κάποιες φορές να παρατηρείται λίγο αιματακι καφέ και να μην κινδυνεύει η εγκυμοσύνη καθόλου. Οπότε χαλαρωσε και να είσαι θετική! Όλα θα πάνε καλά, λίγες ώρες έμειναν! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια! ❤

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Eva n είπε:

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι, ξάπλωσε στο κρεβατάκι σου, μην κάνεις τπτ ιδιαίτερο μέχρι αύριο και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Είναι συχνό κάποιες φορές να παρατηρείται λίγο αιματακι καφέ και να μην κινδυνεύει η εγκυμοσύνη καθόλου. Οπότε χαλαρωσε και να είσαι θετική! Όλα θα πάνε καλά, λίγες ώρες έμειναν! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια! ❤

Δυστυχώς αυξάνεται η ροή λες κ έρχεται περίοδος...προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη να δούμε.αυριο γτ υπάρχει αυτό το αίμα. Πήρα άλλη μια προγεστερονη κ ξάπλα είπε ο γιατρός.

πρίν από 53 λεπτά , Angelinaki είπε:

Εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να πάνε όλα καλά!!!❤️

 

πρίν από 26 λεπτά , Eva n είπε:

Κοριτσάκι μου μην αγχώνεσαι, ξάπλωσε στο κρεβατάκι σου, μην κάνεις τπτ ιδιαίτερο μέχρι αύριο και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Είναι συχνό κάποιες φορές να παρατηρείται λίγο αιματακι καφέ και να μην κινδυνεύει η εγκυμοσύνη καθόλου. Οπότε χαλαρωσε και να είσαι θετική! Όλα θα πάνε καλά, λίγες ώρες έμειναν! Σου στέλνω όλη μου την θετική ενέργεια! ❤

Σας ευχαριστώ πολύ!

  • Μου αρέσει 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Δυστυχώς αυξάνεται η ροή λες κ έρχεται περίοδος...προσπαθώ να είμαι αισιόδοξη να δούμε.αυριο γτ υπάρχει αυτό το αίμα. Πήρα άλλη μια προγεστερονη κ ξάπλα είπε ο γιατρός.

 

Σας ευχαριστώ πολύ!

Μην στεναχωριέσαι άδικα και μην προδικαζεις τίποτα, ολα θα πάνε καλά! Να έχεις θετική σκέψη!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Moomin είπε:

Κορίτσια το πρωί παρατήρησα λίγα καφέ με τα υπολείμματα της κρέμας που βάζω και πλέον έχει γίνει αιματάκι ροζ αχνό βέβαια, όχι έντονο κι έχω και κάποιες ενοχλήσεις διαφορετικές. Ελπίζω να μην υπάρχει κάποιο θέμα. Ο γιατρός συνέστησε ξεκούραση που γενικά δεν κουράζομαι έτσι κι αλλιώς και αύριο στον υπέρηχο θα δούμε τί γίνεται.

Καλησπέρα κορίτσι μην στεναχωριέσαι σκέψου θετικά κ εγβ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα παρατηρήσει καφέ υγρά και πήρα προγεστερονη κ όλα καλά!! Ίσως είναι υπολείμματα από την προηγούμενη περίοδο σου που δεν έφυγαν ... αύριο θα έχεις εικόνα όλα θα πάνε καλά θα περιμένουμε νέα σου!!

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Agapakiii είπε:

Όλα καλά θα πάνε είμαι σίγουρη !!!

Μακάρι...έχω αίμα σαν περιόδου τώρα κόκκινο...καμιά να μη το πάθει...δεν ξέρω τί να υποθέσω...υπομονή μέχρι αύριο.


T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Moomin είπε:

Μακάρι...έχω αίμα σαν περιόδου τώρα κόκκινο...καμιά να μη το πάθει...δεν ξέρω τί να υποθέσω...υπομονή μέχρι αύριο.

Να προσπαθήσεις να ηρεμήσεις κ να σκέφτεσαι θετικά!!! Όλα καλά θα πάνε!! Η Παναγία να είναι μαζί σου κ αύριο θα δεις το μωράκι σου κ θα σου φύγει η στεναχώρια ❤️

  • Μου αρέσει 1

LzTRp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Eva n είπε:

Καλημέρα κορίτσια! 

@Moomin μου πως είσαι σήμερα κορίτσι μου;; τι ώρα έχεις το ραντεβού σήμερα;; όλα θα πάνε καλά, να μην αγχώνεσαι!! 

Καλημέρα, καλύτερα είμαι, έχει μειωθεί η ροή...ξάπλα κάθομαι, ευτυχώς το ραντεβού είναι νωρίς, κατά τις 17.30. Είμαι ήρεμη γενικά, απασχολούμαι με δουλειά στο λάπτοπ. Ελπίζω τελικά να πάνε όλα καλά. Στη βιοχημική είχα φουλ αίμα συνεχόμενο. Θεωρητικά σήμερα θα ακούσουμε καρδούλα.

  • Μου αρέσει 2

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 48 λεπτά , Moomin είπε:

Καλημέρα, καλύτερα είμαι, έχει μειωθεί η ροή...ξάπλα κάθομαι, ευτυχώς το ραντεβού είναι νωρίς, κατά τις 17.30. Είμαι ήρεμη γενικά, απασχολούμαι με δουλειά στο λάπτοπ. Ελπίζω τελικά να πάνε όλα καλά. Στη βιοχημική είχα φουλ αίμα συνεχόμενο. Θεωρητικά σήμερα θα ακούσουμε καρδούλα.

Μακάρι να πάνε κατ ευχήν! Περιμένουμε νέα σου! Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Moomin είπε:

Καλημέρα, καλύτερα είμαι, έχει μειωθεί η ροή...ξάπλα κάθομαι, ευτυχώς το ραντεβού είναι νωρίς, κατά τις 17.30. Είμαι ήρεμη γενικά, απασχολούμαι με δουλειά στο λάπτοπ. Ελπίζω τελικά να πάνε όλα καλά. Στη βιοχημική είχα φουλ αίμα συνεχόμενο. Θεωρητικά σήμερα θα ακούσουμε καρδούλα.

Μπραβο, να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά! Κι εγώ στις δυο βιοχημικές πέρα από το συνεχώς αυξανόμενο αίμα θυμάμαι είχα και πολύ πόνο πιο έντονο από την περίοδο. Όλα θα πάνε καλά!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Eva n είπε:

Μπραβο, να είσαι ήρεμη και όλα θα πάνε καλά! Κι εγώ στις δυο βιοχημικές πέρα από το συνεχώς αυξανόμενο αίμα θυμάμαι είχα και πολύ πόνο πιο έντονο από την περίοδο. Όλα θα πάνε καλά!! 

Εγώ δεν είχα πάρα πολύ πόνο αλλά η ροή σίγουρα διέφερε από μια κανονική περίοδο. Θα σας στείλω τα νέα μας :wub:

  • Μου αρέσει 3

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Moomin Περιμένουμε τα θετικά σου νεα κοριτσι!!!!

Αχ ρε κορίτσια όσο μας λένε να μην αγχωνομαστε κανουμε το αντίθετο.. ειδικά τώρα στην αρχη που τιποτα δεν είναι δεδομένο εγω προσωπικα σκάω.. 

Είμαι με σφίξιμο στο στομάχι μεχρι να ξαναπάω στο γιατρό!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...